logo leroy merlin

leroy merlin

Częstochowa

Opinie o leroy merlin

lala 2009-08-03 16:07:59
FIRMA OGÓŁEM DO NICZEGO. MARNE ZAROBKI I ATMOSFERA DO BANI. KIEROWCY BEZNADZIEJNIE [usunięte przez moderatora] I NIEDOUCZENI. NA PIERWSZYM MIEJSCU JAKO "CUDNY KIEROWNIK" JEST KIEROWNIK KAS. SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY GDYŻ PRACOWNICY ZMIENIAJĄ SIĘ JAK W KALEJDOSKOPIE A TO O CZYMŚ ŚWIADCZY. JEŻELI CHCESZ NABAWIĆ SIĘ CIĘŻKIEJ NERWICY DO DOBRY ADRES.
xmen 2010-01-22 17:49:30
Praca w Leroy to porażka jesli ktoś jest tak zdesperowany to zapraszam ale ani kasy ani noramlnych ludzi tam nie ma, Jak widze ludzi tam pracujacych ktorzy nie maja miny jak by ich ktos zmuszał do pracy .Porażka ludzie uciekajcie z tamtąd każda praca lepsza niz tam !!!! klientem tam byłem i wiem
anonim 2010-12-27 13:16:23
nie wydaje mi się, żeby praca i place w LM były aż tak marne ( to dlaczego tak trudno się tam dostac do pracy) - po sąsiedzku w Auchan - to dopiero jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na czele z dyrektorem. Spróbujcie tam, to się przekonacie...
total dewastator 2012-11-29 20:49:02
zapraszam pracownikow do wypowiedzi na temat leroy merlin . jedziemy kochani :):):)
Krzysztof 2013-01-08 18:49:02
Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.
ANONIMUS 2013-05-29 09:33:38
Witajcie
byłem pracownikiem z duzym stazem ,nie polecam tej firmy poniewaz przy nowym dyrektorze pracowac w dobrej atmosferze jest nie mozliwe , duzo narzucanych obowiazków na pracowników brak czasu na obsługe i ciagłe straszenie wyciaganiem konsekwencji ,to jest nie praca [usunięte przez moderatora]
klijent 2014-07-20 12:06:13
Witam chciałbym podzielić się moim doświadczeniem jako klienta który dokonał zakupu w markecie w Poczesnej koło Częstochowy. Doradcy klienta nie potrafią złożyć prawidłowo zamówienia, kierownik zmiany lepiej niech się zwolni sam bo traktowanie klienta jako zło konieczne nie przynosi chwały. Jeszcze jedno Jest takie słowo jak PRZEPRASZAMY ale w tym markecie go nie znają
Wierutny 2015-01-07 18:42:41
Wydaje mi się, że praca na kasie nie oznacza jednocześnie pracy na dziale. Obowiązki takich pracowników są zupełnie inne i podejrzewam, że wiąże się to również z innymi zarobkami. Prawdopodobnie na dziale można zarobić więcej i nie ma odpowiedzialności finansowej, ale dla potwierdzenia osoba, która niedawno była na rekrutacji mogłaby to potwierdzić.
Ludzik 2015-03-10 09:43:01
Moi milusińscy podpowiedzcie mi proszę czy na terenie Częstochowy w Leroy Merlin można liczyć na starcie na umowę o pracę? Przyznam szczerze, że aplikuję na stanowisko sprzedawcy/doradcy, ale jakieś szczegóły dostanę na rekrutacji dopiero. Chciałbym jakieś tajniki tej roboty poznać przed rozmową rekrutacyjną, żeby w razie czego móc negocjować.
michał 2015-03-30 19:51:39
Myślę że ciężko byłoby na starcie dostać umowe o pracę na czas nie określony, myślę że szybciej już na określony i wtedy umowa o pracę jest możliwa moim zdaniem. Leroy merlin z tego co wiem ma wiele działów i na każdym dziale jest inny sprzedawca, dobrze myślę? bo chciałbym aplikować na dział ogrodniczy
Były 2015-10-10 07:51:06
Pracodawca bardzo dobry. Ludzie którzy tam pracują są naprawdę wporządku. Dużo mówi się i robi aby atmosfera pracy była ok.
Zarobki??? Ok 2200-2500 brutto Gdyby tylko były troche wyższe. Dostałem kilka premi cos ok 10-15% ale to nie co miesiąc i zależy od wyników. Fajne sa akcje firmy ktore sie dostaje na wiosnę taka 13. Duży plus to karta multisportu ale to dla tych co korzystają z basenów siłowni. Mozna zaoszczędził kilka zł bo wtedy wszystko za darmo. Co ciekawe jak sie chce wykazać to mozna awansować na zastępcę kierownika i kierownika ale to trwa i trzeba miec troche oleju w głowie. Dużo szkoleń dla pracownikow.
abcdeb 2016-06-27 16:56:24
Witam też jestem stałym klientem w leroy merlin w Częstochowie ale doradztwo w tym sklepie jest bardzo kosztowne ,ostatnio chciałam zakupić zaprawę samopoziomującą aby wyrównać wylewkę ale pan z obsługi skrytykował zaprawę samopozomującą i zaproponował zaprawę wyrównującą ,zakupiłam 7 worków tej zaprawy i był to bardzo zły zakup gdyż po tygodniu od jej położenia wszystko popękało chociaż było często polewane i całymi plastrami odchodzi musiałem wszystko zerwać, zapłaciłem 7 worków tej zaprawy i za robociznę, bardzo dziękuję za doradztwo w tym sklepie i nie polecam tego sklepu, bo osoby które tam pracują są nie kompetentne a ich wiedza jest znikoma.
rmc 2016-09-06 21:00:54
to co to za fachowiec robił ci ta wylewkę to nie wina pracownika tylko tego partacza chyba że to gość z USTERKI.
Miii 2016-09-06 22:17:22
Wiesz co, no wiadomo że czasami jest ciężko, ale to do przeżycia. Bywało niekiedy gorzej a jednak wszyscy dają radę. Uważam, że warto złożyc tutaj CV, fajna praca dobra kasa, jak ktoś lubi pracować to okej jest, ale jak się boi pracy, no to co zrobić
P.T 2016-11-16 20:28:34
Pracuje od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Wynagrodzenie zależy od twoich chęci do pracy. Pracujesz dostajesz. Nie pracujesz ...... . Zarobki od 2400 brutto plus dodatki za niedziele oraz premie. W tym roku sporo tego było nawet 50% wynagrodzenia. Kierownicy zaangażowani, pomagają. Ogólnie najlepszy pracodawca gdzie pracowałem. Polecam! Dużo się mówi obecnie o podwyżkach! Wiem ze starzy pracownicy dostają i są mocno zaskoczeni. Mówią ze tylu podwyżek nie dostali jak pracują.
Zostaw swoją opinię o leroy merlin - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leroy merlin