Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

Jaka jest kultura pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Górnik

Wiesz, moim zdaniem lepiej pojechać i być osobiście. Jeśli chodzi o wiek to 21lat jest minimalne na każdym oddziele który prowadzi eksploatację. Wiesz nie pracuję tam już 7 lat, ale ja pracowałem w brygadzie gdzie jedynym emerytem był sztygar. Jak teraz przekrój wiekowy wygląda to tego nie wiem.

Są wakaty dla ślusarzy – mechaników do Libiąża, co uważacie, na prawde jest tu stabilnie i zarobki są na poziomie na tym stanowisku. Nie wiem na ile mogę wierzyć informacjom z oferty. Pozdro

Górnik

Witaj, kultura pracy jak na firmę Górniczą całkiem dobra. Byłem pracownikiem tej firmy przez 5 lat, nigdy nie poczułem żadnego (usunięte przez administratora) Gorzej z wynagrodzeniami, niestety żeby zdobyć doświadczenie trzeba się pomęczyć. Pozdrawiam

Bronisław
@Górnik

Pięć lat to już dość długo. Przez ten czas nie było żadnych znacznych podwyżek? Wiadomo że doświadczenie przychodzi ze stażem pracy ale były tu jakieś szkolenia które pomagały w rozwoju?

@Bronisław

Ciężko tu było mówić o podwyżkach, sprawa wygląda tam tak że najniższa krajowa jest pewna i od tego premia uznaniowa jest naliczana. Jeśli przodek fedruje to premia jest dobra, jak nie to pracujesz za najniższą. Jeśli chodzi o kursy, to możliwość rozwoju jest ogromna. Tylko trzeba wykazać się inicjatywą i chęcią do pracy żeby na taki kurs się dostać. Zakład ma swój dział szkoleń więc wszystko idzie sprawnie i w siedzibie, nie musisz jeździć po całym Śląsku na szkolenia. Mnie udało się tam zrobić, kombajniste , strzałowego i przede wszystkim nauczyć się obsługiwać kombajn???? Więc jeśli jesteś nowicjuszem to polecam tą firmę ????

@Górnik

Boję się aż zapytać, ile taka premia wynosi. Bo żeby górnik strzałowy zarabiał minimalną krajową, to jednak szok. A premie uznaniowe w wielu zakładach to są, to ich nie ma. I idź pracować pod ziemię za trzy tysiące na rękę... Co do szkoleń to pełna zgoda, wygląda to na dobrą okazję dla nowicjuszy. Ja to bym się przenosił skąd inąd, ale nie za minimalną...

Górnik Nowy wpis

Różnie to wszystko wyglądało, zazwyczaj jak przodek wykonywał plany to premia wynosiła 100% minimalnej krajowej. Kolego "JV", migracja pracowników w firmach około górniczych jest mocno powszechna, ciężko powiedzieć czy warto. Moim zadaniem najlepiej pójść pod kopalnie i jest święty spokój????

@Górnik

Ja właśnie widzę że szukają górników i piszą że mogą być osoby powyżej 21 roku życia a nawet emeryci, to jaka jest mniej więcej średnia wieku czy to jest zróżnicowane ? Wiem że można przesyłać CV przez stronę, wiesz na co oni najbardziej zwracają uwagę przy wyborze ludzi ?

Górnik Nowy wpis

Podobno przyjmują teraz ślusarzy-mechaników w Libiążu, ktoś z was tam pracuje? Po jakim czasie się do was odezwali od wysłania cv? Nie napisali ile doświadczenia oczekują czy może chcą jakichś konkretnych uprawień? Praca od poniedziałku do piątku — czyli standardowo, a na jakie zmiany w jakich godzinach?

Na stronie jest info, że szukają jakoby teraz do "Janiny". To aktualne jest? Jakie są tam zmiany? Ile zarobi w miesiąc elektromechanik? Jest opieka zdrowotna dla pracownika i rodziny? Tak tam napisane, że same nazwy zawodów, ale szczegółów nie ma.

Wystarczy zadzwonić do firmy i wszystkiego się dowiedzieć. Jest opieka zdrowotna do pracownika i rodziny.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Rafi

A czy są może przyjęcia na powierzchnię?

@Rafi

Firma nie prowadzi prac na powierzchni na kopalni.

Czy w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Taaa

Czy firma zatrudnia kobiety?

@Taaa

Na obecny moment kobiet nie zatrudniamy.

Witold
@Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jestem chętny do pracy ale bez stażu w górnictwie, na stronie napisaliście, że szukacie takich osób. Proszę o odpisanie, co jest ważne, by zostać przyjętym i ile czasu trzeba czekać na odpowiedź rekrutacji?

HYDROKOP Sp. zo.o.
@Witold

Witam, proszę o kontakt pod numerem 32 6231019 lub 32 6229338

Maja

w jakich godzinach w kopalni soli wieliczka sie pracuje? 6-16, krocej, duzej ? jak z platnoscia za nadgodziny gdy trzeba je zrobic mimo wszystko ?

@Maja

Witam, na naszym oddziale przy Kopalni Soli w Wieliczce praca wykonywana jest na 3 zmiany: od 6:00, od 14:00 i od 22:00. Nie wykonywane są tam prace w godzinach nadliczbowych.

Sylwia
@pracownik

A jak ustalane są grafiki? Przez jaki czas chodzi się na jedną zmianę? Jest możliwość korekty w planie jeśli coś komuś nie pasuje?

@Maja

na KS Wieliczka pracuje się w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. nie "robi się" nadgodzin

Honorata
@pracownik

Nigdy, nawet w szczególnych okresach? Rozumiem, ciekawe tylko, czy przy takim układzie można sensownie zarobić? Tego bym się chciała dowiedzieć.

Horna

Witam!!! Na jakich kopalniach aktualnie wykonuje roboty Hydrokop??

G.
@Horna

Janina, centrum, wieliczka

GPRS HYDROKOP
@Horna

Aktualnie wykonujemy pracę na ZG Janina, KWK Centrum, KS Wieliczka

Mlody

Witam jakie warunki? Gdzie robota na jakich kopalniach góry dzięki za odpowiedź

Ile jest zmian w HYDROKOP Sp. z o.o.?

Kubas

Hugon

Sytuacja z pandemią może wiele zmienić i firmy mogą być bardziej asekuracyjne w rekrutacji.

elmutek

Witam , czy są aktualnie przyjęcia do oddziału na Z.G. ,,Sobieski" elektromonterów z doświadczeniem ?

Pracowałem rok czasu na Wieliczce w firmie hydrokop a więc po kolei Wypłata w zależności od dni roboczych w miesiącu ,tak średnio dostawałem 2700zl na rękę plus zjazdowki po 20zl za dzień(zostaly ostatnio dzwigniete z 15zl) Firma zatrudnia w dużej mierze emerytów Kierownik...hmm tu można napisać książkę o jego chamstwie ,stary złodziej złomu z kopalnii w które zamieszani są pracownicy z innej zmiany oczywiście ci co całują go po rączkach Wymogi w pracy są ogromne ,roboty skończone po pół roku chodzi czas na nie to tak dla przykładu dwa lata itp Ogólnie chamstwo i wyzysk Jeżeli będziesz coś się rzucał to wywala cię na nocki ,ogólnie starałem nie chodzić do biura bo mnie krew zalewala jak widziałem tych ludzi Osobiście nie polecam tej firmy gdyż na kopalni wieliczka jest coraz gorzej lepiej wyjść z marazmu i poszukać czegoś lepszego

Alt Bergman

2700?:):):):):/:):)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HYDROKOP Sp. z o.o.?

kuba

Umowy są tylko na czas określony

Janka

Kto w tej firmie podbija badania??? To jest szok jak widzę jak na (usunięte przez administratora)zjeżdżają goście w okularach że szkłami jak denka od słoików haha

Witam. Na jakich kopalniach firma prowadzi roboty poza sośnica?

Przodek Piłsudski

Firma stoi na skraju swoich możliwości finansowych. Nie dostają nowych robót a te które już mają nie są w stanie obłożyć ludźmi (nikt za taką stawkę nie będzie robić). Sam osobiście odradzam zatrudnianie się w tej firmie. Ja złożyłem wypowiedzenie umowy. Ta firma to bankrut tak mi się wydaje.

Grzesiek

Wiecie ile zarobi w tej firmie sztygar górniczy?

Witam.Ile moze dostać elektryk lub elektromonter w tej firmie na start bez uprawnień górniczych?

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Chrzanów

• Jak się pracuje w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

2.1/5 Na podstawie 48 ocen.