Opinie o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chrzanów

tomek

a jaka kasa na bzeszczach napisze ktos i na ile robota?

asg
@tomek

Robota podobno na pół roku a jaka kasa to się okaże po pełnym przepracowanym miesiącu bo Hydrokop dopiero zaczął na Brzeszczach od 21 listopada

Kkk

I co tam na tych brzeszczach? Hydrokop już robi?

lkl
@Kkk

Robi już na Brzeszczach wczoraj pierwszy zjazd był!!!

sztigario

płaca 2500 + kartki

Erg
@sztigario

Jako kto i gdzie?

@sztigario

To samo pytanie co Erg , gdzie takie zarobki i na jakim stanowisku???

Mati

Jutro mam rozmowę dzwonil do mnie jakis starszy gościu jest sens w ogóle tam zaglądać?

Olek
@Mati

Jak tam po rozmowie? Byłeś co ci zaproponowali?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Hydrokop

Na tej kopalni to nie wiem. Na Pokoju i Makoszowach dobrze płacą 100zł za dniówkę na kneflu. Więc chyba na Sobieskim źle nie ma

luk

Halo Halo panowie , wiecie może jakie zarobki w Hydrokopie W ZG Sobieski szyb Piłsudski???jako robotnik górniczy czy młodszy górnik????

Ryl
@luk

Słabe w poruwnaniu z innymi firmami

luk
@Ryl

Słabo tzn??? mniej więcej ile???

emeryt

Sam bełkot tu widzę. Mnóstwo ludzi się pyta o płace, o warunki, o wszystko co związane jest z tą firmą. A tu widzę większość gupiomądrych tylko narzeka i nie odpowiada na pytania. Nadrzędna zasada mówi: jeśli masz coś do powiedzenia to mów, a jesli masz (usunięte przez administratora) o niczym to zamilcz. Tyle w temacie.

Jupi
@emeryt

Pawulon....

nnn

Jeszcze nie robią na brzeszczach!!!!

@nnn

A od kiedy wchodzą? Wiesz?

Prawdopodobnie od 21 Listopada

@nnn

A co oni sie tak zebrać nie mogą, zbierają sie jak pies do jeża.

@Kkk

A czemu im tak długo idzie to nie wiem !! a co przyjmujesz sie do Hydrokopu na Brzeszcze????

@nnn

No chciałbym ale jak to tak ślimato idzie to może poszukam coś innego, teraz mase firm szuka ludzi

St

Od Ponieedziałku

bulba
@St

zarobki masakra, cała załoga to emeryci którym nic sie nie chce robić.

Kkk

Robimy to już na tych brzeszczach? Powie ktoś?

ben

Witam Panowie !! na jakie zarobki można liczyć w Hydrokopie na Brzeszczach???

ben

Witam Panowie !! na jakie zarobki można liczyć w Hydrokopie na Brzeszczach???

Górnik

2tyś. to na kneflu chyba.... A kombajnista na ile może liczyć? Widze że szukają ludzi na brzeszcze, jakie roboty tam mają?

nnn

Jakie roboty hydrokop wykonuje na Brzeszczach?? przebudowy czy moze jakiś przodek mają??

mig

Witam powie ktoś jakie zarobki w Hydrokopie, jakie warunki?

On

Wysokie stawki, obfite premie, trzeba tylko zjechać pod ziemię. Ogłoszenia wiszą więc składać aplikacje i do pracy..... . Dostaniecie dużo za nic nie robienie tylko pie...lenie....

Dul

Oooo.....

Fred

Powiedzcie jaka kasa na brzeszczach bo widze że szukają ludzi do roboty, warto sie przyjmować do Hydrokopu? Co za robote tam chwycili?

flgk

WITAM PANOWIE JAK WYGLĄDAJĄ ZAROBKI W hydrokopie???????

Alf
@flgk

Będzie pan zadowolony.........

flgk
@Alf

Zadowolony to znaczy mniej więcej ile płacą, rok stażu i kurs M11

Alf
@flgk

Kurs to nie wszystko...doświadczenie, praktyka, umiejętności......wal do hyrokopu bo szukają ludzi na Brzeszcze.

Drrrr

Życie kolego życie....

jack
@Drrrr

dobra firma dla emeryta bo 2 tyś na powierzchni się zarobi tyle to ma sprzedawca w Castoramie poza tym na KWK POKÓJ jak taśmy stanom to dyspozytor zaraz się drze a tam majom złom nie taśmy

Drrrr

Akurat na ich stronie wszystko łącznie z ofertami pracy jest nie aktualne, ale co tam przecież ty jesteś uczynny (czytaj inteligentny inaczej).

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Chrzanów

• Jak się pracuje w Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicze Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych HYDROKOP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

2.1/5 Na podstawie 48 ocen.