United Express Dystrybucja Prasy i Wydawnictw Branżowych Sp. z o.o.

Opinie o United Express Dystrybucja Prasy i Wydawnictw Branżowych Sp. z o.o.

XZX123 2014-06-12 18:38:50
OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ! Firma krzak - nie da się inaczej tego określić. Dlaczego?

Zacznijmy od tego, że na tą samą godzinę, na rozmowę kwalifikacyjną, zostały zaproszone, poza mną, jakieś 10, 12 innych dziewcząt! Stałyśmy wszystkie na korytarzu i czekałyśmy aż zostaniemy zaproszone na rozmowę. Korytarz wyglądem przypominał korytarz szpitala... starego spzitala. Każda z nas słyszała o czym poprzedniczka rozmawiała z panią siedzącą w środku. Wszystko było słychać..

Druga sprawa to to, że zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną przez osobę, której nigdy nie widziałam na oczy. Nie mam pewności, że ona w ogóle istnieje.. Rozmowę przeprowadzała, jak się później okazało, moja przyszła szefowa, która nie przedstawiła mi się, więc nie wiedziałam z kim mam do czynienia nawet, z kim rozmawiam. Rozmowa odbywała się w obecności aktualnie zatrudnionego pracownika. Pytanie o doświadczenie, zarobki przy kimś kto aktualnie tam pracuje! Dla mnie nie do pomyślenia, ale gotówka była mi potrzebna więc zostałam.

Pani, która ze mną rozmawiała nie miała pojęcia o tym jakie mam doświadczenie, nie miała mojego CV, choć wysłałam je wcześniej. Nie sądze, że je otworzyła w ogóle. Pokój pełen gazet, brudno, kurz, ciemno. Pierwsze wrażenie - niesamowity bałagan, nieporządek.

Praca polegała na poszukiwaniu reklamodawców i ich nakłanianiu do zamieszczenia płatnej reklamy w gazecie. Reklamodawców ciągle za mało, reklamy powinny być za wyższe kwoty. A nie za taką drobnicę. Wymagania nie współmierne do możliwości. Ciągle, że więcej i więcej powinno być. W gazecie, która praktycznie w ogóle nie miała żadnej reklamy i żadnego odzewu trudno nakłonić kogokolwiek do zamieszczenia reklamy. Kłamanie jeśli chodzi o dane sprzedażowe - których nigdy na oczy nie widziałam - norma.

Nie wspomnę o takich niuansach jak choćby przedstawienie reszcie zespołu.. Kto kim jest, czym się zajmuje... O tym w ogóle możecie zapomnieć. Wypłacanie wynagrodzenia do 15 każdego miesiąca (!). Środek miesiąca - która firma tak robi.... Brak środków do mycia, brak praktycznie wszystkiego! Czego sobie sama nie przyniosę tego nie ma po prostu. Komputer stary, na którym praktycznie niczego nie było. Podstawowego narzędzia pracy, czyli pakietu Microsoft office - brak. Nie sprzątałam w biurze bo nie było czym.. Ciągłe oszczędzanie na wszystkim co się da. Brak komunikacji w firmie. Jedna osoba mówiła, że mam robić coś w ten sposób, a za chwilę pan prezes przychodził i mówił, że nie, że inaczej.. po pół roku nadal musiałam wchodzić do budynku na przepustę gościa. Po kilku razach to zaczyna irytować... Dziwacznie obliczanie prowizji... brak możliwości rozwoju. Brak jakiegokolwiek przygotowania do pracy.. Brak wprowadzenia do obowiązków. Odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą. Pod jedną anzwą firmy kryje się kilka różnych innych spółek..
Zostaw swoją opinię o United Express Dystrybucja Prasy i Wydawnictw Branżowych Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie United Express Dystrybucja Prasy i Wydawnictw Branżowych Sp. z o.o.