Opinie o Inpol w Piekary Śląskie

Maszyny Pakujące, Materiały Opakowaniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpol w Piekary Śląskie

Ina

Byłam w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Chyba najgorsze wrażenie jakie odniosłam podczas poszukiwania pracy. Właściciel nie miły, mało kompetentny. Totalnie nie był przygotowany do rozmowy kwalifikacyjnej, nie miał nawet przygotowanego CV. Firme bardzo trudno zlokalizować, gdzie dokładnie się znajduje, do tego dojazd tragiczny - w nisko zawieszonym aucie można coś sobie uszkodzić. Firma sukcesywnie od ponad 2 lat ciągle szuka pracownika na stanowisko biurowe, a firma na kilka osób. Więc to juz daje dużo do myślenia.

Real
@Ina

Potwierdzam, proces rekrutacji na bardzo niskim poziomie. Minęły 3 lata i kilka razy w roku rekrutacja na to samo stanowisko to się nie broni. Desperaci zostają inni odchodzą po zderzeniu ze współpracą z szefostwem. Myślę, że nie warto tracić czasu. Powodzenia.

Ina

Real Nowy wpis
@Ina

Jak szefostwo w Inpol traktuje ludzi?

corno Nowy wpis

Byłem na "rozmowie"... Kazali przynieść ze sobą wydrukowane CV mimo, że wysyłałem je wcześniej (nie maja drukarki czy co?) Odpychający gość usiłował składać do kupy jakieś bezsensowne pytania o rzeczy które były w CV - oznacza to, że nawet go nie przeczytał przed rozmową a co tu mówić o jakimś zrozumieniu zawartej w nim treści. Jedyne co go interesowało to czy pracowałem z telefonem - czyli jednak telemarketing. Według ogłoszenia miało to być stanowisko biurowe z takim zakresem, że spokojnie można pomyśleć, że szukają dyrektora oddziału - ale jednak telemarketera. Facet już w trakcie pierwszych kilku zdań daje po sobie poznać, że nie będzie to miła atmosfera w pracy. Jeśli w trakcie rozmowy ktoś jest opryskliwy i niekompetentny to później będzie tylko gorzej. Serdecznie nie polecam firmy jako miejsca zatrudnienia - z pewnością nie będzie to miła praca w przyjaznym środowisku pracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Inpol?

Kierownik techniczny

Rozmowa z osobami prowadzącymi kwalifikacje należała do jednych z bardziej fachowych.Pytania miały na celu uzyskanie maxymalne uzyskanie informacji nie tylko o przebiegu pracy i zdobytych kwalifikacjach lecz czułem duży nacisk na umiejętność mobilizacji i konsolidacji pracowników celem tworzenia zespołu.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy ELEKTROMECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH
PZOM STRACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Koordynator projektów reklamowych
Redeye Group Sp. z o.o.
Dawid

Ogólnie jestem zadowolony. Wynagrodzenie jest bardzo dobre, konkurencyjne. Atmosfera w pracy jest okej.

Kk

Opinia napisana przez właściciela

Maria
@Kk

Niby skąd to wiesz? Przecież tu każdy jest anonimowy :P

@Dawid

Najlepsza to pewnie jest atmosfera.????

@Maria

Bo wszystkie pozytywne opinie pisane są przez właściciela. I ty akurat doskonale o tym wiesz Mario

Agata
@Basia

Oj tego nie wiadomo, czy to na pewno właściciel, ale skoro ty się z tym nie zgadzasz, to może podaj nam jakieś argumenty czy opisz swoje doświadczenie dla równowagi.

Ktoś
@Dawid

A pan tam pracuje? Nie znam

100/100

Mikołaj
@260

Co tam było napisane? Bo całość zniknęła. ;/

Lea
@Mikołaj

Prawdziwa opinia o tej firmie ;) dodana przez byłego pracownika. Ciekawe dlaczego usuwają prawdę, nie było tam żadnych przekleństw, ani wyzwisk. Zostawiają tylko pozytywne wpisy, w dodatku wymyślonych na poczekaniu przez pana S. i jego żonke, nieistniejących osób.

Maria
@Lea

Napiszesz Ty? Bo się nie dowiem :)

Żenujące

Żenujące

badboy
@Lea

prawdziwa opinia

Edek

Tak polecam, ciekawa praca w serwisie, sporo wyjazdów i urozmaicenie.

badboy
@Edek

Ciekawe ilu takich "Edków" tam pracuje ? Firma kilkuosobowa a opinii od pracowników byłych i obecnych tyle że na narodowym by ich nie pomieścili.

Sławek

Siema! Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Wydaje mi się, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Piekar Śląskich. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie Inpol? Czy warunki pracy są dobre? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Pozdrawiam Sławek

el-de
@Sławek

Poczytaj dokładnie opinie, to się dowiesz. Odrzuć opinie piewców sukcesu.

Pola
@Sławek

Dzień dobry Sławku. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Jeśli idzie o posiłki w pracy to polecam firmę Hemmersbach z Katowic. Zatrudnieni (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Powodzenia! Pola.

Czarek

Szczerze polecam pracę w tej firmie. Panuje tu dobra atmosfera, można się dogadać. Nie mam uwag.

Ala

Praca sprawie mi przyjemność, więc nie mogę narzekać. Pieniądze nie są złe. Ogólnie polecam.

Julia

Bardzo polecam tą firmę. Oferują wynagrodzenie, które jest adekwatne do stanowiska. Atmosfera jest okej.

Rafał

Bardzo fajna praca. Oferują przyzwoite wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Jestem zadowolony i nie narzekam.

Krzysiek

Nie ma co narzekać, dbają o atmosferę oraz zadowolenie pracowników. Pieniądze mam zawsze na czas i tyle ile powinno być. Polecam.

Marzena

el-de to jakaś osoba psychicznie chora polecam zgłosić go do szpitala psychiatrycznego na oddział zamknięty

el-de

pewnie nie bo pisze jako "kandydat" a w dodatku wpisy pełne empatii troski o mnie i moje zdrowie :) Żenada.

Roksana

Zdecydowanie polecam. Wynagrodzenie jest wysokie i na czas. Praca bez nadgodzin i dodawania obowiązków.

Agnieszka

Nie rozumiem niektórych ludzi.. Wszystko im nie opasuje i muszą narzekać. Mi akurat praca się podoba. Jestem też zadowolona z płacy.

Marzena

Solidnie i merytoryczne Polecam

Patrycja

Bardzo polecam. Praca mi odpowiada. Mam wynagrodzenie, które jest pewne.

obecny pracownik

Jestem zadowolony w 99%. Zawsze można coś poprawić, ale oni nie musza wiele. Wynagrodzenie jest na dobrym poziomie a atmosfera sympatyczna.

Franek

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje. Głównym powodem jest fajna atmosfera oraz dobre relacje. Wynagrodzenie jest na przyzwoitym poziomie.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpol - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Inpol?

Zobacz opinie na temat firmy Inpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 31 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inpol?

Kandydaci do pracy w Inpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inpol