Opinie o Inpol w Piekary Śląskie

Maszyny Pakujące, Materiały Opakowaniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inpol w Piekary Śląskie

Niki

Jak dla mnie to lipa. Już sama rozmowa o pracę to porażka. Osoba prowadząca nie ma chyba kompetencji do prowadzenia rozmów.

Amiel

Ja wątpię, żeby tam byli konstruktorzy, bo 90% urządzeń to import głównie Chin, więc nie bardzo jest co konstruować. No chyba, że kropki klejowe:)

Jack The Frost

2 dni w biurze 3 wyjazdowe choć zależy jaki się ma limit dni do zrealizowania na kwartał oraz jaką się ma założona ilość spotkań. Kwoty wypłaty ustalane z każdym z osobna (nie wiadomo na jakiś zasadach). Pełna konspira w tym zakresie. Spokojnie można pracować jak się nie ma nic innego na oku Pozdrawiam

i

Czy ktoś coś konkretnego napisze, liczby ...... ?(usunięte przez administratora)

Kierownik techniczny

Rozmowa z osobami prowadzącymi kwalifikacje należała do jednych z bardziej fachowych.Pytania miały na celu uzyskanie maxymalne uzyskanie informacji nie tylko o przebiegu pracy i zdobytych kwalifikacjach lecz czułem duży nacisk na umiejętność mobilizacji i konsolidacji pracowników celem tworzenia zespołu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Piekary Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
kandydat

Witam. Proszę o rzetelne informacje na temat pracy handlowca w tej Firmie. Jak wygląda podstawa, ile można w sumie zarobić, narzędzia pracy itp. System pracy, czy jest jakiś dzień administracyjny, czy całe pięć dni jazdy? Bardzo proszę o wszelkie informacje. Dzięki

ciekawy

witam chciałbym zapytać zapytać jak wygląda praca konstruktorów w tej firmie bo mam zamiar aplikować tylko zastanawiam się czy warto może się coś orientujecie bo widzę tylko temat o handlowcach do tej pory głównie

Amiel

Znowu handlowca szukają?

może pracownik

Na jaką pensję może liczyć handlowiec? Chcą żeby im podać ile się chce zarabiać przy wysyłaniu CV, nie wiem ile wpisać żeby nie odpaść na początku, albo nie pracować za połowę tego co reszta. Są jakieś premie od sprzedaży?

Co z pozycjami Kierowniczymi? Jak wygląda struktura?(usunięte przez administratora)

Jemy

Firma solidna i profesjonalna. Każdemu życzę pracy w takim miejscu.

Roko

Najbardziej profesjonalna, solidna i nowoczesna firma mam nadzieję na bardzo długa współpracę

Sybilla

Bardzo pozytywna firma Polecam wszystkim

lew

(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia i czasu.

Mirek

Byłem na rozmowie według mnie normalna firma, zatrudniłem się w innej bo tak się ułożyło ale warto iść na rozmowę, konkretnie, rzeczowo i profesjonalnie.

Janusz

Jak czytam poprzednie komentarze to wydaje mi się, że głupota, zawiść i brak krytycznego spojrzenia i dystansu do siebie są powszechne. Mogę zrozumieć że jeśli ich nie zatrudniono to jest im przykro że się nie nadają do pracy ale po co takie bzdury wypisywać?! Pracuje w tej firmie 7 lat i jest mi przykro jak tacy ludzie się wypowiadają, zapraszam i polecam wszystkim.

Kandydat na pracownika

Szczerze nie polecam tej firmy. Na rekrutację jechałem ponad 500 km i tu pierwsze rozczarowanie. Już na samym wstępie powiało chłodem. Osoba prowadząca rekrutację(usunięte przez administratora)człowiek niekompetentny, na samym wstępie budujący mur pomiędzy potencjalnym pracownikiem a firmą. Zadawane pytania żenujące, nie mające żadnego związku z tematem spotkania. Atmosfera mroczna, nieprzyjemna, brak informacji zwrotnej odnośnie wyników rekrutacji. Szkoda poświęconego czasu i pieniędzy.

ciekawa

jak wygląda praca przedstawicieli handlowych w tej firmie ? Z góry dziękuje za informacje. Pozdrawiam.

szuk. prac.

Mam pytanko czy firma zajmuje się produkcją o jakie stanowisko mozna sie tam ubiegac?? Jak wygladają zarobki???

Pracowałem w tej firmie 4 miesiące w 2009 roku. Oczywiscie od tego czasu wiele mogło się zmienić, natomiast wtedy nie narzekałem - wiedziałem czego ode mnie wymaga pracodawca, wypłaty i premie były na czas i zgodne z umową, kilku fajnych ludzi tam pracowało, jak ktoś nadaje się do pracy jako przedstawiciel handlowy to mógł się rozwijać. Ja się zwolniłem, bo dostałem ciekawszą ofertę, pewnie gdyby nie to,pewnie dlużej bym pracował w Inpolu.

jarek

pracowałem 2 lata w tej firmie i w porównaniu z obecną i poprzednimi moimi pracami było całkiem OK. Normalni ludzie i ciekawa praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Inpol - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Inpol?

Zobacz opinie na temat firmy Inpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 31 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inpol?

Kandydaci do pracy w Inpol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inpol