TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ojboli

Nic nie dają. Nie ma wody, nie ma środków czystości, nie ma nadgodzin, o podwyżkach (buuhahaha!) nie wspomnę. Dno, albo jeszcze niżej! Rozwój, kariera, awans, to w tej firmie dziedzina dla rodzinki i przydupasów! Pełno tu błąkających się "kierowników" i umysłowych nierobów, na których niewielu musi ciężko pracować za grosze. Patrząc na to, kto tu rządzi, najlepiej w CV wpisać wykształcenie podstawowe: na bank zrobicie kariera w Techmarku. No i brak znajomości języków mile widziany (w tym znajomości języka polskiego zwłaszcza). Jeśli spełniacie chociaż te dwa warunki - śmiało możecie startować na stanowisko, np. konsultanta d/s kontaktów z zagranicą albo jakiegoś kierownika. Aha, w tej firmie ZAWSZE jest kryzys, dlatego nie ma tu podwyżek, nadgodzin, socjalu, bonów, zaliczek, pożyczek oraz premii. Dla "murzynów", oczywiście. W ogóle, to fajnie jest, bo codzienny kontakt z tyloma wybitnymi poniekąd, "kierownikami", "dyrektorami", "handlowcami" i "technologami" odmóżdża całkowicie i popadamy w kretyński błogostan. Za darmo.

gosc

jak wam nie daja wody w takie upaly to trzeba sie tym zainteresowac

szkodagadać

spawalnia na której nie ma sprawnych wyciągów, normalnych ubrań roboczych przy 30 stopniowych upałach nie dostaje się wody mineralnej

napewno

uzdrowienie - 2013-06-06 13:14:34 jest po klopocie ,wszystko wrucilo do najlepszego porzadku pracownicy szczesliwi ze moga tu pracowac;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHMARK L.OGŁOZA S.ZDZIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Radio Wolna Europa

uzdrowienie - 2013-06-06 13:14:34 jest po klopocie ,wszystko wrucilo do najlepszego porzadku pracownicy szczesliwi ze moga tu pracowacTo nie jest uzdrowienie to MARZENIA buhahahaha

uzdrowienie

poeta tylko glowa nieta

prezesi niewiedza cotam sie wyprawia ale mysle ze to kwestia czasu i przejrza na oczy moze zaczna cos robic z kadra zazadzajaca . z technolagami,zkierownikiem jest tam garstka ludzi niepotrzebnych ale coto zmieni mozemy tylko tu pobazgrac,

myslacy inaczej

[usunięte przez moderatora],sa tam przekrety jak wszedzie ale biorac wszystko do kupy niema tragedi takie moje zdanie

sasek

najlepiej powiedziec

myslacy inaczej

jak wam zle tak w pracy to sie pozwalniajcie , tylko nazekac umiecie

awranek

musisz miec pan jakies dowody nato co pan pisze

awranek

prezesi szukają oszczędności non stop ucinając stawki czarnuchom,a nie widzą co tak naprawdę się dzieje. kierownik co piątek wywozi 10 ton dobrych elementów na złom. szef ma interes ze spawacza żula więc wykreował go na lidera i gość niby pracuje po 16godz. dziennie świątek piątek i niedziela dzieląc się zyskami. majster wciągnął do pracy syna i nie wiedząc czemu syn pracuje najmniej,a zarabia najwięcej na swoim dziale

katarzyna-1986 - 2010-11-11 21:10:40 Cześć, jestem pracownikiem w Techmark Sp.j. dopiero parę tygodni jednak już mogę stwierdzić że jest tu bardzo miło. Wiele tygodni szukałem pracy i nie wiedziałem że będę miał możliwość pracować w Techmark Sp.j.. W tej chwili jestem zadowolony z pracy tutaj ichciałbym polecić wam tą firmę. Wypowiadajcie się co myślicie o Techmark Sp.j.. Pozdrawiam Katarzyna.Fajnie że Ci się podoba w tej firmie, a to że jesteś córką [usunięte przez moderatora] prezesa pewnie wcale nie ma wpływu na twoją opinie :) Mówiąc krótko, pracując tam pracujecie nie na swoje zarobki, ale na dzieci prezesów, o przepraszam na dyrektorów :) Dobrze w tej \"firmie\" jest tylko rodzinie i znajomym właścicieli. Jak w filmie \"Miś\" powiadał Prezes Ryszard Ochucki - Szczerość w naszym klubie to norma. Chcecie dobrze zarobić, podnieść swoje umiejętność lub zrobić karierę, omijajcie ich z daleka.

gal anonim

w tym zakładzie by pracować trzeba mieć silne nerwy i być wazeliną wtedy jest ok. Pracuje już długo tu -co tu się wyprawia ,szok !!! Chodzi tu o kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ