TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TECHMARK Spółka Jawna ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ?

Majster

To zależy na kogo się trafi na zmianie. Głównie chodzi o majstra jeden ogarnia bez, zamieszania a drugi to (usunięte przez administratora) wprowadza zament kłamie i ciągle chodzi żalić się do kierownika jednym słowem stosuje mobbing przez, to psuje atmosferę pracy.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w TECHMARK Spółka Jawna ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Wiktor

Ale czy teraz firma potrzebuje fachowców? Na jakie zarobki można liczyć?

Edyta

@Kuba Zapewne masz sporo racji. Mniemam, że jesteś pracownikiem w firmie TECHMARK. Jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Proponuję, żebyś napisał nam coś konkretnego o tym pracodawcy - jakie warunki oferuje, kwestia atmosfery, itp.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHMARK L.OGŁOZA S.ZDZIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Kuba

Idealnych firm nie ma i jak ktoś chce to zawsze może napisać coś negatywnego!!

Edyta

@Xxx dlaczego mówisz, że TECHMARK Spółka Jawna ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ to "kanciarze"? Czy ktoś może potwierdzić, że firma wypłaca wynagrodzenie "pod stołem"? W czasach, kiedy polski rynek pracy stał się rynkiem pracownika, ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której pracownik godzi się na taką formę "zatrudnienia". Jak to wygląda w tym przypadku?

Igor

Jeśli jest tak źle to można zmienić firmę. TECHMARKznalazł się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm i otrzymał nagrodę- GAZELE BIZNESU

Ryszard

Co słychać w firmie? Chciałbym sie coś dowiedzieć ponieważ interesuje mnie praca w TECHMARK -u?

Edyta

Dwa lata temu często pojawiały się na forum informacje dotyczące aktualnych ofert pracy w TECHMARK. To bardzo istotne wiadomości dla osób, które tutaj wchodzą i poszukują pracy. Wiecie zatem czy na coś można liczyć aktualnie?

pedro

niestety chyba już za pozno bo nie mają niczego aktualnego, wysylalem cv do nich ale tez sie nie odezwali bo pewnie wybrali juz kogos i bylo za poznociekaw czy zbieraja cv?

info

ogłoszenie jest na pracuj.pl, z tego co wiem to nadal szukają

pedro

info' a gdzie widziałęś tą oferte bo ja byłbym szczerze zianeteresowany, sprawdzałem na goworku ale nie mieli wczesniej żadnych nowych ofert zameiszczonych wiesz od kogos z firmy?

info

Poszukują znów na kontrolera jakości, oferta jest na necie.

wf

Ja chciałem spróbować ale jak zwykle jak dowiedziałem się o jakiejś ofercie to jest już ona nieaktualna podobno dawali dobre warunki i umowę o pracę była..teraz czekam na kolejną pulę może sie coś zwolni w końcu zatrudniają bardzo dużo osób więc jest nadzieja

kowboj

Super, że zatrudnienie tutaj odbywa się w ramach umowy o pracę @owod. Taka stabilność jest bardzo ważna, bo są odprowadzane składki i można liczyć na jakieś benefity.

józek
@kowboj

to prawda, że poszukują obecnie w techmarku osób na umowę o prace. Głównie na stanowisko kontrolera jakości w łodzi. Ktoś z Was może aplikował już ??

owod

Myślę, że nawet jak nie ma w tej chwili oficjalnie ogłoszeń to można spróbować złożyć CV, a jak się zwolni to się odezwą @info, a firma dobra bo umowa o pracę jest spokojnie.

info

Z tego co wiem to na kontrolera jakości już nie szukają ale na spokojnie można się stawić z cv na konstruktora lub programiste wykrawarki młoteczkowej... Zresztą do Łodzi do transportu też kogoś szukają - trzeba się zgłosić do kierowników w Łodzi bezpośrednio

FIDO DIDO

Szef najwyraźniej wie co robi, a Panu z działu DPP najwyraźniej bezgranicznie ufa, skoro nie informuje i nie kontroluje.

tra la la

Zakład ma teraz nową gwiazdę , jest najlepszy i wszystko wie najlepiej ... ale jak On kłamie ha ha. Obiecuje wszystko i wszystkim bez znaczenia czy to szeregowy pracownik czy właściciel firmy. Ko ko jumbo i do przodu :)

witek

mają

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ