TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PLYWAK

ili podaj namiary to pogadamy .wracajac do pracy w techmarku to jest tam nienajgozej wiadomo ze niejest idealnie

@PLYWAK

Ważne, że płacą. W porównaniu z innymi przedsiębiorstwami, gdzie wypłata w terminie jest niczym wróżenie z fusów kawy, za plus uważać trzeba opłacany ZUS (oczywiście od minimalnej)i wypłatę pensji. Myślę, że ta terminowość ZUS-u związana jest z wymogami do przetargów. Na jakieś szczególne bonusy z Funduszu Rehabilitacji czy Socjalnego raczej nie licz, bo nie wiem czy takie coś w tej firmie funkcjonuje. Jesteś młody, silny i sprawny to pracę być może dostaniesz, po kilku latach eksploatacji, gdy zdrowie zacznie szwankować, zacznij rozglądać się za inną firmą, bo tutaj będziesz nieekonomiczny.

ili

Techmark to przedsiębiorstwo wielobranżowe, ale najciekawsze jest to, że właśnie jest to zakład racy chronionej. Mam wrażenie, że wiele tego typu zakładów jest miejscem wszelkich nadużyć. Dajcie znać, czy techmark też stosuje jakieś rzeczy, które zupełnie nie przystoją tego typu firmom. Inną sprawą jest kwestia zarobków - czy można uznać je za wystarczające?

witek

Zakład Pracy Chronionej ale dla właścicieli i ich rodzin a nie dla niepełnosprawnych

Dział Przygotowania Produkcji

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHMARK L.OGŁOZA S.ZDZIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
pracus

jaki to dzial DPP

pracus

lider to jeden spawacz jak chce to robi jak niechce nie robi i wszyscy go toleruja

obiektywny

Zależy o jakim stanowisku myślisz ?

@obiektywny

Najczęstszy to elastyczny - najchętniej po ok 12 godzin dziennie

radek

nie wiecie czy oni mają jakieś inne filie?

wito

chyba chodzi im o nowy skład kadry

afregator

wszystko zaczelo sie od momentu kiedy ktos postanowil zmienic szefa produkcji i mamy nowego szefa pare lat i jest coraz gorzej a co bedzie dalej zobaczymy moze ktos przejzy na oczy i doceni pracownikow

obiektywny

kwior popracujesz to sam się przekonasz :) praca jak to praca można narzekać i można chwalić pracuje tutaj lat ... :) a nie napisze ile :) , zależy na który dział trafisz. Ogólnie to z tych gorszych stron to nie licz na awans, jakiś socjal czy to , że ktoś doceni Twoje zaangażowanie, musisz być odporny na stres i musisz posiadać znajomość łaciny w stopniu zaawansowanym. Musisz się liczyć , że za powiedzmy pół roku będziesz miał obciętą pensje, bo tak jest od jakiegoś czasu. Jak zapytasz o możliwość rozmowy z prezesem to otrzymasz taką odpowiedź " Jak tam pójdziesz to na pewno Ciebie zwolni " więc nawet jakbyś miał super pomysły to tylko przez przełożonego , który powie , że to sam wymyślił :). Dobra , ale żeby nie było samego narzekania ( bo zaraz ktoś napisze , że jestem płaczkiem internetowym :) ) Jeśli będziesz naprawdę pracował to ( na razie ) w miare dobrze zarobisz , ale to też zależy od działu ( w sumie jak w każdej firmie ), atmosfera wśród pracowników jest w miare dobra , niektórzy przełożeni nie muszą używać łaciny żeby pokierować podwładnymi, w zamian każdy pomoże żeby było wszystko na czas ( ale to zwykła kultura ), to tak w skrócie , Ja osobiście strasznie nie narzekam , tylko pisze jak jest . W sumie to bym zapomniał ... możesz również " płynąć " 3 tyg i jak masz dobre plecy to powitają Ciebie jak bohatera , że udało Ci się wrócić , może nikt tego nawet nie zauważy buhahaha ( przepraszam nie mogłem się powstrzymać ) Nie używałem wulgaryzmów, nie napisałem żadnych imion, nazwisk , przezwisk itp więc uważam , że ta opinia może być przydatna :)

gold

jest fajnie aczkolwiek moglo by być lepiej

sssss

byly paczki wiec trzeba sie cieszyc

obiektywny

No szkoda dobry chłopina, a że czasami kogoś puknie na kilka zł to już mały szczegół :) ogólnie praca jak praca , tylko nie warto pokazywać , że się umie coś więcej bo przez to tylko są same problemy .... ale co ja mogę wiedzieć :)

gold

Szkoda Kierownika

takitam

ja wspomina dobrze tą firme,jako byly pracownik,a wy tu narzekacie,oczerniacie ,jak tam pracowaliscie to było cacy,bo mozna bylo zarobic i nie bylo rygoru,ale jak co niekturych [usunięte przez moderatora] to teraz wielce nazekają,a co do kierownika to ja nie wnikam,kazdy orze jak moze

he he

TERAZ ZACZELA SIE WALKA MIEDZY DOBREM A ZLEM

obiektywny

A jeśli Tobie tak dobrze to się podpisz , jesli tego nie robisz to czym różnisz się od reszty piszących ???

pan i władca

panowie jak wam tak żle to pytam co tam jeszcze robicie PŁACZKI INTERNETOWE

sportsmen

przydałyby się karty multisportu :D

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ