TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić :)
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Wpisy, które nie będą prawdziwie uzasadnione, będą usuwane przez administratora. Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail techmark@techmark.com.pl
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paweł Pałuszyński

Pracownik firmy - Dyrektor Działu Produkcji i Lakierni

22.11.2023 03:11

Czym zajmuje się Państwa firma?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Jesteśmy firmą Techmark, która produkuje i dystrybuuje meble metalowe przeznaczone do różnych zastosowań. Naszą siłą jest innowacja i elastyczność. Na co dzień dbamy o to, aby nasze produkty i usługi spełniały potrzeby oraz oczekiwania klientów.

Od jak dawna działacie Państwo na polskim rynku?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Firma powstała w 1990 roku i obecnie jest liderem w branży meblarskiej w Polsce. Zatrudniamy ponad 180 pracowników. Siedziba główna mieści się w Aleksandrowie Łódzkim, a nasza lakiernia zlokalizowana jest w Łodzi. Dysponujemy potężnym i nowoczesnym parkiem maszynowym, co znacznie podnosi jakość oferowanych przez nas produktów.

Co jest podstawą Państwa działalności?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Działalność firmy opiera się na sprzedaży B2B oraz współpracy z pośrednikami, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które chciałyby otrzymać możliwość sprzedaży naszych produktów lub skorzystać z naszej oferty – jesteśmy otwarci na negocjacje oraz oferujemy korzystne warunki współpracy.

Jak wyglądały początki firmy?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Początki firmy przypadły de facto na start rozwoju prywatnych biznesów w Polsce. Stare budynki, stare maszyny, dobre pomysły i duży zapał - nie pracuję w firmie od pierwszego dnia jej powstania, ale kiedy zostałem zatrudniony, właśnie tak to wyglądało. Rysunki tworzone były na małych, kolorowych karteczkach, przy - wyjątkowo dobrych - maszynach gnących produkcji Amada. Działała jedna linia lakiernicza (linia to może zbyt duże słowo), szafy były cięte na gilotynie, a obrabiane na prasie mimośrodowej i gięte na wspomnianych krawędziarkach Amady. Wszystko trzeba było kontrolować, ponieważ w każdym procesie produkcyjnym człowiek może się pomylić.

Jakie przełomowe momenty miały miejsce w rozwoju firmy?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Na osi czasu wyglądały one tak: następuje zakup programu AutoCad i stworzenie zalążków działu konstrukcyjnego; kolejny zakup to używany laser, również marki Amada (chyba pierwszy w Łodzi i okolicach) - to krok milowy w rozwoju firmy. Wszystkie detale, które mają wpływ na funkcjonowanie szafy, są od tej pory wykonywane na laserze, co pozwala unikać wielu błędów (niestety poza błędami konstrukcyjnymi). Pozwala to również zwiększyć ilość produkowanych wyrobów i w niedługim czasie zakupić pierwszą nową maszynę sterowaną numerycznie, wykrawarkę marki Trumpf. Rozwija się produkcja, dział konstrukcyjny, handlowy etc. Kolejny przeskok to zakup programu 3D do konstruowania wyrobów w przestrzeni trójwymiarowej (w końcu można uniknąć wielu błędów konstrukcyjnych). Potem pojawiły się kolejne maszyny, hale, lakiernie, znów maszyny, lakiernie i hale... oraz coraz więcej pracowników. Więcej ludzi i więcej konfliktów, więcej różnorodności, z czym trzeba sobie radzić. Ale jeżeli już ktoś odnajdzie w firmie swoje miejsce, to nierzadko zostaje w niej na wiele lat. Obecnie kadra produkcyjna to głównie pracownicy z bardzo dużym doświadczeniem i równie dużym stażem pracy, co pokazuje, że nie jest chyba tak źle. Nieustannie poszukujemy osób, które chciałyby spróbować współpracy z nami i zobaczyć, jak firma działa naprawdę.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Konkurencja jest spora - począwszy od małych firm oferujących niskie ceny i „urywających" z rynku swoją część, po duże firmy preferujące potężne serie za równie niskie pieniądze. Znaleźliśmy więc dla siebie takie miejsce, aby robić to, czego potrzebuje klient (a nie każda firma chce, może lub potrafi realizować takie zamówienia) i przy tym zdobywać standardowe zlecenia. Stawiamy na współpracę z pośrednikami. Realizujemy zamówienia w Polsce i za granicą: od krajów z całej Europy (nawet Islandii), po bardziej egzotyczne kierunki, jak Katar czy Australia. Produkujemy głównie szafy, ale pod tym pojęciem kryje się ogromna różnorodność. Nasz asortyment obejmuje szafy warsztatowe, kartotekowe, socjalne i biurowe, stoły warsztatowe i biurowe, ławki, wyposażenie muzeów czy gabinetów dentystycznych, basenów i teatrów etc. oraz ich multi-kombinacje. Poza „szafami", jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdy pomysł, o ile da się go wyprodukować z naszego ulubionego materiału, czyli blachy. Musi się to też oczywiście opłacić. Duży nacisk kładziemy na wykorzystanie technologii RFID w szafach metalowych, rozwijamy bazę produktów tworzonych w tej technologii – posiadamy własne projekty, ale szukamy również klientów, którzy mają w tym zakresie potrzeby lub pomysły. Nasza sytuacja jest podobna do sytuacji wszystkich firm, którym również udało się przetrwać zawirowania związane z pandemią oraz konfliktem zbrojnym na Ukrainie. Towarzyszy nam brak stabilności w zamówieniach i dostępności blachy, cenach i dostawach materiałów, oraz duża zmienność cen. Wiele to nas nauczyło i staramy się obecnie szybciej dostosowywać do zmian.

Co wyróżnia Państwa ofertę spośród innych producentów?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Nasze meble mogą być wyposażone w technologię bezprzewodowej identyfikacji RFID, która umożliwia automatyczne rejestrowanie i gromadzenie danych. Świetnie sprawdzają się w biurach, bibliotekach, szkołach, szpitalach, warsztatach i wielu innych miejscach. Więcej szczegółów dotyczących oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej, pod adresem techmark.com.pl.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Firma składa się z dwóch placówek – pierwsza zlokalizowana jest w Aleksandrowie Łódzkim, a druga w Łodzi. Zatrudniamy 180 osób, które zajmują stanowiska w następujących działach: Logistyka i Transport, Eksport, Handel, Rodo, Produkcja i Lakiernia, IT, Techniczny, RFID, ISO, BHP, Księgowość i Kadry, Marketing.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Rekrutacja odbywa się głównie stacjonarnie, ale oferujemy również możliwość rozmowy przeprowadzonej zdalnej. Proces rekrutacji składa się zwykle z dwóch etapów i zajmuje się nim bezpośredni przełożony dla stanowiska, którego dotyczy nabór.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Obecnie poszukujemy pracownika produkcji, do którego należeć będzie zgrzewanie i spawanie elementów metalowych. Na tym stanowisku pracownik zajmuje się obsługą zgrzewarki i spawarki w procesie montażu wyrobów z blachy, kontrolą jakości wykonywanych wyrobów zgodnie ze standardami firmy i dokumentacją techniczną, transportem detali w obrębie wydziału, utrzymaniem porządku i czystości na stanowisku pracy oraz konserwacją maszyny, czyli wykonywaniem przeglądów w zakresie przeglądów operatorskich.

W jaki sposób dbacie Państwo o komfort pracy w firmie?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

W naszej firmie, jak w każdym miejscu pracy, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie odpowiada, bądź ma zły dzień, czy akurat dziś za dużo pracy etc., ale zawsze staramy się tu utrzymywać przyjazną i miłą atmosferę. Relacje między współpracownikami są zwykle koleżeńskie i pozytywne, można liczyć na wsparcie ze strony przełożonych i osób, z którymi się współpracuje. Trzeba tylko chcieć i umieć rozmawiać oraz mieć pozytywne nastawienie. Staramy się zawsze rozmawiać, ustalać a nie narzucać. Stawiamy na efektywną współpracę oraz staramy się, aby kompetencje i możliwości pracowników skutecznie się uzupełniały. Zawsze jest potencjał do zmiany. Czasami tylko trzeba dłużej poczekać albo po prostu samodzielnie ten potencjał wykorzystać.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Paweł Pałuszyńskiikona wywiad

Szerokie. Jesteśmy na etapie budowy magazynu z regałami i programem do zarządzania. Chcemy zakupić kolejne centrum gnące z funkcjami, jakich nie posiadają obecnie wykorzystywane przez nas urządzenia. Poszukujemy także oprogramowania do zarządzania produkcją. Mamy plany rozbudowy zakładu w Aleksandrowie o dodatkową halę i kolejne maszyny tnące. Równocześnie myślimy o zakupie nowej linii lakierniczej. Zastanawiając się nad wspomnianymi zakupami, rozważamy również możliwości ułatwienia pracownikom obsługi tych maszyn. Chcielibyśmy stworzyć otoczenie bardziej przyjazne i czytelne dla pracownika naszej firmy. Długa droga przed nami, ponieważ ogromne nakłady finansowe są potrzebne, aby zrealizować plany. Liczymy na dalsze wsparcie ze strony Unii Europejskiej. W ciągu 33 lat dotarliśmy do takiego a nie innego etapu, więc – być może – za kolejnych 30 lat będzie równie ciekawie.

@Iwona

W Techmarku każdy potencjalny pracownik jest rozpatrywany w ten sam sposób - kwalifikacje i gotowość do działania na danym stanowisku są kluczowe. Zazwyczaj, pierwszą umowę o pracę zawieramy na okres próbny trwający trzy miesiące. Pozdrawiamy Zespół TECHMARK

Szukamy pracowników
1. Asystent konstruktora
2. Pracownik utrzymania ruchu
3. Brygadzista Działu Lakierni i Montażu
Oliwka

Szukają magazyniera. Miłe widziane jest uprawnienie do wózków widłowych. Doświadczenie na takim stanowisku mam niestety nie dofinansowywali szkoleń. Jak tu jest? jest szansa ze firma dofinansuje taki kurs? Można wyrabiać w firmie nadgodziny?

@Oliwka

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Cieszymy się, że zauważyłaś nasze ogłoszenie o pracy magazyniera. Uprawnienia do wózków widłowych są mile widziane, ale nie są konieczne. W przypadku braku doświadczenia na takim stanowisku, nie martw się, ponieważ organizujemy szkolenia dla naszych pracowników. Czasami istnieje możliwość wyrabiania nadgodzin, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zachęcamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres email rekrutacja@techmark.com.pl

@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A za takie szkolenie trzeba zapłacić? Może to dziwne pytanie, ale w sumie to nie wiem, więc wolę się upewnić na 100%. I ile trwa wtedy taki okres szkoleniowy i czy jest jakaś specjalna umowa w jego trakcie? Dziękuję

Nowy wpis

W Techmark organizujemy szkolenia dla naszych pracowników, w tym również szkolenia z obsługi wózków widłowych. Szkolenia są dostosowane do potrzeb i zapotrzebowania, a ich koszt jest pokrywany przez pracodawcę. Po ukończeniu szkolenia, pracownik zobowiązany jest do podpisania umowa podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Czas trwania szkolenia zależy od poziomu zaawansowania i potrzeb pracownika. Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres email rekrutacja@techmark.com.pl, a my chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat szkoleń i procesu rekrutacji.

@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ta umowa podnoszenia kwalifikacji zawodowych to umowa lojalnościowa? Że trzeba przez jakiś czas odpracować szkolenie żeby nie ponieść za niego kosztów? Jeśli tak to zwykle na jaki czas obowiązuje? Dłużej niż rok?

Nowy wpis

Odpowiadając na Twoje pytanie, chcielibyśmy podkreślić, że umowa o podnoszenie kwalifikacji zawodowych to umowa, która określa prawa i obowiązki pracownika oraz pracodawcy w zakresie szkolenia pracownika. Czy umowa jest lojalnościowa, czy nie, zależy od wielu czynników, takich jak rodzaj szkolenia, branża, stanowisko, itp. Dlatego każdego pracownika traktujemy indywidualnie i dopasowujemy umowę do jego potrzeb. Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji, prosimy o kontakt z nami pod adresem techmark@techmark.com.pl. Pozdrawiamy!

Ciekawy

Na początku chciałem się przywitać i zapodać małe pytanie,czy podwyżki w 2024 są już rozpatrywane czy kadra zarządzająca nie dysponuje wolnym czasem

@Ciekawy

Ci z najniższą krajową musieli dostać podwyżki

Załoga

@Pracodawca Czy przewidujecie w przyszłości wprowadzenie oprócz paczek z słodyczami dla dzieci na święta, jakieś premie świąteczne, lub bony. Co się dzieje z pieniędzmi z funduszu socjalnego?

@Załoga

Dzień dobry. Zapraszamy do kontaktu mailowego: techmark@techmark.com.pl, chętnie udzielimy szczegółowych informacji na ten temat. Pozdrawiamy!

Masz racje. Takie informacje powinny być jawne i ogólnie dostępne. Zwykle w ogłoszeniu rektutacyjnym już jest napisane jaki socjal jest dla pracowników. Teraz co wchodzi w zakres funduszu? Tylko paczki? A wigilia firmowa?

Dziękujęmy za Wasze zainteresowanie tym tematem. Jesteśmy aktualnie w czasie wdrażania różnych zmian i rozwiązań związanych z funduszem, jak tylko zostaną one już wdrożone podzielimy się tutaj tą informacją oraz poinformujemy wszystkich pracowników. Pozdrawiamy serdecznie!

@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam, czy te paczki dla pracowników to rezultat zmian i rozwiązań związanych z funduszem?

@Załoga

Dziękujemy za zainteresowanie. Przygotowane w tym roku upominki dla pracowników nie są związane z funduszem socjalnym. Są one wynikiem zmian w marketingu naszej firmy. Chcieliśmy w ten sposób podziękować naszym pracownikom za ich ciężką pracę i zasygnalizować, że są ważną częścią naszego zespołu. Pozdrawiamy!

@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

To całe szczęście bo już chodziły plotki, że ten malutki "podarek" jest ekwiwalentem za paczki dla dzieci. Trzymam kciuki za tym, żeby w końcu pracownicy mogli się przekonać, że w firmie istnieje fundusz socjalny. Pozdrawiam :)

@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Marketingowo może warto by było w końcu zainwestować w odzież roboczą z nadrukiem, by podczas oprowadzania inwestorów po parterze, pracownicy nie wyglądali jak ludzie z łapanki, firmy zatrudniające kilku pracowników mogą sobie na to pozwolić. A by docenić pracownika, najlepiej zrobić to podwyżką lub premią. W wielu firmach na koniec roku bierze się pracowników osobno na rozmowę, mówi co jest w porządku, a co do ewentualnej poprawy.

@Załoga

Dziękujemy za Twoją wypowiedź. Chcielibyśmy wyjaśnić, że ograniczają nas przepisy prawa podatkowego, które nie pozwalają na przekroczenie określonej kwoty na podarki dla pracownika. W tym roku nie będzie paczek dla dzieci, ponieważ inni pracownicy, którzy nie posiadają dzieci, czuli się niesprawiedliwie potraktowani. Pieniądze z funduszu socjalnego mogą być wydawane na inne cele, takie jak karty Medicover Sport, karnety na wydarzenia sportowe i kulturalne, a także pożyczki bez oprocentowania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą funduszu socjalnego u swojego kierownika.

@Załoga

Dziękujemy za zapytanie. Przekazujemy naszym pracownikom odzież roboczą. Na przyszłość rozważymy inwestowanie w odzież roboczą z nadrukiem może być dobrym posunięciem marketingowym. Taka odzież sprawi, że pracownicy będą wyglądali profesjonalnie i zgranie. W nadchodzącym roku wprowadzamy nową dyrektywę dotyczącą roli sygnalistów, zakładającą, że każdy pracownik ma możliwość zgłoszenia danego tematu. Wprowadzamy tę inicjatywę, aby promować otwartą komunikację w organizacji, umożliwiając pracownikom zadawanie pytań, przekazywanie propozycji, oraz wspieranie atmosfery sprzyjającej innowacjom. Jesteśmy zdeterminowani do stworzenia środowiska, w którym każdy pracownik czuje się swobodnie wyrażać swoje pomysły, przyczyniając się tym samym do rozwoju firmy.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TECHMARK L.OGŁOZA S.ZDZIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zmarzlak

Dzień dobry czy u państwa w zakładzie pracy jest fundusz socjalny dla pracowników

@Zmarzlak

Dzień dobry! Tak, w naszej firmie istnieje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych. Zgodnie z ustawą o ZFŚS, środki z funduszu powinny być przeznaczone na działalność socjalną, czyli na różne formy wypoczynku, sportowo–rekreacyjne, udzielanie pomocy materialnej (rzeczowej lub finansowej), a także zwrotną czy bezzwrotną pomoc na cele mieszkaniowe w warunkach określonych umową, takich jak: - wypoczynek, na przykład dofinansowanie do urlopu - działalność kulturalno-oświatowa - działalność sportowo-rekreacyjna - opieka nad dziećmi w żłobkach, klubach dziecięcych, przedszkolach i w innej formie - pomoc materialno-rzeczowa lub finansowa, na przykład zapomoga z powodu zdarzeń losowych - zwrotna lub bezzwrotna pomoc na cele mieszkaniowe, na przykład pożyczka mieszkaniowa, pożyczka remontowa. Szczegółowe zasady i warunki korzystania ze świadczeń socjalnych, rodzaje działalności socjalnej oraz katalog osób uprawnionych są określane w regulaminie wewnętrznym. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą funduszu socjalnego u swojego kierownika.

Ciekawy

Witam rozważam na aplikowaniem do tej firmy na lakiernika chcialem sie cos po krotce dowiedziec jaka forma zatrudnienia jaka stawka czy dodatkowo jakis socjal maja i czy sa podwyzki z roku na rok @Pracodawca

@Ciekawy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W Techmarku zatrudniamy pracowników na podstawie umowy o pracę. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat stawki oraz dodatkowych świadczeń prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: rekrutacja@techmark.com. Pozdrawiamy!

@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jest to umowa o pracę na czas nieokreślony? Czy raczej nie da się tak szybko? Jak to wygląda? Napiszesz mi? Czy o to też muszę napisać e-mail, żebyście mi odpowiedzieli?

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W Techmarku zatrudniamy pracowników na podstawie umowy o pracę. W pierwszej kolejności, oferujemy umowę próbną na okres 3 miesięcy. Po tym okresie, jeśli obie strony są zadowolone z wyników współpracy, umowa zostanie przedłużona na czas określony bądź nieokreślony.

Jaka umowa obowiązuje w TECHMARK L.OGŁOZA S.ZDZIECHOWSKI SPÓŁKA JAWNA podczas okresu próbnego?

Aktualność
Czy wiesz, że zamki elektroniczne w szafach metalowych to najlepszy sposób na zabezpieczenie swoich rzeczy?

Zamki elektroniczne zapewniają nie tylko lepszą ochronę przed włamaniem, ale także większą wygodę i kontrolę nad dostępem do szafy. Możesz otwierać szafę za pomocą kodu PIN lub karty zbliżeniowej .

Nie wierzysz?  Przeczytaj nasz artykuł
w którym wyjaśniamy wszystko.
Gosia

Jest nabór pracownika produkcji, z tego co widzę, nie wymagane jest orzeczenie, więc to już nie jest zakład pracy chronionej? Ale to może mniej ważne, bardziej, to co pisał @Pracownik ostatnio. O co chodzi z tym akordem? To jest spawanie na czas? Nic nie wspominają w ogłoszeniu z pracą... Kto napisze, na czym ten system wg Was polega?

@Gosia

Bardzo dziękujemy za pytanie. Nie funkcjonujemy już jako zakład pracy chronionej, jednak orzeczenie o niepełnosprawności jest mile widziane. Zatrudniamy jedynie na umowę o pracę. Po wiecej informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem rekrutacja@techmark.com.pl. Pozdrawiamy Zespół TECHMARK

Iwona
@TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

I wtedy takie osoby z orzeczeniem mają pierwszeństwo przed osobami, którzy takiego orzeczenia nie mają? Na jaki czas zazwyczaj dajecie pierwszą umowę?

@Iwona

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie TECHMARK Spółka Jawna ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ?

Zainteresowana

Jak pracuje się w biurze? Czy polecacie firmę do dłużej współpracy? Jak wygląda praca w dziale konstrukcyjnym?

Skąpyyyyyy

Ja tu tylko z zapytaniem paczki pod choinkę były?

@Skąpyyyyyy

brak odp coś ma sugerować? a w tamtym roku normalnie coś dali, że teraz o to pytasz? ogólnie czy w przeciągu roku zdarzają się cyklicznie jakieś drobiazgi / dodatki?

@Barbara

Nie. Nawet życzeń na święta

Barbara

czyli nigdy niczego nie ma? bo skoro tak i to wiecie to się zastanawiam skąd pytanie. czyli tak dla pewności prócz wynagrodzenia na co można tu jeszcze przez cały rok liczyć?

Tomaaszek

Ktoś coś widział?

Tomaszek
@Tomaaszek

Widział, widział

Tomaszek

A jak 06.12.22 Przychodzi na 3godziny. To musi odrobić czy za tyle będzie miał zapłacone ?

@Tomaszek

A tego to Panu nie powiem, bo nie wiem. Macie tu jakąś ewidencję godzinową, odbijacie się czymś czy jak nadzór nad przepracowanym godzinami tu wygląda?

Enja

Wita widziałam , że jest ogłoszenie na operatora prasy krawędziowej i ogólnie na produkcję , czy jest to praca w typowym akordzie , jaka stawka obejmuje przy obecnym zatrudnianiu nadal na najniższą krajową.Jaka jest atmosfera w firme ?

Enja

Dziękuję za odpowiedź, atmosfera to nie spotkałam się z zakładem produkcyjnym ,który ma dobrą XD , szczerze ludzie ją tworzą a praca 8 h i do domu ,trzeba odbębnić swoje.Jest podstawa pensji czy totalny akord od (usunięte przez administratora) .

@Enja

Oczywiście 3300 to nieodrazu Minimum po 7 latach

Brutto

@He he

Poważnie jednak brutto? Piszesz, że po 7 latach, to podwyżki jakieś stażowe to są?

@Barbara

W zależności od tego jakie umiejętności posiadasz w branży "remonty wykończenia" ????

Enja

Na jakie stanowiska na produkcji zatrudniane są panie ,praca stanowiskowa przy maszynach, linia ,montaż ?

Aleksandra

Ale ta kwota 3300-3700netto urośnie z czasem czy to jest stawka na lata?

@Aleksandra

Prędzej dogoni ja najniższa krajowa niż przełożeni w firmie techmark wpadną że wypadało by coś podnieść. 3300-3700 to kwota brutto

@Enja

I co, bo widzę że nikt nie odpisał ale może dowiedziałaś się już skądś? Fajnie byłoby wiedzieć plus to ile zaoferują. Raczej nie ma rozróżnienia ze względu na płeć?

Jaka jest kultura pracy w TECHMARK Spółka Jawna ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ?

Sw

Kultury brak

Magdalena
@Sw

Co to znaczy kultury brak? Ze strony szefa czy może pracowników?

Barbara

Nie wiem o jakich osobach piszesz ale jak nie odpowiadają Ci jakieś zachowania tutaj w firmie to możesz dać jakieś przykłady? Bo tak rzucanie że brak kultury, ale w jakich przypadkach? Często takie rzeczy też pisze konkurencja więc..

Zbigniew

Fajnie że tak to opisałeś dokładnie! Szkoda, że tak to tu wygląda ;/ A ile wychodzi w końcu na miesiąc przy pracy bez nadgodzin?

Ziomuś

Tak czytam i czytam , to jest proste wyjście , załóżcie Związki Zawodowe , to żadna filozofia a pracodawca może bajki opowiadać, ale nie ma NIC a NIC do powiedzenia w tej sprawie. Wystarczy na początek 10 zaufanych osób, a zaraz znajdzie się np fundusz socjalny , woda i inne takie rzeczy , których brak jest nie do pomyślenia w cywilizowanej firmie .

Misio

Kto pisze ze sa ludzie zarejstrowani na najnizsza krajową, hmmmm tylko robole co zapierdzielaja cała swita spija smietanke tak było jest i bedzie musicie sie przyzwyczaic,, robaczki''

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Aleksandrów Łódzki

• Jak się pracuje w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ