anitech

Olsztyn

Opinie o anitech

anonim 2011-06-27 13:28:07
Firma Anitech?Byłe kiedyś na spotkaniu rekrutacyjnym .Zgłosiłem się ,bo mieli wakat dla sprzedawców.Na rozmowie właściciel robił mi egzamin teoretyczny ze sprzedazy.W jego ocenie nie nadawałem się .Powedziałem ,że mam 5 lat doświadczenia w handlu,no i może rzeczywiście nie jestem alfą i omega w hanndlu.Na to on -No właśnie ja szukam alfy i omegi.NIe interesowało go ,że oprócz doświad.w handlu ,ma znajmość tej branży ,bo bo jestem technikiem bud. Wg niego to za mało.Sam przyznał ,że on mając 15 lat doświad.w handlu jeszcze wszystkiego nie umie. Nie wiem tylko po co on zamieszza ogólszenia co mniej więcej 3 mies.,że szuka sprzedawcy.Alfy i omegi na stan.sprzedawcy nawet ,1500pln netto[więcej pewnie nie da] ze stazem większym od jego ,to nie znajdzie .Ludzie też potrafią sie cenić .I za 1500pln i w dodatku za takie wymagania ,to chyba najlepiej jak właściciel sam stanie za ladą. ;))))
anty anty :) 2014-03-26 10:58:44
Nie polecam!!! Rozmowa u tego człowieka to jakaś parodia. Omijajcie szerokim łukiem bo z takim snobem nikt by nie chciał mieć do czynienia.
3 x anty 2015-04-18 22:56:05
Nic dodać,nic ująć.
Anonimowy 2015-10-07 19:37:59
Szukają mniej wiecej co 2 miesiące a taka duża rotacja chyba o czyms świadczy.
Byly_pracownik 2015-11-23 20:37:30
Nie polecam z pełną odpowiedzialnością. Szef furiat. Praca po 10 godz. za psie pieniądze.
Anonim gall 2016-01-18 21:48:15
Firmą powinna zainteresować się inspekcja praca. Brak jakichkolwiek zasad. O kodeksie pracy nikt chyba nawet nie słyszał. Zasady wynagradzania i premiowania ustala niedowartościowany szef wg.swojego "widzimisię" Praca po 10 godz. 2-3 razy w tyg. a brak dnia wolnego za sobotę to norma. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi.
szelma 2016-04-07 09:04:33
Staram się o pracę w tej firmie jako sprzedawca, jestem po rozmowie z prezesem - wydaje się spoko, czy może ktoś z pracowników obecnie pracujących może napisze czy faktycznie są problemy z ilością godzin pracy i czy szef to faktycznie furiat.
Kosa 2016-04-12 01:50:22
Nie polecam. Pracowałem w tej firmie. Zarobki 2500-3000 i szkolenia między bajki można włożyć. Atmosfera fatalna. Wystarczy iść popatrzeć na miny ludzi tam pracujących. Rotacja bardzo duża a to o czymś świadczy. Szef nie szanujący pracownika.
Kiper 2016-04-12 19:26:41
Furiat to bardzo łagodne określenie. Idź na koniec miesiąca jak zbliża się czas wypłaty to zobaczysz jak mały gnom biega między regałami i tresuje pracowników. Człowiek bez zasad i honoru.
Kris 2016-04-29 19:44:00
Furiat i człowiek bez zasad to mało powiedziane, zero szacunku dla pracownika, potrafi zgnoić przy kliencie, nie pierdzieli się wali z mostu co ma na myśli, a co do godzin pracy to prawda o 10 godzinach, 3 razy w tygodniu, a o zarobkach nie wspomnę
lala 2016-05-09 10:24:00
Kris' nie potraficie wtakim razie zebrać sie wszyscy i z nim pogadac? Przecież wszyscy teraz tak robia nikt sie nie daje swoim szefom i prezesom by pomiatlai ludzmi, szukac pracy w takim razie i odejsc niz tam pracowac
Zostaw swoją opinię o anitech - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anitech