Opinie o Anitech w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Anitech. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Anitech o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anitech w Olsztyn

Dolar

Szkoda czasu na to miejsce pracy. PRL, jesteś gaszony z każdym pomysłem. Firma to tonący Titanic z ogromnymi stratami. Szef na koniec zachował się jak ostatni (usunięte przez administratora) Pracujesz jak gdyby nigdy nic i nagle bum dostajesz wypowiedzenie, w dodatku okazuje się że wszyscy wiedzieli tylko nie Ty. Nawet nie miał odwagi spojrzeć w oczy tylko uciekł jak szczur. W Zusie okazuje się, że masz odprowadzane składki na najniższą krajową, także uwaga przy umowach. W dodatku córeczka szefa podgląda Cię na wszystkich możliwych portalach co jest chore. Bardzo fajna jest kierownik J...... . To skarbnica wiedzy i dobry człowiek. Właściwie to tyle kandydacie drogi, zastanów się 2 razy. Tak się nie robi!! Karma wraca wcześniej czy później. Mimo wszystko nie życzę tej firmie źle ze względu na pracowników, którzy w większości są dobrymi ludźmi.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Anitech? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Pracownik Nowy wpis

Do 5-go każdego miesiąca, wynagrodzenie jest na czas plus pod stołem dostajesz kilka stówek

Dolar Nowy wpis

Czy pracodawca Anitech motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownik Nowy wpis

Motywuje krzykiem, zastraszaniem i zmniejszoną wypłata.

Klient

Do właściciela firmy. Szanuj pracownika swego bo możesz mieć gorszego.

Firma Anitech poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Błażej

Teraz to jest w ogóle wyjątkowy czas i trudno przewidywać zbyt daleko do przodu.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Anitech?

Nie ma co liczyć na jakie kolwiek premie jedyne co to mogą zabrać z wypłaty nigdy nie jest stała zawsze coś upierdziela.

Nicola

A księgowe ile w tej firmie zarabiają ?

twoje pytanie skieruj do księgowej , która tworzy listy obecności

CIEKAWY

WITAM PRACOWNIKU FIRMY ANITECH JA TEŻ JESTEM PRACOWNIKIEM W INNEJ FIRMIE TO CO TY ZARABIASZ TO JA WIĘCEJ DOSTAJE ZA 8 GODZ. I BEZ ŻADNEJ SOBOTY POWIEDZ DLA CZEGO TAM PRACUJESZ SKORO WIDZISZ ,ŻE JEST TAK ŻLE I SZEF JEST DO NICZEGO , TAM KTOŚ PRZESTRZEGA KODEKSU PRACY , A PANI KSIĘGOWA NIE BOI SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI

Czy Anitech oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

To zależy jak się umowisz prezes anitechu to na tyle chytry człowiek ze na czarno dla niego najlepiej ale umowa o prace też jest. Pierwsza na 3 miesiąca drugą jak się dotrwa to 2 lata. Na umowie oczywiście inna stawka niż umowiona reszta w postaci premi która za 9 albo 10 godzin w tym dwie soboty w miesiącu jest bardzo mała

KUPUJĄCY

WITAM POSZUKIWAŁEM TOWARU DO REMONTU DOMU KONKRETNIE STYROPIANU , JAKIEŚ DWA DNI TEMU ODEBRAŁA KOBIETA , KTÓRA PEWNE RZECZY NIE ROZUMIE LUB NIE MA POJĘCIA ,I PORADZIŁA ABYM PRZYSZEDŁ DO SKLEPU .TO CZYM TA PANI TRYSKA WIEDZĄ MASAKRA , WIEDZY ŻADNEJ , PODPOWIEDZI ŻADNEJ COŚ STRASZNEGO .BRAK KOMPETĘTNYCH OSÓB DO PRACY ,Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM TEGO SKŁADU BUDOWLANEGO.

SEN Z POWIEK

PO OBSERWACJI FIRMA OKRUTNA , BRAK SZACUNKU DLA LUDZI , ZMUSZANIE DO PRACY CO DRUGI DZIEŃ PO 10 GODZIN . PLCA Z TO PRZYKRA 2300-2500 NETTO NA RĘKĘ POD STOŁEM , FAŁSZOWANE LISTY OBECNOŚCI MIMO WOLNEGO JESTEŚ W PRACY ,WREDNE SPOJRZENIE TYCH ŚMIESZNYCH SZEFIKÓW JESZCZE TROCHĘ TO SAMI ZAKASZĄ RĘKAWY I WEZMĄ SIĘ ZA PRACĘ , A ON TO KWICZĄCA MARJONETKA , (usunięte przez administratora) GBUR NIE SZANUJĄ LUDZI , WYMAGANIA TYLKO PIENIĘDZY BRAK FIRMA (usunięte przez administratora) I TYLKO BAT IM DAĆ NIE POLECAM (usunięte przez administratora)

Karlos

2500 zgadza się tyle można zarobić ale w miesiącach letnich. W zimowych 2200 na rękę.

@Karlos

Zapomniałem dodać: zac220-230godzin pracy

@Karlos

Radzę osobom zatrudniającym się zapytać ile godzin pracy obowiązuje w anitechu.

Prezes Firmy Anitech

Dziekujemy za wszystkie opinie o naszej Firmie, również te krytyczne. Zależy nam, aby informacje pozostawione na tej stronie rzeczywiście pomogły komuś podjąć przemyślaną decyzję o podjęciu zatrudnienia w naszej Firmie. Dlatego chciałbym odnieść się do konkretnych liczb i faktów a nie pogłosek, gdyż merytoryka w takich komentarzach jest bardziej niż wskazana a "trawa po drugiej stronie płotu zawsze wydaje się zieleńsza". System wynagrodzeń w Naszej Firmie, jak w większości firm handlowych, zawsze był mniej lub bardziej prowizyjny , co rzeczywiście może prowadzić do dysproporcji w zarobkach zarówno sezonowo, jak również pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Chciałbym podkreślić, iż w 2019 roku przyjęliśmy kryterium odnoszące się do minimalnego wynagrodzenia i ustaliliśmy, że nie będzie ono niższe niż 2250zł na rękę. Realne wynagrodzenia w naszej firmie są jednak znacznie wyższe i jeżeli ktoś otrzymał za ostatni miesiąc (przepracowany w całości bez absencji) mniej niż 2500 PLN netto powinien przyjść po podwyżkę lub opuścić Nasz Okręt. Z tego miejsca dziękuję także wszystkim Pracownikom Anitechu za ich ciężką pracę, lojalność oraz otwarte podejście do zmian, które również sami inicjujecie. To dzięki Wam firma nieustannie się rozwija od 25 lat. Będziemy nadal pracować koncepcyjnie nad Naszą ofertą skierowaną nie tylko do klientów, ale również do pracowników. Resztę pozostawię bez komentarza.

Aminot
@Prezes Firmy Anitech

A jak z godzinami pracy? Te 2500 netto to za ile godzin miesięcznie?

@Aminot

Rozważasz aplikować do pracy w firmie Anitech? Odwiedziłem wątek z nadzieją, że dowiem się, czy firma zatrudnia pracowników na staż bądź praktyki? Mam nadzieję, że tak, chociaż wolę się upewnić.

Niestety nawet dobre firmy będą mieć swoich maruderów i takim osobom nie uda się dogodzić!

Bird

Do Kris "Coraz gorzej w tym Anitechu." - nieprawda. " Słyszalem ze ludzie pracują za grosze nie co ponad 2000zl ma ręke za ponad 200godz pracy" - to nie słuchaj plotek, bo obrażasz ludzi którzy tam pracują. " Żal poprostu. A wymagania duże" - czego żal, o jakich wymaganiach piszesz ? "Nie polecam nikomu tam pracowac" skoro tylko słyszałeś, to co możesz polecać ? "A mały gnom co chwila łazi i popędza." - nie obrażaj (jakaś frustracja ? ), bo karma wraca. "Wydaje kupe kasy na nic." - cóż, to raczej nie Twoja sprawa. Załóż firmę, będziesz przedsiębiorcą też będziesz wydawał. " A na podwyzki nie ma." jak na początku - nieprawda. "Takze niech ktoś pomyśli jakby chciał tam pracowac" tylko tu się z Tobą zgodzę. Przed podjęciem każdej ważnej decyzji warto pomyśleć !

Kris

Coraz gorzej w tym Anitechu. Słyszalem ze ludzie pracują za grosze nie co ponad 2000zl ma ręke za ponad 200godz pracy. Żal poprostu. A wymagania duże. Nie polecam nikomu tam pracowac. A mały gnom co chwila łazi i popędza. Wydaje kupe kasy na nic. A na podwyzki nie ma. Takze niech ktoś pomyśli jakby chciał tam pracowac

Aneta

Anitech poszukuje obecnie Pracownika Działu Sprzedaży. Wymagana jest umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnym klientem, zdolności komunikacyjne, zaangażowanie i entuzjazm. Jeżeli kogoś z Was interesuje ta oferta, to dodaje link do niej: http://www.anitech.pl/index.php/praca Czy zdecydujecie się na rekrutację?

Ulka

Ale jeśli dłużej pracujemy to można zarobić więcej więc nie rozumiem dlaczego znowu narzekacie?

koko
@Ulka

czy to znaczy że myślisz o pracy jeszcze w niedziele ? nie rób scen ... wynajęli cie do napisania tego postu ?

Pik
@Ulka

Ta opinia śmierdzi na kilometr. Chyba ktoś dostał zlecenie od prezesa. Ocieplamy wizerunek?

grazyna

W dniu 17.1018 r. zamówiłam deskę sedesową nr zamów.00455 i tego samego dnia opłaciłam. Do chwili obecnej deski nie otrzymałam, jak również nie otrzymałam odpowiedzi na mojego maila. Uważam, że jest to firma krzak, w związku z tym mam zamiar zawiadomić policję zaraz po świętach. Nigdy nie kupujcie w tym sklepie przez internet, bo was (usunięte przez administratora)

@grazyna

Z góry Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Dnia 19.10 wysłaliśmy do Pani powiadomienie z informacją o chwilowym braku towaru na stanie oraz propozycją wysyłki w innym terminie lub zwrotu wpłaconej kwoty, niestety nie otrzymaliśmy odpowiedzi na wiadomość. Po kontakcie telefonicznym uzgodniono z Panią zwrot wpłaconej kwoty.

Grażyna
@Anitech

Cofam swój wpis o firmie. Wprawdzie żadna informacja do mnie nie dotarła, ale rozmawiałam z przedstawicielem firmy przez telefon i czuję się usatysfakcjonowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Anitech - Olsztyn

• Jak się pracuje w Anitech?

Zobacz opinie na temat firmy Anitech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Piłsudskiego 64C
    10-450 Olsztyn