spe-bau

Wrocław

Opinie o spe-bau

anonim 2008-12-28 12:23:37
Słowa kojarzące się z spe-bau stresująca trzeba sie 'scierac' z pracodawca
Drobny (usunięte przez administratora) jak trzeba zdobyc pieniadze to zaczyna od pracowników a jak sie dzielic to pracownicy sa na koncu kolejki
takitaki 2009-02-05 14:28:50
poieram! nie zawsze na czas, czasami w ratach a do tego często niesprawiedliwie podzielone ..bo trzeba dać drugą szansę lub kogoś przezimować... bez delegacji i takie tam...
darecki1204 2009-03-19 09:22:42
nie zgadzam się z tymi ocenami,pracowałem i nie narzekałem!
c 2009-09-05 14:38:14
to dlaczego już nie pracujesz? skoro tak dobrze tam jest
n 2009-10-23 16:38:17
spe bau to firma która dorabia sie na krzywdzie pracownika nie płaci za delegacje, ucina stawki na koniec miesiaca przy rozliczeniu,(usunięte przez administratora)na kazdym kroku wiec (usunięte przez administratora) jako kto ty tam pracowałeś?
darecki1204 2010-04-15 15:10:15
znudziła mi się praca z azbestem!
n 2011-12-14 19:40:49
Spe bau to firma, która (usunięte przez administratora) ludzi ,wypłaty powinny być 10tego każdego miesiąca a spóźniają się po kilka dni a nawet dłużej. w 90% nigdy się nie zgadzają wypłaty, zawsze trzeba się kłócić o swoje zarobione pieniążki. Dewiza firmy to "LUDZI DO PRACY SA TYSIĄCE"
n 2012-06-25 10:50:01
i mamy dziś 25 czyli 15 dni po terminie wypłaty i nadal kasy nie ma na koncie . Spe Bau to bardzo zła firma którą własciciele ciągną na dno
takitam 2013-02-13 09:52:20
A mi sie pracuje duzo lepiej niz w poprzedniej firmie. Nic na czarno, szef nie (usunięte przez administratora) codziennie, dogadac się można. Problemy male bywają w każdej firmie...
Anonimus 2013-07-18 09:24:25
Jak na kryzys, to jest dobrze. Lato-jesień są roboty i można przyzwoicie zarobić.
Nie rozumiem też zarzutów, że sie kogoś "przezimowuje" i że na to idzie część pieniędzy - a co? mają 80% pracowników zwalniać na zimę i na święta bezrobocie prezentować?
n 2013-08-19 21:36:53
Zarobić tutaj się nie da, wypłaty na raty i to dopiero pierwsza rata po 25dniu miesiąca mimo iż na umowie napisane"płatne do 10tego kazdego miesiąca"(usunięte przez administratora) bo co? firma b.zadłużona... Ludzie nie wiecie w co się pakujecie. Odradzam, chyba że chcecie nabić przed ogłoszeniem upadłości kieszonkę (portfel) dyrektora, bądź nabawić się stresu i siwych włosów...
jurek 2014-03-15 13:49:09
nie masz niestety racji. Firma spe-bau nadal normalnie funkcjonuje. Zarówno akutalna strona jak i miejsce w krs
róża 2014-03-15 16:52:13
ciekawi mnie czy w związku z tymi zaniedbaniami w spe-bau pracownicy podjęli jakiekolwiek kroki, aby było im lepiej...
jazzy 2014-03-21 15:32:59
jak widzisz ciągle od nich brak odzewu. ale najlepiej oczywiście ponarzekać i przy okazji nic nie robić ze swoją złą sytuacją
czereśniak 2014-03-25 17:32:16
@jazzy, nie podchodź do tego jakby to była wina pracowników. Tak naprawdę zacznijmy od tego, że niektóre sytuacje w spe-bau nie powinny mieć miejsca
master 2015-01-07 21:10:33
Hej, czy spe-bau nadal normalnie funkcjonuje? Pytam, bowiem widze, ze pisaliście coś o jakiś zaniedbaniach, a właściwie to od marca nikt nic nie napisał. Czy oni stoją w miejscu i od tego czasu nie robili żadnej rekrutacji, nawet rotacji w firmie nie ma? Może obawy powyżej były jednak prawdziwe i upadli?
guru 2015-03-12 10:36:41
najświeższych aktualności ze strony o firmie dowiedziałem się że prowadzą rekrutację na stanowisko m.in kierownika budowy. wymagania dość obszerne, zakres obowiązków również, a przywileje przyszęłgo kierownika opisane lakonicznie, czyli zatrudnienie w stabilnej firmie umowa o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Sądzę, że to nie wiele konkretów, kto posiada więcej informacji na ten temat?
Rurku` 2015-03-31 06:54:56
Zależy jeszcze co mają na myśli pisząc 'atrakcyjne wynagrodzenie' bo jeżeli operujemy kwotami 8-10 tyś to ja nawet wstępnie byłbym zainteresowany taką ofertą. Nie jest do końca jasne na jakiej umowie miałoby to nastąpić, ale w sumie wszystko jest do ustalenia z pracodawcą. Ciekawe czy ewentualna negocjacja stawki wchodzi w rachubę.
olka 2016-05-13 12:40:18
oj od dawna nie widziałam,żadnego ogłoszenia jakie by dodali chyba nikogo teraz nie szukają, moze pod koniec wakacji?
Zostaw swoją opinię o spe-bau - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spe-bau