Opinie o E.Leclerc w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.Leclerc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Radom

kojot

a w kiblach syf i smród!!!!! jest tam jakaś firma sprzątająca????

kaszalot

pracowałem w firmie sprzątającej w tym markecie.Na sklepie ładnie a na zapleczu syf ,myszy i szczury.Piekarnia to jeden wielki chlew- za darmo nie chce pieczywa z tego marketu.

KLIENT

bylem dzis na dziale reklamacji z glupia zarowka do wymiany ktora zakupilem 07 02 2012 i sie spalila zarowno kod jak i nr zarowki i paragonu zgadzaly sie sie lecz obsluga naziemna odmowila mi wymiany na nowa i kazala przyjsc o 18 jak bedzie kierownik czy ja nie mam juz nic innego do roboty tylko latac za kierownikami?ja tez pracuje i to na nocza glupia zarowka nie bede sie uganial caly dzien. swoja droga to moze ta zarowka byla potrzebna tej BLONDI m dzis obslugiwala?nie mialem sily sie klucic potrzebowalem tylko wymiany.w koncu zostawilem te zarowke i paragon niech jej ta zarowka oswietla droge na lepsze czasy.reasumujac-to przeciez tylko BLONDYNKA......

teraz to się tam dopiero dzieje, poprostu brak słów! Sami pracownicy nazywają to obozem pracy. Ostatnio nowy kierownik monitoringu pseudonim [usunięte przez moderatora] (różnie go ludzie tam nazywają) bezprawnie przeszukiwał szafki pracowników bez ich wiedzy, zgody i obecności. Że też nie ma się kto wziąć za tą [usunięte przez moderatora] Uciekajcie ludzie od tego miejsca jak najdalej!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w E.Leclerc spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
MarceliSzpak78

[usunięte przez moderatora] jak najdalej od tego syfu określającego się mianem hipermarketu,no chyba że chcecie stać się białymi murzynami i [usunięte przez moderatora]Robota jedynie dla małolatów co to ich pierwsza praca,i niekumańców,bo takimi można pomiatać na wszystkie strony a i tak żaden z nich się nieprzypruje że łamią mu jego prawa pracownicze.Wszystkim nowoprzyjętym serdeczne współczucie!

MarceliSzpak78

Dobrze powiedziane "mistrzu"!!!!Akurat tak się składa,że doskonale wiem o czym,a może o kim tu piszesz.Zgadzam się z Tobą w zupełności.A co do ludzi to fakt,boją się stracić nawet te grosze które rzuca im [usunięte przez moderatora] jak ochłapy z pańskiego stołu,i pewnie dlatego jedno drugiego [usunięte przez moderatora].

mistrz

najgorsze co moze byc to praca na magazynie Szczególnie jak pan kierowniczek [usunięte przez moderatora] ma wszystkich piodwladnych w (usunięte przez administratora) i mysli tylko o sobie najwiekszy [usunięte przez moderatora] i lizus kierownictwa dlatego uwazajcie na tego [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam

agawlod@interia.pl

jestem pracownikiem E.Leclerc w Radomiu w zeszłym roku nie dostałam talonów na święta ponieważ brakowało mi pięć dni kryterium wydawania owych talonów dotyczyła pracowników zatrudnionych od dn.31.maja ale na socjalne odtrącane miałam z każdej kolejnej pensji! w tym roku mają być jakieś marne paczki z towarów jakie kierownicy danych działów dostali gratis czyli ochłapy więc pytam gdzie są nasze pieniądze z socjalnego gdzie są premie o których mowa w umowie o pracę i gdzie jest przede wszystkim szacunek i dobre słowo dla pracowników którzy ciężko pracują na te marne grosze na tą marną najniższą krajową pensję !

jeszcze pracownik :)

[usunięte przez moderatora] zostawanie po godzinach a jak trzeba to i sciagna cie z ze swojego dzialu do pomocy na inny .

kat

NIE ZNAM SIE NA TYM TAK NA 100 5 ale czy nie mozna wystąpić do sądu gospodarczego o cofnięcie uprawnien do prowadzenia działalności handlowej i zakazu zatrudniania pracowników za nieprzestrzeganie kodeksu pracy w polsce Podjecie działalności to zobowiazanie do przestrzeganie prawa w polsce ps. dlaczego pracownicy tak bardzo boja sie byc swiatkami a ten co wystepuje do sadu pozostaje san narazony na oszczerstwa i klamstawa w sadzie ze strony pracodawcy

Hela

O tak to prawda fr.......stwo to tam jest jeden drugiego [usunięte przez moderatora] i ciekawe co z tego ma bo napewno nie jakąs premie TAM PO PROSTU NIE MA PREMII za to trzeba zasuwać ponad siły i niewazne ze jest kodeks pracy co do ograniczeń tam go nie przestrzegają i jakby mogli to pracowników poganiali by jeszcze batem zeby szybciej robili.OBÓZ PRACY

Kiektórzy chyba za bardzo przesadzają! Doskonale wiem, że nie jest tam kolorowo bo sama tam pracuje i są dni kiedy mam ochote rzucić ta robote w [usunięte przez moderatora] ale bez przesady. Kierownictwo owszem beznadziejne, byli zwykłymi pracownikami a teraz uważają się za lepszych. Ale pracownicy też nie są lepsi!!! kłócą się o wszystko przez co atmosfera jest przyjebana, a niektórzy są tak beznadziejni że chodzą na skarge do kierowniczek na innych pracowników!! tylko po to żeby się podlizać.

xxx

najlepiej jakby zwolnili się wszyscy jednego dnia szczególnie kiedy są najbardziej potrzebni do pracy, a co do tego czy są trzymani na siłę to się zgadzam że nie, ale ludzie są bardzo zdesperowani ciężką sytuacją w związku z brakiem pracy i dlatego dają się pomiatać.Ja napewno bym sobie na to nie pozwolił,szczególnie że jak sie chce to sie znajdzie pracę w której cię docenią sam tego doświadczyłem-zacznijcie ludzie wreszcie walkę o swoją godność bo inaczej będziecie padać a oni będą was jeszcze kopać.

xxx

goliat

Jak się nie podoba mozna się zwolnić, nikt na siłe Was tam nie trzyma.

henieklew

TRAGEDIA traktują was tam jak byście byli wołami do roboty.Zróbcie coś z tym bo inaczej zawsze będziecie musieli robić co oni chcą bo jedno jest pewne oni czyli to zasrane kierownictwo łamią wasze prawa chyba nie znają kodeksu pracy.Ja tam pracowałem i wiem jak tam jest i żebym do końca życia miał nie jeść nie wróciłbym tam a z tymi talonami to kompletne złamanie prawa zgłoście to do inspekcji pracy albo do sądu,kara dla żabojada murowana.Posłuchajcie się mnie i nie bójcie bo za zastraszanie już ktoś wygrał więc i drugi raz sąd da wiarę w to jak jest w leclercu

pokrzywdzony

Ja bym pronował żeby wszyscy pracownicy kturzy nie dostali talonów zebrali sie i zlożyli skarge do pip może wrescie pan dyrektor zrozumie ze pracownik to tez czlowiek a nie zwierze ,i czas najwyzszy zeby zmienic dyrektora a tego wyslac do ruskich na sybir moze tam sie nauczy szacunku dla pracownikow.Panu dyrektorowi Zycze Chorych i Smutnuch swiat oraz Nieszczesliwego Nowego Roku

mikołaj

po mojemu to sam sobie stryczek na szyje tym założył. Nie dość że kadre kierowniczą ma super, tak super że ładnie ich obsmarowują w gazetach to jeszcze taki numer wykręcił pracownikom na święta.Właśnie teraz pokazał jak naprawde traktują i za kogo mają pracowników. Pan dyrektorek narzeka że tak nieładnie piszą o nim ale nikt z palca sobie tego nie wyssał. Taka jest niestety prawda. Poczekamy zobaczymy ....

aaa

A czy wam potrącają z wypłaty na socjalne ?, bo jeżeli tak to po prostu musicie zgłosić to do pipu !

pracownicy

To co wyprawił dyrektor na święta to już totalna dyskryminacja pracowników Wszystcy pracownicy którzy byli na zwolnieniu lekarskim nie dostali talonów ani paczek,a inni podostawali.Tam przydała by ispekcja z prawdziwego zdarzenia i kara surowa i dotkliwa.Zatem panie dyrektorze życzymy nieudanych świąt fatalnego nowego roku i samych klęsk w pana życiu

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Radom

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc?

E.Leclerc