Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Alojzy

Coś dziwnego dzieje się w firmie. Coraz więcej osób zastanawia się ile będzie wypowiedzeń na koniec marca. W lutym było dużo, a teraz szykuje się więcej. Wola zatrudnić młodą osobę, bez jakiejkolwiek wiedzy , niż dać podwyżkę prawnikom doświadczonym. A nowa osoba zarabiać dużo więcej jak ta doświadczona. Co się dzieje?

Kora

Tak szczerze to ja już jestem umówiona na rozmowę w sprawie pracy w przyszłym tygodniu. Pracowałam tu tyle lat ale no cóż człowiek musi wiedzieć kiedy coś zmienić skoro stawiają na nowych którzy nie potrafią pracować i nawet po dłuższym czasie nadal nie widać poprawy a wola sobie na L4 chodzić i nie przychodzić to po co tu zostawać? Na taśmie jest już tak źle że umowy o pracę nie mają dla siebie pracy więc moja cierpliwość skończyła się i zwalniam się i radzę to też innym.

Od wczoraj wisi oferta dla specjalisty ds. marketingu. w teorii doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku chyba nie jest wymagane, zastanawiam się więc jak kandydaci są sprawdzani na rozmowie? otrzymuje się jakieś zdanie lub cokolwiek? zastanawiam się jak można byłoby się do niej przygotować

haalo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Farnacol katowice czy kierownictwo może zwrócić uwage (usunięte przez administratora) jak powinno ubierać się do pracy ? Od miesiency chodzi bez stanika i nikt nie ma problemu ze wszystko jej widać. To miejsce pracy a nie klub ze striptizem. może wszystkie teraz zacznijmy chodzić bez stanika? A może to tylko pewne (usunięte przez administratora)mogą? Jeśli tak to jest to dyskryminacja. Jak nic się nie zmieni to sprawa zostanie zgłoszona wyżej.

nick

Mówicie o braku pracy a firma szuka pracowników magazynowych, na olx przynajmniej.

Spróbuj przez agencję oni po 3 miesiącach dają to pod zakład na zlecenie a po miesiącu umowę o pracę -mialam przez agencję tamtego nie przyjęłam ale miałam taką propozycję na szkoleniu to samo mówią

Doświadczenie np na kasie można podać ,kompletowanie ,pakowanie takie tam proste prace

Lol

Dwie sprawy mam Pierwsza, zrobicie coś z tym ogrzewaniem na magazynie? Chcecie żebyśmy tam udusili się? Nie ma czym oddychać i jest okropnie gorąco. Zróbcie coś z tym albo zgłosimy to gdzie indziej jako szkodliwe warunki pracy. Druga, czy możecie jakoś delikatnie zwrócić uwagę niektórym paniom aby dbały o higienę? Chodzi najbardziej o (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) ta ogólnie jest pracowita nawet i miła ale wydziela tak nieprzyjemny odór, że człowiekowi naprawdę podnosi się i nie idzie przy niej pracować a przechodząc obok niej trzeba wstrzymywać powietrze. BHP to nie tylko bezpieczeństwo ale i HIGIENA więc prosimy aby zwrócić tej pani uwagę.

SAD
@Lol

Co do drugiej sprawy to lekka przesada. Wiadomo że człowiek jak pracuje to się poci. Ty pachniesz przez 8 godzin? Chyba stoisz w regale i nie masz jak się spocić to rzeczywiście... Po drugie jak jest tak ciepło na magazynie to wyjaśnij dlaczego inne dziewczyny pracują w długim rękawie na taśmie... Kilka razy pod rząd ubrany ten sam sweter... Idź do nich... Powachaj czy pachną.

Onaaa
@SAD

Ta pani (usunięte przez administratora) wydziela bardzo przykry odór i to nie jest zwykły pot po obieganiu a kilkudniowy odór. Druga sprawa jest taka że ona jakoś bardzo szybko nie pracuje żeby aż tak spocić się. To jakaś choroba ale na litość boską ciuchy też należy prać i zmieniać

Start
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Panie kierowniku zwracamy się z prośbą, aby przyjrzeć się pracy niektórych dziewczyn startowych, zwłaszcza jednej, której zmiana polega głównie na siedzeniu na telefonie. W tym tygodniu (usunięte przez administratora). Sytuacja ze wczoraj gdzie kończyliśmy zmianę i startowa całkowicie (usunięte przez administratora)nas siedząc przed komputerem. Rozumiemy że ma też tam swoje obowiązki, ale inne startowe potrafią przerwać aby przyjść do terminali i odebrać je od nas lub wydać nam je, czekaliśmy parę minut aby oddać terminale już nie wspomnę że niektórym spieszyło się na autobus ale musieliśmy sami wejść do terminali bo dziewczyna w ogóle nie podeszła do nas a w czasie zmiany bardziej zajęta jest siedzeniem na telefonie niż swoimi obowiązkami, fajnie jakby zainteresowała się także aby był zapas naładowanych baterii bo z tym też ma problem. Jeśli nie nadaje się na start bo przerastają ją obowiązki to może warto przenieść ją na dział gdzie będzie mogła całe dnie siedzieć na telefonie, nic nie robić i będą jej za to jeszcze płacić? Są dwie startowe które potrafią ogarnąć kółka rzeczy na raz, przy których zawsze są naładowane baterie ((usunięte przez administratora)) więc jeśli one potrafią to ogarnąć to czemu ta nie potrafi? Za ciężka praca dla niej?

Marzec

Jeszcze do tego mamy na minusie godziny a umowa zlecenie nie jest odwoływana .Kiedy mamy to odrobić.

,,,,

Jak zwykle wywróżyli nic i teraz musimy te wolne odrabiać q roboty brak. Zatrudnili tyle (usunięte przez administratora)a teraz ich odwołują żebyśmy mu na umowę o pracę mieli robotę. Brawo, jak zwykle wszystko zrobione z logiką szkoda słów...

Zadyma

(usunięte przez administratora), niech pan coś w końcu coś zrobi z osobami które chodzą cały czas na L4. Dał pan im umowy o Pracę mimo że każdy panu mówił że na nich nie można polegać.

Iz
@Zadyma

Teraz umowę o pracę dają (usunięte przez administratora). Ludzie powiedzą byle jaką bajeczkę i dostają umowy. Kiedyś trzeba było wydajnością na nie zasłużyć, teraz możesz być (usunięte przez administratora) obijać się a Ci ją dadzą jeśli odpowoednio zmanipulujesz kierownika, żenada.

...
@Zadyma

Nic z tym nie zrobią, na ekspedycji jest kilku takich (usunięte przez administratora), co nie ma miesiąca żeby nie byli na L4. Mimo to przychodzą i klepią ich po plecach w podziekowaniu za to że przyszli.

L4
@...

Patrząc na to co zrobili jakiś czas temu zatrudniając tyle n(usunięte przez administratora) nowych osób to teraz lepiej być na L4 bo ludzi tyle że nie ma gdzie pracować a szkoda nóg a frekwencyjne i tak nam zabrali więc nie ma spiny o marne 100 zł i warto iść na L4.

....

@PracodawcaWitam szanowny(usunięte przez administratora) wiem że pan jest nowy i się jeszcze nie znamy, ale mam do pana pytania. Jak to jest że kazał pan wydawać wolne do przodu (tylko tym co mają umowę o PRACE), zatrudniając w tym czasie kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osób na zlecenie, gdzie nie ma tak naprawde dla nich pracy? Dodatkowo osoby z UP mają wydawane wolne do przodu a w tym czasie, osoby na zleceniu pracują po 6 dni z rzędu (ekspedycja). To w końcu jest ta praca czy jej nie ma? Jak my mamy wyrobić pozycję, przy tylu niepotrzebnych osobach ?

Megane
@....

Jeśli faktycznie jest tak jak piszesz to podchodzi to pod dyskryminację osób z UoP. A to już jest nielegalne i są na to odpowiednie paragrafy.

Na zlecenie
@....

Robię na zlecenie i nie narzekam. Płacą, a człowiek się nie narobi i dobrze.

/-&/
@....

Dobre pytanie, bo ci ludzie naprawdę są niepotrzebni. Przecież praca kończy się szybko bo jeszcze ludzi z magazynu bocznego i magazynu 15 kończąc u siebie idą na taśmę, w sumie nie mają nawet po co bo i u nas roboty nie ma. Nowi powinni w ogóle być odwołanie w całości bo w tej chwili nie są do niczego potrzebni

....
@/-&/

Każdy jest pracownikiem magazynu a nie danego działu w umowie masz napisane "pracownik magazynu"..

Uop
@Na zlecenie

Tylko przez te wasze nie narobię się my musimy robić za dwóch bo nie dajecie sobie rady a płacą Wam nie wiemy za co bo tylko koszta robocie dla firmy. Jak wam się robić nie chce a widać to po paru osobach to zwolnijcie się, bo my mamy swoją robotę a musimy wchodzić Wam na stacje do pomocy bo nie potraficie jej obrobić przy takim bezrobociu jakie aktualnie jest. Strach pomyśleć co będzie jak przywali robotą, wtedy dopiero będzie z Wami tragedia bo będziecie jak zawsze zasypywać stacje i uciekać gdzieś gdzie jest parę pojemników.

RedBull
@....

Ekspedycja to żyje swoim życiem, jak nie było ludzi to nie było a teraz na każdej zmianie jest nadmiar +/- po 2/3 osoby :D Ale firma szuka oszczędności hahah

Ona
@/-&/

Podczas covid zlecenie było odwoływanie, tak żeby umowa o pracę miała co robić, teraz jest na odwrót.

Cvv
@RedBull

Powiedz jakich oszczędności? Jak będą musieli dopłacać do ich wydajności bo nie wyrobią progu hahhahah, (usunięte przez administratora)

Stary pracownik

Ja uważam jednak, że my jako starzy pracownicy z umową na stałe powinniśmy być bardziej wyrozumiali dla nowych na umowie o zlecenie. Co więcej w naszym obowiązku jest im pomagać jeśli nie nadążają i się nie wyrabiają z pojemnikami. Więcej empatii.

Na zlecenie
@Stary pracownik

Popieram wypowiedź. Jako nowi niedoświadczeni nie powinno się nas rzucać na głęboką wodę tylko dawać nam lekkie prace, a te cięższe niech robią ci z umowami na stałe, bo się wyrabiają.

Didv
@Na zlecenie

Brawo. A wy dalej będziecie zajmować stacje i stać przy nich jak mumie i udawać że pracujecie.a my szukamy pracy

@Stary pracownik

Jeśli macie na tyle siły i ogarniacie temat oraz wam to nie przeszkadza żeby dopomóc to w sumie milo ze strony osób bardziej doświadczonych. Teraz tylko się zastanawiam nad tym w jaki sposób dodatkowo może to być plusowane. Jakieś premie można byłoby za to dostać?

Stary pracownik

Nie chcemy żadnych premii ani dodatkowych benefitow. To, że pomagamy nowym niedoświadczonym wystarczy nam za nagrodę. Zresztą i tak te premie i bonusy nam się nie należą. Dzięki temu że będziemy szybsi i wydajniejsi nie trzeba będzie przychodzić i tyrać na nadgodzinach. A jeśli już są to powinni być brani w pierwszej kolejności ludzie z umową na zlecenie, bo mają niestabilną umowę.

Sus

Mamy płacone za pracę a nie za niańczenie ludzi którzy pracują tyle miesięcy i dalej nie ogarniają. Pomóc można nowym którzy dopiero mają pierwsze zmiany a nie tym którzy pracują tyle czasu a postępu zero, mamy swoją robotę do zrobienia a nie jeszcze biegać pomagać im bo ciężko im jedną stację zrobić przy tak powolnym puszczeniu pojemników. Niech lepiej ogarną się szybko bo jak przywaliło robotą to zginą na jednej stacji

.......
@....

Wolne jest wydawane tylko dlatego bo nie chcą zwolnić kilkunastu osób które się nie nadają do niczego. Wola ich trzymać. Nie ważne że się nie nadają, wystarczy że są. Taka polityka firmy.

Stała umowa
@Stary pracownik

Jestem na stałej umowie już kilka ładnych lat i potwierdzam, że powinniśmy pomagać tym nawet co są na zlecenie już kilka miesięcy. Sam mówię, żeby się nie przepracowywali i nie stresowali, bo i tak jak coś to ze stałymi umowami doświadczeni to zrobią albo poprawią.

Sułtan
@Ona

Teraz zaczęli dopiero odwoływać zlecenie i nowych żebyśmy my o pracę mieli co robić a i tak robota kończy się wcześnie. I teraz tak, zatrudnili tyle ludzi bo przecież od marca miało być tyle roboty a teraz Ci ludzie siedzą w domu czekając na moment kiedy ta robota zacznie się bo mija pierwszy tydzień marca, a roboty jak nie było tak nie ma. Chodzą słuchy ,że PODOBNO coś ma ruszyć po 15.03. ale to też takie niepewne ale wolne naprzód już dali i teraz jeden dzień musimy odrobić, ciekawe kiedy jak nic się nie dzieje i póki co nie zapowiada się.

Szpieg
@Stary pracownik

Myślisz że ludzie są aż tak(usunięte przez administratora) że uwierzą że jesteś pracownikiem magazynu. Podszywa się jakiś (usunięte przez administratora). Nawet tutaj prubojecie robić z ludzi (usunięte przez administratora)

Pati

Jestem byłą pracownicą przestrzegam przed (usunięte przez administratora) którego siostra tez tam pracuje,opowiada kłamstwa o innych dziewczynach gdy jakaś go odrzuci,stalkuje i wysyła zdjecia przyrodzenia.Ponoć był z dziewczyną i leczyl się na depresje z naszych wspólnych znajomych relacji wynika że był w związku ze swoją siostrą co jest chore co by odzwierciedlało dlaczego opowiada kłamliwe rzeczy przy niej

@Pati

W Grupie Farmacol, każdy z Pracowników obowiązany jest przestrzegać nie tylko ogólnospołecznych standardów etycznych, ale i obowiązujących uregulowań oraz przepisów prawnych. Jeżeli którykolwiek spośród naszych Pracowników jest świadkiem łamania prawa, bezzwłocznie powinien zgłosić ten fakt odpowiednim służbom, bezpośredniemu przełożonemu lub przedstawicielowi biura Zarządu. Dla zachowania najwyższych, obowiązujących w Grupie Farmacol standardów pracy, udostępniliśmy również możliwość zgłoszenia zidentyfikowanych naruszeń poprzez dedykowaną platformę on-line. SYSTEM ZGŁASZANIA NARUSZEŃ to poufne narzędzie (zapewniające anonimowość Zgłaszającego) i dostępne na stronie internetowej FARMACOL.COM.PL w zakładce O NAS. Narzędzie służy, interesariuszom wewnętrznym i zewnętrznym, do sygnalizowania zaobserwowanych przypadków zagrożenia lub naruszania prawa. Zapewniamy jednocześnie, że powyższe zgłoszenie Użytkownika portalu GoWork zostanie szczegółowo przeanalizowane przez dział prawny Grupy Farmacol.

キュエル
@Pati

(usunięte przez administratora)から(usunięte przez administratora)先までが好きです

®®
@Pati

(usunięte przez administratora) Czy Ty w ogóle wiesz do czego służy ten portal? Dziwię się, że GoWork nie zareagował odpowiednio i nie usunął tego ohydnego komentarza...jak bardzo trzeba być (usunięte przez administratora)żeby wypisywać tu takie rzeczy? Polecam Ci (usunięte przez administratora) bo to co piszesz nie jest zachowaniem osoby (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora), że nie potrafisz powiedzieć w twarz takich rzeczy o ile w ogóle są one prawdą a nie głupotami wypisanymi na przykład z zazdrości albo zemsty, że na przykład zwolnili Cię nie nie nadawałaś się do tej pracy.

Obserwator
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

U nas w Wielkopolsce ostatnio też nieciekawie. (usunięte przez administratora) Jak jest dużo zamówień to zwykle od razu jest bardzo dużo pracy. Zwykle pracy jest albo za mało,albo za dużo,rzadko w sam raz. Oczywiście gdyby ciągle byłby huk pracy przez 8 godzin to byłoby bardzo ciężko. Planowanie od dawna nas irytuje i męczy. Bardzo często ostatnio jest tak,że pół dnia lub prawie cały jest bardzo mało pracy, a na wieczór pojawia się nagle lawina zamówień,które nie zawsze zdąży przerobić II zmiana. Są stacje wydań mniej lub bardziej obfite w pracę. Często z żalem trzeba zostawić niezrealizowane zamówienia bo już nie ma czasu i trzeba jechać do domu. Staramy się jednak,aby te których nie zdążyliśmy zrobić to były oddziały,zwłaszcza ostatnie trasy,a zrealizować jak najwięcej biur. Propozycja,sugestie i prośba do firmy,aby podzielić równo pracę pomiędzy II i III zmianę okazała się wielkim fiaskiem. Firma odpisała,że najważniejszy jest klient(w domyśle z racji,że może on przesyłać zamówienia do późnych popołudniowych godzin,nie mogą podzielić równo pracy). Jakby klienci nie mogli składać zamówień do określonej popołudniowej godziny. Można by zastosować metodę motywacyjną,zachętę dla takich klientów. Nie wierzę,że pracownicy aptek są tak zapracowani i mają non stop tłumy w aptekach,żeby nie mogli przygotować list zamówień wcześniej,w godzinach,kiedy jeszcze można by było oszacować i podzielić na II i III zmianę. Myślę,że to jest raczej brak dobrego i sensownego organizowania i planowania zamówień od strony logistycznej i zwyczajnie brak zrozumienia dla pracowników. To zwykli pracownicy realizują zamówienia.Nie można by im ułatwić pracy? Klienci są kluczowi,ale jak firma za bardzo rozpaskudza klientów to potem tak jest jak jest.

Hot
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy w końcu zakręcicie to ogrzewanie na magazynie? Jest tak gorąco że ludziom słabo robi się, nie ma czym oddychać nawet tym bardziej u góry na kontroli. Na dworze nie ma siarczystych mrozów żeby tak grzać na hali, opanujcie się.

Farmazon

Firma (usunięte przez administratora)to najgorsza firma z jaką współpracujemy. Każą płacić za towar którego nie wydają. Mają grafików do przerabiania filmów z pakowania paczek. Obciążają przewoźników i wysyłają uszkodzony towar. Po prostu (usunięte przez administratora).

Święta

Nie macie miejsca. Za dużo osób. Ciągle narzekanie. Idą święta więc widzę znowu zaczynacie aferę kręcić o wszystko żeby jak co roku odesłać zamówienia gdzie indziej bo wasz oddział się nie wyrabia. Inne oddziały będą musieli się wyrobić z własnymi zamówieniami + zrobić wasze. Nie ważne jakim kosztem czy to będą nadgodziny czy pracujące soboty ... Wszystko żeby wasz oddział się nie przemęczał

Perra
@Święta

Była stara ekipa to robota szła a teraz mamy takich nowych (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) to robota nie idzie. Poza tym jakie nie wyrabianie jak ostatnio robiliśmy zamówienia z Warszawy bo nie wyrabiała się. Zatrudnili byle kogo byle żebyśmy nadgdzin nie robili żeby na nas oszczędzać i nie wypłacać ich ale to że teraz będą musieli dodatkowe wynagrodzenia płacić tym (usunięte przez administratora)to już nie pomyśleli żenada. To teraz zatrudnili sobie takich (usunięte przez administratora)to niech robią a my sobie tempo już zwolniliśmy bo nie opłaca się biegać już skoro nie ma miejsca na taśmie.

Katowice
@Święta

To przyjedź do nas i zobacz jak jest a potem pisz.mogą inne oddziały nam oddać pracę jak mają dużo bo my jej nie mamy.mamy tylko dużo niepotrzebnej umowy zlecenie

Perra
@Katowice

Zgadzam się absolutnie. Zlecenie tylko (usunięte przez administratora)się na taśmie podczas gdy roboty brak. Dwa dni było cudownie bo odwołali nowych i robota szła jak ta lala. Jeszcze jakby potrafili pracować ale roboty nie ma a ciężko im wydostać się z jednej stacji, strach pomyśleć co bedzie jak naprawdę przywali robotą

Wtf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Umowa o pracę pyta czy mamy szukać sobie nowej roboty? Czy wróci normalność jak dawniej i będziemy mieli miejsce do pracy na taśmie? Ktoś w ogóle patrzy w te kamery i widzi jak stoimy po regałach i chodzimy bez celu między stacjami? Męczy nas to nic nie robienie i skłania do złożenia wypowiedzeń.

Byly

Firma naprawdę totalne (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy. Ludzi (usunięte przez administratora) z umowami o pracę, przewoźników to samo. Ale niestety firma zbyt potężna i to tak będzie zawsze działać. Tylko nie rozumie jednego, starego dobrego pracownika (usunięte przez administratora)nie dając podwyżki o którą proszą zatrudniają lajka beż (usunięte przez administratora)i ma wyższa wypłatę.

Muza

Weźcie się za robotę. Bo jak na razie (usunięte przez administratora) tylko chodzicie i marudzicie odnośnie pracy. Ciągle winę zwalając na nowych. Nudzisz się (usunięte przez administratora) to idź popracować na automaty lub ekspedycje. Siedzicie obie tylko na tym go worku i wpisujecie bzdury na temat dziewczyn z kraty. A w szczególności jedna. Myśli że z tyloma błędami może pracować na kracie? Widocznie nie .. także polecam panią w końcu popracować a nie chodzić razem i oczerniać innych.

Esta
@Muza

W przeciwieństwie do niektórych co to wystrzegają się automatów jak ognia są dziewczyny które nie mają problemu chodzić tam bo nie przeraża je pakowanie dużych ilości leków. Dwa, znasz przepisy BHP? Piszesz o ekspedycji a pojęcie jakieś masz do ilu kilogramów mogą dźwigać kobiety na magazynie a do ilu mężczyźni? To może najpierw uzupełnij luki w tej wiedzy zanim wypowiesz się i napiszesz bzdury. Niestety ale nowych ludzi zatrudnili za dużo i skoro nie ma na tyle pracy dla umów o pracę to po co jeszcze ci co mają płacone na przykład na godziny? Jeśli mamy nadgdziny to nas do domu wysyłają bo mało pracy a wystarczyłoby odwołać po prostu parę nowych osób skoro pracy jest mało.

Oda
@Muza

Hahhahahah, (usunięte przez administratora). Ty serio wierzysz że wpisywanie błędów jest takie prawdziwe i w pełni rzetelne? To chyba żyjesz w jakiejś bajce, zejdź na ziemię, każdy wie że ten system błędów tutaj jest do niczego. Tyle razy ludzie pisali od czego to zależy i w większości to nie wina pracownika bo każdy potrafi dodać dwa do dwóch, robią nas z tymi błędami jak chcą. Zgłaszanie skanerów pokazujących wadliwe ilości nadal nie zostało to skorygowane a to jedna z wielu rzeczy które wpływają na fikcyjne błędy.

Uzda
@Muza

Przecież dziewczyny chodzą na automaty pracować o co Ci chodzi? No tak skąd możesz to wiedzieć skoro pewnie sama nie ruszasz się tam pracować. Mają rację że nowych ludzi jest za dużo na taśmie, tym bardziej w tak martwym miesiącu jak teraz gdzie nie ma co robić, jeszcze rozumiem w marcu ich zatrudnić o ile rzeczywiście będzie tyle pracy jak zapowiadają ale teraz? Kiedy roboty brak? Po co?

Speed
@Muza

A Ty niby skąd wiesz kto ile błędów ma? Sprawdzasz ludziom kto jaki numerek ma czy o co chodzi? Chcesz wylądować za to u kierownika? Nos w sos i niech Cię nie obchodzi kto ile błędów ma! Poza tym za jaką pracę mają się wziąć skoro pracy nie ma? Dobrze piszą że nowych zatrudnili za dużo i starzy pracownicy nie mają pracy! (usunięte przez administratora)

Xyz

Ja czegoś nie rozumiem. Piszecie że jest za dużo osób na stacjach. Że nie wyrabiacie akordu bo musicie bić się o pojemniki. Że złe wskaźniki. A jakimś cudem inne oddziały za was robią wahadła!! Gdzie sens i gdzie logika ? Niby nie macie roboty a jak zwykle trzeba was wyręczać. Więc coś tu się nie zgadza w waszych postach.

Tym bardziej mnie to zastanawiało, że do po drugiej w nocy już nie było w praktyce pracy. jak to w ogóle możliwe? i od jakiego czasu już trwa, czy kiedyś też dość często do tego dochodziło?

Mimi

Na 15 też niema dużo pracy i ludzie to ogarniają nie wszyscy(usunięte przez administratora) nie musi skoro ma przy sobie (usunięte przez administratora)

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Poproszę o więcej flag dwie to ewidentnie za mało :) ale skoro nie umiecie się przyznać do prawdy to proszę zgłaszać dalej posty. Uwaga dziś przez większe pół dnia były przerabiane zamówienia z wahadeł :) i co dziś te nie będziecie mieć pracy i będziecie się nudzić jak co dzień ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Katowice

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 674.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 595, z czego 114 to opinie pozytywne, 256 to opinie negatywne, a 225 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol