Farmacol S.A.

Szczecin

Opinie o Farmacol S.A.

ktosiek 2016-11-23 15:02
Dajcie coś od siebie... czy ktoś wie jak można uzyskać w tej firmie urlop na żądanie??? Macie zostać dłużej..., jak nie to napiszę na was notatkę...,czy może mi ktoś powiedzieć w którym momencie zaczyna się mobbing...? czy można mieć swoje plany? Po co robi się grafik pracy na cały miesiąc jak i tak jest zmiana kilka razy w tygodniu? Nikt nie słucha pracowników, pokój zwierzeń, pokój przesłuchań... Ludzie tam pracują po 10 godzin codziennie, a sytuacja trwa i trwa...,miało być tylko wyjątkowo...wyjątkowo to już trwa..., jak długo jeszcze...??? brak odpowiedzi...
Puk 2016-11-25 19:16
Czy to forum o Szczecinie?
ktosiek 2016-12-06 14:15
Zapraszam na inwentaryzację 24 grudnia 2016 na godzinę 18... obecność obowiązkowa... będzie opłatek...coś do połknięcia...i dalej to już w regały... ;o)
A tak naprawdę to spokojnych, rodzinnych, pełnych świątecznej magii...
Trzymajcie się ciepło...
MMA 2016-12-17 18:03
ta ale sciema ludzie pracuja tu ponad norme godzin tym miejscem pracy powinien zajac sie inspektor pracy poniewaz wglowie sie nie miesci zeby jakis brygadzista KAZAL zostawac co dziennie ponad norme a na inwe,, siedza ludzie po 13 godzin i nie ma ze sa zmeczeni i musza pokonac droge do domu mimo złych warunkow atmosferycznych
porzadkowy 2016-12-17 18:06
Ludzie nie bójcie sie zglaszac niejasności do odpowiednich instytucji podpisywales umowe o prace czas pracy 40h tgodniowo i tego sie trzymac a nie jakis kuternoga mowi masz zostac bo notatka pisz notatki az ci braknie stron pajacu !
kilkudniowiec 2017-01-01 16:34
Pytanie do obecnych pracowników: Wisi może jeszcze na magazynie kartka: "Z powodu powyjadanych tabletek i poniszczonych opakowań lekarstw wszyscy pracownice będą otrzymywać mniejsze pensje" czy coś w ten deseń? Byłem u Was kilka dni w lipcu chyba.
Vivaro 2017-01-24 08:23
W Szczecinie jedyna normalna osoba to nowy kierownik transportu, jest jakieś pół roku, ale wątpię żeby długo wytrzymał. Zawsze można się z nim dogadać, stoi po stronie kierowców, pomaga rozwiązać problemy ale przez to nie ma układów wyżej i pewnie niedługo się go pozbeda
Mini 2017-01-31 08:49
Ludzie co tam pracują sie trzymaja swoich miejsc aaa jak nowi przyjada to gadają i sami sie nakrecaja jak tam jest okropnie wiec jak tam jest az tak zle to po co oni tam pracuja ?? Wyplata słaba za tyle godz pracy jeszcze za te traktowanie szczegolnie pani Ani co wiecznie kaze ci zostac aaa jak nie mozesz to ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ojebie i notatke wpisze i na drugi dzien do kierownictwa na rozmowe bo sie nie zostało 10 godz w pracy .... ich to nie obchodzi ze ty masz dzieci czy inne obowiozki masz zostac i tyle.. Aaa ta cała pani szefowa Magazynu niech wkocu przystanie klamac ludzi i czarowac jak jest pieknie !!!
ktosiek 2017-02-13 11:54
czy możesz zostać dłużej w pracy? pyta zmianowy pracownika
A co to za pytanie... , mam wybór... , nie... cały tydzień chodzę do pracy na 18 i nigdy nie wiem kiedy wrócę do domu, do rodziny... Praca niby zmianowa po 8 godzin, a wychodzi się po 9,10 godzinach bez względu czy to zmiana nocna czy dzienna. Pytasz się zmianowych a co w zamian... , odsyłają do pokoju nr 8, a tam nie można już się niczego dowiedzieć, doczekać, nie mówiąc o zachowaniu dyskrecji czy nawet tajemnicy między przełożonym a pracownikiem...
NIezgodność w wypłatach... jak załatwić temat pozytywnie...hmmm... trudne odpowiedź... idziesz do pokoju nr to powiedzą Ci poczekaj na rachunek który będzie dopiero koło 20 każdego miesiąca lub później...lub to nie my naliczamy wypłaty...lub odciągnięte kary za niby reklamacje za które trzeba potrącić... jak do tego dojść, jak to ustalić, z kim rozmawiać...?????????????????
Zostaniesz na nadgodziny, super, myślisz że zarobisz dodatkowe pieniążki, nic z tego: albo kara za reklamacje albo niby oddadzą wolne, a wolne ...tylko kiedy je odebrać, jak nie ma czasu odebrać zaległe urlopy...
Zostaniesz, to nie dostaniesz ani dodatkowej gotówki ani dodatkowego dnia wolnego. myślisz zostanę , pomogę ...tylko po co jak i tak zabiorą wynagrodzenie za reklamacje...a w pokoju nr 8 i tak nic konkretnego nie odpowiedzą.
I tak mija kolejny dzień....
I tak mija kolejny tydzień...
I tak mija kolejny miesiąc...
i tak mija kolejny kwartał...
I tak mija kolejny okres rozliczeniowy z przepisanymi nadgodzinami , dniami wolnymi , zaległymi i bieżącymi urlopami...
Nadgodziny, reklamacje, wyjaśnienie godzin, wypłaty ...niemożliwe... to wszystko robi albo centrala, albo czekaj na rachunek, albo czekaj na to aż Cię sami zwolnią szukając tylko potknięcia...
aaaaaaaaaa.... i dajcie coś od siebie....
Ktosiek 2017-02-14 13:37
Zwolnili Ciebie? bo do mnie wczoraj dzwoniła pewna Pani z ofertą pracy, mam rozmowę o 14, ale po przeczytaniu tego, co napisałeś nie pojechałem na tą rozmowę, mam jeszcze trzy inne, szkoda czasu na takie coś.
Ktosiek 2017-02-15 19:06
Święte słowa które zostały napisane. Pracownikiem kupę czasu bylo się w tej firmie i wszystko to przeżyło się. Przestroga dla przyszłych pracowników przeczytajcie to nawet kilka razy żebyście zrozumieli gdzie się zatrudniacie.
Orzeł 2017-03-04 17:43
nasłać PIP
Ktos 2017-03-05 21:49
To niestey prawda co piszą zawsze każą zostawać po godzinach i to już nie prośbą tylko obowiązek! !!! Jak nie zostaniesz to wielkie pretensje" że jak to nie możesz musisz " tak samo jak weźmiesz urlop na żądanie albo zachorujesz wtedy wszyscy obrazeni wielce. Nowa pani kierownik magazynu Karolina masakra : zimna, zachowuje się tak jakby wszystkie rozumu pozjadala, teraz zgrywa wielka gwiazdę i nawet dzień dobry nie odpowie. Kierownicy zmiany też zawsze nadasani wiecznie mordę dra !! Pieniądze gowniane ...
Wiem co mówię bo jeszcze tam pracuje
Jezus 2017-03-07 19:18
Nie rozumiem tego forum i innych także jak jest tobie" Ktos " tak strasznie ŹLE to po co tam pracujesz,jest tyle pracy a musisz sie tak strasznie męczyć.
Forum jest anonimowe wiec kazdy madry bo z imienia i nazwiska sie nie podpisze tylko narzeka jak mu ŹLE .to zmien prace !!!!!!!!lub idz na bezrobotne opieka da ci wiecej .jak ktos nie potrafi pracowac to zawsze bedzie narzekac !!!!ze musi w ogole wstac do pracy.powodzenia w nowej firmie jak ci w tej firmie jest źle.ale tam tez bedziesz narzekac . I na forum pisać ojej jest mi zle kierownik zły ja bym byl lepszym . mam mile doswiadczenie z ta firma tez nadgodziny byly ale szacunek mam do bylych i obecnych pracodawcow wiec nie siej fermentu człowieku.
Hfdcc 2017-03-09 19:43
A co się stało z poprzednim kierownikiem jak pracowałem pół roku temu to był taki smieszny gość???
x 2017-04-05 12:55
Bo to jest Polska i tacy ludzie nie mówiąc o rządzących a za granicą się z nas śmieją i nas w dupę rąbią
szkoda gadać i płakać się chce .A ta firma to wogóle jest jakaś kto tam takie zmiany wymyślił na zachodzie jakoś niedziele nie pracują i żyją ,może komuna powina wrócić ludziom tu odpiernicza a pracodawcom to już wogóle ten kraj to się stacza.
xxx 2017-04-26 21:55
dziwna firma i dziwni ludzie nie mówią o kierownikach , atmosfera że szkoda gadać to jest właśnie taka Polska . Nie wiem skąd oni wogóle się wzieli.
xy 2017-05-01 20:16
godnej pracy ,płacy i chleba i precz z umowami śmieciowymi a nie ochłapy że ci starczy na życie
xXx 2017-05-10 19:13
obserwuje ,i tak obserwuje...was dyrektorzy ,kierownicy nisko w 'plebsie' urodzeni, co ze elitę , i panów się macie...pseudointelektualiści... co niskobudżetowy żal .i gorycz się przez was przelewa , z wysławieniem problemami ,o zarzadzaniu zasobem ludzkim nie mający pojęcia....obserwuje was, i z zachwytu nie mogę wyjść, że w dobie komputerów ,internetu takie rzeczy mają miejsce.Praca jak praca w naszym polskim padole, praca ciężka za małą płace ,czyli polskie standardy zostają spełnione, farmacol tutaj się nie wyróżnia, taka tam szara rzeczywistość.Ludzie jak ludzie,różni niestety ostatnimi czasy przewaga wśród konfidentów, patologi, kumoterstwo wszechobecne...Ludzie którzy są w porządku, albo szukają jak szybko się ulotnić,albo są traktowani na podwójnych standardach, tak aby im się odechciało pracować...Cóż kiedyś Cefarm teraz Farmacol był jeszcze jakąś marką, dziś to sadzawka dla patologii, takie skutki reform, miał przyjść kapitalizm, nie przyszedł, miało być pięknie, nie będzie. Jesteś osobą wykształconą , lub masz fach w ręku , omijaj to miejsce szerokim łukiem. A nie, że ci starczy do 1 na życie i ci dadzą umowy śmieciowe typu umowa zlecenie, że nawet urlopu nie masz tylko zapierdalasz na okrągło aż na ryj padniesz. Polska patologia i rzeczywistość bo ludzi się nie szanuje .Jak na górze tak na dole.
Y 2017-05-11 05:58
Idioci
xXx 2017-05-15 19:25
wyplata 1400 zł na umowe zlecenie , żona zarabia koło 1200 i weż tu wyżyw rodzine 4 osobowa żenada ,skurczysyny a sobie to by brali nie wiadomo ile [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda gadac bo gadasz a oni i tak mają gdzieś , a w mediach gadają że jest lepiej pytanie tylko gdzie dziadowski kraj.
xXx 2017-05-15 19:27
Jedai 2017-05-18 21:43
szlag z takimi pracodawcami i z tą Polską <precz z umowami śmieciowymi chcemy godnie aby nam starczyło do wypłaty a jak nie to rewolucja
Jedai 2017-05-18 21:44
szlag z takimi pracodawcami i z tą Polską
xyx 2017-05-20 21:24
Tu w tym kraju najnizsza powina wynosic 2000 na reke a nie ze muszisz sie martwic czy ci starczy na zycie , 3 swiat cholerny kraj.
xXx 2017-05-21 19:35
za granicą się z nas śmieja i mówia polacy to patologia bo taka prawda a dzieki komu tym co na stołkach urzędują po niższe stołki
sith 2017-05-30 18:52
ludzie tu są nie normalni w tej Polsce, a pracodawcy to już całkiem i odwala, jeszcze troche to się pozabijamy i szlag nas trafi całkiem co za chory naród
kod 2017-06-02 16:57
jaka płaca i umowy taka praca , i precz z wyzyskiem
darth vader 2017-06-08 17:18
patologia
Mistrz Jedai 2017-06-19 19:49
ludzie sprzedają ten kraj i siebie ,precz z taką demokracją i z takimi pracodawcami sługusy , ludzie w tym kraju to są ciemni jak za komuny .i robią z nami co chcą . Wara
anymus 2017-06-27 16:26
Polska patologia i sprzedawczyki ludzi mają za śmieci ale niech uważają bo się skończy to !
były 2017-06-28 22:03
szkoda mi tych ludzi ,pracowałem długo lat i naprawdę mobbing i wyzysk to mało tam trzeba mieć tak mocną psychikę że się nie da tego wytrzymać .ja i tysiące innych pracowników już się uwolniliśmy od tego zakładu a tym co zostali życzę wytrwałości ,zastanawia mnie bez kitu dlaczego nie szukacie czegoś innego ja nie żałuję że odszedłem i inni z tego co wiem też mają się lepiej a wy kwitniecie w tym .....no ale nic wasz wybór .jeszcze się dziwię że ta firma istnieje w szczecinie że jeszcze nie padła
xXx 2017-07-12 21:41
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma ludzi tez zmuszaja do do pracy w wekendy a umowy zlecenia niech sobie wsadzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie tez sa co maja rodziny i dzieci i chcieliby wziasc urlop to niestety .polska to jest polski obóz pracy a elita to ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rzad powinien zrobic z tym porzadkiem . Bo tak ładnie niektórzy mówią o polsce ale rzeczywistość jest inna. Tylko ludzi wykorzystywać
sith 2017-08-06 23:18
polacy to idioci sprzedaja sie i gdzie tu polskosc niewolnictwo byl czarny murzyn a eraz jest bialy murzyn i tak k,łó sie kreci jestesmy pacholkami
kiedy to było 2017-08-15 15:58
Ogólnie praca w sobie nie jest zła. Jedyne co w tej firmie jest na minus to niekompetencja kierowników i to wszystkich. Żadne z nich nie skończyło nawet studiów w kierunku np. zarządzania, a jedna ze zmianowych jest nawet po podstawówce. Wiem, ze wyksztalcenie to nie wszystko, ale oni nie sa nawet ludzcy. Kto bardziej wchodzi w tyłek ten awansuje i tak sie właśnie robi karierę w Farmacolu.
Kolejnym minusem są zmiany. Praktycznie caly czas nocki, na których MUSISZ zostać dłużej, zeby skończyć zlecenia. Bo kto to zrobi? Kierownicy nawet nie chcą słyszeć, ze nie mozesz zostać i nie ważne jaki masz powód. Oczywiscie za nadgodziny, niedziele i święta nie płacą. Tak, tak w weekendy i święta tez sie pracuje, nie słuchajcie co mówią na rozmowie, bo tam potrafią ładne bajki opowiadać.
Kolejna informacja dla was, zabierają kasę z pensji tłumacząc to tym, ze zrobiłeś reklamacje, której i tak ci nie udowodnią.
Potrzebujesz dzień wolny - ZAPOMNIJ, bo nie ma ludzi. Masz umowę zlecenie to możesz przyjść. A jak pójdziesz na zwolnienie to juz masz przechlapane.
Ktosiek 2017-08-15 20:27
Jakbym siebie słyszała w minionym życiu w tej firmie. Musisz zostać i koniec. Jak się postawisz notatka do akt, które pisali mi chociaż raz w tygodniu. Kierownictwo jak wyżej napisane. Ogólnie ciężka, nawet bardzo ciężka praca. 8 - 10 a czasami 12 godzin, niska pensja w stosunku do wykonywanej pracy. Reszta jak wyżej zostało opisane. Odradzam.
xXx 2017-08-23 22:50
jeszcze trochę a sami się zniszczymy nie mówiąc o matce ziemi. chyba że zrobi to za nas matka natura bo ludzie są głupi nic się nie uczymy i nie wyciągamy wniosków a wtedy będzie za póżno a wszystko na o wskazuje i nic nam nie pomoże . Szlag z tymi urzędasami.bo polak jest głupi będzie i zostanie głupi już się z z tym nic nie da zrobić
vendeta 2017-09-01 20:49
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracodawcy szlag ich jak nie umieją ludzi szanowac i płacić jak należy tak mają to i ludzi nie będą mieć bo ludzie mają dosyć tego dosyć to sami będą zapierniczać.
Junior 2017-09-02 10:45
Chyba Pan Paweł sam o sobie komentarz napisał. ..tak się robi teraz dobry PR na swój temat...niestety kierowcy wręcz mają nowego kierownika dosyć .
Vendeta 2017-09-07 19:34
coś napiszę z innej strony to co się dzieje z pogodą to wina wyłącznie ludzi na tej planecie a to dopiero początek bo ludzie są głupi i za mało robią a te huragany to będą jeszcze potężniejsze na skutek zmian klimatu dodatkowo wspomagane przez działalność człowieka na tej planecie że jak tak chcemy dalej sobie zgotować taki los trudno ale wtedy na ratunek będzie ostatni dzwonek bo zegar tyko i tylko odmierza czas aż matka natura odbierze to co swoje bo ludzie myślą tylko o sprawach przyziemnych . Ta planeta ma dosyć ludzi i się buntuje .
lord sithow 2017-09-10 19:17
a jak chca wojny to nie ma sprawy beda ja miec
v jak vendeta 2017-09-10 19:47
ameryki nie bedzie sie rozpiernicza pomalu a to pujdzie na reszte świata że to rozejdzie sie po calej ziemi tylko miliony ludzi zginie a wi na człowiek bo jest głui
v jak wendeta 2017-09-10 19:53
ludzie są glupi beda i zostana głupi i nic nie zmieni a Polacy teraz to wogóle
Ares 2017-09-13 17:56
co z tą pracą jest jak widać jak w rządzie jest Polacy nie są ludzmi teraz jak kiedyś są coraz gorsi widać porównanie chociażby z Czechami nie ma porównania. Gdzie te czasy co ludzie się szanowali a do pracy gonili a teraz znieczulica ludzie sami sobie zgotowali taki los, jeden nic nie ma a drugi w luksusach opływa ,widac chociażby po samochodach ile jest i co nie którzy jakimi jeżdżą i się rozbijają o do czego Polak się zniżył .jedni nie mają co do gara włożyć i za co żyć a drudzy się w przepychu żyją i jeszcze żywność ją marnują wyżucając czy to jest normalne nie bo mają za dużo . A co do pracy to jest tak ,że ludzie są bezinteresowni niektórzy to by cię w łyżce wody utopili tak teraz jest ,bo to że jeden jest taki a drugi słabszy czy inny to go jeszcze zniszczyć .bo to są teraz tacy ludzie wyscig szczurów dla słabszych nie ma miejsca.
V 2017-09-23 15:57
co za tam ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i atmosfera szkoda gadac wszyscy maja wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda gadać,tacy są teraz Polacy tylko wziąśc karabin i po wyszczelać
Simek 2017-09-29 16:48
A ja Pawla lubie - jest ok. Na pewno lepszy od sawickiego!!!!
nowy porządek 2017-10-01 18:41
ludzie na 3/4 etatu za niskie dochody nie pracujcie bo nawet zasiłku nie dostaniecie bo jest próg niech się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ugryzą z tymi umowami zo za chory [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kraj i gdzie tu sprawiedliwość i jeszcze wymagania stawiają niech spadają a jaknie to szubienice
Spr. 2017-10-05 22:15
Niech dają ludziom urlopy na umowy zlecenie też, a nie też mają rodziny dzieci i chcieli by razem spędzic czas a nie , a jak nie to zniesc te umowy śmieciowe ,a nie wykorzystywać ludzi, co za państwo że na takie rzeczy pozwala co to ich wina. Co za chore państwo
były 2017-10-17 17:31
tam nie ma urlopów ,nie ma odbierania nadgodzin ,nie ma wolnych świąt dobrze wiesz pracując tam że w 100% poświęcasz się zakładowi w zamian za traktowanie cię jak ,no dobrze wiecie co
życzę wam powodzenia ale w tej firmie nigdy się na lepsze nie zmieni a szkoda
i podziwiam waszą desperację że tam jeszcze siedzicie bo robota jest wszędzie i wystarczy chcieć te kilka tysięcy ludzi co odeszło pewnie nie żałuje tej decyzji,wszędzie lepiej będą was traktować niż tam
no ale cóż wasz wybór więc się męczcie
VENDETA 2017-10-17 21:39
bo to państwo w państwie miało umów śmieciowych nie być a tu co ,nic dziwnego że ludzie nie chcą pracować i bardzo dobrze bo jeszcze za jakie pieniądze w końcu czas zrobić porządek z tymi na stołkach i biurokractwem bo PIS tylko by chciało dawać tylko skąd z nas, a są ludzie co ledwo starcza na życie a i tak nie będą pracować za śmieszne wyplaty jak proponują np. za 1000 zł chyba są śmieszni ja bym im dał i niech żyją ,bo nawet 1500 utrzymać się to jest jałomużna ,widać im nie zależy to nie wygrają też skończyło się i albo umowy o pracę będą zmienią to albo będzie zle
Zostaw swoją opinię o Farmacol S.A. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.