Cross Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cross Poland Sp. z o.o.

klient- Kalisz/opinia

Sklep w Kaliszu był dla mnie ulubionym punktem do zakupu spodni, genialnie zawsze mi doradzono, niestety od jakiegoś czasu obsługa tam jest tragiczna. Nie widzę już tam już osób , które były naprawdę wspaniałymi doradcami. Na tę chwilę obsługa jest słaba, nie potrafią profesjonalnie dobrać spodni, brakuje im energii i entuzjazmu do działania. Niestety ale już tam nie zrobię zakupów.

jako ja i nie ja

masakra co sie w tej firmie dzieje. chca zbic fortune na niskiej jakosci. ciagle oczekiwania pisanie wyjasnien i inne glupoty, ktore nie wiadomo do czego maja sluzyc. zamiast obslugiwac na salonie siedzimy i wymyslamy maile i glupie tlumaczenia.

Crossman

Zapowiedziano w Crossie imprezę "integracyjną". Mimo, że introwertyzm mocny to bardzo chciałem iść. Myślałem "będą tam wszyscy koledzy z partnerkami, ale nie bardzo mam z kim pójść". Nagle zagadała ona. J. - na co dzień szara myszka, schludnie ubrana. Spadła mi jak z nieba! Zapytała czy mam z kim iść, odpowiedziałem, że skoro pyta to chyba ona też nie ma i czy pójdziemy razem. Zgodziła się. Przyszedł ten dzień. Czekamy przed wejściem, siedząc przy stolikach z kumplami. Część kolegów z dziewczynami, do części jeszcze nie przyszły. Pojawiła się J. O Jezu jakbym anioła zobaczył. Spódniczka. Świetna bluzka z dekoltem, ładne uczesanie. Niektórzy aż zagwizdali. Czułem się mega. Poszliśmy do stolika obok. Chwila na przywitanie i jak minął dzień. Zapytałem jak w kwestii pieniędzy czy każdy za siebie czy ... PRZERWAŁA mi - "ja wzięłam tylko na kawę, więc TY musisz kupić wejściówki. Tym bardziej, że mnie zaprosiłeś!" Aha. Ok. Dobrze, że miałem kartę. Zaczęli wywoływać wejścia. Przeczytali nas jako parę! Parę! Byłem mega podbudowany, że tak piękna kobieta będzie dzisiaj moją towarzyszką. Przedstawienie jak to przedstawienie - nie rozmawia się. Wszyscy czekali na tańce po nim. Wyszedłem przed końcem aby wziąć sobie kawę i coś na energię przed dancingiem. Gdy wróciłem ... jej już nie było na swoim miejscu. Ludzie zaczynali przechodzić do tanecznej sali. Tam jej też nie znalazłem. Wszyscy tańczyli a ja jak idiota szukałem jej, nie zamierzałem się gibać jak idiota w rytm muzyki sam ze sobą. Znalazłem ją na korytarzu szła do baru. Zaproponowałem, że to ja kupię jej coś do jedzenia, żeby chociaż nie była głodna. Zgodziła się ale ... totalnie mnie zaczęła olewać. Rozmawiała ze wszystkimi tylko nie zemną. Otwarcie dawała się podrywać. Zaczęli ją podrywać nawet niektórzy (byli już) koledzy. Paru ustawiłem, że przyszła zemną i żeby spierdalali bo na co dzień im pomagam a nie podbija się do dziewczyny kumpla. Ona nie widziała w tym problemu. Dalej było tylko gorzej. Zaznaczę tylko, że pojawił się alkohol - reszta nie jest warta opisania ... "Wystroiła się jak beyonce" ale chyba nie dla mnie. O żadnych tańcach z jej strony nie było mowy. Zagwarantowałem jej wejście, jedzenie i bezpieczeństwo. Myślałem, że dostanę w zamian coś na zasadzie partnerstwa, że skoro zobowiązała się to zemną ten czas spędzi, będzie rozmawiać, tańczyć i ogólnie dobrze się bawić. A potencjalnych adoratorów będzie też sama odbijać. Weszliśmy razem - wyszliśmy osobno i w innym czasie. Zawiodłem się i rozczarowałem. Nigdy nie sądziłem, że można tak człowieka skrzywdzić swoją "nieobecnością". Czułem się zdradzony tego wieczoru. Bardzo mnie zraniła. Wziąłem parę dni urlopu siedzę, żalę się na goworku i gorzkie łzy lecą mi z oczu. A tak się cieszyłem zanim tam weszliśmy, że z nieba anioł mi spadł. Boli.

jako ja i nie ja

wszystkie komentarze wykasowane :D dobre dobre : D jest tak ekstra ze ryczec sie chce, a do pracy przychodzi sie z mysla o jej zmianie : D

żal
@jako ja i nie ja

popieram, wszystkie negatywne komentarze usuniętę !!!

Kierownik Sklepu

ja też startowalem na kierownika do ursusa chyba czesto nastepuje zmiana kierownika skoro co chwile na stronie wisza ogloszenia, ze mna rowniez rozmowe przeprowadzal jakis gosciu,dla mnie to zmarnowany czas, obiecal ze zadzwoni i nie zadzwonil

Ola

Co bardzo ważne: umowa o pracę, wpłata na czas, premie są wysokie. Kontakt z przełożonymi nie jest trudny, zawsze jak jest jakaś sprawa to od razu pomagają, tłumaczą. Zmiany na lepsze :)

ewa

firma zaczęła dbać o opinię w necie :),(usunięte przez administratora)

morka

a ja się zatrudnię u was jako manadżer do spraw produktu fashion to będzie przede mną w firmie jakaś ścieżka kariery dostępna? zależy mi bardzo jednak na rozwoju zawodowym i robieniu kariery i może w tej firmie by była taka możliwość

zadowolony

fajna firma :)

nowa

managera szukają

M.

Jedynym plusem całej sieciówki cross jeans są ludzie pracujący w sklepach. Nie pracuje już w tej firmie i pracowałam dosyć krótko, ale zawsze gdy jestem w pobliżu chętnie odwiedzam pracowników. Reszta to śmiech na sali. Swoją umowę dostałam po 3 tygodniach pracy, mimo że od pierwszego dnia pracy usilnie się o nią domagałam. System motywacyjny to żart, bo w przypadku braku realizacji targetu, jest to dosyć mała suma. Kolejnym minusem są za duże plany sprzedaży narzucone na salony, przede wszystkim niedostosowane do realiów, jakie panują w danej lokalizacji (z tego co mi wiadomo prawie wszystkie sklepy miesiąc w miesiąc nie wyrabiają targetów, chociaż zatrudnione na stanowiskach sprzedawców osoby dwoją się i troją, żeby uzyskać jak największą sprzedaż). Rotacja w sklepach nie powinna nikogo dziwić. Praca po 11,5 godziny to chleb powszedni. Najcześciej na tygodniu więc na dwie osoby przypada cała dostawa, aktywna obsługa klienta i rożne inne rzeczy, które sprawiają, że po wyjściu z pracy jedynym o czym się marzy jest prysznic i wygodne łóżko. Pracując w tej firmie o życiu towarzyskim można zapomnieć w dni pracujące, a o życiu rodzinnym to już w ogóle nie wspominam. Pracowałam w rożnych miejscach w tej branży i warto szukać czegoś lepszego. Są miejsca gdzie płacą o niebo lepiej, a premie wyliczane są korzystniej dla pracownika :)

sklep

coś nie widać tego PIPu itp :)

TelenowelaCrossiSpółka

Wypłaty na czas, premie również uczciwie wyliczane, jednym słowem hajs się zgadza. Generalnie praca jest OK. Pracuję w firmie dłuższy czas na stanowisku kierownika i nikt mi tu krzywdy nie robi. Jeżeli jesteś fair dla przełożonych oraz podwładnych to wszystko funkcjonuje jak należy. Nieprzychylne komentarze piszą pewnie nieroby które chciały by brać kasę za leżenie na ladzie oraz kiero którzy mieli tak marne umiejętności że sobie nie poradzili. Nie poszło Ci w Crossie? To zasuwaj do innej roboty i nie wylewaj tu swoich boleści. W (usunięte przez administratora) się poprzewracało.

Crossman

Lepsza praca w Crossie niż wakacje na plaży w Sopocie.

ursus
@Crossman

dobre :)

smiech

żeby area nie zaczęli zbierać dowodów na was i na to jak się ze swoich obowiązków wspaniale wywiązujecie i łamiecie na każdym kroku regulamin. albo użyli tych co już mają.

Go

Gratuluję! Najlepsza decyzja

mmmmmmmmmm

z area może to prawda, nie wiem ale ich przełożona od kiedy pracuje w firmie? coś się chyba komuś w głowie poprzestawiało, że się jej czepiacie. Robi dobrą robotę dla Waszej firmy a będziecie płakać jak stwierdzi, że ma dosyć pracy z takimi ludźmi jak osoby które takie bzdury na jej temat wypisują

Princess

Myślę, że pracowałaś w zupełnie innej firmie.

ja powiem tak, umowy są o pracę, przynajmniej większość składu na sklepie ma umowy o pracę, chyba że są studenci i chcą na zlecenie. Pensja zawsze na czas, wszystkie świadczenia opłacane jak należy. Okres próbny jest- na zlecenie i wynosi 1 mc, chyba ze kierownik nie jest pewien osoby to przedłuża na kolejne miesiące, ewentualnie jak ktoś jest studentem i chce zlecenie to może być na zlecenie, wszystko kwestia dogadania. Bezpośrednia Sprzedaż- jeżeli nie masz smykałki do sprzedaży, nie lubisz ludzi to nawet nie zaczynaj bo to nie ma sensu :) tutaj głównie się sprzedaje, firma działa na wskaźnikach.

pracowniczka 1
@ja

nie polecam zwłaszcza jeśli chodzi o sklep w Koniku (usunięte przez administratora) praca po 10 -11 dziennie niby po 2 dniach wolne....(usunięte przez administratora) stawka słaba ....

rybcia

wiecie może co się dzieje, że szukają sprzedawców do większości naszych sklepów? jesienna wymiana personelu się szykuje?

zakręt

tajemnymi, magicznymi i dyskretnymi

zakręt

chyba już zatrudniliśmy

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cross Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cross Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cross Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cross Poland Sp. z o.o.