Cross Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cross Poland Sp. z o.o.

PRACOWNIK FIRMY

Pracuje z regionalnym od poczatku kiedy go zatrudnili. U mnie nigdy nie owijal w bawelne i zawsze mowil to co mysli. Jezeli bylo dobrze mowil ze jest dobrze a jezeli bylo zle odrazu mowil co jest do poprawy. Wydaje mi sie, ze oskarzacie innych z zazdrosci i piszecie takie komenatarze bo zazdoscicie im swoich stanowisk. Ja pracuje dwa lata jako kierownik i przezylam wielu regionalnych i z L.Sz. w cale nie pracuje sie tak jak piszecie. Ja uwazam, ze jak sie Wam nie podoba to napiszcie protest do firmy. Mi osobiscie sie z nim pracuje dobrze. Poza tym obrazacie tutaj innych a to mowi o Waszym wychowaniu o tym co wyniesliscie z domu - chamstwo.

prawdziwa ciekawa

kto się podszywa pod mój nick? to ja jestem ciekawa!

mam wrażenie, że (usunięte przez administratora) tutaj też się udziela i się broni podając za pracownika...

ciekawa

z jakiego sklepu? mam nadzieję że z dużym doświadczeniem! bo mieńczaków w tej korporacji mamy pod dostatkiem! nawet krytyki nie potrafią pzryjąć na klatę:)

Kierownik Sklepu

ja też startowalem na kierownika do ursusa chyba czesto nastepuje zmiana kierownika skoro co chwile na stronie wisza ogloszenia, ze mna rowniez rozmowe przeprowadzal jakis gosciu,dla mnie to zmarnowany czas, obiecal ze zadzwoni i nie zadzwonil

kierownik

Jelen firmowy

jelenia? o co chodzi?

kierownik
@ciekawa

Ma nowego regionalnego, ktorym juz sie wysluguje

@kierownik

kto to taki? ktoś z zewnątrz czy z firmy?

on

moze niech kazdy z tutaj piszacych od teraz sie przedstawia?

sony

Skoro ktos dla ciebie nie nadaje sie na stanowisko regionalnego a ty jestes lepszy badz lepsza to czemu ty nim nie zostales/zostalas? Czemu nie awansowali Ciebie? Bo jestes gowno warta taka prawda. Mocna w gebie ale wprost nie potrafisz tego powiedziec tym osobom ani nie potrafisz sie tutaj przedstawic

Ludzie jeżeli chcecie coś zmieniać to zacznijcie od siebie, piszecie że targety duże a gdzie one są małe pokażcie mi inne marki gdzie mają zawsze premię za sprzedaż, a może lepiej się zastanowić jak ten target zrealizować pomyśleć pogłówkować jak podnieść sprzedaż, ale oczywiście lepiej jest tylko narzekać.

osa

Skoro jestes taka madra w gebie to przedstaw sie albo powiedz wszystko w twarz pseudo regionalnym. Nie rozumiem czemu tego nie zrobisz skoro i tak w tej firmie jest tak chujowo?

najlepiej siedzieć cicho nic a nic sie nie odzywać o pseudo regionalnym (usunięte przez administratora)br /> porażka nie polecam

kkk

Byl u mnie regionalny na sklepie. Chyba kazdy chcialby miec taka wiedze jak on i kazdy chcialby tak sprzedawac. Wasze komenatarze sa wysane z palca. Osobiscie mnie szkolil i jego wiedza sprzedazowa jest poza waszym zasiegiem. Zazdrosc zzera.

nowy

anty ja jezeli Ci cos nie pasuje to zmien prace i przestac pisac takie glupoty.

dekoCrossSc
@nowy

praca na stanowisku "dekoratora-sprzedawcy" , bo tak moi drodzy mamy w umowach, to nie tylko zmiana stylizacji manekinów czy materiałów POS, dbanie o wygląd i estetykę salonu czy realizacja wytycznych VM, ale także sprzedaż i realizowanie planów sprzedażowych. W wielu firmach deko pełni funkcje sprzedawcy, piszecie że w innych konkurencyjnych firmach dekorator zajmuje się tylko wizualem sklepu- tak jest jeśli jako stanowisko ma "dekorator" a nie dekorator-sprzedawca. Pracuje w firmie już dość długo, faktem jest to że dekorator ma taki plan miesięczny jak sprzedawca nie jest on obniżony przez co mamy utrudnione zadanie. Każdy kto pracuje w firmie i ma jakąś odpowiedzialność czy to dekorator, czy kierownik czy też kierownik regionalny wymaga i nawet powinien wymagać. Dotyczy to również regionalnych, oni również pracują na swoje pensje co zaś wiąrze się z naszą pracą. Przykład na ewentualne premie dekoratora czy kierownika maja wpływ sprzedawcy- to praca całego zespołu, przy czym sprzedawca realizując swój plan również jest premiowany. jeśli jest tak źle czemu nie przejdziecie do owej konkurencji która rzekomo ma mniejszy zakres obowiązków?

privacy

Pytanie do pracowników głównie dekoratorów, którzy tam pracują - czy jest dostęp do Benefit Multisport?

Jeżeli tak nachalnie latasz za klientem to znaczy że nie znasz podstaw obsługi klienta tyle w temacie

Pracuje w cross jeans od dawna. Jestem pracownikiem jednego ze sklepow. Praca regionalnych jest zenujaca. Nie miala okazji pracowac z (usunięte przez administratora). ani z (usunięte przez administratora) ale pracowalam z regionalna (usunięte przez administratora)Szanowna Pani przyjezadzala na sklep wypija kawke i twierdzac ze nie ma czasu jechala dalej. Ciekawe dlaczego nie miala czasu. Jej wizyty trwaly pol godziny i nic na nich nie robila. Jesli tak samo maja wygladac wizyty obecnego regionalnego to ciesze sie ze do mnie nie przyjezdza.

nowa

Od kilkunastu dni pracuje na jednym ze sklepów i kierowniczka cały czas twierdzi, że nadgodziny nie są płatne, czy u Was też tak jest? W dodatku obecnie jestem zatrudniona na umowę zlecenie, czy wszystcy pracownicy przed otrzymaniem umowy o pracę muszą pracowac na zlecenie? Dla mnie to troche dziwne i chyba niezgodne z prawem pracy? Posze o odpowiedzieć.

ti0
@nowa

w firmie nie ma czegoś takiego jak nadgodziny, jeśli zostajesz dłużej w pracy to za darmo, premii tez nie zobaczysz, bo firma daje tak wysokie plany do realizacji ze ja nie widziałam premii! U Nas nowi pracownicy mają umowę zlecenie przedluzaną z miesiąca na miesiąc. Jesli chcesz pracowac w obozie pracy to przygotuj sie ze w tej firmie moze byc jeszcze gorzej niz jest. jedyna rzecz która mnie tu trzyma to zespół. a w związku z tym, że jesteśmy dalego od centrali rzadko do nas ktokolwiek jezdzi;) sporadycznie jest Błazej, ale z niego to równy gość.

@nowa

Dekorator oprócz dbania o wygląd sklepu, musi realizować wszystkie wytyczne dotyczące plakatów, stylizacji manekinów i wyglądu salonu, to jeszcze musi wyrobić założenie planu! Taka zajebista polityka firmy. A od czego to niby jest dekorator przepraszam że pytam, dekorator to bardzo istotna część zespołu od którego zależy bardzo ale to bardzo dużo. Sklep musi przyciągać swoją estetyką klienta i za to głównie jest odpowiedzialny, zaczynacie pisać bzdury, aaaaa sprzedawca to musi u Was jeszcze pewnie sprzedawać przerąbane

anty.ja

bzdury? zastępca kierownika sklepu musi wyrobić 50procent obrotu kierownika, a dekorator musi wyrobić 100procent założonego planu. Oprócz tego, że jestem deko to jeszcze muszę pełnić funkcję kierownika zmiany, magazyniera, dekoratora i sprzedawcy! w innych firmach dekorator zajmuje się tylko wisualenem sklepu! więc ja nie pisz głupot na tym forum! jedyn słowem zapierdol na maksa! nie wiesz w co ręce włożyć!

@anty.ja

To ja Ci napiszę za co jest odpowiedzialny u mnie dekorator: magazyn porządek to jego działka, visual sklepu, zatowarowanie, w wolnej chwili obsługa klienta, manekiny, czystość witryny, przychodzi na przeceny i inwentaryzację, jak mnie nie ma pełni moją funkcję i uwierz mi że daje rade i nie użala się że ciężko ponieważ na rozmowie przyjął to do wiadomości jaki jest jego zakres obowiązków.

de.hol

chyba pracujesz w innej firmie bo tu rzeczywistosc wygląda zupełnie inaczej piszesz w wolnej chwili obsługa klienta a zapomniales wspomniec ze trzeba wyrobic 100 planu indywidualnego oprocz pracy związanej z sklepowym vm musisz jeszcze zrobic plan jak sprzedawca i prowadzic zmianie jak nie ma kierownika czy zastepcy zarobki 1500zlotych. jak dla mnie porazka gdyby nie rodzice to zapewne mieszkalabym w norze i zyla powietrzem

siedlce

Czytam to forum i sie zgadzam. Jestem bylym koerownikiem. U nas regionalny zwolnil wszystkich ktorzy sie starali i chcieli zrobic cos dobrego dla tej firmy ktora sie nie rozwija tylko stoi w miejscu wlasnie przez takich ludzi jak on. Od kiedy go zatrudnili wszystko sie zaczelo. Jak byla kasia wszystko bylo dobrze. Chwalila nas a jak on przyszedl nie dal nam obiecanych umow i jeszcze pozwalnial za dobra prace po to zeby zatrudnic swoich. Wszyscy tam wypruwalismy sobie zyly ale on odpoczatku wiedzial ze nas zwolni bo mial juz innych ludzi. Tak dziala ten czlowiek wszedzie wpycha swoich. U nas tez jechal po dekoratorze i kierowniku za wszystko ibwinial te dwie osoby i ani kierownik ani dekorator przez nadmiar obowiazkow od regionalnego nie mieli szansy na oremie. Taka jest polityka tego czlowieka a gora mi na to pozwala. Jak kierownik albo dekorator maja wyrobic premie jak plany sa nie realne a jeszcze na nich spoczywa najwiecej zadan ale to pytania do regionalnego. Moze niech wam pokaze jak to zrobic. Ja naszczescie juz tam nie pracuje.

kasjer2

No nie zle to wyglada i dyskusja sie rozgorzala jak na jakims czacie. Chyba nikt tego lukasza nie lubi ale jednak za cos go zatrudnili. Kasjer1 zgadzam sie z toba u mnie w sklepie tez zatrudnil nowych pracownikow i nie wiem czy to nie sa jego znajomi bo sam prowadzil rekrutacje. Zarzucil dekoratora dodatkowymi obowiazkami i dziewczyna nie robi targetu a nowi sa na umowe zlecenie i tez nie maja premii wiec jest oszczednosc. Pewnie wszedzie tak zrobi zeby dekorator i z-ca mieli tyle obowiazkow zeby przypadkiem nie dostali premii. Do tego nierealne wk i zadanie. Ciekawe czy teraz wszedzie tak bedzie. Pozdrawiam slynnego regionalnego.

deco.
@kasjer2

kasjer 2 tak duża rotacja sprawiła, że niestety ok. 90 % ludzi jest zupełnie przypadkowa! Marka Cross zamiast iść do przodu stoi w miejscu, albo wręcz w obecnej sytuacji się cofa! Ludzie z pasją, z kwalifikacjami zostali zastąpieni "tanią" siłą roboczą! Pracę trzech ludzi wykonuje jeden człowiek, za połowę stawki jednego:) Dekorator oprócz dbania o wygląd sklepu, musi realizować wszystkie wytyczne dotyczące plakatów, stylizacji manekinów i wyglądu salonu, to jeszcze musi wyrobić założenie planu! Taka zajebista polityka firmy.

@ola
@deco.

tak prace trzech osób wykonuje jeden najtańszy najemnik!

kaja

Nie dość że w firmie wyzysk to jeszcze ludzie którzy zniszczą cię psychicznie. Piszecie o regionalnym ale nim kieruje pani M. Ona jest znacznie gorsza. To przez nią nie ma premii i są tak niskie wynagrodzenia a lukaszek sie jej słucha i robi wszystko co ona powie. To jest żałosne!! Tylko nikt im tego nie powie bo cię zwolnią. Jedno i drugie jest siebie warte. Ona daje mu rozkazy a on je wykonuje więc nie wiem kto jest gorszy. Dobrze powiedziane jak getcie Hitler i jego człowiek od brudnej roboty. Powodzenia dla tych ludzi którzy traktują nas jak najgorszych.

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cross Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cross Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cross Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cross Poland Sp. z o.o.