logo Cross Poland

Cross Poland

Sosnowiec

Opinie o Cross Poland

Ona 2009-10-06 21:19
Praca w tej firmie poprostu fatalna, piękny system , wymiana dobrych i wyszkolonych pracowników na nowych (bo to świeża krew -piękne stwiedzenie)
On 2011-10-03 18:31
Swiete slowa, co jakis czas wymiana na kolejnych glupkow co beda robic za 1300 zl !firma krzak, zero rozwoju, zero perspektyw!!!
mimi 2012-12-18 17:46
to fakt! przemiał pracowników ogromny.
kierownik nie zdecydowany, roztrzepany- nie godna swej posady, ale widocznie na układy nie ma rady.
ODRADZAM stanowczo i kasa marna i kierownictwo nie teges
ms 2015-11-02 23:36
Nie wiem czego wy chcecie? Firma jest wypłacalna, nigdy nie zdarzyło się żebym miała miała kase na koncie później niż powinnam mieć. Jest to duży plus w czasach kiedy większość firm plajtuje i znika z rynku. Premie są do wyrobienia i da się zarobić ważne żeby było dużo klientów. Według mnie jest coraz trudniej przez spadek odwiedzin w galeriach. Pracuje tu już trochę czasu i na razie nie zamierzam odejść bo przynajmniej mam stałą pensję co miesiąc.
Aleks 2015-11-03 00:04
Przeczytajcie sobie co to jest prawdziwy mobbing zamiast pisać głupoty (usunięte przez administratora)
Przecież nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma... :/
tpaoa 2016-05-13 15:25
kiedyś to u nich szukali kogoś jako Zastępca Kierownika Sklepu wiem, ale poza tym to nie ma ofert chyba.
omijać tą firmę 2016-12-07 15:40
hahahaaha brawo za umowę. brawo za wypłatę na czas! rzeczywiście w XXI wieku to atut!?
premie? wysokie premie? proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd. Plany są nierealne a pracownicy zarabiają jedną z najniższych stawek w branży odzieżowej. Pan rewolucjonista z Turcji nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu. Powodzenia :)
basia 2016-12-13 13:27
Sama prawda i tylko prawda. Jeśli dodać do tego jeszcze wprowadzanie klientów w błąd poprzez manipulowanie cenami w outletach to już tragedia nie firma
Aneta 2017-04-04 10:46
Pracujesz w Cross Poland? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Za co lubisz swoją pracę?
Zostaw swoją opinię o Cross Poland - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cross Poland