Cross Poland

Opinie o Cross Poland

Czarek Nowy wpis

Ponad dwadzieścia lat działania a efekty widać. Bardzo dobra opinia o firmie ale jednocześnie również jako pracodawcy!

omijać tą firmę Nowy wpis

hahahaaha brawo za umowę. brawo za wypłatę na czas! rzeczywiście w XXI wieku to atut!? premie? wysokie premie? proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd. Plany są nierealne a pracownicy zarabiają jedną z najniższych stawek w branży odzieżowej. Pan rewolucjonista z Turcji nie ma pojęcia o prowadzeniu biznesu. Powodzenia :)

basia Nowy wpis
@omijać tą firmę

Sama prawda i tylko prawda. Jeśli dodać do tego jeszcze wprowadzanie klientów w błąd poprzez manipulowanie cenami w outletach to już tragedia nie firma

tpaoa Nowy wpis

kiedyś to u nich szukali kogoś jako Zastępca Kierownika Sklepu wiem, ale poza tym to nie ma ofert chyba.

Aleks

Przeczytajcie sobie co to jest prawdziwy mobbing zamiast pisać głupoty (usunięte przez administratora) Przecież nikt nikogo na siłę w pracy nie trzyma... :/

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Cross Poland? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
ms

Nie wiem czego wy chcecie? Firma jest wypłacalna, nigdy nie zdarzyło się żebym miała miała kase na koncie później niż powinnam mieć. Jest to duży plus w czasach kiedy większość firm plajtuje i znika z rynku. Premie są do wyrobienia i da się zarobić ważne żeby było dużo klientów. Według mnie jest coraz trudniej przez spadek odwiedzin w galeriach. Pracuje tu już trochę czasu i na razie nie zamierzam odejść bo przynajmniej mam stałą pensję co miesiąc.

mimi

to fakt! przemiał pracowników ogromny. kierownik nie zdecydowany, roztrzepany- nie godna swej posady, ale widocznie na układy nie ma rady. ODRADZAM stanowczo i kasa marna i kierownictwo nie teges

On

Swiete slowa, co jakis czas wymiana na kolejnych glupkow co beda robic za 1300 zl !firma krzak, zero rozwoju, zero perspektyw!!!

Ona

Praca w tej firmie poprostu fatalna, piękny system , wymiana dobrych i wyszkolonych pracowników na nowych (bo to świeża krew -piękne stwiedzenie)

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Poland - Sosnowiec

Cross Poland