Cross Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cross Poland Sp. z o.o.

Crossman

Mr. President - the truth is out there ;-)

Frank Underwood

Crossman - mimo akcji spamowej zainteresowani i tak dokopią sie prawdy...

szcz

ta kiero ze Szczecina już tam nie pracuje? Ona siedziała non stop w tej pracy nawet jak miała wolne. Znudziło się chyba zapieprzanie bez sensu!

the witch
@szcz

przy dobrej organizacji pracy kierownik na swojej zmianie jest w stanie się wyrobić, nie potrzeba siedzieć po godzinach, wszystko kwestia osoby :)

do aśka

Ja bym startowała na Twoim miejscu, posiedzieć, wypić kawę -dobra rzecz. System motywacyjny od grudnia uległ zmianie - pozytywnie. Ile sprzedasz indywidualnie tyle kasy dostaniesz. Pozdro.

Kierownik Sklepu

ja też startowalem na kierownika do ursusa chyba czesto nastepuje zmiana kierownika skoro co chwile na stronie wisza ogloszenia, ze mna rowniez rozmowe przeprowadzal jakis gosciu,dla mnie to zmarnowany czas, obiecal ze zadzwoni i nie zadzwonil

angel

zawsze są dwie opcje albo można narzekać i widziec świat w negatywnych barwach, albo wycisnąć co się da z tej pracy i cieszyć z tego co się ma, już tutaj mozna sie wiele nauczyć i wykorzystac zdobyta widze w przyszlosci.....i tak praca jest 100 razy lepsza niz np. w mac donald's itp a atmosfere na salonie buduje sam zespol, wiec to tylko od ludzi zalezy jak jest....ja sie tutaj wiele nauczylam wiem ze mi to zaprocentuje w przyszlosci, poznalam swietnych ludzi, i mam zapas spodni na dlugo dzieki znizką pracowniczym :)

no nie wiem

Pewnie, fajnych ludzi można poznać, ale co z tego, że będę się sto razy zastanawiać, czy mi starczy do 1-szego jak będę chciała z nimi gdzieś pójść... nie po to człowiek się edukował na Uniwersytetach, żeby za 1300 harować. Na szczęście to tylko stan przejściowy, ale moja opinia jest na NIE. Wyzysk, za włożoną tam pracę powinniśmy-sprzedawcy-otrzymywać min. 1800 i to podstawy bez wliczania premii. Ale kto mnie posłucha... Pzdr

angel

firma może nie jest idealna ale dzieki tej pracy poznalam mnostwo fajnych ludzi, i tego nigdy zalowac nie bede :) dla wszystkich, ktorzy czytaja te opinie i stoja przed wyborem czy zaczac wspolprace czy nie, najlepiej sprobowac i samemu ocenic bo nawet w takim miejscu pracuje mnostwo swietnych ludzi,ktorych warto poznac:) budujcie opinie na wlasnym doswiadczeniu nie na doswiadczeniu innych.

Sylwi

Latwo oceniac ludzi siedziac sobie na dupie w cieplym fotelu tchorzostwo, zadzwon do osoby i powiedz lepiej odobiscie, jak latwo zniszczyc kogos nie znajac kim jest jaka jest , slaby z ciebie detektyw zazenowana ....niech kazdy zajmie sie soba i swoim zyciem, poziom zero twoj a slownictwo wzorowe

mawa

Całkowicie się z tym zgadzam ta firma nie daję przyszłości pracowników traktują jak śmieci. Dziwią się ze nie ma obrotu Tak jak wcześniej to niech cos zrobią żeby klientów było więcej.

do pezar

Gdyby chcieli i szanowali pracowników to premia byłaby wyrabiana co miesiąc ale po co mają nam wypłacić premię, bo dobrze wiedzą czy sklep wyrobi wskaźniki czy nie. Przecież to logiczne, że kiedy jest bardzo dobra promocja to i wskaźniki będą dobre i premia będzie. Wolą sobie wypłacić premie za siedzenie na stołkach i non stop wypisywanie e-maili dlaczego takie słabe wskaźniki.Niszczą ludzi psychicznie i się dziwią, ze pracownikowi się nie chce walczyć. Każdy mówił, na Monikę, że zła i się czepia to teraz macie. Za czasów Moniki I Łukasza przynajmniej były dobrze płatne konkury teraz nic nie ma. Pewnie nowa pani Prezes i pani Monika L.sobie premie wyższe biorą Czas się zwalniać z tej pracy.

aha

jeszcze jedno do pań które mierzą pracowników z góry - to my wykonujemy tą najważniejszą robote, żebyście wy miały swoje wyniki, powinnyście nam dziękować że się tak staramy dla firmy chociaż g.. z tego mamy tak naprawdę i uważajcie, żebyście wy nigdy nie były mierzone przez nikogo z góry bo życie jest różne i zaraz możecie się znaleźć na dnie... zero szacunku do ludzi znak naszych czasów tylko ciągle pogoń za tym pieniądzem, który tak zmienia człowieka... zidiociały świat a ludzie otępieni

taka jedna

Tak,i co z tego, że można powalczyć jak jest to uzależnione od wk (ponoć mniej ważnego), na które tak naprawdę nie ma wpływu bo jest masa klientów (szczególnie w outletach) - nie, dziękuję, oglądam, po czym wychodzą i się tak nabija... a utarg zależy raz lepszy raz gorszy, nie można komuś na siłę czegoś wcisnąć jeśli się nie spodoba, czy to takie trudne... już mi zwisa wyrobienie premii rozglądam się za pracą, gdzie pracownik zostanie doceniony i zachęcony do osiągania premii!

Asior

@zażenowana Sorry, ślepy strzał... Ale skoro tak personalnie oceniasz innych ludzi, którzy pracują w te samej firmie i tak samo jak Ty tyrają ostro, żeby zrobić premię, to może daruję sobie tłumaczenie, z którego sklepu jestem. Piszę, co myślę, takie jest moje zdanie, chyba mam do tego prawo?

weloNka

Po pierwsze - moim skromnym zdaniem premia w tej firmie powinna być uzależniona tylko i wyłącznie od utargu. Po drugie - pomimo naszych starań w tej firmie , nacisków na ludzi nie da się bez dobrej promocji wyrobić wskaźników tak wygórowanych jak sobie życzy Pani Prezes Po trzecie - dobra promocja -50% na drugie spodnie, 2+1 i wszystkie wskaźniki pójdą w górę Po czwarte Szanowna Pani Prezes Dz. idą święta a ludzie w crossie dostaną 1300zł, gdyż jak zwykle premii nie da się zrobić !! ŻAL.PL

WK

pracowałam w jednym ze sklepów, ale odeszłam do innej marki, niestety dopóki premia będzie zależna od wyrobienia wskaźnika wk to sprzedawcy nie dadzą z siebie 100% ja nie dawałam bo mój salon nie wyrabiał tego wskaźnika....więc co to za motywacja? skoro się nie da to po co się starać. Właśnie to wk moim zdaniem psuje wiele pewnie bez tego byłyby większe utargi....a tak ludziom się nie che wysilać

Asior

@ktos U nas nikogo nie zwolniono, więc nie mogę się na ten temat wypowiedzieć. @Załamana Nie zakrzywiam rzeczywistości, tylko piszę jak jest według mnie. Nie wiem czy w centrali zatracili poczucie realności, ja w sklepie całkiem twardo stąpam po ziemi. Nie będę bronić na siłę firmy, bo daleko jej do ideału, ale odkąd zniknęła szanowna pani (usunięte przez administratora)a teraz jeszcze pozbyli się jej koleżanki(usunięte przez administratora)to jest już 100 razy lepiej. No i mi perspektywa szkoleń się podoba, nawet bez papieru.

mona

Czytając tę opinię to cuda ze w tej firmie jest taka obsługa. Byłem w paru sklepach crossa i naprawdę nie mogę powiedziec złego słowa na podejście do klienta. Trochę jednak ich poniosło z cenami, w outlecie takie ceny jak w regularnych sklepach !!!!! Trochę przegięcie, outlety zlokalizowane gdzieś na obrzeżach, jedzie się tam po okazyjne ceny, a ceny takie ze bez łaski w galeriach , w centrum miasta można kupić lepszej, znanej firmy spodnie.

Załamana

Asior piszesz o sobie? Długo myślałaś jak zakrzywic rzeczywsitosc czy już całkiem w tej centrali straciliscie poczucie realnosci? Tzw. nowe twarze to najgorsza rzecz jaka spotkała tą firme. Jak widać, nie jestem sama w tej opinii. Praca sama w sobie jak każda inna, szkoda że traktowanie ludzi duzo gorsze.

ktos

Malo tego,nowe panie twierdza,ze stala ekipa to wcale nie jest zaleta salonu. A co jest zaleta w pracy zespolowej,jezeli nie ekipa na ktorej mozesz polegac i osiagac zamierzone cele? Przeciez sam kierownik premii nie wyrobi. Wedlug tych pan,pracownicy ktorzy pracuja rok i dluzej,to ludzie bez perspektyw i ambicji. Super,ale jaka mozliwosc rozwoju daje cross? Jedno szkolenie niczego nie zalatwi. I to szkolenie,na ktore nie masz papieru. Jak dla mnie cala ta firma,to jedna wielka pomylka a ich najwiekszym problemem jest przedmiotowe traktowanie personelu. Jestesmy tylko maszynkami do robienia pieniedzy.

Asior

Dziwi mnie taka ilość negatywnych opinii. Kurcze, widać od kilku miesięcy, że dużo się zmienia, pojawiły się w Centrali nowe osoby, które przemówiły do sklepów "ludzkim głosem", a stara, wredna gwardia chyba zaczęła się wykruszać. No i zaczęły się jakieś perspektywy rozwoju pojawiać, szkolenia itd. Chyba osoby "z góry" zaczęły w końcu grać z nami "do jednej bramki". Kokosów, jak to w sklepie, może się nie zarobi, ale ja osobiście nie narzekam i chętnie jeszcze trochę w tej firmie posiedzę.

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cross Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cross Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cross Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cross Poland Sp. z o.o.