Cross Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Cross Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Nie polecam

Wszystkie negatywne opinie zostają natychmiast usuwane. Tak właśnie wygląda możliwość wyrażenia własnego zdania.

Antyzakret

Pracowałam w zakręcie. Totalna porażka. Kierowniczka, zastępca i dekorator no cóż... Awantury przy klientach normalna rzecz, w szczególności w weekendy kiedy ludzi było najwięcej, trzeba było pokazać kto rządzi. Jeśli już się zrobiło swoją pracę kazali stać w jednym miejscu, całe szczęście że można było oddychać. Humorki, awantury wiecznie skrzywione miny. Między sobą gadanie i smianie się a do sprzedawcy przez 9 h potrafiły się nie odzywać. I wielka obraza jak sprzedawca się odezwał. Powiem tak praca jak praca ale atmosfera(usunięte przez administratora). To co one tam wyczynialy to dobrze by było opisać na jakimś portalu. Wiadomo jednym praca się podoba drugim nie. (usunięte przez administratora).jesli doszło już do tego że ktoś się rozchorowal to afera że jak to, jakie zwolnienie a kto przyjdzie do pracy. Nie zapomnę jak dziewczyna z zapaleniem oskrzeli non stop pracowała. Ja z regionalnymi nie miałam problemu, dobrze było. Ale sama ta atmosfera na tym sklepie... (usunięte przez administratora)

Jarek

Zacznę od tego, że bardzo mnie interesuje czemu sporo osób dodaje tutaj informację o produktach firmy? Biorąc pod uwagę fakt, iż jest to portal z opiniami o pracodawcach jest to totalnie bez sensu. Pracowałem w firmie Cross Poland rok i muszę przyznać, że był to bardzo miło spędzony czas. Oczywiście nie mówię, że leżałem i nic nie robiłem, bo pracy było dużo. Jednak sama atmosfera w pracy, oraz ludzie którzy ją tworzą sprawiają, że pracuje się bardzo przyjemnie. Oczywiście zawsze trafi się osoba która będzie do nas mniej przyjaźnie nastawiona. Ja osobiście pracę w tej firmie (centrala) mogę z czystym sumieniem polecić.

Kierownik Sklepu

ja też startowalem na kierownika do ursusa chyba czesto nastepuje zmiana kierownika skoro co chwile na stronie wisza ogloszenia, ze mna rowniez rozmowe przeprowadzal jakis gosciu,dla mnie to zmarnowany czas, obiecal ze zadzwoni i nie zadzwonil

xxx

lipa przez duże L Moje sugestie dla Cross Poland Sp. z o.o.: zacznijcie z szacunkiem traktować ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zacząć płacic adekwatnie do przepracowanych godzin

MC

Praca w tej firmie była niezwykłą przyjemnością. Zatrudniono mnie, na stanowisku zastępcy kierownika, w tym samym czasie inna dziewczynę na kierownika sklepu. Niestety ona dostala znacznie lepsza oferte pracy, mnie zas awansowano. Umowiłam sie wówczas z kierownikiem regionalnym, że to moja taka pierwsza praca, że prosze o wsparcie i o 'otwartą furtke' w razie gdybym nie dała rady, lub bede sie zle czuc w roli przywódcy chciałabym przejść na byłe stanowisko. Oczywiście ta umowa nie byla pisemna, tylko słowna, zatem mnie olano. Przez dwa miesiące zatrudniłam nowe osoby, wyszkoliłam, rozkręciłam sklep od zera, w końcu zaczeły być robione targety. Co ważne zatrudniałam się informując o swoim ślubie, kierownik regionalna dala mi pozwolenie na urlop wypoczynkowy bym miała podróż poślubną. Po powrocie o zgrozo złapało mnie ostre zapalenie oskrzeli. Mimo, że byłam zapewniona o przedłużeniu umowy, oraz zaoferowano mi podwyżkę, stan mojej choroby zadecydował o tym, że mi jednak umowy nie przedłużono. Zadano mi pytanie: "jak długo byłaś w pracy w tym miesiącu" Cóż, z jednej strony urlop, z drugiej L4 - niestety zaledwie 2 tygodnie. - "No właśnie". Genialne poszanowanie pracownika, godne pozazdroszenia. Czy w zwiazku z tym polecam komuś tę pracę - nie.

Wdzięczna

Chciałabym podzielić się baaaardzo miłym zdarzeniem. W sobotę byłam z chłopakiem na zakupach w Factory Poznań. W Cross Jeans wpadła nam w oko pewna męska kurta. Wstępnie kosztowała 300 zł, jednak miała drobną wadę, odpadło jedno zapięcie (typu napa). Przy kasie zapytaliśmy czy jest inna w tym samym rozmiarze, lub czy dostaniemy jakąś drobną zniżkę na tę wadę. Pani niestety nie mogła obniżyć ceny, ale zaproponowała inne wyjście. Kupiliśmy kurtkę na jej pracowniczy rabat (50%) i zapłaciliśmy 150 zł. Pani niestety była w pracy ostatni dzień. Nie zdążyliśmy wrócić z żadną czekoladą ale mam nadzieję, że ta wiadomość dotrze do tej przemiłej kasjerki, ponieważ chciałabym jeszcze raz podziękować :) Z tym się jeszcze nie spotkałam :) Szkoda, że tylko jedna z kasjerek była miła, druga nie chciała nam pomóc...

sala

Cross praca w Ursus i powiem szczerze nie polecam. Kierowniczka nie kompetentna, zwala na innych robotę i winę za swoje potknięcia. Jak przyjeżdżają przełożeni to umie się wybielić ze wszystkiego. System pracy nie do przyjęcia a kogo obchodzi, że nie możesz. Pensja średnia, premia zależna od wyników, progi takie że ręce opadają. Masakra...w dodatku kierowniczka nie trzyma się grafiku wychodzi kiedy chce a innych szturmuje.!!!

@sala

Dzień Dobry, Oferowane wynagrodzenie podstawowe na stanowisku sprzedawcy w salonie Cross Jeans nie odbiega od średniego wynagrodzenia na podobnym stanowisku w branży odzieżowej, w sektorze retail. Premia jest dodatkowym elementem wynagrodzenia, uzależnionym od realizacji planu sprzedażowego. Pozdrawiamy Zespół Cross Jeans

Kupiłam spodnie w sklepie w Koniku Nowym, niby taka promocja, bo jedna para za 100% ceny a druga ta tańsza, za 50% wartości z metki. Okazało się, że spodnie są podziurawione w kroku, nie zauważyłam tego w sklepie niestety. Spodnie ze zwykłego materiału za 80,- z dziurami, to raczej lekka przesada. Zadzwoniłam do sklepu, co mogę w tej sytuacji zrobić, ale niestety otrzymałam bardzo nieprzychylną dla mnie informację, że właściwie to nic, bo w koszu z którego wybrałam spodnie, leżą uszkodzone egzemplarze i one nie podlegają reklamacji, a tak w ogóle, to zasugerowano mi, że sama te spodnie podarłam i teraz chcę je reklamować. Bardzo nieprzyjemna rozmowa z pracownicą tego sklepu. Nie polecam nikomu robić tam zakupów. Przepisy są takie, że można tylko w ciągu 7 dni i tylko w sklepie, w którym dokonuje się zakupów zwrócić towar.

@anonymous

Szanowna Pani, w odpowiedzi na Pani post chcemy przypomnieć, że wszystkie spodnie, dostępne w salonie Cross Jeans w Koniku Nowym/ Zakręcie, są fabrycznie nowe, dlatego też nie ma możliwości zakupu modeli przedziurawionych w kroku. Dodatkowo, towar drugiego gatunku jest wyraźnie oznaczony i wydzielony od reszty produktów. Nasi klienci są więc poinformowani i świadomi, że kupują towar gorszego gatunku, którego cena jest znacznie niższa od ceny rynkowej. Pozdrawiamy Zespół Cross Jeans

Igor

To uczciwe, że do podstawy dochodzi premia uzależniona od wyników?

@zadowolona klientka, Twoja opinia jest cenna z punktu widzenia producenta produktów marki Cross. To miejsce poświęcone jest merytorycznym opiniom o Cross Poland ale jako pracodawcy. W związku z tym zachęcam pracowników tej firmy do ciągłego zamieszczania nowych uwag i spostrzeżeń dotyczących pracy w niej.

zadowolona klientka

Moje ulubione jeansy są właśnie z crossa. Nie mechacą się ani nie rozchodzą. Polecam!

@jako ja i nie ja, jeżeli zauważyłeś brak niektórych opinii to decyzją administratora tego forum, zostały zarchiwizowane, ponieważ łamały postanowienia regulaminu, nie dlatego, że w Twojej ocenie były niekorzystne. Z perspektywy przeznaczenia tego miejsca, ważne są zarówno negatywne jak i pozytywne opinie, ważne aby były merytorycznym i aktualnym źródłem informacji dla osób, które są zainteresowane współpracą z Cross Poland Sp. z o.o. Wspomniałeś również o premiach, które można uzyskać w tej firmie. Jakie warunki należy spełniać, żeby pracodawca przyznał premie swoim pracownikom?

Posiadacie jakieś informacje związane z Cross Poland Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

jako ja i nie ja

Opinie znajdowaly sie juz wczesniej, ale nie byly korzystne wiec zostaly usuniete. Wynagrodzenie najnizsza krajowa plus premie od zrealizowanych wskaznikow ktore ostatnimi czasy sa tak wygorowane, ze az niemozliwe do zrealizowania. Zero dodatkow swiatecznych czy karnetow do kompleksow sportowych. Wynagrodzenie za prace od jakiegos czasu nie jest w terminie, a premie nie zawsze naliczane i trzeba o nie walczyc. Jednym slowem nie warto!

@Ekspedientka Zakręt 1, z pewnością takie informacje będą przydatne dla kandydatów, jednak chciałabym byś napisała coś na temat warunków umowy? Na stanowisku sprzedawcy jaka jest początkowa stawka? Z chęcią zatrudniani są studenci?

Kinga R.....

Hmmm to raczej nie opinia o pracodawcy.....A o kierowniczce , a może kij ma dwa końce jaki pracownik takie zachowanie kierowniczki:-)jak tak miałaś źle to było to zgłosić a nie wylewać żale anonimowo na portalu , bo tu można wszystko napisać .Jak widać w realu kiepsko sobie poradziłaś dzieciaku internetu.Może chwila zastanowienia nad sobą dobra rada na przyszłość z pozdrowieniami Stary Były Pracownik Cross JEANS(zadowolony)

uciekać

Pracowałam tam pół roku i to była moja najgorsza praca, każdy weekend w salonie, grafiki tylko po 12h, niepoważne wskaźniki, których nie da się wypracować, słabe pieniądze i wieczne narzekanie ludzi z góry. Dla nich musisz być oddany w 100%, zapomnijcie o życiu prywatnym. NIGDY WIĘCEJ.

Pracownik007

Tragedia! Nie polecam współpracy z ową firmą! Jak najdalej...

Crossman

Pozdrawiam z całego serca kierowniczkę salonu Ptak w Rzgowie, śliczną panią S.C.

przeciwnik cross poland

Zwalniają pracowników z dnia na dzień bez żadnych skrupułów. Okłamują pracownika. Jeżeli za dużo umiesz szybko wylecisz np. kierowniczka czuję się zagrożona na swoim stanowisku. W tej pracy najlepiej nie mieć rodziny i godzić się na pracę powyżej 10 godzin inaczej do widzenia. Jeżeli chcesz zmarnować swój cenny czas to zatrudnij się tu, ale szybko możesz zostać na lodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cross Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cross Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cross Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cross Poland Sp. z o.o.