Opinie o ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek w Działdowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek w Działdowo

ufoludek17

polecam pracę w zakładzie ABF, dobre zarobki , najlepsze w mieście, dodatkowe nagrody pieniężne i docenianie najlepszych pracowników którzy chcą się za angażowac, mozliwosc dojazdu z kolegami i uczciwe warunki pracy przede wszystkim, bardzo czysto i social na wysokim poziomie. polecam!!!

elo320
@Irena

specyfika pracy, wiadomo - maszyny to jest cieplo , ale szefostwo robi co moze, mamy zapewnioną wode w ilości jaka jest nam potrzebna , nawet bedzie w tym sezonie wystawiona lodowka , mamy wiatraki i hala jest wentylowana. narzekac mozna ale jak to Polak tylko potrafi narzekac, niech idzie w polu pracowac to dopiero zrozumie czym jest ciezka praca

zorbi33

Polecam pracę w firmie ABF, stabilne zatrudnienie co nie jest wcale łatwe w tych czasach , premie i dodatki motywacyjne . . ciągle mogę się rozwijać i moje chęci są zawsze wysluchane, czuje sie doceniony, polecam.

Zainteresowana
@zorbi33

Stabilne, czyli dają od razu umowę na stałe? Na prawdę spoko czyta się takie opinie, kiedy pracownik jest tak zadowolony ze swojego zatrudnienia. Możesz zdradzić ile dostajecie tej premii i co jeszcze składa się na inne dodatki?

Zofia

Niedawno firma rekrutowała na stanowisko specjalisty ds sprzedaży, niestety za późno zobaczyłam i oferta jest już nieaktualna. Ciekawa jestem czym spowodowany był nabór. Firma się rozwija i stąd pozyskiwanie nowych pracowników? Zastanawiam się po prostu czy niedługo znów będzie można liczyć na ofertę pracy na tym stanowisku.

@Zofia

Na tę chwilę firma bardziej się zwija niż rozwija.

Mirosław Nowy wpis
@Dr. Ojboli

Ni brzmi obiecująco dla kogoś kto chciałby tu zacząć prace. Widziałem ostatnio że szukali pracownika produkcji z możliwość przyuczenia do zawodu i to by mi pasowało. Więc jakiś rozwój jest skoro przyuczają. Na dodatkowe szkolenie też wyślą?

polecam prace w fimir ABF . stabilna posada pensja zawsze na czas plus premie ale musisz chciec pracowac bo za siedzenie nikt ci darmo nie da

Dr. Ojboli Nowy wpis

Chyba że siedzisz w biurze, pierdzisz w stołek i wymyślasz głupoty aby wpieniać pracowników.

Gabi

Przeczytałam niżej, że na hali jest zapylenie. Pracujecie w maseczkach? Czy hala jest po prostu cyklicznie wentylowana?

@Gabi

Hala jest raczej cyklicznie zapylona niż wentylowana.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek na stanowisko Pracownik Produkcji?

Dlaczego chce Pan/Pani pracować w naszej firmie? Dlaczego zaaplikował(a) Pan/Pani na to stanowisko? Dlaczego chce Pan/Pani zmienić obecną pracę? Jaki jest powód opuszczenia dotychczas zajmowanego stanowiska? Czy może Pan/Pani opowiedzieć coś o sobie? Co uważa Pan/Pani za swój największy atut? Proszę opisać największe wyzwanie zawodowe w swojej karierze. Czego poszukuje Pan/Pani na nowym stanowisku?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek.
ufoludek17

Katarzyna
@ufoludek17

Wow, nagrody pieniężne. Brzmi ok, zaciekawiło mnie to. Jak wysokie sa te nagrody? Jak są naliczane? Na podstawie wyników, czy to jakiś % pensji? Można poznać szczegóły, co do kwoty lub widełek tych nagród pieniężnych?

@ufoludek17

Czysto? Radzę przebadac pluca. Zapylenie na calej hali, a w lato upal dochodzący do 40st. Najgorsza robota jaka miałem.

Irena
@Tomek

Nie macie żadnych środków ochrony zapewnionych? Jak wygląda wyposażenie na hali pod kątem bhp? A w lato jakoś staraja się zniwelować ten upał i dać wam chociaż wode?

elo320
@Irena

zorbi33

Zainteresowana
@zorbi33

Katarzyna

Poszukują info o posadzie Spawacz metodą proszkową. Dla taty pytam o wysokość pensji. Ile płacą? I czy dochodzą do tego premie?

Macman 332

Jestem z zawodu Frezerem mam też certyfikat firmy HAAS na obrabiarki CNC . Starz ponad 15 lat na obrabiarkach manualnych . Pracowałem na tokarce CNC Haas około 1.5 roku . Ile mogę zarobić na początek w firmie jestem z Nidzicy

Elżbieta

A czemu to wszystko straciłeś? Co takiego się stało? Opiszesz?

Alicja

Serio wiesz kto to napisał? Skąd niby. Z drugiej strony to istotne czy to anonimowo czy też nie?

Alicja

Aż muszę dopytać. Jakim sposobem wiesz kto to? w dodatku czemu aż Ci do śmiechu z tym? ;p

elo
@Alicja

Na goworku administratorzy usuwają komentarze o braku poufności danych na tym profilu - DODASZ KOMENTARZ i wszyscy wiedzą kto go dodał, hello

specjalista

Na stronie od 2021r. widnieje ogłoszenie o poszukiwaniu kontrolera jakości. Za kwotę poniżej najniższej krajowej. Zapytałem czy ogłoszenie nadal aktualne? Pani potwierdziła. Zapytałem dalej, dlaczego oferują stawkę niezgodną z prawem? I czy jednak oferują jakieś lepsze warunki za wymagania na oferowanym stanowisku? I ta wiadomość, już bez odpowiedzi. Teraz czytam opinie o tej firmie. I widzę że mnóstwo osób ma podobne, negatywne zdanie o pracy i o ludziach zarządzających. Dobrze że nie wysłałem CV.

Artur

W latach 1984-90 zatrudniany jako Spawacz TIG,MIG,MAG pracowałem w Stoczniach.krajowyych i zagranicznych.W Listopadzie 1990 brałem udział w Wypadku Samochodowym w wyniku, którego po kilku Komisjach Lekarskich otrzymałem dożywotnio,Rentę Inwalidzką..Od 2016 z pozwoleniem na pracę. I,pamętając warunki pracy w Stoczniach w których pracowałem,poza pracą na wysokościach,nie ma dla mnie ograniczeń. No ii biorąc pod uwagę,obecny stan Technologi wszystkie Urządzenia Spawalnicze są mniejsze i Latwiejsze w obsłudze.A,to ułatwia pracę. Tak więc,szukam zatrudnienia na terenie Działdowa. Z poważaniem Artur Pawlaczyk

Natalia

Czy w firmie pracuje dużo kobiet?

@Natalia

Całkiem sporo i zawsze Ci pomogą

Teresa
@były pracownik

A mężczyźni nie pomagają? :P

Heniek
@Natalia

Całkiem sporo kobiet tam pracuje wszystkie są pomocne i miłe ale traktuj ten zakład jako ostateczność,

Heniek
@Teresa

Jak najbardziej

Elżbieta
@Heniek

A czemu Twoim zdaniem tak powinno się traktować ten zakład?

Szybki

Firma bardzo profesjonalna pod każdym względem. Duży plus za terminowe wypłaty i podejście do załogi. Osobiście polecam.

Iza
@Szybki

To opowiedz coś więcej o tym podejściu:) jak ono wygląda?

Robert

Rozmowa kwalifikacyjna na poziomie kiepskiego żartu. Ogłoszenie dotyczyło pracy w kontroli jakości, podczas rozmowy jednak od początku oferowano pracę na produkcji. W dalszej części rozmowy odniosłem wrażenie, że moi rozmówcy nie przeczytali nawet wysłanego przeze mnie CV, a jedynie dzwonili po każdego kto CV w ogóle wysłał. Gdy podziękowałem i odmówiłem ofercie, otrzymałem zszokowane spojrzenia, jak gdybym odrzucił oferowaną mi łaskę oferty pracy, na innej pozycji niż ta na którą aplikowałem.

@Robert

Zdążyli ci chociaż powiedzieć ile byś zarabiał na tej produkcji, bo jak dobrze płacą to może było rozważyć oferte:) Myślisz ze jak wyślę CV to nawet bez doświadczenia zaproponują mi robotę?

lol
@Jan

Próbuj.

Joanna
@lol

Czyli jest szansa dla zupełnie zielonych? Jak to jest z wdrożeniem w pracę, jest najpierw jakiś okres szkoleniowy, podczas którego wymagania są nieco mniejsze?

@Joanna

Pewnie startuj przyjmują zmielonych, a później dzwoń maszyną za milion i idzie kasa na naprawę. Polityka przyjmowania pracowników zielonych beznadziejna

Aneta
@Marcin

Nie rozumiem do końca co masz na myśli. Czyli zatrudniają ludzi bez wiedzy, którzy potem psują drogie maszyny? Jak często to się zdarza? Nie robią im szkoleń na poczatku pracy?

Her
@Robert

Praca kontrolera jakości równa się pracy na produkcji.

@Her

Naprawdę? To nie mogą napisać w ogłoszeniu że to fizyczna praca na produkcji? Od razu byłoby wiadomo o co chodzi i nikt nie miałby pretensji? Ile teraz płacą na produkcji? Bo jak dobrze to może ja też byłbym zainteresowany taka pracą.

Gucio

Jestem pracownikiem firmy od jakiegoś czasu i mogę powiedzieć że jest to najlepsze miejsce pracy w jakim kiedykolwiek pracowałem w okolicy . Nie ma problemów z wypłatą zawsze na czas jak to było w innych zakładach a w mojej obecnej sytuacji jest to ważne . Nie bylo problemu z przyuczeniem do stanowiska które pełnię a za dodatkowe umiejętności dostałem podwyżkę . Bardzo dobrze pracuje mi się na nowych maszynach w zakładzie , firma się rozwija i ważne dla mnie jest że mam stabilne zatrudnienie , dobry kontakt z szefostwem i pomoc . Polecam

@Gucio

No to że wypłata zawsze na czas to każdy kandydat lubi przeczytać. ;p Czyli umiejętności pieniężnie tutaj nagradzają? Za jakie na przykład można dorobić się tu podwyżki w takim razie i ile taka podwyżka w sumie wynosi?

Martyna

@Warto pamiętać czyli ciężko porozumieć się i dojść do kompromisów z szefostwem tu tak?

Opinia
@Martyna

Trudno się porozumieć - to mało powiedziane! Szefowe to zła chodzące, z przerysowanym EGO i manią wyższości :(

@Opinia

Nie można się dogadać? Bo w tak kiepskiej atmosferze trudno się pracuje. Próbowałaś poprawić te relacje? Może jakaś integracja firmowa by pomogła?

edna
@Jan

Watpię żeby wszyscy sie aż tak zintegrowali.

x
@edna

Wątpię aby firma chciała w ogóle zainwestować w jakąkolwiek integrację. Ludźmi, którzy się nie lubią wzajemnie, łatwiej jest: manipulować, sterować, przekupować itp To ma swoją nazwę: ZARZĄDZANIE PRZEZ CHAOS ;)

bamboo

sama rozmowa zniechęca do podjęcia pracy kadra HR wydaje się być bardzo zadufana i nieprzyjemna, ale ok nie dla przyjemności człowiek chodzi do pracy. Umówiony byłem jednak z Panią prezes że gdy zdecyduję się podjąć pracę na danym etacie, prosi mnie o telefon po nowym roku co oczywiście uczyniłem potwierdzając jeszcze słownie, że zdecydowany jestem, aby podjąć pracę na tym stanowisku. Następnego dnia umówiony zostałem na dostarczenie dokumentów i dogadanie szczegółów odnośnie zatrudnienia, jednak po przybyciu na miejsce dowiedziałem się, iż dane stanowisko zostało obsadzone. Panie prezes jest osobą bardzo krnąbrną i traktuje ludzi z góry, jest to opinia z którą zapoznali mnie byli pracownicy firmy abf, którzy pracują ze mną obecnie, ja tą opinię potwierdzam. Ogólnie strata czasu, brak profesjonalnego podejścia do kandydatów. Ciekaw jestem jak musi wyglądać dalsza współpraca z Panią prezes skoro już na samym początku jest tak tragicznie...

@bamboo

Kto jest w tej firmie HR. Czyli z tego co czytam źle się dzieje. Kiedyś tam pracowałem. Szef był spoko człowiek było można się dogadać. Miał swoje widzi mi się, ale to szef , właściciel firmy. Po wpisach widzę, że kiepsko się dzieje.

Maria

W jakich godzinach pracuje się w ABF jako pracownik produkcji? Czytałam o 3 zmianach - jak one dokładnie wyglądają? Czy za noce obowiązuje dodatkowa stawka? Czy grafik jest na tyle elastyczny, że można czasami zamieniać się z inną osobą zmianami?

Obecny pracownik.

Ja ze swojej strony dodam tylko, że rozmowa kwalifikacyjna była prowadzona na bardzo niskim poziomie. Pierwszy raz się z tym spotkałem w swoim długim życiu zawodowym. Polecam zmienić osobę na tym stanowisku, bo nic dziwnego, że opinia o ABF jest jaka jest. Nikt poważnie traktujący sprawy zawodowe nie przyjdzie tutaj do pracy na nawet stanowisko średniego szczebla. Pozdrawiam załogę.

K.
@Obecny pracownik.

No chyba nie obecny jednak. Nie podzielam tej opinii. Idź sobie śnieg poodwalaj to frustracja szybciej minie

Życzliwy
@Obecny pracownik.

Podejrzewam, że żaden pozytywny wpis nie został sporządzony przez pracownika!!! Jak Pan Andrzej prowadził firmę to ok, ale teraz to obraz nędzy i rozpaczy!!! Mirek i Mariusz jeszcze próbują jakoś utrzymać tą tonącą łódź na powierzchni, gdyby nie oni to te dwie kobiety, które nie szanują ludzi już dawno były by na DNIE!!!

Życzliwy

Widzę, że chyba komuś zwieracze z nerwów puściły ????????????.

@Obecny pracownik.

Co sprawiło że masz takie zdanie o rozmowie kwalifikacyjnej w ABF-ie? Mógłbyś to wyjaśnić? interesuje mnie proces rekrutacyjny więc chciałbym wiedzieć jak się do niego przygotować? Jest jeden etap czy więcej?

Witam czy dużo kobiet pracuje Jeśli tak to na czym polega ich praca pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek - Działdowo

• Jak się pracuje w ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek?

Zobacz opinie na temat firmy ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek?

Kandydaci do pracy w ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABF Zakład Obróbki Skrawaniem Andrzej Browarek
2.2/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Orłowskiego 18/22
    13-200 Działdowo