Opinie o Zakład Karny NR 1 w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Karny NR 1. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Karny NR 1 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny NR 1 w Grudziądz

Ola

Wie ktoś coś więcej o Karolinie z a2 c210?

Aga

Czy ktoś wie jakie aparaty telefonicZne są na kobiecym bo nie wiem jaką kartę kupić

Kasa
@Aga

Dialtech

Mala009

Zakład karny masakra jeden z najgorszych (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Najgorszy to jest lekarz bronowiecki pijus. Pan dyrektor trz nie jest lepszy. Masakra osadzonych traktują gorzej niż scierstwo. Oddziałów to myślą kim to nie są a są zwykłymi pracownikami. Najgorsze to że jak coś powiesz a powiesz prawdę to straszą izolatkami. Wychowawca Pani Dominika to nic nie umie załatwić, nadaje się tylko do robienia przeżytek. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

@Mala009

Tez tak Uważam powinni to zamknąć! Powinni tez zakazać rodzenia w więzieniu. Tam nawet nie ma opieki o traktują człowieka gorzej niż scierwo

500+
@Anonim

O co ci chodzi ma być. Multum i zrobić na nasze emerytury LOCK DOWN.

ZAKAZAĆ RODZENIA
@500+

PRZECIEŻ WSZYSTKO SIĘ RODZI ZE AZ ZAMKNELI SZPUTALE I RESZTĘ.

Kasiaoo
@Mala009

Mogła byś się oreezwac dk mnie 512583986 mam kilka pytań

Wiecie na jakim oddziale siedzi Rozumecka?

@Anonim

A do czego ci ta wiedza potrzebna?

@Anonim

Do czego ci ta wiedza potrzebna?

Firma Zakład Karny NR 1 w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko STRAŻNIK W DZIALE OCHRONY ZK ZARĘBA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Gość 123

czy ktoś kojarzy Honorate Czarnecka z Kwidzynia? przebywa właśnie w zakładzie karnym w Grudziądzu , najważniejsze jest dla mnie za co ona tam siedzi ? proszę o pomoc

Znajoma
@Gość 123

Za zabicie faceta wyrok 8 lat ale jest już na wolnosci

@Znajoma

Cześć czy kojarzysz może Elżbietę Pikiewicz ? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lejdysss
@Znajoma

A Elżbiete Pikiewicz kojarzysz moze ?

Pomoc

Czy ktoś w tym zakładzie odpowiada na meile?? Kontak z nimi, to jest jakaś porażka... Od 5 dni nie mam kontaktu z osadzoną i brak żadnych informacji ze strony więzienia na meila

Proszę pomóżcie... 1.02.2021r zabrano siostre "decyzja Sądu jak narazie na 2tyg" polecono kontaktować się z Grudziadzem jednakże nikt nigdzie nie udziela żadnych inf ani odpowiedzi. Z Siostra brak jakiegokolwiek kontaktu nic nie wiemy mija 5 dzień. Mialaby za co kupić kartę niewiem czy nr tel zna na pamięć. Siostra na imię Agata T.. Chce czegokolwiek się dowiedzieć co z Nią. Pozdrawiam wszystkich i proszę o jakąkolwiek inf jeśli ktoś coś wie.

Ktos
@Karolina

Napisz do niej list wplac pieniądze na zakupy to kupi karte nie udzielą info przez rel bo to (usunięte przez administratora)

Pomoc

Czy można wyjść za kaucję?

Kamila

Witam mam pytanie czy kojarzy ktoś z Was może Ele Pikiewicz ? Interesuje mnie czy jeszcze tam jest i za co wogole siedziała ? Z góry dziękuje

Piotttrrr

Jak są traktowane kobiety za alimenty?

ZAKAZAĆ RODZENIA
@Piotttrrr

PŁACĄ ZA BRAK RADZENIA SOBIE PRZEZ MĘŻCZYZNN. TO SIĘ NAZYWA "niezaradność życiowa" i bulisz mu 2800 na miesiąc.

Witam mam pytanie bo widzę że dużo tu kobiet które były w tym więzieniu mam pytanie czy kojarzy ktoś panią Elżbietę Pikiewicz? Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Mam pytanie czy ktos wie o ktorej wypiszczaja na wolnosc kobiety mam do gridzadza 450 lm w jedna strone ,i nie wiem o ktorej byc zeby nylo ok?poproze o odpowiedz

Kacper

Macie multisporta?

a co tam słychać u Katarzyny P ? siedzi jeszcze czy ją wypuścili?

Paula

Witam czy ktoś miał kontak z Zuzia M z rakowisk ?

Emigracja

Skoro jest w populacji 60% mężczyzn i 40% kobiet to dlaczego się nam odbiera szanse? My sobie wychowamy... (usunięte przez administratora)

Pikuś

Tam jest porażka normalna patologia. Do tego pudła jeszcze Unia Europejska nie dotarła i długo nie dotrze .W Europie inaczej traktują skazanych a tam jak ścierwo .Może komuś się wydaje że tak ma być to jest chory na głowę

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Zakład Karny NR 1?

Hsksj

1. Wysyłasz niezbędne dokumenty i kwestionariusz jak jest prowadzona rekrutacja 2. Oni analizują dokumenty i ewentualnie zapraszają na rozmowę rekrutacyjna 3. Idziesz na zaliczenia w-f 4. Komisja lekarska 5. Jak wszystko przejdziesz decydują czy w ogóle Cię przyjmą

Mala19

Witam. Jak mogę się skontaktować z tymczasowo osadzonym w areszcie śledczym, bądź wychowawca? Potrzebuję zgody pisemnej, z podpisem od osadzonego. Czy jest możliwość uzyskania takiego czegoś, nawet gdyby Matka zgłosiła to? To jest jego pierwszy raz, nie wiemy co robić i gdzie szukać pomocy..

Snsns
@Mala19

Najlepiej zadzwoń do nich i się dowiedz co trzeba zrobić

Renata

Witam moja kolezanka trafila w. Ciazy na.Grudziądz jaki tam adres jest do.wiezienia prosze o pomoc ?

K
@Renata

Serdecznie współczuje znaleźć się tam w ciąży i tam rodzic.......

Snsns
@Renata

Wybickiego Grudziądz - dokładny adres znajdziesz w internecie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny NR 1 - Grudziądz

• Jak się pracuje w Zakład Karny NR 1?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny NR 1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny NR 1?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Karny NR 1
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • J. Wybickiego 10/22
    86-300 Grudziądz