Opinie o Zakład Karny NR 1 w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Karny NR 1. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Karny NR 1 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny NR 1 w Grudziądz

UNKNOWN

A więc w skrócie : -Jedzenie przed inflacją bardzo dobre - Oddziałowi z h3 półotworka w miarę normalni

Edyta
@UNKNOWN

A teraz skoro jest inflacja, to jak oceniasz jedzenie?

UNKNOWN
@Edyta

Zupy, zupami nic w nich nie widać sama woda.. Jedyne co to w sobotę jak grochówa jest to jedzą, ziemniaki wręcz czarne nie kiedy, surówki już brak, i jakiś wymysł do tego gdzie chociażby mortadela wielkości półtora dłoni się zmieniła w krążek rybny.. Niedzielę Mleczak jedyne co każdy zje. A praca? Tego praca na terenie nie można nazwać tylko harówką.. Noszenie śmiesznych garów babiniarom po schodach na każdy blok po ok 80kg na 2 osoby więc.. Tylko na pracę można narzekać..

Dzień dobry, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat życia kobiet w zakładach karnych. Do badań potrzebuję przeprowadzić anonimowy wywiad z byłymi osadzonymi. Jeśli jest Pani chętna mi pomóc w badaniu i podzielić się swoim przeżyciem. Proszę o kontakt email: k.kowalska0497@gmail.com Pozdrawiam, studentka Kryminologii UW

Teresa
@Karolina

A pracownicy cię nie interesują i ich przeżycia? Tylko osadzone?

Patrycja

Mam do odsiadki 3 mies bezwarunkowego bo 1.6 mies dostałam prac społecznych a 3 mies bezwzględnego więzienia,nie byłam wcześniej karana.Chciala bym się dowiedzieć jak są rozmieszczane osadzone?jestem skazana za handel narkotykami i nie jestem w stanie sobie wyobrazić pójścia tam stąd moje pytanie czy ludzie skazani np za tego typu przestępstwo mogą zostać osadzone np z Taką Zuzanną?pytam bo nie wyobrażam sobie tego

Fruziab1
@Patrycja

Co dokładnie chcesz wiedzieć pisz dzwon na priv tu więcej usuną niż się dowiesz nr tel791175230

Donald
@Fruziab1

Witam czy orientujesz się co ile są wokandy na kobiecym.?. Ps. Znasz z tamtą Sylwia Król.?. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdr.

Katika47

W przypadku tej pani psychiatra już nic nie zrobi. Nie zrozumiem nigdy dlaczego takie osoby mają pracę , która w realny sposób wpływa na życie innych ludzi.

Firma Zakład Karny NR 1 w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko STRAŻNIK W DZIALE OCHRONY ZK ZARĘBA. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Renia

Byłam w tutejszym zakładzie karnym i chcę podziękować pani Justynie i wychowawcy pani Dominice z oddz.C1 o wsparcie i pokierowanie mnie oraz dobre słowo .To jest jedyna oddziałowa która zasługuje na szacunek

@Renia

To oni (SW) znają tam dobre słowa? Jakoś nie chce mi się wierzyć....

Renia
@Daniel

Ja też na początku nie wierzyłam w nich (SW)ale był wyjątek .Na cały oddział to jest jedna oddziałowa co nie traktuje osadzonych jedną miarą

Alicja
@Renia

Tak oddzialowa Justyna to dobry człowiek tak jak oddzialowe z C2:Laura, Monika wiele wsparcia i dobrego słowa otrzymałam od nich, gdy zmarła moja mama.Srrdrcznie pozdrawiam i zdrówka życzę..????

Dzasta

Jest to najgorsza pucha w jakiej byłam. Zero szacunku ,nie mówię żeby mieli go do nas bo wiadomo,traktują nas jak podgatunek ludzki,lecz do zdrowia i przede wszystkim życia!! Ktoś powinien się wreszcie za to wziasc,lecz cóż może uczynić jednostka?

Irys 2021

A w ilu puchach byłaś ?

@Dzasta

Znasz Patrycje Michalak? Też tam jest, i była rok temu, i został jej rok z kawałkiem. Odezwij się do mnie,proszę. Na pewno nie pożałujesz. Pozdrawiam +48 886-384-940

Wiksia388

Mam pytanie. Kiedy dana osoba może dzwonić z więzienia do kogoś z rodziny, lub kogoś innego. Są tam specjalne godziny do dzwonienia czy jak? ;/

Ktos
@Wiksia388

Zalezy jaki oddzial jak p1 to 5min dziennie i to iddzialowa wybiera godzine kiefy dana osoba podejdzie do tel jak p2 to codziennue po sniadaniu do wieczara oprócz godzin gdzie cele są zamykane

Ankap
@Ktos

Witam, czy osadzona może dzwonić kilka razu w ciągu dnia będąc na oddziale p2? Macie jakieś opinie na temat tego oddziału ?

Fruziab1
@Wiksia388

To zależy na jakim jest oddziale jeśli p2 to cały czas jeśli się dobije do telefonu ale można ogólnie bez ograniczeń

Nieznana
@Fruziab1

Czesc czy kojazysz moze Elżbiete Pikiewicz ? Interesuje mnie za co siedziała i czy nadal tam jest ?

@Ankap

jeśli dopcha się do telefonu i nie ma przerwy na posiłki, wizytację i inne atrakcje to do zamka czyli 20,00 teoretycznie ma czas :)

@Katika47

Siema Kojarzysz Patrycje Michalak?

Niestety tej Patrycji nie znam

@Katika47

Może i lepiej. Aczkolwiek możesz znać sposób na to co mam w głowie. Proponuję abyś odezwała się na mój numer telefonu. Pozdrawiam

@Daniel

Chyba przeceniasz moje możliwości :)

Katika47

Miejsce więcej niż dramatyczne. Osadzeni z wyrokami do 2 lat w celach z tym po 25 z art 148 . Jedzenie koszmarne , nawet jak było masowe zatrucie to wszystko zamiecione pod dywan. A służba zdrowia to kolejna porażka . Jak ktoś ma ochotę więcej i bardziej szczegółowo proszę zostawić kontakt

Witam, Mój znajomy został zabrany do ZK na ul. Sikorskiego, jest tam 1 raz. Mam pytanie jak można się z zobaczyć, jak wyglądają kontakty itp?

@Ania

Hej Żebyś się mogła zobaczyć z tym znajomym to musi On(znajomy) wpisać Ciebie na listę osób odwiedzających. Tam napewno inni osadzeni go pokierują co i jak ma zrobić. Choć pamiętam że tam z wpisywaniem osób na tę listę były cyrki.Być może teraz coś się zmieniło na lepsze. Twój znajomy będzie potrzebować Twoje dane;imię i nazwisko, oręż adres zamieszkania i chyba jeszcze jakieś inne dane. Jak ma Twój numer telefonu to pewnie do Ciebie dzwonić. Jeśli nie to wyślij do znajomego list, ogarnij kartę dialtech bo takie tam są budki telefoniczne, i w sumie to tyle.

Rrr

Witam, niedawno do zakładu trafiła moja mama Karolina R. Trafiła tam podajże za alimenty. Może ktoś kojarzy i wie co u niej? Byłabym bardzo wdzięczna.

Aga

Czy odbywa tam swoją karę Beata T. Beti. Jak sobie radzi?

Antonina

Czy ktos zna Ele pikiewicz ? Urodzila dwie corki teraz moze wiecej. Interesuje mnie czy jeszcze siedzi i za co siedziala. Prosze to ważne

Bezzimienny

Najgorszy zakład w Polsce pani pielęgniarka z oddz noworodków do zwolnienia. Od kiedy w zakładach osadzone z P2 są doprowadzane do telefonów i 5 min telefonu ludzie trzeba coś z tym zrobić. Zero leków przeciwbólowych zła opinia z jakiego powodu cytuje "opinia kriminologenna z powodu że tata miał do czynienia paręnaście lat temu z prawem i zachowanie naganne" opiekując się dzieciątkiem któremu nic nie brakuje to opinia negatywna żal mi tych wychowków gadów itd ja mąż ojciec czekający na swoje damy nie omieszkam zostawić sytuacji jaka tam panuje bez echa. PORUSZĘ MEDIA I NIE TYLKO i liczę na pomoc ludzie z waszej strony

Aaaa
@Bezzimienny

Chęcią pomogę

@Aaaa

A mi możesz pomóc. Znasz kogoś wewnątrz? Dobrze zapłacę za...... +48 886-384-940

Elis

Znam kogoś wewnątrz.... Mój facet tam siedzi od 20msc

@Aaaa

Proszę o kontakt na mój numer telefonu. +48 886-384-940 Dzięki i pozdrawiam

@Elis

Mogłabyś odezwać się do mnie na mój numer telefonu? Bardzo proszę +48 886-384-940 Dzięki i pozdrawiam

Cebula

Najgorsze więzienie jakie widziałam jedzenie ochydne jednym słowem (usunięte przez administratora) s.w. szkoda gadać trzeba tam być żeby to zrozumieć

Maciej
@Cebula

Z chęcią sie dowiem czegoś więcej na temat służby więziennej, może jakieś konkretniejsze informacje podasz ? Co było w niej złego ?

Kama

Tak kojarze bylam z Nia w jednej celi . Jest za oszustwa internetowe. Caly czas sciemniala ze nie jest w ciazy , urodzila corke na celi.

@Kama

Siema, mogła byś odezwać się do mnie?Mam mega ważny temat +48 886-384-940 Na pewno nie stracisz jeśli mi pomożesz Pozdrawiam

Daniel

Zna ktoś Patrycję Michalak, C1(oddział)? Muszę wiedzieć co u niej i coś o niej samej. +48886384940 - mój numer telefonu

Magda

Dzień dobry.. Ja z pytankiem gdzie znajdę talon cz.2 na paczkę odzieżową do druku ?

Bigos
@Magda

W lewym dolnym rogu

Radek
@Magda

To rożek na talonie

Jakub
@Radek

Hej, pracujesz w Zakładzie Karnym NR 1? Powiedz mi jak to jest z urlopami? Można się spokojnie dogadać czy są jakieś problemy? Daj znać jeśli wiesz coś na ten temat.

Wera

Grazyna K lojarzy ktos trafila we wtorek? Chcialbym sie dowiedziec jak jest jej na celi ..

Wera

Czesc powiedzcie mi prosze z kim moge sie slontaktowac w sprawie mojej mamy .. trafila za dlugi niewiem ile ich jest nieqiem co dalej,chcialbym wyslac jej pieniadze i paczke ale niewiem czy juz moge zostala zabrana we wtorek. I czy wiecie moze czy za dlugi mozna wyjsc z obraczka lub prace spoleczne czy jakos tak to sie nazywa? Czy jak pojade tam to udziela mi jakich kolwiek informacji lub moge starac sie juz o widzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny NR 1 - Grudziądz

• Jak się pracuje w Zakład Karny NR 1?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny NR 1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny NR 1?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Karny NR 1
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • J. Wybickiego 10/22
    86-300 Grudziądz