STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

Zuzanna

Obecnie firma prowadzi rekrutacje na stanowiska między innymi pracownika marketingu i pracownika monitoringu. Co możecie powiedzieć osobom aplikującym o tym jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Dominik
@Zuzanna

Pracowałem kiedyś w tej firmie jako pracownik monitoringu i zostałem zwolniony bo się spóźniłem 20min do oddziału bodajże w Pawłowicach gdzie byłem pierwszy raz i po przejechaniu około 300km spóźniłem się 20min i to był powód mojego natychmiastowego wyrzucenia z pracy. Wtedy czułem się źle bo nawet nie miałem możliwości wytłumaczenia się szefowej i zostałem wywalony ale z dziś z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolony bo pracować w firmie w której jesteś wyrzucany z dnia na dzień bez podania przyczyny nie życzę nikomu

Tadełusz
@Dominik

z krk do Pawłowic to jakieś 140km... jakąś ścieme walisz.

Basia
@Tadełusz

A kto powiedzial ze on z Krakowa jechał?? Biga ma duzo sklepow a pracownik monitoringu jest na kilku w ciągu dnia wiec mogl jechac 300km. Wiem bo tam pracowałam ponad 10 lat. Nie polecam...

bubuś malutki

Witam, jakie aktualnie są warunki pracy w Krakowie? Chodzi mi o biura min. kadry i księgowość. Czy warto aplikować? Często pojawiają się ogłoszenia na księgowego - czy jest to związane z takim zapotrzebowaniem, pracownicy rezygnują czy może są zwalniani? Z góry dziękuję za szczerą wypowiedź.

Martyna

Słyszałem, że STALESIA ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy ta cisz na forum jest wynikiem tego? Chciałbym tu pracować dlatego dopytuję.

Flower

Witam wszystkich. Czy mógłby ktoś napisać coś o pracy w sortowni odzieży? Jak ta praca wygląda? jakie są warunki? no i czy warto w ogóle się podejmować. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

Fifi

NO jestem w szoku...widzę, że firma stara się ponownie o dobry wizerunek ;) no cóż...oceniaj krakersa po opakowaniu bo w środku jest wszędzie to samo :)

ola
@Fifi

I Ja zgadzam się w 10000000000%

Zuzanna

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Kierownika Działu Marketingu - czy ktoś z forumowiczów może opisać, jak wygląda proces rekrutacyjny na to stanowisko? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia przez STALESIA? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

stal

wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej w firmie stalesia. Firma w Krakowie zlokalizowana jest na totalnym bezludziu, dojazd autobusem niemożliwy, pozostaje jedynie samochód, ale za te pieniądze co proponują to trzeba by wydawać pół wypłaty na paliwo. atmosfera napięta i sztuczna. politykę firmy określiłbym w skrócie "daj z siebie wszystko za nie wielkie pieniądze"

kasi

Witam!! przeczytajcie opinie na stronie z Żor

Oleska

Będzin, porażka.

lola

Kręgosłup się tylko niszczy w tej pracy

ilona

Też myślę, że dla każdego zatrudnienie @Blondi może być oceniane inaczej. Dla mnie np. liczy się mega to jaki jest rodzaju umowy a tutaj widzę, że dają umowę o pracę w dziale marketingu więc to już jest pierwszy plus ciekawe tylko jak jest potem

Blondi

Osobiscie nie polecam pracy w tej firmie. Ci co chcą niech sie zatrudniają i sami wyrobia sobie zdanie. Moze komus akurat spasuje taka praca a może będzie miał inne zdanie.

wszechwiedzący

Na przykład u mnie na sklepie są dziewczyny studiujące zaocznie i nie ma problemu, żeby w piątek mogły spokojnie być na wykładach. Takie proste rzeczy, ale nie zawsze oczywiste w innych firmach. Zatem powodzenia w rekrutacji, życzę żeby się powiodło.

wszechwiedzący

Firma bardzo ludzka, zatrudniają człowieka na godnych, przystępnych warunkach. Reszta to sprawa indywidualna i podejścia do pracy.

Tak, umowa o pracę to duży plus w dzisiejszych niepewnych czasach...

kleon

Przyjemne stanowisko dla osób z zacięciem w tym kierunku.

kinka

Daję wielki +++

Pola
@kinka

Zgodzę się z Tobą @kinka, mega jestem zadowolona z pracy.

uśmiałamsię

Czytając niektóre bajki tutaj wypisywane można się nieźle uśmiać. Z mojej perspektywy -firma w porządku, rzetelna, fajnie się tam pracuje.

ola

i nadal nic nie ma!!!!

kaja

Baju,baju będę w raju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.