STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w STALESIA Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Irina

Nie mogą liczyć na żadne wsparcie

@Irina

Pracownice w ciąży w firmie Stalesia sp. z o. o. w pełni mogą liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy a ich prawa są szczególnie chronione zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Pracy.

Elmer
@STALESIA Sp. z o.o.

Pytanie było na jakie wsparcie to że są chronione prawem to każdy wie.

Jaka umowa obowiązuje w STALESIA Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

nick

To chyba zależy od stanowiska, jakie się ma w firmie.

NeverEndingStory

Nie polecam nikomu,(usunięte przez administratora) wymagania maja nieziemskie albo zwalniają człowieka bez podania powodu i jak chcesz wyjasnic sprawe o co chodzi to zalewają cie jak śmiecia...Wasze słowa ss nie ważne oni i tak wiedzą lepiej. A dział monitoringu zamiast wyłapywać kradzieże na sklepie to patrzy czy przypadkiem telefon nie odebrałaś albo czy wystarczająco szybko zapieprzasz... (usunięte przez administratora)

ona

Witam, to najgorsza firma w jakiej pracowałam. Ludzie super(usunięte przez administratora) Wymagania pod sufit, naprawdę nikomu się tam nie nudzi i każdy pracuje dużo, a i tak ciągle coś nie tak jest. Najlepiej jak się po godzinach siedzi(usunięte przez administratora) O podwyżkach można zapomnieć, pakietu socjalnego brak, nic w sumie nie ma. Zarząd zwalnia ludzi ot tak sobie, nieważne czy 1 rok, 5 czy 10 lat się pracuje, wylatuje się z dnia na dzień za nic. Nie polecam pracy w tej firmie.

lolek
@ona

To prawda, tak to wygląda!

@ona

Cześć, napisałaś, że wymagania są 'pod sufit'. Czy możesz więc napisać jakie obowiązki spoczywają na pracowniku firmy? Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda taki typowy dzień pracy w STALESIA aby móc samemu mniej więcej stwierdzić czy się temu podoła.

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

Witam, czy może ktoś napisać opinię o dziale księgowości? Jak oceniacie tam pracę?

alga

Sortownia w krakowie - nie polecam. Zimno, bałagan nerwówka!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w STALESIA Sp. z o.o.?

ala

Bardziej potoczny jest wymagany, umożliwiający komunikację.

Ines

Hej. Jak wygląda praca na własnej działalności jeżeli chodzi o prowadzenie sklepu? Dostajecie pracowników czy sami jesteście na sklepie przez 6 dni w tygodniu?

Jak podoba się wam praca w dziale księgowości? Warunki są uczciwe?

Nicknick

Dlaczego usuwacie wszystkie negatywne komentarze?

Kierowca

(usunięte przez administratora) Kierowca Jazda do 8 godzin ale wozisz po 2-3 tony (worki po 10 kilo) pełno kurzu i samochody czyt. flota fordy z 2012 roku. Sklepy przeważnie pierwsze piętro.. Kasa tyle co w biedronce ale masz wolne weekendy. Sekretariat okej mili ludzie. Jeśli nie boisz się jazdy przeładowanym busem po Polsce i kurzu to praca dla ciebie :)

zadowolony

Bardzo dobra firma to jak widać nie ma chętnych do pisania!!

Zuzanna

@nana, pracujesz w STALESIA? Jeśli tak to może mogłabyś podać informacje dotyczące warunków zatrudnienia? Na jaką umowę zatrudniany jest nowy pracownik? Ciekawi mnie też jaka jest atmosfera pracy w STALESIA.

Zuzanna

@Basia, @Zdziwiona, usuwane i niedozwolone są komentarze, które łamią regulamin strony Gowork. Dodając komentarz akceptujecie regulamin, który wcześniej powinnyście przeczytać. Jeśli tego nie zrobiłyście to tu podaje link: https://www.gowork.pl/regulamin i w skrócie napiszę, kiedy komentarze są usuwane: - jeśli użytkownik podaje dane osobowe pracownika lub przełożonego - jeśli użytkownik obraża i używa wulgaryzmów w stosunku do innej osoby

Zdziwiona

Dleczego nie dodajecue moich konentarzy???

Zuzanna

@Basia dlaczego nie polecasz? Możesz powiedzieć coś więcej, podając przykłady? Taki krótki komentarz niewiele mówi osobom szukającym opinii o STALESIA Sp. z o.o. na tym wątku. Aktualnie prowadzony jest nabór na pracownika działu handlowego. Czy ktoś z Was pracował w tej firmie na podobnym stanowisku i może powiedzieć jak wyglądają warunki pracy?

Basia
@Zuzanna

Próbuje Ci odpisac ale blokują moje komentarze...porażka.

Zuzanna

@Tomasz, zdecydowałeś się dodać komentarz w tym wątku, więc domyślam się, że miałeś do czynienia z firmą STALESIA. Jakie są Twoje doświadczenia ze współpracy z tą firmą? @Tymoteusz, możesz powiedzieć jak wyglądała rekrutacja? Takie informacje mogą się przydać osobom, które chcą aplikować do STALESIA.

Tomasz

Trudno jest uwierzyć w to, że po kilku dniach firma zwalnia. Chyba , że dyscyplinarnie a to już zupełnie co innego!!

Jacek

Czy jest tak dobrze, że nie chce się nikomu pisać? Szkoda, liczyłem na jakieś info.

Tymoteusz

Pracowałem jako pracownik monitoringu i nie polecam rekrutacja jak na stanowisko prezesa a później (usunięte przez administratora), co chwile jest rekrutacja na stanowisko pracownika monitoringu nie bez powodu bawią się ludźmi przyjmują zwalniają i zabawa trwa mam nadzieję że ta firma padnie jak każda która nie szanuje swoich pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.