STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

zuzka

A ja też polecam- jak komuś się chce pracować to pracuje- wynagrodzenie jest zawsze na czas i to wcale nie najniższa krajowa...

A ja polecam warunki sa ok.

Marysia

Monitoring - ciesze sie ze jest. klienci sa czasem okropni u Nas kiedys, była klientka ktora co chwila pisala jakies donosy glupie, dzwonila. bo chyba zazdroscila ze jej sasiadka prace u Nas znalazla. Psychoza normalnie. Biedna dziewczyna. Chlopaki Sprawdzili I okazalo sie ze to bzdury byly. Nie wiem co zrobili, ale pozniej juz nie przychodzila. Jak ktos nie kombinuje to monitoring nie jest zly. A jak sobie kombinuje - to dobrze ze jest. Bywaja co prawda spiecia, miedzy dziewczynami, ale gdzie ich nie ma. Lubie swoja prace. Ogolnie firma ok.

wasp

prawa konsumenta? Zwrot i wymiana towaru to tylko dobra wola sklepu o ile umowa kupna-sprzedaży zawarta została w placówce firmy a nie drogą wysyłkową, elektroniczną etc.

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

KASI

Osobiście bardzo nie lubię tej firmy!!!!!!!!!!!!!!ale szczerze muszę przyznać że robię tam zakupy!!! bo ciuchy mają świetne .

Dominika
@KASI

Ja tak samo!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)

MADZIA

nie nie pracuje i i niggy nie pracowałam w tej firmie,ale koleżanki mam któłre pracują no i sobie chwalą,nawet na umowe zlecenie ale oczywiście kazdy ma swoje zdanie kom uś sie może podobać a komuś nie!od czasu do czasu chodzę na zakupy

hihot
@MADZIA

Tak, tak a świstak zawija w te sreberka!!!!!!!!!!!!!!!!!

@hihot

tylko zwiń dobrze te srreberko

ok to sorry,daga

DAGA
@MADZIA

A ty pracujesz w tej firmie?

KAŻDY OCENIA A SAMI NIE WIDZICIE SIEBIE

MADZIA

masz prawo nie lubieć bo ja tez niektórych sklepów nie lubię,ale bez przesady sklep jak każdy inny

MADZIA

NIE WIEM NIE ZNAM SIĘ,MOże i masz racje ale możliwe też że własnie na tym ich praca polega

MADZIA

jezeli tak piszesz to musiałas pracowac w tym sklepie i byc jedną z kierowniczek??

DAGA
@MADZIA

MADZIA NIE PRACOWAŁAM W SKLEPACH BIGA ,PO PROSTU ZNAM KILKA OSÓB Z BIGI I WIM CO MÓWIĄ. POZDRAWIAM

nicniemusze

jak za grosze pracowac to lepiej nie pracowac

Luśka

Prawda jest taka że jak się nie chce komuś pracować to każda praca będzie zła. do pracy przychodzi się pracować a nie plotkować jak to niektórym dziewczyną się wydaje i one potem mają pretensje że mają źle...nikt nie lubi leniwych osób. Zrobić co zrobić i tyle byle się nie narobić ... a pracownicy którzy idą do pracy żeby pracować są doceniani i niech tu ktoś nie pisze, że powinno się omijać tę firmę łukiem bo to bzdura. Jestem pracownikiem i sobie chwale, niedziele fakt do pracy się idzie ale teraz to jest normalne (mi to nie przeszkadza). wole siedzieć w pracy do godziny 16 niż tak jak kiedyś do 23 czy też dłużej... Ja polecam ;) Tym bardziej że jeżeli jesteś solidnym pracownikiem firma Ci to wynagrodzi. Pozdrawiam

Sonia

Kompletne bzdury.... Ja to chyba w innej Bidze pracuję. Fajnie sie wymysla jak sie czterech liter do roboty n ie chce ruszyc... Praca przez cały miesiac w soboty I w niedziele po 9 godzin i na koniec 900 PLN???? BZDURA!!! Na zleceniu minimalnie dostajesz na wstępie 8 złotych za godzinę. Chyba teraz nawet wiecej... Wiec jesli chcesz przychodzić wiecej do pracy to masz wiecej kasy. Nie pasuje Ci robota, lubisz dużo wolnego to ustalasz sobie tak by pracować 130 godzin w miesiącu to masz mniej. Kolezanka studiuje I jej takie malo godzin bardzo pasuje. Bo sie uczy bo ma zajecia bo egzaminy... Ja tak zaczynałam tez miałam 8. Teraz mam 12 na godzinę. Oczywiscie jak by mi ktos dal wiecej to chetnie przyjmę, ale nie podoba mi sie jak ktos wymysla, bo jest smierdzacym leniem. u nas laska nie potrafi liczyc ciuchow na przymierzalni (do 10!!!!!!!!) i ciagla marudzi a mnie krew zalewa... Mam nadzieję ze monitoring to sprawdzi i przestanie marudzic, "udawac ze liczy ciuchy" i przychodzic do roboty.

@Sonia

bzdura dziewczyny z działu dostawały 9brutto/h a kasjerki 10/h co do niedzieli jest ona sporadycznie pracująca wiec Ty opowiadasz bzdury!!!!

Aneta

To taka Polska tradycja, żeby ludzi, którym się udało obrazać i pisać kompletne bzdury na ich temat. Zwłaszcza jak się samemu ma sporo na sumieniu. Wszystkie menagerki mają co najmniej średnie wykształcenie i wiek w którym to wyksztalcenie było więcej warte niż niektóre dzisiejsze studia, bo na maturze musiały zdawać matmę. W firmie awansowały poprzez swoją cieżką pracę. Tylko to miało znaczenie. Wszystkie kierowniczki również. To nic złego się starać i nic zlego zostać docenionym. To tak jak w szkole człowiek który ma same mierne i pały nie lubi kogoś kto dostaje dobe oceny. To nic złego, że jest się zadowolonym z pracy i że się ją lubi.

CO TO WYPOWIEDZI OLI I TU SIĘ MYLISZ,A Z TYM NIEWOLNICTWEM TO PRZEGIĘCIE

MINI

jeżeli komuś zależy na pracy i jest potrzebna kasa,to nawet na zlecenie pójdzie robbić choby za 900zł

@MINI

hmm pozostawię ten post bez komentarza... ps. powodzenia życzę nowym i obecnym pracownikom

ola

haha widzę że kierowniczka bądź menadżerka odpisuje:)

MINI

TE WSZYSTKIE ZŁE OPINIE TO SĄ TYCH OSÓB KTÓRE PRACOWAŁY W TEJ FIRMIE I ZOSTAŁY ZWOLNIONE

dejw

szkoda czasu

kiwi

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie,omijajcie szerokim łukiem,tak to jest jak za prowadzenie firmy biorą się ludzie którzy się do tego po prostu nie nadają

upsssssssss

Życzliwa!!! niestety masz racje!!!!! pozdrawiam!!!

basia

popieram tragedia

tywiesz

ta praca to kooooszmaaaaar!!!

kawi
@tywiesz

masz racje!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.