STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

kitkat

Byłam wczoraj na rekrutacji w biga i było całkiem miło i bezstresowo, luzik

pamela

Ja jak pracowałam w biga to najniższą krajową miałam w okresie próbnym po okresie próbnym dostałam podwyżkę. Nikt od razu przecież nie da wam nie wiadomo jakich pieniędzy. A co do wymarzonej pracy to wole mieć jakąkolwiek niż siedzieć w domu i narzekać przynajmniej kasa co miesiąc jest

kasia

Z tego co pamiętam to była to zwykła gadka, osobiście odradzam staranie się o zatrudnienie w sklepie w Gliwicach na (usunięte przez administratora), jak już Gliwice to tylko Warszawska.

gocha
@kasia

właśnie wydałam opinie tego sklepu na Warszawskiej....KOSZMAR!!!!!

kasia
@gocha

Uwierz mi ze na Mlynskiej byla jeszcze wieksza tragedia, przynajmniej za czasow starej kierowniczki.

gocha
@kasia

Jeśli nie jest tajemnicą to mogłabyś trochę coś o tym powiedzieć tzn. co było na Młyńskiej?

Saker

Orientujecie się jak wygląda proces rekrutacji do Stalesii? Czy jest to zwykła gadka szmatka czy rzeczywiście porwali się na jakieś wymyślne sposoby rekrutacji?

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

komta

Biga ma świetnych speców od reklamy, ich strona internetowa i facebook są na bieżąca aktualizowane, organizują ciekawe promocje i konkursy, ktokolwiek to robi - dobra robota

Anula

a jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna o co pytaja?

Retor

Rzadko bo rzadko ale jednak większość osób nie narzeka na firmę, co więcej są względnie zadowoleni! Stalesia wygląda na takie miejsce pracy. Więc myślę, że kwestia dowiedzenia się tego u szefostwa. A student też gdzieś musi pracować :)

Vanalica

Czy przyjmują tez studentów na 1/2 etatu ?

Nella

Widać po komentarzach i ocenie - 4/6 przy 252 głosach, że stalesia biga styl to bardzo dobra firma, chyba też zaaplikuję.

miko

Hej! Jak jest na rozmowie kwalifikacyjnej? O co pytają? Dostałam zaproszenie i nie wiem czego się spodziewać a na pracy bardzo mi zależy :)

AGUSKA

WITAM JA PRACUJE W BIDZE W SOSNOWCU JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Margaret

Hanka, jeśli chodzi ci o biuro Biga w Krakowie to kiedyś tam pracowałam. Miło wspominam te czasy, kasa niezła, ludzie też spoko, luźna atmosfera ale bez przesady, no i praca zaskakująca i ciekawa:) jedno czego jestem pewna to to, że nie będziesz się tam nudzić. P.S. Daj znać kto jest teraz kierownikiem , no i powodzenia jeśli zaproszą na rozmowę

hanka mostowiak

Właśnie złożyłam aplikacje na stanowisko pracownika marketingu czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w Bidze w biurze? jaka atmosfera, ludzie itp. ?Napiszcie coś plissssssss

Bagatelka
@hanka mostowiak

Wiem coś na temat pracy w tej firmie. Popracowało się tam trochę. Tam lubią ludzi którzy zwyczajnie angażują się w swoją pracę. Takim się krzywda w tej firmie nie dzieje.

Rybka
@hanka mostowiak

Pracowałam tam kilka lat i mogę powiedzieć, że firma jest o.k. Płacą dobrze i w terminie, atmosfera w pracy miła, ale pracować trzeba bez obijania.

pracownicy

Jeżeli chodzi o personel to ok, ale. No właśnie ale.... Mam zastrzeżenie co do jednej Pani w Będzinie, pracuje dość długo. Do sympatycznych nie należy. Wiecznie naburmuszona, nigdy z sympatia nie odpowiada na pytania klientów. Poza tym wszystko wzorowo, nie widać aby były złe warunki pracy.

Zuza

Biga Pawłowice super Kierowniczka,dziewczyny świetne ,zabieganie o klienta ,tak powinno być na wszystkich Bigach.

bidulka

Ponawiam pytanie ;) Mysle by isc do pracy do STALESIA BIGA STYL - ale PROSZEEEE Was o opinie- czy ktos aktualnie pracuje i moze cos poweidziec?

pokachontas

Ja bym zaniosła do sklepu i wysłała maila do centrali

kachakraków

no wlasnie tez mam pytanie ,jak zalatwic sobie prace w bigastyl??

smerfetka007

Dziewczyny, a jak to jest z podaniami ? Zanosić do danego sklepu czy wysyła się je do centrali ?

latolato

Wszystkim paniom ,które pracują w BIGA STYL w Katowicach,bardzo dziękuję za ich profesjonalizm ,uśmiech i doradztwo w chwilach wątpliwości.Życzę satysfakcji- szczególnie finansowej-z wykonywanej pracy ,a w ciągu roku samych zadowolonych klientów.

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.