STALESIA Sp. z o.o.

Opinie o STALESIA Sp. z o.o.

"Zadowolona"

Ja się bardzo cieszę, że praca w Stalesii to już dla mnie przeszłość. Co mogę doradzić? omijać szerokim łukiem :)

ksenia

(usunięte przez administratora)...Atmosfera zależy kto jest kierownikiem sklepu i jakie osoby tam pracują...raczej zatrudniają kobiety...

Ula

W Krapkowicach były bardzo fajne Panie obsługujące sklep,składałam tam CV,pomyślałam że fajnie tam pracować,porządek na sklepie,zawsze doradziły,aż miło robić zakupy,a co dopiero pracować,niestety pozwalniali wszystkie,teraz jest straszny bałagan,asortyment pomieszany,ekspedientki chodzą jakby za karę musiały pracować,tragedia,rzadko tam zaglądam a i pracę szukam gdzie indziej

Zoska
@Ula

Mozna sobie poczytac. jacy to byli dobrzy I mili pracownicy w tych krapkowicach. (usunięte przez administratora)

palanka

Moze mocne slowa ,ale niestety to prawda. Panie opowiadają niestworzone rzeczy, o dziewczynach które odchodzą same . Daje duży plus. Popieram w 100%.

Grafik

Najpierw zadzwoniła Pani czy chce rozmowę online. Zgodziłam się. Podczas rozmowy dano zadania rekrutacyjne z limitem czasu, który zupełnie był nieadekwatny do ilości zadań. Ledwo zdążyłam cokolwiek zrobić, jednak zadzwoniono, że zapraszają mnie do kolejnego etapu, który już się nie odbył. Stanowisko z opisu przypominało bardziej osobę od wszystkiego niż stricte grafika

Na rozmowie zadano mi pytanie o prawo jazdy. Odpowiedziałam szczerze, że posiadam, ale nie mam auta. Jak przyszło mi przyjechać do Krakowa Pani była w wielkim szoku, że polegam na komunikacji zbiorowej i okazuje się to dla nich problemem

mikel

szkoda cokolwiek pisać!!!!!!

dawny pracownik

Kiedy Stalesia przyjmuje kolejnych wolontariuszy?

topie sie

Ua to faktycznie nie za ciekawa opcja. Ale jakoś sobie radzicie czy każdy neautrealnie podchodzi do sprawy?

topie sie

Możecie coś napisać o warunkach socjalnych w stalesii? Kierownicy często się unoszą.. a liczy się też atmosfera między pracownikami, prawda?

Sammica

.(usunięte przez administratora)Według mnie średnio się zapowiada na to, żeby w stosunku do pracownika zmienili podejście...

mikel

czemu są tu jeszcze jakieś komentarze?

lenna

nie zgadzam się z Wami, opinie niezadowolonych ze Stalesi również da się bez problemów znaleźć na forum

korbo

@gość, może było tak że nie zachowałeś regulaminu, nie wiem... czy tam naprawdę jest tak jak tu piszą?

tylko ja

A ja jestem zadowolona z pracy w Stalesi!!!! i co wolno mi:)

moderator

Jeszcze raz proszę o opinie nie dotyczące tylko działu marketingu. Chodzi o CAŁY obraz firmy, a nie tylko znajdowanie minusów. Jak mają chcieć tu pracować specjaliści jak na forum są same frustracje byłych pracowników. Proszę o opinie osoby, które AKTUALNIE pracują w Stalesi.

głosrozsądku
@moderator

1. Na cały obraz firmy składa się także dział markrtingu. 2. Cały obraz firmy to także sporo minusów - takie życie. 3. Specjaliści? Ci niech omijają to miejsce szerokim łukiem, jeśli chca miec satysfakcję z pracy i czegoś się w niej nauczyć. 4. Opinie osób obecnie pracujących? A po co? wiadomo, że nie napiszą pawdy w obawie o stanowisko. Taka prawda. Ale na szczęście spostrzeżeniami dzielą się z byłymi już kolegami/koleżankami z pracy.

moderator

Widzę, ze niezadowolone są głównie osoby, które kiedyś pracowały w dziale marketingu. Czy sytuacja się zmieniła? Interesuje mnie też jak zadowolenie pracowników innych działów i jaka ogólna atmosfera panuje w firmie. Proszę o opinie głównie osoby, które obecnie pracują w Stalesi.

gość

żenada!!! i nawet nie raczą odpowiedzieć na proste pytanie...

anna

Byłam całe trzy miesiące, a bzdur nie wypisuje - prawda niestety w kole o oczy.

lenna

możesz napisać jeszcze @anna ile udało Ci się wytrzymać w Stalesi? i ewentualnie na jakie pieniądze w marketingu można u nich liczyć?

anna

Pracę w dziale marketingu w Krakowie (usunięte przez administratora) omijajcie szerokim łukiem.

Sammica

Hej gdzieś wyczytałam, że tylko wchodzi w grę umowa zlecenie, ale zastanawiam się dlaczego nie proponują umowy o pracę? Chyba, że w dalszej perspektywie jest to możliwe?

Zostaw merytoryczną opinię o STALESIA Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w STALESIA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STALESIA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STALESIA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STALESIA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STALESIA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STALESIA Sp. z o.o.