Opinie o Eba w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eba. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eba o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eba w Krosno

Na ich stronie widzę, że wisi ogłoszenie dla spawacza, tylko nie mogę wejść w ogóle w szczegóły. Napisane jest tylko, że to praca w Krośnie. Czy może zna ktoś i może napisać tutaj więcej warunków, jakie są oferowane? Najbardziej ciekawi mnie rodzaj umowy oraz wysokość pensji.

Jak wygląda ścieżka kariery w Eba? Czy trudno jest zdobyć awans?

Otwarta jest tu teraz rekrutacja na stanowisko inżynier - technolog procesu produkcyjnego. I tam na liście z obowiązkami jest wpis, że trzeba przeprowadzać szkolenia dla pracowników z zakresu. A jak szkolony jest sam inżynier? Czy on szkolony jest przez swojego przełożonego i tę wiedze podaje dalej, czy ma szkolenia zewnętrzne?

Ghugvv Nowy wpis

A daj mi zakład w promieniu 20km gdzie dostaniesz na umowie 7500brutto.... Mazowieckie, tam zwykly pracownik na produkcji ma brutto od 5tys w górę, a nie pasuje to idzie obok, szuka dobrej atmosfery. Kierowca c+e umowa 8500zl brutto plus coś tam do koperty, praca na miejscu codziennie w domu. A w naszym regionie, nawet min nie dostaniesz, uzupełnia ja premia produkcyjna o pracownik zarobi 2700ns rękę, oczywiście przez (usunięte przez administratora) Nie. O czym my tu piszemy, podkarpackie to jest dno. Pracodawcy wiedzą że nigdzie nie przebija wynagrodzeniem dlatego wszyscy płacą tyle samo. Męczą psychicznie pracownika do tego. Nie piszę akurat o tej firmie. Ale odnoszę się do zarobków, tu czy w innej, obok więcej nie zarobisz, obecnie liczy się etat i sily by po pracy dopiero zarobic, takie etato-dzoałalnosc za najniższa krajowa plus premia extra po pracy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eba odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Małgorzata

Witam wszystkich, z tego co czytam wasze opinie na temat umów, do niedawna rozumiem, że były umowy zlecenie dla pracowników. Z biegiem czasu zmieniło się coś pod tym względem? Jest możliwość rejestracji na umowę o pracę? Ile firma oferuje teraz dla nowych pracowników na h?

Teges

Witam mam pytanie bo często jest ogłoszenie pracy na stanowisko lakiernika proszkowego jaka jest tam stawka i czemu tak często szukają lakierników?

Były
@Teges

Zarobki to najniższa krajowa na czterobrygadówce plus umowa zlecenie. Do tego jeszcze brak dobrej atmosfery i kamery w każdym kącie

Zofia
@Były

Kamery to czasem nie są normalnością w tych czasach jeśli chodzi o bezpieczeństwo? A co do atmosfery, to z czego wynika to, że nie jest dobra? Nie dogadujecie sie?

Były
@Zofia

Atmosfera nie była dobra gdyż dużo osób się pozwalniało a od tych którzy zostali oczekuje się by pracowali z taką samą wydajnością jak w pełnych składach osobowych i za te same pieniądze. O zarządzających mistrzach i kierowniku jednak złego słowa nie można powiedzieć starają się by to mogło jakoś funkcjonować pomimo braku fachowców.

Pytający

Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie po kilku latach pracy?

ssd
@Pytający

ludzie robią po 16 lat i 2500 mają na ręke smiech

matka
@ssd

nie prawda syn był na umowe zlecenie rok temu dostawał 2900 na reke lepiej niz w nowym stylu

Agata
@matka

Czyli to oznacza, że nowym dawali na start o wiele więcej niż pracownikom o dłuższym stażu? Bo jeśli tak to ciekawa jestem czy dalej tak jest i ile aktualnie płacą. wie ktoś?

Tak
@matka

Na umowie śmieciowej, bez składek i podatków

Wanda
@Tak

Cały czas się na takiej umowie śmieciowej pracuje czy tylko na samym początku? Jeśli się dostaje umowę o pracę to po jakim czasie?

Jaki jest wkład kierownictwa Eba w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź

Żaden, bo nie ma dobrej atmosfery

Agata
@Odpowiedź

A dlaczego według Ciebie jej nie ma?

(usunięte przez administratora) i wyzyskiwanie pracownika, Człowiek się czuje jak śmieć przez 8 godzin. Bez znaczenia ile się robi zawsze za mało. Prezes wielki pan. 18.30zł na godzinę z wielką łaską za niszczenie zdrowia.

Jak to jest z tymi podwyżkami? Otrzymał ktoś?

Może dobrze że nie doszło do rozmowy kwalifikacyjnej, bo jak już na początku kombinuja i kłamią to czego można spodziewać sie później?

byly

jak nie masz rodziny i jest to twoja pierwsza praca to tak na krótki okres. dają Ci zlecenia za minimalną nie ważne na jakim stanowisku ubranie robocze musisz sam sobie zapewnić tak że 2000 dostaniesz zeby s w soboty i niedziele chodził bo wtedy dostaniesz 2500 ludzie starsi robią bo kto po 50 gościa zatrudni jeszcze tu nie mają wyjścia i tyraja. do szefostwa wiece j nieproduktywnych zatrudniaicie napewno będzie lepiej majstry chodzą i chowają się po kontach gowniarze co tatusiów mają kontrolerzy wielcy i pracownicy zapierdzielaja na tych wszystkich i guzik mają

Dawid

Czy firma ma jakieś swoje negatywne strony ?

www

stary zjebie każdego za byle co a przeważnie za nic, mobing - a to jest karalne

miro
@www

mobing? hehehe. niektorym to sie ju z calkiem w pewnych miejcach poprzewracalo. jasne, histori krazy wiele i wiele z nich jest prawda, ale ja jakos od prawie dekady ani razu "mobingu" nie odswiadczylem tutaj. pracuje dokladnie, nie opierdzielam sie, robie co do mnie nalezy i nie kombinuje. a z tego co widzialem na wlasne oczy to najwiecej sie obrywa tym co albo sa leniwi albo zaczynaja cos kombinowac. znajdz firme w ktorek brygadzista lub mistrz cie nie opierdzieli, nie krzyknie, tylko bedzie glaskal po glowie klepal po tylku i mowil 'dobrze dobrze'. ludzie tutaj pracuja juz dlugie lata i jakos sie nikomu krzywda nie dzieje. kto tego nie potrafi zrozumiec albo chce czegos innego- powodzenia, teraz do BWI szukają

miromir
@miro

"ludzie tutaj pracuja juz dlugie lata i jakos sie nikomu krzywda nie dzieje"- to nie jest argument. dawniej ludzie dawali się łąjać za miskę ryżu i jeszcze całowali po rączkach. pracownicy "starej daty" często nie są w stanie zrozumieć czym jest mobing, nawet jeśli mieli go od poniedziałku do piątku, typowy syndrom wyparcia. czasy się zmieniły, coś co dla jednego jest nie do przejścia dla innego to pikuś. mobing to poważne oskarżenie więc jak dla mnie liczą się "suche fakty".

Igor

Z całą pewnością w takiej firmie nie każdy może pracować gdyż nie spełnia oczekiwań firmy, ale ważne, ze to dobry pracodawca!!

Pracownik miesiąca

Byłem na rozmowie i się okazuje za praca na umowa zlecenia przez okres do 2 miesięcy a potem praca przez agencje . To jest to szanowanie pracownika . To są żarty z ludzi i plucie im w twarz

motorman
@Pracownik miesiąca

Chyba byliśmy na tym samym spotkaniu, ale mam wrażenie że obaj słyszeliśmy coś innego. Fakt umowa zlecenia do 2ms- firma sprawdza nas czy się nadajemy ale też my, czy nam robota odpowiada, trzeba sie nauczyć co i jak robić. A potem agencja formalnie, ale umowa ze wszystkimi dodatkami i składkami jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio przez Ebę- więc nie wiem co Ci się nie spodobało? Stawka? Jasne mogła by być większa, kto by nie chciał dużo zarabiać. Ale się nie oszukujmy, za prostą robotę to i prosty pieniądz.

MEn
@motorman

gosci od tego jest okres próbny kurła a nie umowa smieciowa na zlecenie. wiec nie pierdziel głupot.

benef
@motorman

To jest kombinowanie . Ja bym się nie zatrudnił w takiej firmie. Pozdrawiam.

Jon Jon

Każdemu to wyjdzie na zdrowie, jeśli zamkną ten bajzel, skoro produkcja jest nie opłacalna.

123nick

Student czy nie, to nie istotne, przyjmują wszystkich, nawet ludzi bez ukończenia szkoły zawodowej. ŻENADA.

Czesław
@123nick

Jakie obowiązki należą do pracowników w Eba? Być może nie potrzeba wykształcenia wyższego by móc dobrze wykonywać swoją pracę w tym miejscu? Ciekaw jestem jak oceniasz atmosferę w tej firmie, powiesz mi coś na ten temat?

Hary

Mówimy "nie" dla umowy zlecenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eba - Krosno

• Jak się pracuje w Eba?

Zobacz opinie na temat firmy Eba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eba?

Eba

Eba