Era

Opinie o Era

Ktoś

W centrum tak słyszałem, że zwolni się miejsce na Szkolnej w ochronie u cieciów mają kogoś zwolnić? Kogo tego jeszcze nie wiem. Słyszeliście coś o tym kto poleci?

Ktoś

Od osoby co pracuje w erze

telesforekk

Nic dodać,nic ująć.Dbają o pracowników.Polecam

fiona

Fatalna atmosfera na rejonie w Castoramie w Katowicach , gdzie brygadzistką jest p.Teresa. Wieczne poniżanie, straszenie i krzyczenie na pracownika, pomimo dobrze wykonywanej pracy. Tak zachowuje się osoba która, ma duże kompleksy i nie potrafi swoich zachowań kontrolować. W ten oto sposób zniechęca pracownika do normalnej pracy. Najwyższy czas coś z tym zrobić, i przestać krzywdzić ludzi.

Pracownik ery
@fiona

Ja uważam że pani Teresa jest dobrą brygadzistka nie mam żadnych zaszczezen do jej pracy jak ktoś nie potrafi pracować i robi wszystko na odpiernicz to nikt nie będzie tego pobłazał żeby nie zwrócić uwagi.

umowy

tak czytam opinie i zastanawiam się czy firma zatrudnia na umowy zlecenie czy tylko na umowe o prace z niepełnosprawnością?

Pracownik Ochrony

Mydlenie oczu - wypełnienie KWESTIONARIUSZA OSOBOWEGO, pobranie orzeczenia o niepełnosprawności, rozmowa. Narzekanie Komendanta Adama na Solid Security. Koniec końców, NIE!!! zatrudnienie ludzi.

Podstawy

rafal 84

To tylko tak z boku ładnie wyglada co oferuja .....ble bleee....A w rzeczywistosci czysty wyzysk ...Pamietajcie Zakaz ,sie przyjmowania do Castoramy Katowice bo bedziecie tak jak ja pracowac 3 msc na zlecenie potem nastepny miesiac tez na zlecenie pozdrawiam Rafał

pracownik Era

pracuje juz w tej firmie od 5 lat i jakos nigdy nie poczulem ze jestem oszukiwany, sam posiadam orzeczenie i nigdy nie jest tak ze je majac ktos musi dac ci umowe, jest tez tak ze era dostaje kontrakty i realizuje je tak jak pozwala im na to dana firma, jak pozwoli im zatrudnic osobe ze stopniem to to robia, chyba ze widza ze ktos nie chce pracowac i wykorzystuje orzeczenie do wymuszenia umowy a tacy tu gdzie pracuja nie raz juz przychodzili

dziwisz sie?
@pracownik Era

jak pracownik jest darmowy to i jak firma mu nie chce płacić więcej ponad to co Państwo zwróci firmie to firma sama się prosi o takich pracowników

MATEUSZ

PRACUJĘ W OCHRONIE ERA JUŻ SIÓDMY ROK, TEŻ BADAMY TERMOMETREM I NIE WIDZIMY PROBLEMU. TO TEŻ DLA NASZEGO DOBRA OSTATNIO CZUJEMY SIĘ DOCENIANI I ZAUWAŻENI. DORADZAM POSTAWĘ OBYWATELSKĄ, JEŚLI WSZYSCY BĘDZIEMY DZIAŁALI WBREW INTERESOM FIRMY TO FIRMY NIE BĘDZIE.

Hmm

Z związku z koronowirusem jak myślicie ochrona będzie istnieć czy wyślą nas na urlopy?

kwalifikowany
@Hmm

No co ty dostaniesz najlepszy termometr i każą ci sprawdzać pracowników oczywiście nie masz do tego uprawnień ustawowych i postraszą cię zwolnieniem. L4 jedyna opcja .

halusia

ja pracuje od 3 lat w ERZE DOLNOSLĄSKIE nie mamy co narzekc kierowniczka super nikt sie nie wtrąca nie marudzi kazdy wie co ma robic srodki czystosci na czas i co potrzeba dofinansowania ---napeewno nie 100 % ale zawsze cos i bez problemu --ja i kolezanki jestesmy bardzo zadowolone zeby wszystkie te firmy takie były byłoby super.A MAMY z sobą sporo pseudo firm sprzątających tylko patrzą jak pracownika oskubac .pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Sylwia
@halusia

Trzy lata, to całkiem duży staż pracy. Fajnie, że dobrze Ci się pracuje w Era. A w jakich godzinach pracujesz?

Ja byłam na l4 i zostałam zwolniona (usunięte przez administratora)

era
@Ania

Witaj Aniu, na jakim obiekcie bylas i kto byl Twoim brygadzista.

@era

Zaniepokoił mnie wpis, który dodała @Ania. Czy ktoś może potwierdzić bądź zdementować informacje o tym, że pracodawca potrafi zwolnić pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim?

@Michał

Hmmm również jestem zdzwona tym ... A pracuję od 2017 roku i nikt jeszcze mnie nie zwolnił za chorobowe. A chorobowe mam co miesiąc z przymusu...

wolne
@Nieważne

na co trzeba chorować, żeby mieć co miesiąc wolne?

@wolne

Nie! Poprostu u mnie lekarze dają mi L-4 nie z mojej woli, gdyby to zależało odemnie napewno L-4 bym nie brała. Ja tylko odpisałam, że nie zwolniła mnie ERA za L-4 pierwszy raz o takim czymś słyszę by zwolił zakład pracy z powodu L-4

@wolne

No wybacz, nie będę wypowiadać się na co choruję to wiedzą lekarze moi i moi pracodawcy. Każdy ma inne schorzenia więc, wypowiadać się tu nie mam zamiaru na temat kto na co choruje

@wolne

I nie wolne bo tego bym nie nazwała tak . Jak już coś to chorobowe ,jak chcę wolne nie muszę brać L-4 bo zgłaszam to mojemu pracodawcy.

Działkowicz z Mazowsza

Moze ja sie wypowiem i przepraszam za bledy ale pisze z telefonu. To tak pracowalem w erze dlugi czas na polimerach w Urzedzie Miejskim jak byla Pani Monika bylo git potem Pani Ewa tez bylo wporzadku gdy przyszly nowe brygadzistki te co sa teraz sajgon po prostu byla taka swietna ekipa kiedys a teraz 4 osoby na krzyz poprzychodzilo wiecej osob i po miesiacu odeszli a dlaczego no wlasnie brak srodkow czasem ze nie ma czym robic wyplata dobra tutaj sie poprawili bo kasa na czas ale dalej lekko dymaja polimerzystow a to nagle 10 zl brak to wyplaty a to 20. Wczesniej bylo lepiej moim zdaniem teraz to naprawde Panie sprzatajace biora wolne to wysylaja chlopakow na rejon zeby robili za friko a bryg hajs zgarniaja albo na jakie szafy albo w lazienkach klosze myc no matko jedyna ktos to sie przyjmuje na polimery to wiadomo co powinien robic ale gdzie tam lepiej wziasc Ukrainca ktory nic nie potrafi pracowal wczesniej i juz zapomnial a dac czlowieka ktory wie co do czego na mycie szaf na rejon albo okna myj i najlepsze jest to ze kolega teraz odchodzi to Kierwoniczka na zlosc chce zrobic i z grupa ludzi tam przyjmowac ale po co to straszenie bez sensu. Moim zdaniem to powinni wiecej ludzi zatrudnic ale wlasnie kto chce tutaj przyjsc jak takie sie zeczy odprawiaja. Na koniec moge dodac nie bede tutaj negowac ludzi chcecie to pracujcie tutaj ja postanowilem odejsc bo dosc mialem tego po prostu tylko szkoda ze gora nie przyjdzie na obiekty i nie pogada z pracownikami co i jak moze i to by pomoglo :)

...

Mi w ERZE też się dobrze pracuje.

Saru

Witam. Jest to moja pierwsza wypowiedź tu więc proszę o wyrozumiałość. Powiem to tylko tak o "firmie" era. Omijać szerokim łukiem tak samo jak i impel. To nie jest praca a (usunięte przez administratora). NIE POZDRAWIAM p. Katarzyny O. Będącej brygadzistką a biorącej pensje kierowniczą (obiekt C. H wola park Castorama) dla tak fałszywego zaklamanego dwulicowego (usunięte przez administratora) to tylko butki z betonu i jak najgłębsza rzeka. Nie wiem czy na tym portalu jest priv ale gdyby ktoś z wawy chciał detale powiem co wiem

Zlota
@Saru

Bo to jest firma żyjąca z psycholi każda taka jest a oni szczególnie czemu zdrowego nie przyjmą bo kasa nie leci a za psychola mają w cholerę kasy fałszywi są ludzie wszędzie myślą że są królami

@Saru

Nie narzekam. Tu tylko będą się wypowiadać ludzie co mają dwie lewe ręce do pracy ale wypłatę z chcia wezmą .

PABLO

WITAM.PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 2 LUTY 2017 NIE NARZEKAM.FIRMA BARDZO DOBRA WYPLATY NA CZAS A NAWET PRZED CZASEM.KIEROWNIK, DYREKTOR SUPER OSOBY NORMALNIE MOZNA Z NIMI POGADAC JAK COS SIE POTRZEBUJE WYSTARCZY ZADZWONIC.TERAZ DOSTALEM UMOWE NA CZAS NIEOKRESLONY I CHCE W TEJ FIRMIE PRACOWAC JAK NAJDLUZEJ.PRACOWALEM W WIELU FIRMACH ALE TO BYLO DZIADOSTWO.A Z PRACY W TEJ FIRMIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONY.ZRESZTA GDYBY BYLO COS NIE TAK NIE PRACOWALBYM PRAWIE 3 LATA A PRACUJE.MOIM ZDANIEM NAJLEPSZA FIRMA NA RYNKU OCHRONIARSKIM.

Piekna
@PABLO

Chyba jesteś psychiczną skoro luzesz im (usunięte przez administratora) a oni tobie to jedna z najgorszych firm no ale chorzy mają pierwszeństwo w takich firmach robią se co chcą a oni jeszcze ich pochwała

@PABLO

Uuu to musiałeś mieć chody bo Ja też pracuje od 2017 roku ,grupę mam przydzieloną na stałe a umowy na czas nieokreślony nie dostałam....No ,no tylko pogratulować i życzyć powodzenia...

real

Proszę o wiadomość czy są przyjęcia do pracy w ochronie w Bielsku i jakie są warunki. Pozdrawiam i z góry dziękuję

Jak jest z pakietem medycznym w Era? Można dołączyć rodzinę?

Sara

Nie opieka medyczna, jest tylko dla pracownika

Ulala

Nie narzekam pracuje od 2017 roku od 1 lipca jednym słowem poprostu THE BEST????????????....Komendant zawsze jest do dyspozycji pracownika ????????????...Szef ochrony też...wypłata przed czasem....Polecam bez wyrzutów sumienia...oby wszędzie byli tacy przełożeni jak jest to u Nas w ERZE to pracodawcy nie musieli by szukać pracowników...Jednym słowem w ERZE panuje domowa atmosfera...Mogę się nazwać szczęście są,że pracuje w ERZE...❤❤❤

cieć

35 st. w cieniu a gdzie woda komedianci? czy qurwa Pip powiadomić?bo to chyba zagrożenie życia?

Betty

Mam zamiar zatrudnic sie w firmie Era czy ktos moglby napisac cos konkretnego o firmie a nie tylko o jednym obiekcie, bede wdzieczna

maron

a mnie pracuje się dobrze ostatnio troche się zmienia, szef jakoś ożywiony i często przyjezdża. Nie ma co narzekac robota wszedzie ta sama ale atmosfera też sie liczy.

Elza

A mnie w Erze pracuje się dobrze, robota jak robota wszędzie podobna. Kierownictwo w porządku, a pieniądze dostaje dwa razy lepsze niż jeszcze rok temu. Narzekają Ci co im się robić nie chce.

peresusz
@Elza

To sobie pracuj jak ci wygodnie i skończ kłapać :) w D byłaś g widziałaś i tyle więcej złego niż dobrego i tyle to jest forum wypowiedzi każdy może się wypowiedzieć a praca za 1100 zl to co to za praca jak wymagania jak za 2 tys jak kogoś nie ma to rejon rób za nie go za free i nie płacą tobie nic

Zostaw merytoryczną opinię o Era - Chorzów

• Jak się pracuje w Era?

Zobacz opinie na temat firmy Era tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Era?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Era?

Kandydaci do pracy w Era napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Era