Agencja Ochrony ERA

Zabrze

Opinie o Agencja Ochrony ERA

anonim 2009-10-02 18:03:29
jestem ciekawy jak wygląda praca w ochronie w tej firmie jeśli ktoś ma takie informacje i może się nimi podzielić to bardzo proszę.
Anonim 2 2010-06-23 10:28:01
Bardzo źle dostajesz dziurawy camping w którym pilnujesz co 2 dni podpisujesz papiery związane z umową na dworze gdy już jest ciemno a Twoja stawka to około 4zł netto. Co 2 dni pilnujesz jak są robotnicy bo jak ich nie ma to pilnujesz 1 dzień w ciągu 2 tygodni a Twoja wypłata opiewa w wysokości 300-400zł
anonim 2011-01-05 23:00:56
anonim - 2009-10-02 18:03:29

nikomu nie polecam pracy w firmie era niskie zarobki mało godzin a o umowie o pracy można sobie tylko pomarzyć.
anonim 2011-01-24 08:40:05
niskie zarobiki ! umowa o dzieło lub na zlecenie
! a o normalnej umowie mozna sobie pomazyc
przyjmuja masowo i masowo zwalniaja a ludzi traktuja jak w obozie
przez 12h nie mozna było sie napic , czy wyjsc do WC
TRAGEDIA
olek 2011-02-28 16:44:20
ta firma to dno 600 zl wyplaty umowa zlecenie po 14 godzin lub wiecej a jak otworzysz gembe to zaraz zwalniaja
sb 2011-06-18 14:24:32
Olek co Ty bredzisz ?? Gdzie tak jest ?? 14 i więcej godzin ??
Czytałeś to co napisałeś ?? 600 zł - to masz na zleceniu przy najmniejszej stawce ( ciekawe dlaczego :D ) za max 11 dni pracy po 12 godz. Ile z tego pracowałeś ?? Zastanów sie co piszesz.
anonim 2011-09-23 11:44:05
firma dno przeważnie emeryci pilnują i dużo pijaństwa na posterunkach ochrona jest pod wpływem alkoholu i to firma toleruje takie zachowanie strach coś dać im pilnować bo sami wynoszą portierzy
Rat 2011-10-26 16:36:07
olek ma racje firma dno pracuje po 14 godzin maks co zarobiłem to 750zł
ja 2012-03-18 19:46:45
zgadzam się z Olkiem, nie polecam tej firmy a odnośnie tego co napisał sb: łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu to byłem ja
jarząbek czyli wazelina i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owłaz oraz uprzejmie donoszę
pracownik 2014-02-13 23:20:11
umowa zlecenie podpisywana co miesiąc brak stawki godzinowej wszystko na gębę(usunięte przez administratora)
lars 2014-04-05 21:20:41
to jest wszystko nic. pracownik na grupie inwalidzkiej jest zatrudniony na umowe zlecenia za 580.00 zl na mc.z nadgodzinami za 800.00 zl netto czy im dotacje zabrali o co tu chodzi cy takie sa za zasady dzialania firmy ;ERA ;
pracownik 2014-04-06 08:26:16
era to badziewie
Pracownik 2014-04-06 08:44:35
To jest prawda gdy sie odezwiesz nie po mysli przełozonych to idziesz do zwolnienia !!!!
maki 2014-05-22 00:22:30
witam a jak to wyglada na chwile obecna ?.
nessa24 2014-06-16 02:59:02
dajcie już spokuj erze super firma nie narzekam i pracuje juz parę lat w tej o to własnie firmie
nessa24 2014-06-16 03:12:26
dajcie barany spokuj erze pracuje w niej kilka juz lat i nie narzekam
Bocianessss 2014-06-23 21:23:26
ERA-emeryci,renciści,alkoholicy.Nie wiadomo za ilę się pracuje,wszystko wliczają w ogół,czy nadgodziny,czy cokolwiek,dogadać się absolutnie nie idzie,tylko robić,robic,o kase nie pytać(usunięte przez administratora)
liza 2014-06-29 12:28:15
to jest prawda zaprosili na rozmowe wyludzili pieniadze a pracy nie ma,panie zastraszonemusza wykonywac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polecenia jakiegos pseudo szefa
Wolf 2014-09-13 12:22:08
Firma powoli schodzi na psy. Likwidują grupy interwencyjne , podpisują "partnerstwa" zamiast Ery na interwencję jedzie zupełnie inna firma kogucik. W tej chwili 1 grupa na 2 ,3 , 4 miasta. Czasy dojazdu 20-30 minut.Stare i zdezelowane samochody.Ludzie traktowani bardzo przedmiotowo. Na nockach 1 osoba ! Zarobki od miesiąca poszły w dół o ponad 50gr/1h. Dyrekcja nie radząca sobie z całym tym bałaganem.
ZORRO 2014-09-22 22:30:28
Zarobek waha się od 1000zł do 1100zł -za takie niebezpieczeństwo!!wiec nic stabilnego- jedyna umowa to -zlecenie.NIE MA ŻADNEJ UMOWY O PRACĘ!!czysta ściema i tyle.
Zarabiaja i maja umowy -te wszystkie emerytki które siedzą w biurowcu przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! -jest ich tam od groma.FIRMA SPADŁA NA PSY
max 2014-12-17 22:24:12
Pracowałem wcześniej w ERZE,później w SOLIDZIE I ZNOWU wróciłem do ERY i nie żałuje .Atmosfera b.dobra ,komendanci ok /szczególnie jeden z KATOWIC / ZAROBKI MOGŁY BY BYĆ LEPSZE.
darek 2015-01-07 09:46:23
Właśnie robią nabór na zusy w bielsku. Brak umowy o pracę, tylko zlecenie.Jak zwykle brak stawki godzinowej tylko widełki, ile możesz zarobić. Dodatkowo jest napisane że wypłacą ci między 80 a 100 procent stawki z widełek, buahaha!
Robota dla niepełnosparwnych umysłowo.
olo 2015-02-25 12:24:19
Ja sobie chwale umowa o prace 1680zł br na ręke1220 160godz miesięczni co więcej trzeba praca jak praca wiadomo że milionów się nie zarobi ale jakiś grosz zawsze jest jedno co moge powiedzieć po przeczytaniu komentarzy że co niektórym sie czasy pomyliły czy się stoi czy sie leży tego jużnie będzie bardzo mi przykro.
Krzysztof 2015-03-13 13:56:14
Era w porównaniu z innymi firmami wypada całkiem nieźle.
Jak ktoś narzeka to niech ma pretensje przede wszystkim do naszego państwa,
bo to nasze państwo odpowiada za to że jesteśmy zmuszeni pracować za takie psie pieniądze.
Wybraliśmy sobie taką władzę która dała na to przyzwolenie i tak naprawdę ma w nosie zwykłych obywateli. Nic w tym państwie nie działa prawidłowo.
dyrimp 2015-10-17 12:24:27
ERA-emeryci,renciści,alkoholicy.Nie wiadomo za ilę się pracuje,wszystko wliczają w ogół,czy nadgodziny,czy cokolwiek,dogadać się absolutnie nie idzie,tylko robić,robic,o kase nie pytać, nie polecam tej firmy dnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
kopec 2015-10-29 15:05:04
Elektrociepłownia w Zabrzu to jeden z wielu obiektów w tej firmie gdzie brakuje pracowników wykwalifikowanych nie polecam tej firmy
dyduś 2015-11-03 12:21:34
ERA to badziewie tylko zmieniają opakowanie a popatrzcie na tych dziadków na Platanie cyrk nie ochrona. Trzymajcie się daleko koledzy od tej firmy
kopec 2015-11-04 14:18:53
Dyduś masz rację, NIE MA TU ŻADNYCH UMÓW O PRACĘ!!czysta ściema i tyle.
przedział wiekowy od 50 do 70 lat!! FIRMA SPADŁA NA PSY
krzysiek 2015-11-05 11:38:20
olo 2015-11-05 13:45:43
zawód 2016-02-20 21:01:17
używane ciuchy, zarobki obciążone z naszych wypłat a gorzej zapowiadają CIĘŻKO TU nie polecam
będzie się działo ! 2016-02-26 21:38:01
WEJDZIE USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE , FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO
Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik".

Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister.

Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki.

Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.
ZAWÓD 2016-04-22 15:34:52
Ile wam płacą za te tzw dobre wpisy , stare ciuchy obcinanie przerzucanie obciążenia ZUS na pracowników z 5 zł spadłem na 3.50 cała prawda o tej firmie NIE POLECAM
DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
kopiuj wklej 2016-04-29 15:28:46
Aby dana umowa zlecenia została sklasyfikowana jako umowa o pracę, niezbędne jest ustalenie, że przeważający charakter w tej umowie mają cechy istotne i znamienne dla umowy o pracę. Zgodnie ze stanowiskiem Sądu Najwyższego, cechami przesądzającymi, że dana umowa odpowiada umowie o pracę będą np.: osobiste wykonywanie pracy, podporządkowanie pracownika, a także świadczenie tej pracy w warunkach obciążenia podmiotu zatrudniającego ryzykiem prowadzenia zakładu pracy.

W ocenie Sądu Najwyższego „podporządkowanie” należy traktować dość szeroko. Za podporządkowanie pracownika pracodawcy nie można uważać tylko i wyłącznie podporządkowania osobistego, ale należy także brać pod uwagę podporządkowanie organizacyjne, które przejawia się w powierzonych pracownikowi obowiązkach, polegających np. na wyznaczeniu miejsca i czasu pracy lub poleceniu osobistego pilnowania mienia.Wiec jesli obowiazki sa takie same jak pracownika na etat umowa zlecenie moze przez sad byc potraktowana tak samo . Nikt o was nie zadba dbajcie o siebie sprawdzajcie skladki w zusie bo to wasza przyszlosc jesli ktos oszukuje placac mniejsze skadki pozniej nie zdziwcie sie ze bedzie glodowa emerytura kazdy swoj los ma w swoich rekach pozdrawiam :)
kopiuj wklej 2016-04-29 15:31:47
Jeżeli zleceniobiorca uważa, że jego umowa zlecenia posiada cechy właściwe dla stosunku pracy, może wnieść pozew o ustalenie stosunku pracy do właściwego sądu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy rozpatrują wyłącznie sądy pracy. Zleceniodawca powinien składać pozew do sądu właściwego ze względu na swoje miejsce zamieszkania, miejsce wykonywania pracy albo miejsce położenia zakładu pracy.Sprawy z zakresu prawa pracy są zwolnione z opłat sądowychPowód w treści pozwu powinien wnosić o ustalenie stosunku pracy. Może również domagać się wyrównania wynagrodzenia, doliczenia dodatku za przepracowane nadgodziny, wypłacenie premii czy też ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy.pozdrawiam
wojciech 2016-05-27 20:42:40
Firma nienajgorsza. Jedynie szefowa z socjalnego to tragedia. Pyskata, przmadrzala. Sprzety to zalatwia swoim ulubienca. Kreci walki na lewo i prawo.
wertg 2016-06-16 22:26:41
@wojciech no ale ogolnie atmosfera w pracy jest dobra? pytam bo dla mnie to jest jednak bardzo wazne..
don kojote 2016-10-27 20:50:24
-ERA CHORZÓW potenga zakład pracy chronionej 7500 pracowników-cały slask i sosnowiec-pracowałem 7 lat super firma wszystko -wczasy płatne 10 procent-dzieci kolonie zagranicom płatne10 procent--z małozonkiem 50 procent--sper-no wszystko ubrania-lato-zima-dbali o ludzi-pracowałem w tychach--Kier-Jan Kurek-chop z jajami-gry w szkata-no wszystko było ok--stara gwardia odeszła i ERA tez odeszła-zaczoł sie upadek czarna rozpacz-niepolecam tej firmy dla nikogo-som lepsze firmy uczciwe-umowy na 3-5 lat ale umowy-3 zł 60groszy netto -ERA wstyd dla tak zasłurzonej firmy-chytrosc pieniodza.
don kojote 2016-10-27 20:52:22
don kojote 2016-11-20 13:39:40
Pracowałem w ERA-hozuf od 1994 roku super firma do 2000 r --odeszli starzy prezesi --firma idzie na dno -wszystko zbierają -wsio co popadnie--pracownik to już tylko numer jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] spółek 10 pysków do złotówek oj dużo -pracownik to taka zapomniana strefa -a ktoto -300 godzin 900zł -panowie kto ma raka i pare miesiency życia--chyba wie co ma robic-bedzie to zapisane przez uczciwych ludzi-ZŁOTYMI ZGŁOSKAMI- JA JUŻ ŚIĘ KŁANIAM GŁĘBOKO.
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony ERA - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony ERA