Opinie o Linek-eko w Cybulice Małe

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Linek-eko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Linek-eko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Linek-eko w Cybulice Małe

Kasandra Nowy wpis

Hej, zastanawiam się jak dużo tego doświadczenia trzeba mieć żeby mój się przyjąć na Operatora maszyny sztancującej, bo niby w ofercie nie jest to doprecyzowane. Może kogoś bez też by przyjęli o ile szybko by się nauczył? Są programy wdrożeniowe?

Niby ktoś przedstawił atmosferę sprzed lat i mimo to do teraz nie jestem pewny co myśleć o bieżącej a oferta dla operatora została dodana parę dni temu. chyba chciałbym aplikować ale teraz to wole być na bieżąco, zwłaszcza w zarobkach. ile teraz wynoszą i czy mogą rekompensować ewentualna zła atmosferę?

ktos Nowy wpis

większość wpisów aktualnych jest kasowana. Atmosfera nie zmieniła się raczej. Praca tam pozostawia traumę do końca życia. Państwo Prezes powinno pójść na emeryturę i nie gnębić ludzi. zarobki są na niezłym poziomie ale żadne pieniadze nie zekompensuja przeżyć negatywnych związanych z pracą tam.

Dacie mi znać jaka występowała tegoroczna atmosfera? te komentarze dotyczące relacji z Szefostwem zastanawiają... Ciekawi mnie przy tym jednak czy cos mogło się zmienić z perspektywy osób zatrudnionych, zwłaszcza ze nikt już niczego od roku nie pisał? Na stronie są otwarte oferty na magazyn oraz produkcje, czy ktoś testował obydwa obszary i by ocenił? Gdzie lepiej pójść?

migotka Nowy wpis

Pracowałam tam ok 15 lat temu,ale czytam,że podejście Państwa Prezesostwa się nie zmieniło.(usunięte przez administratora) pracownika było na porządku dziennym.Pracowałam tam rok a traumę mam na całe życie

Kazimierz

Piszecie, że zarobki są takie sobie, a dokładniej :p? Takie sobie dla każdego może oznaczać coś innego. Podajcie chociaż jakieś widełki.

Justa
@Kazimierz

Zarobki nie są złe ale prezesowa lepiej nie mówić......żadna kasa nie wynagrodzi współpracy z tą osobą. Krzysztof wróć

@Justa

A jest tak właściwie podejrzenie jakiekolwiek, że miałby wrócić? Podobno ludzi teraz tu skłócają między sobą, w zasadzie to po co? Aktualnie jak się sprawy mają tak właściwie?

KTOŚX
@Maja

RACZEJ NIE MA SZANSY ABY POWROCIŁ!!! TAM JUŻ POZOSTAŁO BARDZO MAŁO OSÓB KTÓRE ZNAJĄ SIĘ NA ROBOCIE. PANI PREZES Z PREZESEM SKUTECZNIE ICH WYKAŃCZAJĄ. UFAJĄ TYLKO DONOSICIELOM I KŁAMCOM, KTÓRZY IMPROWIZUJĄ ZAMIAST PRACOWAĆ - PATRZ KAMIL WŁAŚCICIELE (usunięte przez administratora), OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĄ FIRMĘ. NIE POLECAM!!!!!!

@KTOŚX

Mało zostało osób, które się znają na pracy? A nie macie jakiś szkoleń? Jak wyglądają dodatki w tej firmie?

KTOŚX
@Marek

płacą całkiem niezle, jednak żadne pieniądze nie wynagrodzą traktowania przez właścicieli. Wielką radość sprawia im poniżanie pracowników, oni się tym żywią, dodaje to im energii..... Nie spotkałem się dotychczas z czymś takim.....Do perfekcji opanowali mobbowanie pracowników...

Tynkarz

warunki to 600zł brutto

czy mam magistra

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
PYSIKA

Firma przyjemna atmosfera między ludźmi po prostu fantastyczna , ale niestety jeśli firmą kierują osoby których celem jest tylko podzielić ludzi i najlepiej żeby ze sobą nie rozmawiali to coś jest nie tak. Zarobki takie sobie , albo na samym początku ustali się swoją wartość albo nie idzie tam przetrwać od prezesa dostać 20 zł podwyżki jest trudniejsze niż osiągnięcie tytułu doktora . Szkoda że tak fajną firmą zarządzają nieodpowiednie osoby . Jeśli chce ktoś zobaczyć co to prawdziwa bezczelność i deptanie po ludziach polecam prace w 100 %

Franek
@PYSIKA

Atmosfera bardzo się pogorszyła, właściciele dużo robią w tym temacie.... Niedługo sami zakasają rękawy i wezmą się za robotę.

@Franek

A co takiego robią, że niby ją tak psują? Ludzie już zaczęli odchodzić, skoro piszesz o tym zakasywaniu rękawów?

Ludek
@PYSIKA

Potwierdzam, nadal tak jest. Przez kilka lat było inaczej gdy był ich syn K. A teraz wróciły stare dobre czasy. Skkucanie ludzi....wyzwiska, poniżanie.

@Ludek

Skoro przez kilka lat było dobrze to też finansowo chyba firma na tym lepiej wychodziła, co nie? To jak teraz jest podobno gorzej z traktowaniem ludzi to jak na tym wychodzi jej kondycja? Bo jeśli źle to może zauważą przez to gdzie tak właściwie leży problem?

Gabriela

Pisaliście, że celem kierownictwa w firmie jest dzielnie ludzi, ale po co? Czy to nie wpływa negatywnie na jakość pracy? Jakie zyski mają w momencie, gdy ciężko jest tym podzielonym ludziom współpracować?

Zenek
@Gabriela

To nie kierownictwo dzieli ludzi tylko właściciele firmy. terror, konfliktowanie zespołu.... Obóz koncentracyjny, pani rządząca to kapo i to najgorszego gatunku. Z uśmiechem na twarzy wyzywa swoich pracowników. Celem właścicielki jest poniżanie ludzi. On nigdy się nie zmieni, taka była 10 lat temu i teraz

Patryk

Jak u Was działa system premiowania ? Jakieś konkrety ?

No oczywiście, że są plany do realizacji, bez tego ciężko by było przecież o taką premię @witold. Ale dobrze, że są!

Klaudyna

Pracowałam tam jakiś czas póki nie znalazłam lepszej pracy ogólnie ludzie ok, ale z tymi pieniędzmi to bywało różnie. Wymagania ogromne a pensja a szczególnie premia przyznawana nieuczciwie i wg uznania i prywatnych sympatii a nie adekwatnie do wykonywanej pracy. Ogólnie jeśli ktoś szuka uczciwego pracodawcy i chce się rozwijać to nie jest raczej dobre miejsce.

Ja nie pracowałam ale kolega tak i bardzo poleca.

jowisz pstrąg

rozbieżność waszych opinii o sytuacji finansowej w firmie Linek-eko powoduje u mnie psychodeliczny niepokój. to zdecydujecie się proszę jak to jest ze stawkami i jak z terminowością przelewów bo ja i wiele osób innych myślimy o podjęciu pracy w firmie tejże. ja jeszcze bym chciał wiedzieć jak z pracę w weekendy

Osobiście bardzo polecam, miła atmosfera i pracownicy.

Dla tych co chcą zarobić trochę grosza w wakacje to bardzo polecam! Jest super, miła atmosfera!

Wiele osób ocenia tą firme negatywnie ponieważ myśli, że kase dostaną za nic! Nie prawda! Wystarczy normalnie pracować i jest super wynagrodzenie! Ja jako zwykły magazynier zarabiam dobre ponad 3 tysiące! A jak ktoś źle robi robote albo myśli, że dostanie kase za nic to niech nie ocenia!

budowniczy

nie wiem jak jest tam w firmie lecz propo wlascicieli to wyuzdane..... robilismy im elewacje konczylismy juz prawie ze w zime 2013 do dzis niema kasy lubia wykorzystac ludzi i nie wieszcie im w to co obiecuja zawsze nie dotrzymuja slowa brak słow

lopez

ciekawy jestem przede wszystkim tego jak płacą w Linek-eko. Możecie coś powiedzieć o wynagrodzeniu?

?

Kocham tą firmę nieco inaczej! Nie polecam

Nie radzę pracować w tej firmie! [usunięte przez administratora] Straciłem wiele nerw i zdrowia! Nigdzie nie spotkałem się z takim traktowaniem i człowiekiem jak właściciel firmy! Ten człowiek jest mi winien dużo pieniędzy i nie odpuszczę, nie spocznę dopóki ich nie odzyskam!

pracująca:)

Praca jak praca nikt za darmo nic nie daje.. czasami jest ciężko, ale to ludzie tworzą klimat. Można by podyskutować na temat zwolnień chorobowych, ale jesteśmy jeszcze zbyt mało odważni by się postawić

kriskuba

kolezanko......nie masz radcj co do....powiem otwarcje....znam ta kobiete osobiscie i musze poeiedziec ze jest wspanialw kobieta i kolezanka...umie sie zachowac w kazdej sytuacji i jest bardzo wymagajaca,,,,,,,,tak,,,tak,,,,ale i tez umie byc sprawiedliwa i sumienna....dlatego uwazam ze taka kobiete nalezy dobrze poznac azeby uwazac ja za taka zla szefpwa....z powazaniem..........kris kuba.....

Zostaw merytoryczną opinię o Linek-eko - Cybulice Małe

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Linek-eko?

Kandydaci do pracy w Linek-eko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Linek-eko