Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Jaki jest wkład kierownictwa WIKA POLSKA S.A w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

zainteresowany

Ogólnie mówiąc (usunięte przez administratora) poniżanie pracowników przez młode osoby które zostali funkcyjnymi i tańczą jak im gra kapela nie mając pozytywnego wpływu na pracownika wiadomo że niszcząc pracowników swoimi odzywkami czy tempem narzucanej pracy nic porządnego nie da się zbudować.Jak wyciągnąć pozytywny wniosek do atmosfery panującej w tym zakładzie.Może ja bym zadał teraz pytanie a mianowicie >czym się zajmują inspektorzy BHP których jest kilku ,co robią związki pracownicze które były wybrane dla dobra pracowników, czy komórki te w ogóle idą za pracownikiem? .Podsumowując wkład kierownictwa Wika jest według opinii wielu pracowników bardzo negatywny.Najgorzej wypadają młodzi pracownicy dla których jest to pierwsza w życiu praca,a wdrażanie ich w tok pracy jaka tu się odbywa przez osoby które nie umieją się posługiwać podstawowymi narzędziami nie doprowadza do osiągnięcia pozytywnych wyników w zakładzie

Nowy Pracownik

Mam takie pytanie. Jaka jest atmosfera na dziale M3 na Lęgskiej, jakieś przestrogi?

Nowa
@Nowy Pracownik

Jaka jest atmosfera i kierownictwo na dziale m6? Mam tam propozycje pracy.

Ktoś
@Nowa

Kierownictwo? Tylko niecenzuralne słowa cisną się na usta. Żal nowych pracowników.

Julia

Czy po rekrutacji szybko oddzwaniają czy nie?

Zuza

Chciałabym się zapytać jak jest na M9?

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
m8 pracownik

To co się teraz dzieje to woła o pomstę,dwunastki po 4 dni, ma być 5 dni,do tego sobota.Oni chcą żeby ludzie popadali jak muchy,myślą że ludzie będą wydajni,śmiechu warte.Jest coraz gorzej!!!!!Pandemia hahahahaha wszędzie tylko nie na m8 tu wszyscy muszą być zdrowi jak konie pociągowe.MASAKRA co się wyprawia!!!!

Pozytywny
@m8 pracownik

Ludzie rozejrzyjcie się co się dzieje przez pandemię, wiele osób w tej chwili martwi się o jutro ponieważ nie mogą zarabiać bo covid odebrał im miejsca pracy i zastanówcie się czy faktycznie jest aż tak źle żeby narzekać. Czy chcieli byście być na miejscu osób ??? Wątpię... Moja ocena jest taka że powinniśmy się cieszyć że pracujemy w firmie która daje stabilne zatrudnienie i jeśli faktycznie się staramy możemy być pewni pracy na najbliższe x lat , czego chcec więcej w obecnej chwili... Z tego co widzę wiele też się dzieje w firmie każdy ma szansę się rozwijać wystarczy tylko odrobina chęci, ja zamierzam spróbować lepsze to niż narzekanie.

Na tej malarni proszkowej nadal rządzi ten łysy pajac i wszyscy się go bo jom. Tylko jedna osoba go się nie bała ale on się sam zwolnił bo myślał że jak odejdzie to na malarni będzie lepiej. A jest coraz gorzej, nadal malują buble i gorszy jest bałagan. Łysy Pajac rzekomo uważa się za najlepszego , wie że jest najlepszy dla mnie kretynem i pajacem. Szkoda że ten co się zwolnił nie został , może by tego nie było. Zwolnić tego pajaca to będzie lepiej ja tak bym zrobił a przyjął z powrotem tamtego malarz. Nie radzę tam pracować na tej malarni proszkowej bo jest jeszcze gorzej jak było.

Haha

Włocławek w strefie czerwonej, zakaz zgromadzeń a my wracamy do pracy po 8 godzin ????i niby nie będziemy się że sobą mijać, porażka ta firma się robi.

Ktos
@Haha

Niby nie będziemy się mijać a jednak między zmianami juz będziemy się widywać, a to juz jest nawał osób...

Qqqq
@Haha

Sanepid powinien się tym zająć

Aga
@Haha

Przecież nie ma żadnej Plandemii. To jest ściema dla ciemnogrodu. Wszystko powinno wrócić do normy.

@kujawiak a to nie jest Polska firma?

Kujawiak

Kiedy Kujawska Fabryka Manometrów znów wróci w polskie ręce?

Wreszcie mam nadzieje dobra zmiana na m7,moze skonczy sie kolesiostwo przez tyle lat i nagradzanie tylko swoich ludzi a ktos doceni uczciwych pracownikow,a pani M,wreszcie zacznie pracowac a nie niszczyc ludzi.

Anusia
@pracownik

Mozesz więcej napisac cos o tej pracy chodzi mi o to jakie zmiany w jakie dni sie pracuje i jaką umowe dają na początek ,chce sie zatrudnic do Wika i tez nie wiem czy lepiej Kawka czy na Łegska ???z góry dzieki

Swieto Lasu M

Jesli ktokolwiek z kadry kierowniczej badz tzw "gory" i posiadajacy mozg, czyta te wpisy, to prosze o powazne potraktowanie prosby, a moze nawet zadania, wprowadzenia wolnego w Firmie na 4 dni po swietach..To naprawde nie zawali Wam produkcji, a da odpoczac, glownie psychicznie, Pracownikom..Odpoczac takze od tego, do czego sami swoja nieudolnoscia sie przyczyniacie, czyli braku odpowiednich krokow, ograniczajacych mozliwosc zarazenia sie tym cholerny.m wirusem..Kombinowaliscie tak z godzinami przyjscia i wyjscia, ze znow masa ludzi mija sie w drodze do i z pracy, a Zaklad z tego powodu, opisywany jest w krytycznym swietle na roznych portalach..Nie badacie wyrywkowo na dzialach temperatury, a niestety czesto golym okiem widac, ze sa tacy, ktorzy powinni lezec z dupa.mi w lozkach..Nie potraficie pomyslec o maseczkach dla Pracownikow, ktore pod Waszymi nosami, szyja sie w ZAZie na Legskiej..O brakach z plynami czy mydlem nie wspomne, tak jak z pastami do mycia rak..Nie potraficie tez pomyslec, by ograniczyc prace glownie do tych osob, zaangazowanych w produkcje wyrobow medycznych, a reszcie dac "wolne", choc po zmianie systemu pracy, macie taka mozliwosc i wydaje sie to slusznym rozwiazaniem..A najgorsze jest juz w ogole to, ze sami zachecacie chorych ludzi, ktorzy polasza sie na kazde 10 zl, aby przylazili do pracy wbrew rozsadkowi..Bo tak oceniam decyzje, a raczej informacje o tym, ze za 3 tygodnie pelnej frekwencji, przyznacie kazdemu 300 zl brutto ..Jestescie naprawde GLUPI..Trzeba bylo o tym poinformowac, po zakonczeniu tych 3 tygodni, objetych dodatkiem..A tak churchajacy, kichajacy i kaszlacy sa wsrod nas, bo przeciez nie zrezygnuja ze tej jakze hojnej premii..Jeszcze niedawno byl Waszym zdaniem wielki kryzys, zwalnialiscie ludzi, mowiliscie o ogromnym spadku zamowien, a taraz cisniecie jakby nic zlego wokol sie nie dzialo..Kolejni chcecie po trupach dazyc do celu??Prezesiku, Zarzadzie, Kierownicy..Na co Wy czekacie??Naprawde chcecie by ktos przywlokl to swinstwo do Zakladu i dopiero wtedy pomyslicie??Obudzcie sie, bo za pasem swieta, ludzie beda robic zakupy, co przy obecnych ograniczeniach w tym temacie, to jest koszmar..Bedzie sila rzeczy coraz wiecej kontaktow z innymi, a lekarze i eksperci ostrzegaja, ze przed nami coraz gorszy czas, co widac zreszta juz teraz chocby w liczbach..I Wy w takich okolicznosciach macie w czterech literach Pracownikow, a sami chowacie sie w swoich kanciapach..Zenada..I jeszcze jedno, tradycyjne w sytuacjach trudnych pytanie. GDZIE DO CHOLERY SA ZWIAZKI??Co Wy robicie w tej calej sytuacji??Jestescie rownie zalosni, jak kierownictwo Firmy..Tyle w temacie.. A do wszystkich, ktorzy chca pracowac w Wika Pl..Jedyny atut Firmy to to, ze jako duzy pracodawca, moze zapewnic w miare stabilne zatrudnienie i regularna pensje na dlugi okres, oczywiscie jesli nie ma niesprzyjajacych warunkow..A poza tym..Nie spoufalajcie sie z nikim, bo ta fajna psiapsiolka czy niby fajny kumpel, wbije Wam noz w plecy szybciej niz myslicie..Nie liczcie na wyjasnianie sporow czy uwag w 4 oczy jak dorosli..Robcie tylko swoje i nie wychylajcie sie , ze potraficie wiecej, bo i tak nikt tego nie doceni, a bedziecie zasuwac za trzech..Badzcie normalni na tyle na ile to potrzeba, robcie swoje i do domu..Tu niestety 90% ludzi to autentyczni umyslowi (usunięte przez administratora) dla ktorych wartoscia najwieksza jest nachlac sie, nawpieprzac sie, obgadac (usunięte przez administratora) innym, obsmiac i uwazac sie za "elyte"????..A nawet nie wiedza jakimi sa ludzkimi karlami..Coz..Homo sapiens na przykladzie wielu ludzi pracujacych w tej Firmie, niestety nie brzmi dumnie..takie czasy, taki swiat..takie zycie..Pozdro dla wszystkich normalnych..Pracownik Wika Pl..

ON

TO SAMA PRAWDA

Ona
@Swieto Lasu M

Zastanawiam się z jakimi problemami się borykasz? Może potrzebujesz porady psychologa? A może powinieneś(aś) trochę odpocząć? Nie będę ukrywać że w twoim wpisie jest dużo racji ale... No właśnie, jak zwykle jest to ale, niestety czuję się obrażonym przez ciebie pracownikiem, nie jestem chciwym zachlanym i nienapasionym człowieczkiem bo przychodzę do pracy za 100 zł nagrody za tydzień!!! Pracuję w firmie już bardzo długo i z różnymi ludźmi przyszło mi pracować przez te wszystkie lata, ale nigdy nie zdarzyło mi się pracować z 90% psychicznie chorymi ludźmi!!! No trafił się i trafia do tej pory jakiś dziwak ale to są jednostki!!! Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiał(a), ja nie bronię pracodawcy i jego żołnierzy w naszej firmie, można by wiele im zarzucić ale stuknij się w ten pusty łeb i pomyśl o czym ty piszesz!!! Wszyscy się boją, wszyscy przychodzą z duszą na ramieniu, wszyscy chcielibyśmy być teraz w domu i chronić się!!! Ciesz się że możesz iść do pracy za którą Ci zapłacą, bo setki tysięcy ludzi straciło już pracę!!! Nie stosuję teraz swoistej demagogi - jesteś szczęśliwy bo pracujesz-naprawdę nie o to mi chodzi, chodzi o to że wcześniej czy później recesja dotknie każdego z nas i nie będziemy mieli na to żadnego wpływu! Przykro było czytać twoje opinie o ludziach którzy tak jak ty przychodzą i pracują, którzy tak jak ty nie są zadowoleni z obecnej sytuacji i którzy tak jak ty nie mogą nic z tym zrobić! Dlatego też nie obrażaj mnie, nie oceniaj mnie i nie przyklejaj mi łatki którą można też tobie przykleić bo z tego co piszesz rozumiem że też pracujesz! Pozdrawiam serdecznie wszystkich pracowników naszej firmy i z całego serca życzę wam, waszym rodzinom oraz oczywiście sobie i swojej rodzinie abyśmy przetrwali ten trudny czas w zdrowiu!!!

@Ona

Jak to zwykle bywa uderz w stol, a ktos o mentalnosci nozyc zawsze sie odezwie..Wiec po pierwsze nigdzie nie napisalem, ze 90% ludzi to chorzy psychicznie, ale nie dziwie sie, ze masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz..Po drugie wszystko ma swoj kontekst i tak tez jest w przypadku tego, co napisalem o tych, dla ktorych istota jest nawpieprzac sie, nachlac i obgadywac tylki innym..Moze moj blad, ze nie napisalem konkretnie do czego to podczepiam, ale nie o tym byl moj poprzedni wpis, wiec wyjasnie teraz..Jesli pracujesz dlugo w Firmie to wiesz, ze byly kiedys doplaty do biletow np na koncerty, kabarety itd itp, byly jakies "glupie" nagrody za krzyzowki w Manowiesciach..Wiesz czemu tego juz nie ma?Bo wiekszosc Pracownikow ma w 4 literach jakakolwiek tego typu rozrywke i tak zdecydowali, ze wola by te pare zlotych z tych doplat, wrzucic do socjalnych swiadczen byle tylko wiecej o 50 zl wplynelo na konto..Dalej..nie wiem jak jest na dziale u Ciebie, ale u mnie zebranie ludzi np na integracje inna niz posiedzenie przy stole to wielki problem..Wiec tak uwazam, ze wiekszosc woli sie nachlac i nawpieprzac niz zorganizowac cos bardziej wartosciowego..Jesli u Ciebie jest inaczej to zazdroszcze..Po trzecie..Tak odpoczynek bardzo by mi sie przydal, zwlaszcza psychiczny i zapewniam, ze nie tylko mnie, wiec nie rozumiem Twoich glupawych przytykow w tej kwestii..I po czwarte jesli piszesz do kogos i chcesz byc powaznie traktowana, to naucz sie uzywania form grzecznosciowych, jesli wiesz o czym mowie..W przeciwnym wypadku odpisywanie i polemika z kims, kto nie trzyma poziomu nie ma sensu..Zdrowia rowniez zycze wszystkim, takze TOBIE..Pozdrawiam

Ustawiacz
@Swieto Lasu M

Ja również zupełnie nie zgadzam się z Twoja wypowiedzią. Pracuje w Wice od 10 lat... Dział który uważany jest za jeden z gorszych ( sam do końca nie wiem dlaczego) Bardzo wieloma sprawami firma mnie denerwuje pierwsze z brzegu : Niepłatne soboty Problem z urlopem Bardzo rygorystyczna atmosfera Itd Natomiast w tej sytuacji zupełnie nie rozumiem Twoich roszczeń, na jakiej podstawie firma ma zatrzymać produkcję? I to w momencie gdzie naze wyroby medyczne ( robione obecnie masowo) są niezbędne. Czy firma nic nie robi bysmy czuli się bezpieczniej? Robi skrócili zmiany byśmy się nie wymieniali, na kaizenach zwiększono odległości pracowników) Też mam jakieś obawy, w obecnych czAsach chyba każdy je ma. Natomiast nie przeklamujmy rzeczywistości. Jak ktoś wyżej wspomniał cieszę się, że mam pracę w miarę stabilną, której wielu podczas kryzysu po koronowirusowego miec poprostu nie będzie. Życzę wszystkim zdrówka

@Ustawiacz

Naprawde rece opadaja, gdy czlowiek sobie uswiadomi, ze tego typu ludzie, ktorzy nie potrafia przeczytac paru zdan ZE ZROZUMIENIEM, moga decydowac o roznych sprawach w Firmie czy na danym dziale..Ale ostatni raz sie odniose i wyjasnie lopatologicznie jedyny zarzut, ktory postawiles, dotyczacy przerwy w produkcji..Wroc do mojej pierwszej wypowiedzi i sprobuj mimo wszystko ja przeczytac jeszcze raz, moze nie bedzie to bardzo bolalo..Napisalem jak byk, zeby ograniczyc produkcje tam gdzie to mozliwe, z wylaczeniem osob pracujacych przy wyrobach medycznych..Tak trudno to ogarnac??A co do kombinowania z godzinami pracy tez juz pisalem ze to niewypal..Cholera pracuje u nas grubo ponad 1500 ludzi, naprawde chcesz ryzykowac zdrowiem wszystkich w imie zyskow malej grupy ludzi, bo ktos nie potrafi, dac nam wszystkim tygodniowego oddechu i to wtedy, gdy ma nastapic szczyt zachorowan?Gratuluje..Was nawet jak beda okladac batami i karmic czarnym chlebem i woda, to bedziecie zasuwac potulnie do pracy, jakby nic sie nie dzialo..Bo tacy wlasnie jestescie..Bedziecie znosic wszystko i tanczyc jak Wam zagraja, nawet jesli (do czego i Ty i poprzedniczka sami sie przyznajecie) wiele rzeczy Wam sie nie podoba..Zwykle bezwolne malpeczki, ktore nigdy sie nie sprzeciwia, nie wykaza wlasneg zdania czy inwencji, bo nie mozna sie narazac "gorze"..Wlasnie tacy jestescie..Tchorze..Ale po katach i wtedy kiedy kierownicy nie slysza, to jedziecie po Zakladzie i tak chetnie kur..icie na to co sie tu dzieje, ze uszy puchna..I to jest obluda i glupota, o ktorej pisalem za pierwszym razem..Rozumki na miare Kubusia Puchatka..Zal

Ona
@Swieto Lasu M

Jednak powinieneś(aś) odpocząć! Idź na zwolnienie lekarskie (bez problemu dostaniesz 14 dni). Żadnym słowem nie obraziłam cię (a może powinnam), czytam ze zrozumieniem i w odróżnieniu do ciebie nie zieję jadem który to tobie nie pozwala być kulturalnym człowiekiem!!! Życzę dużo zdrowia bo jak widać jest Ci na gwałt potrzebne. Nie pozdrawiam.

Obserwator Pracownik
@Ona

Tak czytam wasza wyniane zdan i stwierdzam jedno..Stety niestety Swieto Lasu M ma absalutna racje domagajac sie jakirgos wolnego i to bylo jak rozumiem istota jego wpisow..A wy czepiacie sue jakichs pobocznych glypit i wyciagacie na sile jakies rzekome obrazanie..smieszni jestescie..Czy wiecie durnie bo na takue okreslenie zaslugujecie ze jeden z pracownikow zostal ostatnio odeslany do fomu bo jego zonA pracujaca w szpitalu miala kontakt z przelozona ktora ma KORONAWIRUSA??Juz nawet w mediach o tej lekarce mowia .I co jesli sie okaze ze ta zona a przez kontakt z nia takze ten pracownik tez maja tego eirusa?Nawet jesli narazie to nie jest pewne to takie ryzyko jest!Nadal bedziecie wtedy tacy chetni by klazic za wszelka cene do pracy??Skoro swoje zdrowie macie gdzies to ja was tez mam gdzies ale od mohego zdrowia wara wy sobie lazcie do roboty woly pociagowe ale ja nie zamierzam sie narazac i jesli sie okaze ze ktokolwiek w zakladzie bedzie zarazony to po pierwsze firma solidnie za to beknie i slusznie a wy tepaki zostaniecie ze swoimi zalosnmymi wpisami w ktorych tak bardzo sie zalicie ze niby ktos was obraza..zreszta sllusznie bo jestescie zalosni bezmoxzgi totalne!

sotk
@Swieto Lasu M

@Swieto Lasu M - napisałeś to co napisałeś, czytający zrozumieli to co zrozumieli. Nie próbuj narzucić swojej interpretacji tego co napisałeś. To się chyba nazywa "komunikacja" albo umiejętność słuchania. Co do możliwości zarażenia, to powinniśmy spotykać się z osobami które znamy, czyli domownicy i koleżeństwo z pracy. Ja ufam wszystkim, że nie podejmują ryzyka a gdyby się okazało, że być może mięli kontakt to nie ukryją tej informacji. Może ktoś zachoruje, co jest prawdopodobne, ważne aby być ostatnim w łańcuchu a nie pośrednikiem.

Kolo
@sotk

Pracując z dużą ilością osób w pracy jestes pewny za kolegów i koleżanki parodia chyba nie słuchasz o czym mówią wszędzie w tv internecie fachowcy lekarze itp pełno jest osób zarażających bezobjawowo więc jak ci kolega powie ze jest zdrowy że nie widział się z kimś podejrzanym to co Ci to da jak wszyscy łażą po marketach itp jeden myje ręce odkaża je często uważa nie chodzi po sklepach jak jest kolejka na pół parkingu ale niestety są brudasy co mimo pandemii nie dbają o czystość czy młodzi którzy mają wyjebke na to czy się zarażą więc popieram @Swieto Lasu M w takim okresie powinno się odpocząć psychicznie przede wszystkim w domu w którym jednak jest najbezpieczniej

Mario
@Swieto Lasu M

Przeczytaj dziesięć razy to co napisałeś. I odpowiedz sobie, co byś zrobił, gdybyś coś takiego przeczytał.

Racja
@Swieto Lasu M

Związki czekają na emeryturę i dlatego dogadują się z pracodawcą na niekorzyść pracowników.

Nijt

Ludzie co się dzieje w firmie. Coraz więcej osób z COVID. Wróciliśmy do systemy 8 h zero odstępów co z tego ze maseczki .Nikogo nie wysyłają na kwarantannę bo praca najważniejsza . Pora nagłośnić sprawę do sanepidu!!!!

@Nijt

Bo oni z nasz sobie nic nie robią mają ludzi za ZERO . (( SANEPIT ))

Prawda
@Nijt

Zasady bhp w firmie są jak te gwiazdy z dziełu bhp, mierne i bardzo mierne..

Próbowałem się zalogować nie mogę a z jakiego działu

Jara

Widze,ze w (usunięte przez administratora) coraz lepiej,obnizenie pensji(usunięte przez administratora)

Nikt

Może ktoś zobaczy co dzieje się na M8. Nie było pracy nagle po obniżce pensji jest tyle że nie jesteśmy tego wykonać. Co z tego że mamy wsparcie z innych wydziałów? Oni mają wyrąbane. Dla nich to coś nowego. Marnujemy czas na ich naukę, nie ma norm. Jedna wielka ściema.

Korni
@Nikt

To prawda ja też jestem wysłana na m8 i niedługo tam zawitam pomimo tego że nie mam pojęcia co tam się robi, mówiłam o tym z moim mistrzem który stwierdził,, to się nauczysz,, taka chora sytuacja...

Jakie wartości są cenione w WIKA POLSKA S.A?

Swieto Lasu M

Wartosc pieniadza dla "gory", to sie liczy przede wszystkim..Jak chcesz odpowiedzi w innym kontekscie to doprecyzuj pytanie..

Swieto Lasu M

"Gratuluje" pseudozwiazkom totalnego olewania sytuacji i przyjecia roli slugusa przy wprowadzaniu w firmie wszelkich negatywnych zmian, dotykajacych Pracownikow..Najpierw bezrefleksyjnie zgodzliscie sie na zmiane systemu pracy, ktora miala byc pomocna przy spadku produkcji, a okazalo sie, ze to sciema i nawet nie mozna sie od was dowiedziec, w jakim stopniu na poszczegolnych dzialach z tego rozwiazania korzystano, bo nie macie danych..Teraz znowu przyklepaliscie obnizanie wynagrodzen..W 2008 zrobiliscie to samo..I mimo, ze sytuacja wtedy szybko sie poprawila, a niemal kazdy kolejny rok, az do teraz, byl lepszy od poprzedniego, to nie potrafiliscie wymoc na firmie, by to co wtedy nam zabrano dla niby dobra ogolu, oddano w kolejnych "tlustych" latach..Teraz znow chcecie nam zabrac, ot tak jakies 1,5 miliona z naszych pensji..Mimo, ze przed chwila sami lekka reka, pewnie z milion nam wyplaciliscie, za pelna frekwencje przez 6 tygodni pracy..Wasze dzialania nie maja nic wspolnego z racjonalnoscia i rozsadnym planowaniem..Miotacie sie od sciany do sciany jak pijacy, a my Pracownicy mamy znow placic, za wasz brak odwagi w sprzeciwieniu sie takim rozwiazaniom..Niestety jestescie kompletnie nieprzydatni, a nawet mozna powiedziec, ze idziecie reka w reke z chciwym i glupim pracodawca..Przykre..Dopytam..Czy tym razem tez nie potrafiliscie wymoc, by zrobic jakis zapis w papierach, ze gdy sytuacja naprawde sie poprawi, to pracodawca odda nam te zabrane pieniadze w przyszlosci?Dlaczego tu wszyscy potrafia tylko zabierac i doic zwyklych Pracownikow (od bylego finansowego Ossowskiego po babe z kadr)???Czemu nikt nie potrafi doceni poswiecenia Pracownikow, zwlaszcza teraz w czasie korony??Zalosne to wszystko..Jak jest jakis nadworny czytelnik, ktory donosi "gorze" co tutaj Pracownicy pisza, to prosze przetlumaczyc ten wpis na niemiecki i wyslac A.Wiegandowi, bo biedak zyje chyba w nieswiadomosci prawdziwych odczuc Pracownikow..Moze chociaz troszke mu sie otworza oczy, jakby sobie te wszystkuie opinie poczytal..Pozdrawiam zwlaszcza Produkcje

-6.25%
@Swieto Lasu M

Przecież pracodawca nie kupuje sobie podobno nowego bentleya...lecz hobby jego to kupowanie fabryk na czele z pracownikami zwanymi Tanią siłą roboczą...

nick
@Swieto Lasu M

Gdyby związki działały na niekorzyść pracownika to pracownicy by się z nich wypisywali jeśli nie to jest ok ;-) chyba tak to powinno działać ;-)

boniek
@nick

ktoś tu chyba nie widział kolejek do związków w celu wypisania się po tym, jak przyklepali ruchomy czas pracy

buba

Dlaczego Wika nie przestrzega prawa do odpoczynku? Wg kodeksu pracy, pracownik musi mieć 35h wolnego między końcem jednego tygodnia pracy a początkiem następnego. Osoby schodzące w sobotę z drugiej zmiany o 22 idą w poniedziałek na 6 co daje 32h

Olo
@buba

Dział HR nie zna przepisów ????

Beeee

Płacą 500 euro i z tego mają jeszcze ujeb... fajnie jest.

Brutud
@Beeee

Czego się spodziewałeś? Podziękowania były, premie za frekwencję były. Czas oddac to co dostaliśmy.

Magazyn

Czy czytaliście artykuł z wypowiedzią JF z zarządu? Według niego wszystko jest wspaniale i tyle działań zostało podjętych w związku z koronawirusem. Szkoda tylko, że żadne z tych działań nie jest realnym zapobieganiem np. powołanie specjalnego zespołu, który spija kawkę. Dlaczego na przykład zakład pozwala na kontakt w przerwach i wymianę wirusa, nic nie zrobiono na wejściu i wyjściu z zakładu, w szatniach też, a odzież zabrudzona jest zabierana do domów przez pracowników. Rozumiem, że jak ktoś siedzi sam w biurze to trudno to zauważyć??

Leo
@Magazyn

A gdzie jest inspektor pracy i co on teraz robi (Piotr Ś.)? Czy dla niego tylko ochronka się liczy?

lol
@Leo

Potwierdzam, niestety.

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.