Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

zibi

Wreszcie zaczęli uczciwie informować co się dzieje. Najpierw komunikat tydzień temu. Wczoraj podobno spotkania z przedstawicielami pracowników - było podobno jakieś 150-200 osób. Od poniedziałku ma być podobno informacja dostępna dla wszystkich jakie są pomysły aby nie zwalniać ludzi. Oby. Na razie plotka jest taka, że rozwiązanie jedno jest nawet spoko jeśli zrobią tak jak mówią. Wszystko piszę podobno, bo tylko o tym słyszałem od brygadzisty. I w końcu można porównać to co plecie pan związkowiec, bo widać bzdury gadał od kilku miesięcy.

Jawa

Bzdury,wika nie zatrudnia już przez agencję tylko są normalne umowy.

Miko
@Jawa

Sam pracuje w Wice i co miesiąc (usunięte przez administratora)plac po umowę więc mi nie piepsz ty swoich bzdur...

Jakub
@Miko

To jak w rzeczywistości to wygląda? W dalszym ciągu zatrudnienie jest za pośrednictwem agencji, czy obecnie już tylko i wyłącznie przez pracodawcę? Proszę o rzetelną informację w tym zakresie. Nie chciałbym zostać wprowadzony w błąd.

VW

Ja zostałam przyjęta przez Agencję. Miał to być niby okres próbny ale okres próbny trwa do 3 mies. gòra a tu że będę pracować do 4 mies. i jak uzyskam pozytywną opinię to zostanę. Stawka to najniższa krajowa bez prawa do premii bo przez Agencję. I nawet rozumiem to, ale skoro kur..a jest ktoś nowy i dostaje (usunięte przez administratora) nie pieniądze a wymagali odemnie tego samego co od starego pracownika to chyba jest coś nie tak. W 2 mies. 2 stanowiska pracy.Rekrutacja trwała ponad miesiąc gdzie rozmowy kwalifikacyjne trwały 2 dni.Nie warto se nawet du...y zawracać .NIE POLECAM 2 RAZY SIĘ ZASTANÓW JAK TAM PÓJDZIESZ. Za 1700 zł chcieli by tam inżyniera najlepiej jeszcze z polecenia o nadprzyrodzonych zdolnościach

Jakub
@VW

Skoro Twój okres próbny się wydłużył, to próbowałaś może dowiedzieć się od pracodawcy, jak długo miał on trwać? Na pewno będąc zatrudniona bezpośrednio przez firmę WIKA POLSKA, mogłabyś liczyć na lepsze warunki płacowe. Ciekawi mnie, jak długo w rzeczywistości trwa okres próbny ustalony przez pracodawcę.

Lolo
@VW

Co ty za przeproszeniem pieprzysz? Jaka Agencja? Wika od ponad półtora roku nie korzysta z usług agencji pracy.

Marna
@Lolo

A ty co piepszysz?Na moim dziale pracują od pół roku 3 osoby zatrudnione przez agencję z czego jeden chłopak dostał 2 miesiące temu umowę od Wiki jak nie wiesz to nie gadaj.

dmdnnd
@Marna

Dają znaczy, dawali umowę na okres próbny na 3 miesiące.

VW
@Lolo

Jak nie wiesz dobrze to się nie udzielaj. Ja zostałam przyjęta przez Agencję Flex HR pomimo tego że byłam osobą poleconą. Jakby tego było mało za pierwszy miesiąc Agencja ujęła mi jakieś 3 dni w których rzekomo byłam nieobecna. Musiałam to wyjaśniać poprzez firmę by odzyskać zrobione pieniądze. Każą przyjeżdżać do swojej siedziby w centrum albo przesyłają umowę pocztą i każą odsyłać przez co narażają zwykłego szarego pracownika na koszty. Przecież ja z tego nic nie mam, za to firma taniego pracownika a Agencja ma z tego pieniądze. Więc proponuję Tobie Drogi Lolo żebyś lepiej zapoznał się ze sytuacją albo powstrzymał się od nietrafionych komentarzy.

Liroy

Może mi ktoś napisać, co się dzieje w zakładzie? Jakiś kryzys? Są zwolnienia, ludzie się boją o siebie, to co będzie z podwyżką wrzesniową jak miało być, z premią roczną? Czy nie ma co już na to liczyć?

kolega
@Liroy

Już zwalniają ,a reszta to sama mnie ciekawi.Może ktoś coś wie?

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Inne wpisy

Gdzie jest spejson ?????

Pracownik Wika
@Inne wpisy

Do Niemiec na ogórki pojechał.

Kika 47
@Inne wpisy

Widzialam go koło,, żabki,, pił cytrynówkę hahaha

olaf

no masakra na niektorych działach,jedna laska z M3 pojechała do Niemiec na szkolenie to tylko obciach firmie zrobiła,szlajała się i goniła cały czas,jeszcze opinnie negatywną dostała,wstyd na cały zakład,jeszcze głowę wysoko nosi,wstyd,zresztą każdy już ją zna,nawet z działu się jej pozbyli haaa

Fafik
@olaf

Haaaa wiemy kto to,zeby chociaż ładna była,a to kraczate i paskudne,taka blachara jak ją zresztą nazywają.

Doris
@Fafik

Napiszcie chociaż jej imię

fafik
@Doris

Bez imion,były dwie w Niemczech i jedna lepsza od drugiej,dlatego tylko razem sie trzymają bo nikt normalny nie chce z takimi osobami trzymać,czemu ma być też tak odbierany jak one.Własnie przez takie osoby firma traci dobrą opinie,bo pojadą takie matki polki,zostawią tu mężów i dzieci i w delegacji za innymi rozporkami latają.....jak je nazwać????Wstyd!!!!

ok
@olaf

to nieprwada ja dziewczyny szkolilam tam i obciachu nie bylo, co ty na to powiesz?

Łucja
@ok

Chciałabym Wam przypomnieć, że na bieżącym wątku powinniśmy w głównej mierze dyskutować o aktualnych warunkach pracy w firmie WIKA POLSKA. Wasze powyższe posty trochę odbiegają od tego tematu, a więc wypadałoby to zmienić. Wdziałam, iż firma poszukuje nowych pracowników. Podpowiecie, na jakie warunki płacowe może liczyć nowo przyjęta osoba? Serdecznie zachęcam do dalszej aktywności.

Dobry_pracodawca_hehehe

Średnie roczne zarobki pracownika w WIKA Niemcy wynoszą około 68 000EUR (289 000 PLN, a na miesiąc 24 083PLN). Źródło: https://www.glassdoor.com/Salary/WIKA-Germany-Salaries-EI_IE37572.0,4_IL.5,12_IN96.htm I teraz pytanie do pracowników we Włocławku: kto z Was tyle ma lub nawet połowę tego co Wasi odpowiednicy w Niemczech, którzy nie wysilają się za bardzo? Czy to jest dobry pracodawca skoro w polskim oddziale we Włocławku Polakom płaci się poniżej 4000PLN/miesiąc czyli 1/6 tego co Niemczech? Dodać należy jeszcze że produkty WIKA w Polsce i Niemczech są w podobnych cenach. Wnioski nasuwają się same. I żadne stwierdzenia w stylu, że to dobry pracodawca nie pomogą, bo na powyższe fakty szanowni Menadżerowie nie ma mocnych. Wstyd i hańba menadżerstwo z WIKA Polska i GERMANY. A do pracowników można powiedzieć jedno: nie dziwicie się czemu macie tak jak macie, skoro pozwalacie się wykorzystać. A po pracy w Wika Polska idźcie na zakupy do LIDLA płacąc swoje ciężko zarobione pieniądze w kolejnej firmie wywodzącej z Państwa, które tak "miło" Nas potraktowało i ograbiło podczas II wojny światowej.

Surfer
@Dobry_pracodawca_hehehe

Kapitalizm ma swoje prawa. Skoro w Polsce są takiemplace, to nikt rozsądny nie zacznie dawać tyle co w Niemczech. Jedyna szansa tomprzeniesc się domokrążcy w niemieckim oddziale.

ok
@Dobry_pracodawca_hehehe

ja tam pracowalam i nigdy tyle nie miala zarobko, ciekawe na jakie pozycji? W niemczech zarabia sie 2570 Euro brutto to netto 1700 a gdzie tam 69.000???

Xxx

Wynagrodzenie na poczatek - krajowa , poraszka . Za tyle to mieszkanie opalcisz , gdzie zataknowanie samochodu, jedzenie , wakacje ? Smiech na sali Nie polecam

Łucja
@Xxx

Dla Ciebie takie wynagrodzenie może być nie wystarczające, ale pamiętaj, że znajdą się i takie osoby, które uznają je za zadowalające. Każdy z nas ma bowiem zupełnie różnie wymagania i potrzeby. Skupiłeś się jedynie na przedstawieniu nam kwestii zarobków w WIKA POLSKA, a warto byłoby przecież poruszyć i inne sprawy. Widziałam, iż organizują tam praktyki i warsztaty. Czy po odbyciu praktyk pracodawca ten chętnie zatrudnia na stałe? Powiedz, jak to wygląda.

Zadowolony

Praca nie jest zła, dużo oczywiście zależy od tego, na jaki dział się trafi, akurat na moim nie narzekam. Najwięcej narzekają osoby, którym tak naprawdę najmniej się należy, bo zwykle robią minimum. Jak się ma zdolności oraz chęci to awansować można. Ja przez niecałe 2 lata dostałem 600zł podwyżek, niedługo szykuje się następna oraz na początek kolejnego roku dla całego zakładu minimum 250zł, do tego szkolenia, świadczenia socjalne na święta bożonarodzeniowe i wielkanocne, premia roczna, karnety na siłownię oraz basen, możliwość wyjazdu na bdb. płatne szkolenia do Niemiec. Nie jest to firma idealna, bo taka nie istnieje, ale nie jest tu tak źle, jak niektórzy piszą. Ludzie po prostu nie doceniają tego, co mają.

Tomasz
@Zadowolony

Czytając Twój wpis, można dowiedzieć się, że pracodawca potrafi docenić zaangażowanych pracowników. Mógłbyś napisać, czy w Twojej ocenie pracodawca jest wymagający względem nowo zatrudnionych osób? Ciekawi mnie, czy można liczyć na wyrozumiałość szefostwa w pierwszych dniach zatrudnienia oraz otrzymać odpowiedni czas na wdrożenie w nowe obowiązku. Jest to ważna informacja, patrząc z poziomu zainteresowanej osoby.

Pracownik Wika

Witam, Pracuję w firmie Wika SGF od 4 lat mam 28. Zarobki są bardzo słabe ale jak na Włocławek zachowane są granice i gdzie indziej dostaniesz tyle samo lub mniej. Pieniądze są na każde święta. Pracodawca daje też pieniądze na integrację oraz jest wigilia firmowa. Jeśli chodzi o szkolenia nie można narzekać bo są. Warunki są dobre krótko mówiąc ale zarobki słabe a to rzutuje w głównej mierze na opinie.

Dżeki czan

Hej, Nie wiem skąd te opinie. Pracuję w SGF od roku na produkcji i zarabiam 2300 netto. Atmosfera jest dobra a kadra kierownicza uprzejma i pomocna dla pracownika.

kloc

Witam, proszę o opinie na temat pracy jako magazynier, na czym konkretnie polega, praca na wózku widłowym i komputer czy jakieś dodatkowe prace fizyczne.

Gggy
@kloc

Najniższa krajowa i (usunięte przez administratora) roboty

Tomasz
@Gggy

Mam rozumieć, że na stanowisku magazyniera firma WIKA POLSKA oferuje stawkę najniższą krajową? Możesz napisać, czy poza podstawową samą stawką firma oferuje jeszcze świadczenia dodatkowe w postaci premii bądź nagród? Można uzupełnić swoje wynagrodzenie, otrzymując dodatki motywacyjne? Będę wdzięczny za rzetelne informacje na ten temat.

Sonny

Zakład rodzinny

Realistka

Witam. Czytam te posty i tak myślę. Ludzie pracujący w Wice i wy narzekacie??? Popracuj ie w 10 stopniach ciepła na hali a dodam to nie w chłodni. I za najniższą krajową. Każdy z was narzeka że za niska wypłata że za dużo wymagają... Wy macie super socjal, umowę normalną, pensja wyższa i co tu komentować... Zwolnijcie się i zróbcie miejsce tym którzy to docenią...

@Realistka

Odniosę się do części tej wypowiedzi ponieważ nie potrafię rozszyfrować znaczenia trzeciego zdania. Każdy pracujący w WIKA POLSKA S.A zdaje sobie sprawę z tego co tu napisałaś, są firmy które za pracę cięższą i w niej przyjaznych warunkach płacą najniższą krajową i tu się zgadzam lecz to jedyne z czym można się zgodzić. Przypominam że najniższa krajowa to 2100 brutto, zaczynając pracę w WIKA otrzymujesz na początek 2200 brutto i nie masz gwarancji że otrzymasz podwyżkę po okresie próbnym. Co do normalnej umowy, pracodawcy w innych firmach również dają umowy o pracę, sam przepracowałem rok na umowie zlecenie przedłużanej co miesiąc aż w końcu pracodawca zaufał mi oraz docenił moją pracę zatrudniając mnie na "normalną umowę" czyli umowę na czas określony. Teraz co napiszę będzie może szokiem więc usiądź wygodnie i uważnie przeczytaj to co napiszę. Czy zastanawiałaś się dlaczego w Polsce zarabia się tak mało i dlaczego małe firmy oraz prywatni przedsiębiorcy tak niechętnie i ostrożnie dają umowy o pracę? Zdradzę Ci ten sekret. Przez wiele lat było tak że w zakładzie był pracownik który zarabiał za swoją pracę 2000 zł, pewnego dnia przyszła do zakładu taka "Realistka" i mówi do pracodawcy "Zatrudnij mnie, a zwolnij tego pracownika, ja wykonam tą pracę za 1950 zł w dodatku będę pracować godzinę dłużej". Przez takie podejście płace w Polsce są takie jakie widzisz dziś, dlatego właśnie robią z nas chińczyków, wypłata to HONORARIUM pracownika i jeżeli przez 30 lat "Realiści" którzy byli pozbawieni honoru dla własnej pracy jaką wykonują doprowadzili do obecnej sytuacji. Co do "normalnych" umów , sprawa jest jeszcze bardziej banalna, jeżeli co 3-ci polak zatrudnia się i ucieka na chorobowe na którym siedzi pół roku a nawet i dłużej to w końcu zaufanie do pracowników i ich chęci do pracy spadło do tego stopnia że pracodawcy boją się dać umowę o pracę na dłuższy okres. Pracujesz w -10 stopniach przez 10 godzin za najniższą krajową? Przypominam że godziłaś się na to. Ludzie którzy przychodzą do WIKA POLSKA oczekują czegoś więcej od międzynarodowego giganta który jest ŚWIATOWYM liderem w swojej branży. Nasza praca jest odpowiedzialna ponieważ produkty które wytwarzamy nie są wykorzystywane jedynie u zwykłego Kowalskiego lecz w każdej gałęzi przemysłu, wcale bym się nie zdziwił widząc nasze urządzenia pomiarowe w elektrowni atomowej. Honor(arium)! zapamiętaj :)

Realistka
@Nobody

Owszem każdy z nas swoją wypowiedzią ma dużo racji. Jednak nie ze wszystkim się zgodzę. W moim zakładzie pracy również jestem odpowiedzialna za swoją pracę. Nasze produkty idą na wysyłki i musimy spełniać wymogi laboratoryjne standardy unijne itp... Nie jestem osobą która jest gotowa wygryźć kogoś by jak to się mówi wskoczyć na jego miejsce. Nie uciekam na zwolnienie. I napewno nie będę pracować za miskę ryżu... We Włocławku jest ciężko z pracą i nie mogę patrzeć na mlodziutkich pracowników którzy chcą zarobić i się nie narobić. Zgadza się że wasza firma jest dużym silnym przedsiębiorstwem i praca jest odpowiedzialna. Jednakże nadal uważam iż ludzie którym tak źle a na dodatek olewają stosunek do pracy powinni odejść. I działa to w każdym zakładzie.. Wiadomo że każdy by chciał zarobić by godnie żyć ale chyba nie jest to realne we Włocławku. Pracodawcy nie szanują pracownika. I każdy pracodawca jako firma powinien dbać o pracownika a myślę że socjal macie niezły i to zachęca. Nie mam nic złego na myśli. Powinno to istnieć w każdej firmie i z tym się chyba zgodzisz.

@Realistka

W żadnym wypadku nie twierdzę że jakiekolwiek stanowisko nie jest odpowiedzialne, ponieważ nawet przysłowiowy Pan Stasiu który zajmuje się naprawą zlewu jest niezbędnym człowiekiem w społeczeństwie bo nie każdy potrafi prawidłowo naprawić zlew (oczywiście to tylko banalny przykład ale prawdziwy). We Włocławku BYŁO ciężko z pracą, obecnie na rynku pracy jest takie zapotrzebowanie na pracowników że to pracodawca przekonuje pracownika a nie pracownik pracodawcę i nie piszę tego z domysłów lecz z doświadczenia ponieważ tylko w tym tygodniu odbyłem kilka rozmów o pracę, znając sytuację na rynku pracy kierowałem rozmowę w ten sposób by to pracodawca mnie przekonał do tego że warto przejść do niego, między innymi w jednej dużej firmie we Włocławku chciałem by odniósł się do opinii które są na tej stronie o tym zakładzie, zaznaczając by nie ukrywał nic ponieważ jeżeli podejmę u niego pracę a opinie okażą się prawdą to zrezygnuję, więc liczę na szczerą odpowiedź bo szkoda mojego czasu na tą rozmowę, rezultat? Otrzymałem odpowiedź oraz zaproszenie po skierowanie na badania do pracy. Co do socjalu, nie jestem zwolennikiem brania pieniędzy za nic, podobnie jak nie jestem zwolennikiem "zasiłków". Chcę pracować i otrzymywać odpowiednie honorarium. Co do szacunku do pracownika są pracodawcy którzy właśnie tego nie mają lecz rotacja w tych zakładach jest tak ogromna że traci na tym jedynie pracodawca ponieważ z zakładu ucieka "wiedza" która jest niezbędna do zwiększenia zysków, jedni pracodawcy w ten sposób rujnują swoje firmy inni trzymają się na rynku ledwie wiążąc koniec z końcem. Jeżeli chodzi o traktowanie pracowników w WIKA , jeżeli wykonujesz swoje obowiązki to nigdy nie będziesz mieć problemu ze swoim przełożonym. Tylko jest przykre w tym wszystkim jedno, jak to w Polsce wszystko jest albo czarne albo białe, jeżeli pracodawca traktuje gorzej to płaci dużo zazwyczaj by jakoś przyciągnąć nowych pracowników, jeżeli zaś pracodawca płaci mało to stara się by chociaż pracownik czuł się "lepiej" na zakładzie i tak robi WIKA. Lecz zdaję sobie sprawę że to właśnie WIKA ma możliwość zostania tym "szarym" zakładem w którym pracownik będzie czuł się dobrze, będzie zadowolony ze swoich obowiązków oraz traktowania a jednocześnie pracodawca zadba o odpowiednie honorarium dla pracownika za jego pracę bo w końcu to ten "mały" pracownik który jest najniżej w hierarchii wykonuje produkty którymi może pochwalić się na całym świecie WIKA. "Przykład idzie z góry, siła działa z dołu";-)

Nobody

Pracuję obecnie w WIKA POLSKA S.A i chętnie się wypowiem na temat tego zakładu. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia z pracodawcami, tu można znaleźć w miarę spokojną pracę w sam raz by dotrwać do emerytury. Jeżeli chodzi o młode osoby, raczej nie wiązałbym się z tym zakładem, zarobki są naprawdę liche, 2200 brutto na początek do 2500 brutto jeżeli się dobrze wynegocjuje lecz na więcej nie ma co liczyć. Po okresie próbnym albo zostaniemy z tą samą stawką albo dołożą 150-250 zł. Pracownicy którzy mają staż 9 lat zarabiają bez nadgodzin 2000 netto. Czytając wcześniejsze komentarze były wzmianki o zakładzie w Niemczech, tak to niestety prawda. Niemcy normy mają mniejsze, dwie przerwy i zarabiają wielokrotnie więcej niż Polacy w Polskim zakładzie na tym samym stanowisku. Jak to często słychać na zakładzie "robią z nas chińczyków" . Co do atmosfery na zakładzie, bardzo przyjemna i luźna lecz tak naprawdę są to pozory, jeśli nie potrafisz doskonale kłamać i mówić tego czego oczekuje od Ciebie przełożony to z uśmiechem i grzecznością zostaniesz odsunięty. Wprawdzie są mistrzowie z którymi pracownicy nie chcą pracować lecz są to dwie osoby z czego jedna z tych osób nie ma wystarczającej wiedzy na temat swojego działu i potrafi robić "po złości" a druga osoba nie ma wiedzy ani kultury osobistej bo potrafi zwyzywać i nabluzgać na swoich podwładnych. Warto również wspomnieć o "wyścigu szczurów" który panuje w liniach produkcyjnych, nigdy nie ma "dosyć" zawsze jest "mało". Zdecydowanie zakład dla osób które nie palą, ponieważ palić można jedynie przed pracą i w czasie przerwy. Tak więc, jeżeli nie masz nic lepszego na oku to WIKA POLSKA S.A jest dla Ciebie, pensja nie robi szału i nie pozwala na własny rozwój raczej na pewną wegetację. Dlatego też zmieniam pracę ponieważ nie widzę przyszłości z tymi zarobkami. PS. Kwestia nagodzin/soboty są miesiące bez nawet 1 nadgodziny czy soboty więc na "dorobienie do podstawy" bym nie liczył jako jakiś ratunek lecz jako okazjonalny dodatek. Również premie szału nie robią ale te 1000 zł w roku około na rękę to jednak coś, choć powoli jest co raz mniej tego. Pozdrawiam

Inż

Przede wszystkim niech skróca te durne rekrutacje. Od pierwszej rozmowy, przez drugi etap, aż po ostateczną wiadomość w moim przypadku minął ponad miesiąc, a najgorsze jest to, że na końcu zaproponowali mi kilkaset złotych mniej niż powiedziałam, że chcę zarabiać i zarabiam w obecnej pracy, więc nie mam pojęcia po co była ta szopka. Moje sugestie dla WIKA POLSKA S.A: Jasne reguły, szybsze procesy rekrutacyjne, więcej konkretów zamiast gadania o wszystkim i o niczym.

Tabula
@Inż

To prawda. Od pierwszej rozmowy do wyników rekrutacji w moim przypadku minęły ponad dwa miesiące. W tym czasie znalazłam podobne stanowisko gdzieś indziej i za większe wynagrodzenie.

Znanonim

Cały Włocławek szkoda gadać, mam 24 lata i jako inżynier tyralem w tym mieście za 1600 netto. Uciekłem. Dziś w dużym mieście przy wydatkach nie wiele wyższych mam 4000 netto z perspektywami na 5-6 k za parę lat. Na pracę poniżej tego pułapu nawet bym nie spojrzał, bez sensu takie życie sprzedajesz najcenniejszy czas czyli młodość za grosze , za które nie kupisz nowego auta, mieszkania czy nowoczesnego lekarstwa na raka. Uciekać do Wawy/Poznania/Krakowa/Wroclawia/Trojmiasta/za granicę nie wiązać przyszłości z wwk bo sobie życie zmarnujesz pozdro ;)

Ile zarabia kierownik?a ile mistrz? pisać ile zarabiacie

pracownica

wITAM logistyka chyba jeszcze najlepszy dział na SGF nie wiem jak jest na WPL miła atmosfera w pracy całkiem jakby to była inna firma bardzo miła i przyjemna p Joanna która pełni funkcje kierownika pozdrawiam ,aby więcej takich osób

omg
@pracownica

Ale podobno jeden Mistrz na SGF jest do bani,młody też zaczynał na produkcji a teraz ludżmi pomiata i nie chcą z nim pracować,jest w tym coś prawdy?

Pracowita
@omg

Napewno chodzi o p Łukasza P pracował jako zimny spawacz a teraz pomiata ludżmi my$l€ że czas okaże a człowieczek ten zrobi si€ malutki już są na niego jakieś zamiary

Noname
@Pracowita

@pracowita, nie zgodzę się z Twoją opinią ten Pan o którym piszesz to obecnie jeden z najlepszych mistrzów w SGF. Chłopak ma wiedzę i niema co się dziwić ze jest wymagający. Jeżeli w pracy wykonujesz swoje obowiązki tak jak powinno się to robić nikt do Ciebie nie będzie miał problemu. P.S Radził był uważać co się pisze ze względu na RODO bo można sobie narobić problemów.

Ok
@Noname

Haaa haaaa

Agnieszka

@pracownica, a jak wygląda sprawa związana z ogólną atmosferą pracy w WIKA POLSKA. Czy chodzi się tam z przyjemnością? Czego należy spodziewać się po tym pracodawcy? @# , czy zechciałbyś sprostować to co napisałeś? Z tego co rozumiem masz 15 letnie doświadczenie w WiKA? Co więcej mógłbyś dodać?

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.