Wika Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wika Polska Sp. z o.o.

Robert

Wydaje się, że wszystko jest dobrze bo firma jest dobra.

pracownica
@Robert

Zgadza się firma dobra tylko niektórzy ludzie oderwani od pługa którzy powinni operować widłami na polu dorwali się do władzy rządzących i myślą że są na polu u Siebie

pracownik12

(usunięte przez administratora) i brak szacunku pozatym ludzie młodzi będący przełożonymi nie mają szacunku dla osób które mają większy staż pracy niż oni lat życia.dzieci ogarnijcie się czy macie też taki sam szacunek dla swoich rodziców ,pomyślcie przez chwile że taki człowiek mógł by być Twoim ojcem lub matką ,pomyślcie o dalszym swoim życiu ,jak za parę lat możecie być tak samo szanowani jak teraz szanujecie te osoby zastanówcie się co się z wami dzieje że macie więcej wypłaty niż zwykły pracownik to wam już coś nie tak odbija do głowy.PAMIĘTAJCIE GODNOŚĆ I SZACUNEK JEST PODSTAWOWYM PRAWEM CZŁOWIEKA A NIE (usunięte przez administratora) I PONIŻANIE DRUGIEGO CZŁOWIEKA.MŁODY TEORETYCZNIE DOŚWIADCZONY CZŁOWIEKU NIE WIESZ CO CIĘ MOŻE W ŻYCIU SPOTKAĆ ZASTANÓW SIĘ NAD TYM CO TERAZ ROBISZ LUDZIE STARSI ZASŁUGUJĄ NA DUŻO WIĘKSZY SZACUNEK NIŻ TY BO TAKI CZŁOWIEK MÓGŁ BY BYĆ TWOIM OJCEM LUB MATKĄ.

Niemiecka firma, w której kwitnie stalking telefoniczny, ksenofobia i nienawiść wobec Polski. Niemiecki kapitał i zarząd, który zupełnie nie radzi sobie z organizacją pracy zatrudnionych tam pracowników. Osoby zatrudnione w tej szwabskiej firmie w czasie godzin pracy wiszą na telefonach komórkowych. Widać nie mają nic innego do roboty.Może w końcu Frau Deutschland wice prezes tej pożal się Boże spółki zajmie się kwitnącym stalkingiem telefonicznym i groźbami kierowanymi pod adresem Polaków ,którzy chcą spokojnie pracować i żyć w sowich małych ojczyznach.Wstyd,że takie rzeczy mają miejsce w fabryce że szwabskim kapitałem.Ale historia lubi się powtarzać i jest nauczycielką życia.

Agnieszka

@Arkadiusz Brzeczkowski, upominam Ciebie, że jest to forum poświęcone firmie WIKA POLAND. Nie jest to portal randkowy i tego typu wpisy, niewnoszące nic do dyskusji na temat firmy są usuwane. Podajesz się również z imienia i nazwiska więc pamiętaj, że za podszywanie się za inne osoby grożą sankcje. Czy na forum znajdą się osoby, które z chęcią opiszą sytuację jaka panuje obecnie w firmie?

montownia
@Agnieszka

A co taka ciekawa jesteś? Idź do kadr to się dowiesz.

Monter

Telefon z zaproszeniem na rozmowę.Rozmowa krótka i rzeczowa .Opis obowiązków,stanowiska pracy.Pytania o poprzednie prace jak i stan zdrowotny.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jajajajajaja

Wszystkie osoby, które tu komentują w sposób obraźliwy i naruszający dobra innych osób- tuz po sprawdzeniu adresu IP-mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej. W sieci nikt nie jest anonimowy, każdy jest świadomy własnego działania w związku z czym powinien być świadomy także konsekwencji z tego wynikających."Cytat z innego forum.

asd
@Jajajajajaja

Nazwiska jak i imiona nie padają tak, że straszyć to ty możesz babkę prądem :D

Wtf
@asd

ads masz rację a że ktoś prawdę o sobie przeczyta to boli widocznie hahah

@Wtf

Wtf a Ciebie zazdrość zżera czy co ?

Agnieszka

@Robert możesz opisać powody, dla których uważasz, że praca w WIKA POLSKA S.A jest godna polecenia? Jak rozumiem jesteś pracownikiem firmy, więc gdybyś mógł opisać warunki zatrudnienia w firmie, jak również przebieg procesu rekrutacyjnego, to wielu forumowiczów, którzy poszukują pracy z tych informacji może skorzystać.

Tomasz

Na jaką umowę na początek można liczyć?

rysa12
@Tomasz

3 msc okres próbny

rysa12

To nie portal randkowy

Witam. Jak wygląda praca jako operator cnc? Zamierzam złożyć papiery do firmy, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć na jakie mniej lub więcej warunki finansowe mogę liczyć. Pozdrawiam

Ciekawy

Może na początek dają niską stawkę do czasu sprawdzenia umiejętności?

Xls

na rekrutacji na montera i lutarza pani z kadr oferując 1500 zł pyta o płynny angielski w firmie gdzie priorytetem powinnien byc niemiecki , że odzwonią - tak wypada nawet jesli odpowiedz jest negatywna .Pracownicy z polski źli kierownikowi nie pasuja co byli zagranicą , jak się nie szanuję na polskim rynku swojego to wlasnie jest możliwość wyjazdu takie przyszły czasy, to jest tak że w Anglii znając średnio angielski ma się prace i zarobki konkretne a w Polsce Polak powie ci ,ze poziom języka za słaby i słabe kwalifikacje na okres probny za najniższą krajową . wypominanie co się działo w bylej firmie byłej gdzie szkolenia produktowe to zadne rewelacje , nowości produktowe producenci wprowadzaja caly czas i trzeba byc z tym na biezaco .i za 10 lat w innej firmie nie maja znaczenia .po co zabieracie czas komus ,mozliwosc pracy swoim kraju . Następnym razem lepiej nie psuć sobie jako pracodawcy opinii.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

Mała
@Wiktor

Z tego co wiem są nabory do pracy ????

Hhhhj
@Wiktor

Są cały czas zależy od działu i potrzeb

Jajajajajaja

Po pierwsze nie ten dział po drugie ów pan nie był żonaty a po trzecie już od dawna nie pracuję w tej firmie pozdrawiam cie dedektywie Kilka.

Mimi

GoWork.PL Strona główna CiekawostkiSen w pracy? To się opłaca! MAR 12 Sen w pracy? To się opłaca! Krótka, nawet 15-minutowa drzemka w pracy zwiększa nasz zapał do pracy, poprawia koncentracje i redukuje stres. Wszystkie te czynniki sprawiają, że stajemy się bardziej wydajni. W wielu krajach sen w pracy jest czymś normalnym, a nawet pożądanym.

Suzia

Czytając te opinie nie wiem kto pisze prawdę. Starzy pracownicy skarżą się ponieważ są nie docenieni karani zabraniem premi a młodzi opisują pozytywnie firmę. Nie uwierzę napewno w to że osoba pełniąca funkcje brygadzisty w tak preźnej firmie dostaje dodatku tylko 43 zł brutto. Moi znajomi pracują w tej firmie i z tego co mówią zarobki nie są mniejsze niż 2000 zl soboty płatne 200zł wczasy pod grusza kasa na święta Bożego Narodzenia i Wielkanocy 13 pensja i możliwość wyjazdu za granicę za nie małe pieniądze więc nie wiem czego pracownicy oczekują więcej od zakładu wiadomo że nigdzie nie jest idealnie ale niektórzy chyba za wiele wymagają od kogoś a sami nie dają nic

Demom
@Suzia

To chyba znajomi cię zle informują były wyjazdy za dobrą kasę ale się skończyły to po pierwsze, 13 pensji brak sam w lutym konczyłem 13 lat pracy dostajesz dyplom i odznake, to nie prawda że tylko starzy pracownicy się skarżą bo i młodzi też, zarabiają więcej niż 2000zł z tego bowodu iż pensja jest stała a najniższa krajowa na poczatku roku poszla w górę.... Jakie wczasy pod gruszą ogarnij się kobieto. Jak znajomy powie że zarabia w tej firmie 5000 jako robol uwierzysz i napiszesz ??? Śmieszna jesteś....

Piter
@Suzia

43 zlotych dodatku to prawda, jest to ujęte w regulaminie wynagrodzeń, rozdział IV paragraf 19.

Tymon
@Suzia

Jaka kasa na wczasy pod grusza jaka 13 pensja ? Na swieta owszem . Ale bez przesady takiej smeryki nie ma . Za sobote nie 200 tylko 120 a.to roznica ???? a zwykly pracownik na linii golej pensji ma.1600

Nowy pracownik
@Suzia

Pracuje tu od maja 2017 i jakoś nie ma żadnych wczasów pod grusza, nie ma 13 pensji, co prawda jest premia roczna, ale jest zależna od wyrobienia, a po za tym za każdy dzień chorobowego zabierają z niej 5 zloty, wyjazd za granicę nie jest dla każdego i nie można wyjechać sobie kiedy się chce, a te dwa tysiące to chyba brutto, bo nigdy takiej pensji niw dostałam nawet z sobotą, także radzę się nie wypowiadać za kogoś, może to są znajomi, którzy pracowali za czasów kfm i mają zarobki i warunki z tamtych czasów, teraz jest nieco inaczej

on
@Nowy pracownik

to prawda

Jk

Dno dno totalne a w szczególności kadra z biura same buraki i przydupasy buraków zero logiki tylko układy i która lepiej kadzi i przytakuje to ma i podwyżki i nagrody a reszta choćby zaiwaniała to i tak nic z tego. Ciekawe czy główny o tych układach wie. Ludzie otwórzcie oczy.

Inżynier

Witam, chciałbym zapytać pracowników o opinie dot. stanowisk inżynierskich w WIKA S.A. Ukończyłem studia wyższe związane z kierunkiem technicznym, obecnie pracuję dla dużej amerykańskiej korporacji (na stanowisku inżyniera) i trochę wiem jak wygląda specyfika pracy w tego typu organizacji. Płaca jaką otrzymuję w dotychczasowej firmie to 4500 PLN brutto. Czy w WIKA S.A. mam szansę na podobne zarobki? (ewentualnie jakie są widełki?). Będę wdzięczny za odpowiedź, mam nadzieję na w miarę przyzwoitym poziomie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Sbc
@Inżynier

W tym (usunięte przez administratora) Nie licz na więcej

Janek34

A na SFG tez sa sex afery?

hihihi
@Janek34

no kilka zwiazkow sie narodzilo... :p

Robol

Witam bardzo prosze o opinie chcialbym sie zatrudnic na produkcje ale nie na maszyny slyszalem ze potrzebuja ogolnie jaka tam atmoswera panuje czy ciezka praca jest i jaka placa? Zalezy mi zeby pracowac na Legskiej bo blisko mieszkam dziekuje pozdrawiam

Xxx

Co tam słychać na M8? Mam zamiar się zatrudnić lecz najpierw chciałbym wiedzieć o tym dziale coś więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Wika Polska Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Wika Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wika Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wika Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wika Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wika Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wika Polska Sp. z o.o.