ELPLC S.A.

Opinie o ELPLC S.A.

tos

tam pracują tylko ludzie z polecenia, cv można złożyć ale i tak wezmą z polecenia druga kwestia czy potrzebują:)

~bartek
@tos

Mijasz się z prawdą, firma uczestniczy m.in w Targach Pracy czy współpracuje z Urzędem Pracy

kaziu

witam czy szuka Pan operatorów programistów cnc aktualnie ? jest jakies zapotrzebowanie?

robert

pewnie nie dopłacają bo nie mogą, w ELPLC nie płaci się pod stołem jak w wielu innych Tarnowskich firmach. A na staż przyjmują ale nie każdego.

robert

Staż z UP jest zawsze płatny.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ELPLC S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechatronik / mechanik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
robert

Nie, u nas pracownik pracujący na CNC sam pisze programy - przeszli szkolenia z Edge CAM

Stasiu

Panie Robercie czy przyjmujecie osoby na programiste/operatora CNC aktualnie? Pozdrawiam

robert

doświadczenie, doświadczenie i jeszcze raz doświadczenie. Proszę złożyć CV.

Witam Jakie Państwo maja wymagania na konstruktorów?

Linein

Panie Robercie czy przewidujecie w najbliższym czasie rekrutacje związane ze stanowiskiem konstruktor-mechanik ?

@Linein

Tak, poszukujemy mamy 2 nowe etaty na to półrocze.

robert

w nowe i starsze (starsze o tyle lepsze że sztywniejsze).

robert

U nas każdy ma umowę drogi Spopoo - nie pracujemy bez umów. A jak umowa się kończy bo jest na okres próbny to zazwyczaj wiąże się to ze zmianą wynagrodzenia.

tos

Witam , to bedzie nowa maszyna czy jak to bedzie wygladac?

@tos

Już jest nowa maszyna. Lecz miejsc brak na tą chwilę gdyż już mamy zrekrutowaną kolejną osobę na CNC.

Miły
@robert

Panie Robercie inwestujecie w nowe maszyny czy staracie się kompletować park maszynowy z używanych??

tos

Witam Kiedy można się spodziewać następnych przyjęć na CNC?

tom

Tego nam niepowiedziano. Czyli faktycznie nie wygląda to tak ciekawie i korzystnie jakby się mogło wydawać.

robert

Nikt, nie pisze o tym, że nie ma nic za darmo i należy zabezpieczyć na 27 miesięcy kwotę 18 tys(bo takie może być dofinansowanie) + odsetki i opłaty - wychodzi około 21-22 tys. zł (pieniądze nie do ruszenia) lub dwie osoby muszą poręczyć zobowiązanie (kto teraz chce to robić?). Tak, że nie wygląda to już tak wspaniale.

robert

Tylko utrzymać stanowisko pracy przez 2 lata - tak, to jest naprawdę wspaniała wiadomość, tylko nikt nie pisze, że dwa razy tyle zabezpiecza UP z pieniążków firmy w banku (nie można tego użyć przez 27 miesięcy min) lub 2 osoby muszą poręczyć zobowiązanie. Dofinansowanie z tego co pamiętam może być chyba nawet 18 tys. zł. Tylko brać :) Ja tego już doświadczyłem i czy wezmę więcej to muszę się zastanowić. Oczywiście może poręczyć tylko jeden pracownik więc szukaj dusza kolejnych którzy podpiszą. Zrozumcie, że nic nie ma za darmo - jak sam sobie nie zapracujesz to nic nie dostaniesz.

tom

Zwłaszcza że pan Robert mógłby dostać dofinansowanie na stworzenie stanowiska pracy. Byłem na szkoleniu w Urzędzie Pracy, i takie rzeczy dofinansowują. Dają kilka tysięcy (chyba 8), a pracodawca musi się jedynie zobowiązać do utrzymania tego stanowiska przez minimum 2 lata. Także widać że Urząd bardzo pomaga. CV już kiedyś wysłałem więc nie wiem czy po nowym roku wysyłać je jeszcze raz do pana , czy przyjść w któryś dzień do siedziby firmy ? Pozdrawiam

@tom

proszę przyjść i zostawić CV w sekretariacie. Proszę napisać na CV słowo GoWORK

@robert

Dobrze pojawię się zaraz na początku roku, bo tak mam ustaloną kolejną wizytę w Urzędzie, więc wtedy też bym się podowiadywał dokładnie tych szczegółów.

robert

Tak,lecz nic nie obiecuję.

tom

Panie Robercie, zatem o ewentualny staż, zgłaszać się do pana po nowym roku ?

misieq

Dla wszystkich zainteresowanych. W tym roku szans na staż przez Urząd Pracy praktycznie nie ma. Staze z funduszy za ten rok kończą się w lutym, a więc takowy staż trwał by 3 zamiast 6 miesięcy. Chyba że to będzie jakoś z pracodawcą, czyli w tym wypadku Panem Robertem jakoś dogadane zeby jeszcze się załapać na tegoroczny staż , ale to już musicie rozmawiac z nim samym. W innym wypadku staż w pełnym wymiarze godzin będzie możliwy dopiero od lutego /marca przyszłego roku

Zostaw merytoryczną opinię o ELPLC S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w ELPLC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELPLC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPLC S.A.?

ELPLC S.A.