ELPLC S.A.

Opinie o ELPLC S.A.

A jakie masz doświadczenie w tej branży? Czy to Twoja pierwsza praca?

Jakie masz doświadczenie w tej branży? Czy to Twoja pierwsza praca?

bezrobotny_

Hanno - Gdyby widział zachodzące zmiany, w firmie i widział w niej przyszłość - gdyby był doceniany za to co robi, gdyby miał odpowiednią ilość czasu na wykonanie swojej pracy, i widział możliwość awansu to by nie odszedł. Gdyby każda godzina jego pracy (czas poświęcany pracy), była tak rozliczana - jak on sam był rozliczany - to by nie odszedł. Czasami wystarczy dobre słowo, od właściciela "prezesa" - dobra robota. Kolejny projekt zamknięty. Niestety kadrze zarządzającej tego brakuje ... przecież pracownik, nie może pomyśleć, że jest dobry. Zatrudnij się, a doświadczysz tego.... Doświadczysz, tego że zawsze jest źle - bo zawsze się coś znajdzie. Resztę sobie sama dopisz.

@bezrobotny_

Panie bezrobotny_ jednak żal po odejściu, rozumiem teraz w innej firmie gdzie pracujesz już nie ma takiego rozwoju - lecz to my w ELPLC kreujemy ten świat technologii. My nie jesteśmy garażem 10 osobowym a Team-em ponad 120 osób. Teraz tam gdzie jesteś Prezes czy dyrektor (ba właściciel) nie przychodzi i nie przywita się z Tobą - choć to mała firma. Jesteś szarą myszką a u nas każdy pracownik czuje, że go cenimy. Zadbaj o swoich pracowników a oni zadbają o Twoich klientów.

obecny

Drogi Kolego. Nie bardzo rozumiem agresje w Twoich wypowiedziach. Przytaczanie wyrwanej z kontekstu "podrasowanej" anegdoty, lub straszeniem, że pracownicy są tak rozgoryczeni swoją pracą, że planują masowe zwolnienia czemu ma slużyć? Co Chcesz udowodnić i komu? W firmie pracuje ponad 120 osób rotacja jest minimalna, cały czas zatrudniane są nowe osoby a tzw "starzy pracownicy" z tego co wiem wszyscy dalej pracują w Elplc. Firma realizuje coraz ambitniejsze projekty w wielu aspektach pionierskie, czyli ludzie są zmotywowani do pracy, a jeśli nie... to jest już problem Roberta nie Twój. Ciesze się, że Znalazłeś miejsce pracy w którym Jesteś szczęśliwy(bo o to w tym wszystkim chodzi), rozumiem też chcesz sie podzielić swoją opinią o elplc ale można forma w jakiej to Zrobiłeś pozostawia wiele do życzenia, był tu gdzieś taki post podpisany Mati gdzie kolega wypisał liste za i przeciw, naprawde na poziomie. Proszę nie Stawiaj siebie w roli "głosu" pracowników elplc bo nie jestem pewny czy wszyscy by sobie tego życzyli.

pracownik_elPLC
@bezrobotny_

Pracuję obecnie w elPLC i jak czytam powyższe wpisy "byłych" to mam wrażenie, że pracowali w jakieś innej firmie. Bardzo nie podoba mi się stosowana forma wpisów "MY" mająca wmówić czytającym, że są to głosy wszystkich pracowników. Zdecydowanie się z tym nie zgadzam. Jestem pracownikiem już dobrych kilka lat i praca w elPLC daje mi ogromną frajdę i dużo mnie nauczyła (wiem że brzmi to jak slogan reklamowy ale naprawdę tak myślę). Mam płatne wszystkie nadgodziny, których tak naprawdę ostatnimi czasy jest bardzo mało. Zdarzają się tematy bardzo trudne, jest często spinka żeby oddać temat w terminie - ale tak jest w firmach które budują prototypy i to powoduje że nie ma czasu na nudę. Dobrą kwestią jest podział na specjalizacje - czyli zajmujesz się tym co umiesz. Jeżeli chodzi o organizację pracy to wprowadzono u nas ostatnio standard ISO w prawie niezauważalny dla mnie sposób, okazało się, że ja już wcześniej go spełniałem. W poprzedniej firmie w której pracowałem wprowadzenie ISO to był istny horror. Jak rozumiem największą bolączką tych krytycznych wpisów były za małe zarobki - U mnie pensja w porównaniu z moimi kolegami pracującymi w innych firmach jest naprawdę OK. A problem z logowaniem się kartą, czy obecnością kamer w firmie mają chyba tylko osoby które chcą coś ukryć. PS.1. Gratuluję Koledze który znalazł super pracę, nie rozumiem tylko dlaczego jest taki sflustrowany i złośliwy. Ps.2. Robercie myślę, że nie powinieneś się tak szczegółowo odnosić do tych wpisów - spora część jest pisana tylko po to, żeby Cię sprowokować. Nie odbieraj tego tak personalnie - pamiętaj, że te kilka opinii nie wyraża zdania całej ekipy.

Robert

Ktoś skasował Ci post? Ja nie muszę bo nie mam nic sobie do zarzucenia. Cały Twój post skwituję jednym mądrym powiedzeniem: Jeśli ktoś mówi o Tobie coś złego to głównie dlatego, że o sobie nie może powiedzieć nic dobrego. PS. Żebyś choć jedną swoją wypowiedź poparł faktem to moglibyśmy dyskutować.

Robert

Wysłał mi to kiedyś ktoś wie jaka jest prawda i poznał osobę, która to pisze: Nie przejmuj się, jeśli usłyszysz o sobie nieprawdziwe plotki, bo plotki wymyślają ludzie, których zżera zazdrość. oraz Nie przejmuj się ludźmi, którzy obgadują cię za plecami. Ci ludzie szukają błędów w tobie i w twoim życiu ... zamiast naprawić swoje.

uczciwy

OOoo to jak placom po 3 tysiące nowemu pracownikowi, to odejdzie stara kadra - bo stara tyle nie zarabia. Jak se chłopaki poczytają tu, to nie będą chcieli robic, skoro nowy ma lepiej i robi mniej. Tak to nigdy nie będzie dobrze gdy młody ma więcej niz stary pracownik.

@uczciwy

Biedni są Ci co odeszli i teraz powrotu nie mają do ELPLC. Żal jest ogromny kiedy inni zarabiają więcej niż Ty teraz ? - straciłeś szansę odchodząc - cierpliwość cnotą. A powiem Ci coś w tajemnicy (tylko nie mów głośno bo Twoi koledzy z pracy do nas będą aplikować i zostaniesz sam) - będą zarabiać jeszcze więcej - ta według Ciebie stara kadra.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ELPLC S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechatronik / mechanik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Hanna

@Mati wiele aspektów zatrudnienia. które wymieniasz są naprawdę pozytywne. Czy widziałeś możliwość awansu w firmie? Perspektywa awansu dla wielu, to czynnik który decyduje o długoterminowym zatrudnieniu w danej firmie.

Mati

Jestem bylym pracownikiem ( programista plc ) i właśnie ktoś polecił mi lekturę tego forum. Nie zamierzam jednak wdawać się w utarczki słowne i wycieczki personalne, bo uważam, że nie dotego forum sluży. Skoro już tu jestem , to chciałbym podzielić się moją opinią z ludźmi, którzy są zainteresowani pracą w elPlc. Bezcenne doswiadczenie Sprzęt z reguły najnowszy Sluzbowy laptop PG i telefon Problemow z wyplatami nie było Elastyczny czas pracy Zarobki tarnowskie Pracy zawsze pod dostatkiem Funkcjonowały umowy lojalnościowe i o zakazie konkurencji Szkolenia Ogólnie nie żałuję, był to dobrze zainwestowany czas (2 lata)

Gigi
@Mati

Mati, co Cię skłoniło do zmiany pracy?

Robert

Dzień dobry, Tak poszukujemy programistów PLC - doświadczenie min 2 letnie. Tak poszukujemy programistów CNC z obsługą obrabiarki - doświadczenie min 2 letnie.

Pytający

@Robert Witam Panie Robercie, Czy obecnie prowadzicie rekrutacje na stanowisko Programista PLC ? P.S. Na waszej stronie internetowej dział kariera w elPLC jest chyba rzadko aktualizowany :)

Michal

Witam Czy poszukuje programistow cnc?

Robert

Corocznie nasi pracownicy delegowani są na szklenia specjalistyczne poza zakład pracy. Jeżeli jest taka potrzeba to i poza granice naszego kraju. Kilka osób miało możliwość szkolić się w USA. Pracownik ma też możliwość wyszukania szkolenia jakie go interesuje i przedstawienia go do akceptacji. Dodatkowo jest organizowane bardzo dużo szkoleń technicznych w siedzibie spółki przez firmy dostarczające urządzenia. Oczywiście żeby nie było tak pięknie to - wszystko zależy od czasu (możliwość oddelegowania pracownika) oraz stanowiska na jakie osoba została zatrudniona. Dodatkowo od stażu pracownika i podejścia do pracy. Jest też podpisywana umowa o podnoszeniu kwalifikacji (lojalnościowa), od teraz przed szkoleniem. Mam nadzieję, że udzieliłem odpowiedzi na zadane pytanie.

szukający_

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników - mógłby powiedzieć jak pracuję się w ELPLC, jakie są wymagania ? Słyszałem .. że biorą do pracy ludzi z małym doświadczeniem, oraz - że przejęła to jakaś korporacja z centrum Polski. Czy to jest prawda ? Jaka jest atmosfera - spokojna praca na wszystko jest pora, czy gonitwa i wyśrubowane norny do zrealizowania ? Na jakie zarobki można liczyć, czy są jakieś dodatki - jakiś socjal ?

W firmie pracuje się dobrze, nie wiadomo jak będzie po zmianie właściciela. Sam aktualnie dojeżdżam do identycznej pracy w podobnej firmie do Krakowa, 30 min (autostradą) a zarabiam 2 razy więcej już po odliczeniu dojazdów. Tam w ogóle jest i co chwile powstaje wiele takich firm i cały czas ktoś zatrudnia na wszystkie stanowiska, więc jak ktoś ma trochę chęci i zna się to pracę za dobre pieniądze znajdzie od ręki. Dla mniej ambitnych albo zielonych elplc będzie idealne.

Robert

Właściciel nadal ten sam, to tak dla ścisłości tematu. 30 min do Krakowa - dobry czas - gratuluję fantazji :) (już po pierwszych dwóch zdaniach można sobie wyrobić opinie o piszącym ten post). "Tam w ogóle jest i co chwile powstaje wiele takich firm i cały czas ktoś zatrudnia na wszystkie stanowiska.." - to jest świetny tekst - powstają jak grzyby po deszczu firmy zatrudniające ponad 100 osób w jednej chwili, jest ich tam dużo i zatrudniają na wszystkie stanowiska. Widać, że kolega jechał jednak bardzo szybko żeby się nie spóźnić do pracy i pisał wiadomość na GoWork. Drogi były pracowniku: właśnie dla tych mniej ambitnych i zielonych firma nie miejsca. Życzę Ci powodzenia w nowej pracy bo każdy następny pracodawca jest lepszy i pamiętaj - to co dajesz, zawsze do Ciebie wróci. PS. Można by dużo pisać lecz każdy ma swój punkt widzenia i nie należy wdawać się w zbędne dyskusje. Racja zawsze jest po obu stronach i niech tak pozostanie. Nikt nie jest niczyim niewolnikiem i dlatego każdą umowę można rozwiązać zgodne z jej zapisami. Wyznajemy zasadę Fair Play dla obu stron - my to respektujemy, niestety z drugiej strony jest to różnie. Ale cieszmy się tym, że gospodarka idzie do przodu i nie będziemy narzekać przez długi czas na brak pracy.

Robert

Będę zawsze bronił dobrego imienia ELPLC, dobrego imienia pracowników i swojego własnego. Na tyle wydaje mi się Panie M., że już mnie Pan poznał. Nie pozwolę obrażać nikogo z kim pracuję lub będę pracował używając zwrotów "Dla mniej ambitnych albo zielonych elplc będzie idealne.". Szanujmy się wzajemnie.

Witam, Od dłuższego czasu przyglądam się firmie elPLC i zauważam, że firma cieszy się dużym uznaniem i ciągle się rozwija co w naszym regionie jest dużym plusem. Zastanawia mnie tylko na co może liczyć osoba z kilku letnim doświadczeniem w branży automatyki w tej firmie, podpowie ktoś na jakiego rzędu zarobki można liczyć i jaka jest możliwość rozwoju zawodowego.

Zależne od umiejętności i doświadczenia. Proszę złożyć CV. Pozdrawiam

Hanna

Sprawdź, kogo "elPLC" Sp z o. o. poszukuje do swojego zespołu. Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy - http://www.elplc.pl/poszukujemy-nowych-pracownikow/ Jakie macie już doświadczenia z "elPLC" Sp z o. o. ?

robert

Przyjmujemy stażystów - proszę o szczegóły pytać u nas w sekretariacie.

mimi93

Dzień dobry. Zastanawiam się nad tym czy macie Państwo jakiś program stażowy dla studentów ostatnich lat? Na Państwa stronie niestety nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Czy to oznacza, że aktualnie nie szukają Państwo stażystów, czy w każdej chwili można złożyć aplikację i czekać na odpowiedź?

zcz

O rany @diler, to skoro można liczyć na zarobki przekraczające te 3 tysiące złtoych, to się nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. Przecież to się jeszcze wiąże z odpowiednimi premiami, zwłaszcza, że benefity również urozmaicają zatrudnienie.

robert

Szukamy, proszę ofertę przesłać na biuro(AT)elplc.com

chętny do współpracy

Witam, czy poszukują Państwo kontrahentow, którym zlecacie obróbke na CNC?? Gdzie można wysłać zapytanie??

robert

Nie wszyscy są z polecenia. CV przeglądamy szczegółowo i jak coś nas zainteresuje to zapraszamy na rozmowę. W chwili obecnej zatrudnionych jest 82 osoby, 83 czeka w kolejce + 2 stażystów.

Zostaw merytoryczną opinię o ELPLC S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w ELPLC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELPLC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPLC S.A.?

ELPLC S.A.