ELPLC S.A.

Opinie o ELPLC S.A.

robert

My nie mamy linii montażowej na której produkuje się elementy. My budujemy maszyny i linie montażowe oraz technologiczne. Proszę zobaczyć na naszą www - jest tam pokazane czym się zajmuje firma. www.ELPLC.pl

robert

Nie koniecznie - lecz jeżeli jest to praca na montażu gdzie są delegacje to bardzo przydatne jest prawo jazdy. Pytanie czy ktoś go nie ma bo nie wyrobił czy kiedyś miał a już nie ma (jeżeli to drugie to daje do zastanowienia).

rafal

Z tego co widzę to przy każdej ofercie pracy w pańskiej firmie, wymagane jest prawo jazdy. Czy jego brak dyskwalifikuje kandydata?

robert

Tak, w ciągu 2-3 miesięcy są duże szanse na wznowienie zatrudniania - może to być nawet około 10 nowych miejsc pracy.

tos
@robert

Wow! Wzrost o 15%? Firma ma tyle zleceń i się rozwija czy dotychczasowi pracownicy rezygnują?

@tos

Nikt do tej pory nie zrezygnował. Pracy nam nie brakuje :) może bardziej czasu.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy ELPLC S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechatronik / mechanik? Podziel się swoimi doświadczeniami.
tos

witam, czy można się spodziewać w najbliższym czasie rekrutacji na stanowisko Operatora CNC frezarki?

Rafall

Oferty pracy są ukryte w zakładce "O firmie". Następnie przechodzisz do "Kariera w Elplc" i masz

Proszę złożyć CV

Mat

Witam czy są przewidywane u Państwa rekrutacje na stanowiska w dziale IT? Czy ewentualnie byłaby możliwość odbycia stażu?

robert

Już kilka razy - raz nawet mama przyszła z szukającym pracy i nie wiem kto szukał mama czy młody człowiek. Nie wspominając o telefonach ile matek dzwoni za pracą dla swoich pociech :)

mama
@robert

To tylko pozazdrościć rodzinnego wsparcia :)

@mama

To może mama jeszcze będzie wstawać rano i za nich pracować :)

mama
@Robert

A pracuje u Was jakaś mama?

@mama

Tak, pracuje nawet trzy :)

rafall

Jak można przyjść na rozmowę w krótkich spodenkach? Nawet o tym pomyśleć. Naprawdę takie sytuacje miały miejsce ?

robert

oczywiście, ze jest zakładka z ofertami pracy - (usunięte przez administratora) tylko proszę nie przychodźcie w spodenkach na rozmowę o pracę i jeszcze w towarzystwie swoich dziewczyn.

robert

na chwile obecną niestety nie.

Ewika

Witam serdecznie, czy są przewidywane u Państwa w Firmie jakieś rekrutacje na stanowiska biurowe? (kadry, sekretariat). Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Heindenhain, Sinumeric

adk

na jakich sterowaniach macie maszyny?

robert

Za około 1 - 2 miesięcy wznowimy rekrutację na stanowiska frezer CNC, frezer konwencjonalny, szlifierz, tokarz.

adk

Witam potrzebujecie Operatorów CNC?

Robert

Sąsiedni duży zakład ? proszę CV wysłać na biuro@elplc.com Dziękuję, staramy się po prostu pracować - aha jest nas 68 osób na dziś po rozmowach.

robert

Jest jedno wolne miejsce dla konstruktora mechanika. W firmie pracuje 66 osób, dziś rozmawiamy z kolejnymi 3 osobami.

DMN
@robert

Słyszałem dużo dobrego o Waszej firmie... Wiem też że parę osób do Was przeszło z sąsiedniego dużego zakładu. CV wysłane na adres sekretariatu... zobaczymy :)

DMN

A jak u Was z pracą dla konstruktora mechanika ? Ile osób liczy buro ?

Zostaw merytoryczną opinię o ELPLC S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w ELPLC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ELPLC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELPLC S.A.?

ELPLC S.A.