Opinie o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

misiek

ciekawe gdzie sa posty poczatkowe o romansach w firmie i o wyjazdach sluzbowych etc?

prawda o ep

pracownicy dostaja przykladowo pensje plus jezeli jeszcze robia cos extra szukaja ludzi slupow na te dodatkowe pieniadze zeby podpisywali umowy z ep bo im prawdopodobnie przekroczy prog podatkowy wiem stad ze mnie to proponowano ale odmowilem nic tylko do prokuratury doniesc

student

Niedługo idę na praktyki do jednej z pracowni EPK i chciałbym zapytać czy istnieje możliwość załapania etatu po zakończeniu praktyki lub pisania pracy mgr z tego co będę mógł tam zrobić? Bo byłoby to dla mnie jak złapanie boga za nogi

hinak

@fonti, hej, a mógłbyś napisac jakies konkretniejsze argumenty za zatrudnieniem w energoprojekcie, bo to co wypisałeś brzmi jak z jakiejś broszury reklamowej. Interesowałoby mnie jak jest tam z atmosferą, jak orientacyjnie kształtują sie pensje, czy szefostwo jest w porządku, czy sa nadgodziny lub praca w weekendy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

ile masz lat doswiadczenia, to tyle tysi masz na koncie

ep

ile masz lat doswiadczenia, to tyle tysi masz na koncie

pytanie

Czy w EPK są jakieś dodatkowe formy wynagradzania dla pracowników? Służba zdrowia, jakieś karty na fitnes itp?

pracownik_EPK

Z reguły nie chwalę się zarobkami i teraz też tego nie zrobię. Powiem tylko, że kasa jest bardzo dobra i próżno takich stawek szukać u innych pracodawców. Oczywiście wiąże się to z dość sporą odpowiedzialnością za wykonywaną pracę jak i również z sporymi nakładami pracy.

aqq
@pracownik_EPK

Czyżby autoreklama tego zgreda kowalskiego????

pracownik_EPK

W porządku biuro. Pracuję tam już jakiś czas. W EPK robimy duże projekty przy ktorych można się nauczyc wielu ciekawych rzeczy. Przedsiebiorstwo polecam każdemu. Pieniazki rowniez sa bardzo w porzadku. Pomyslalem, ze napisze opinie, bo przeczytalem kilka starszych i wiele z nich jest po prostu nieprawdziwych.

Janek

Opinie o Energoprojekt są całkiem pozytywne. Powiedzcie mi gdzie zamieszcza ogłoszenia Energoprojekt, bo na ich stronie nigdy nie znalazłem nic o ofertach pracy. Jestem też ciekaw czy Energoprojekt jak przyjmuje pracownika to tylko na czas projektu? czy po skończeniu tematu nie zwalnia ludzi jak to robi od lat pewna duża firma z Gliwic. Szukam pracy w której można zaczepić się na dłużej. Doświadczenia już trochę mam zarówno w projektowaniu jak i wykonawstwie. Czy ktoś może podać przybliżone wynagrodzenie np. starszego asystenta?. Bo o zarobkach pisano tylko doświadczonych projektantów, a ja akurat dużych obiektów przemysłowych nie projektowałem.

ktosss123

a ja sie tam dostaliscie, składając tylko cv ?

@@@

Ja jestem świeżakiem w Energoprojekcie. Pracuję kilka miesiący i na nic nie mogę narzekać. Do firmy dostałem się bez "pleców".

@up

Najpierw 3 miesiace, potem dłużej.

@up

Dają normalną umowę o pracę.

Reven

Witam, czy pracują tam osoby po gospodarce przestrzennej zajmujące się MPZP itp?

guti

Fakt jest jeden, firma zbiera wszystko z rynku. Zbiera, ale przy okazji nie wyrabia się z przyjętymi zobowiązaniami. (usunięte przez administratora) Ale jest tam zatrudnionych masa świetnych fachowców.

epeka

SzalonaBrygida powiem Ci szczerze, że jak długo pracuję w EPK, tak nie widziałam i nie słyszałam o rzeczach o których piszesz. Jeżeli chodzi o samą pracę - jest zupełnie odwrotnie w stosunku do tego co napisałaś. Polecam!

SzalonaBrygida

Witam, Firma ta jest tylko dla znajomych od dyrekcji itp. Mało kto dostaje się tam bez znajomości. Wszyscy wszytko o Tobie wiedza, jak kupisz sobie nowe auto to odrazu dostaniesz maila od polowy biura, że Ci gratulują a tam poprostu zawiść. Dyrektor woli zatrudniac swoich znajomych bez studiów niż ludzi obcych. Wielka ilość przekretów na wszystkim. Na starcie dostaniesz 1600zl netto. Całe wynagrodzenie polega na premii której może kiedys zabraknąć i wtedy zostaniesz z goła podstawa. Atmosfera jest fatalna wszyscy wszystkiego Ci zazdroszcza i każdy plotkuje o wszystkich. Ludzie musza kłamać, że byli na wakacjach w egipcie niż np naprawde byli na kanarach, bo jak się dyrekcja dowie to odrazu premia w dół.

inz
@SzalonaBrygida

Nie wiem, skąd przyszła Ci do głowy taka opinia. Pracuję w EPK już jakiś czas i bardzo sobie chwalę. Wystarczy spojrzeć ile nowych osób przyszło ostatnio do firmy, żeby zobaczyć jakie to bzdury o zatrudnianiu tylko znajomych dyrekcji. Idealnej firmy nie ma, a w EPK zarobki bardzo ok, atmosfera również, nie ma co narzekać.

taki_tam

@Ramon Arboleda: Firma jest po prostu genialnie zarządzana. To nie jest bandyctwo, to jest sztuka. EPK to najlepsze biuro w Polsce.

@taki_tam

Genialnie zarządzana kosztem konkurencji, którą niszczy wszelkimi dostępnymi metodami.Z działań tej firmy wynika że chce być monopolistą na rynku. Jeśli Pan pisze że takie działania to nie bandyctwo tylko sztuka no to życzę wszystkiego najlepszego. A ze stwierdzeniem że EPK to najlepsze biuro w Polsce byłbym bardzo ostrożny, na pewno jedno z najliczniejszych pod względem zatrudnienia, rozumiem że przemawia przez Pana lokalny patriotyzm. Taką politykę jaka prowadzi obecnie EPK to równia pochyła, nie chcę być złym prorokiem ale nie wróży wam to nic dobrego, przypominacie kolosa na glinianych nogach.

@Ramon Arboleda

Rozumiem że ta @ to nie jest złosliwość z Pana strony tylko sztuka :) pozdrawiam.

Ramon Arboleda

Bandycka firma wykańczająca konkurencję a ich leciwy prezes to pazerna bestia (usunięte przez administratora)t

Bosek

Teraz beda przyjecia, sartujcie

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA - Katowice

• Jak się pracuje w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA