Opinie o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

Kapitalne przedsiębiorstwo z rewelacyjnymi warunkami pracy. Praca na oprogramowaniu z najwyższej półki i tylko przy największych i najbardziej prestiżowych projektach. Pieniądze też są bardzo OK. Lepszego i bardziej przyjaznego biura w Polsce chyba nie znajdziecie.

qwerty

Ktoś się orientuje, czy jest planowana rekrutacja w pracowni budowlanej w najbliższym czasie? Jakie wymagania trzeba spełnić aby dostać się do tej firmy? Dzięki z góry za odpowiedź.

stary cap

@ edek Warto się starać o pracę u nich. Zarobki zależne od stanowisk, ale inżynier/projektant (wliczając w to premie kwartalne) w granicach 5-10tys. "na rękę" i wyżej też możliwe. Zwroty za delegacje, jak duzo jeździsz, też dają ładną sumkę. Szkoleń oczywiście jest wiele, a najwięcej dają wypady w teren (na budowy, narady itp.), budowa to najlepsza szkoła :-)

aqq

zdecydowanie nie polecam. No chyba że po trupach chcesz zrobić karierę i tylko forsa się liczy.

ziuu
@aqq

Co masz na myśli. Jakie wyglądają warunki finansowe i social?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Steven King

Normalnie podoba mi sie ta firma, duzo się dzieje. Ciekawe imprezy firmowe, sympatyczny prezes, intrygujaca pani z marketingu. Są jakies rekrutacje obecnie? Do ktorego dzialu uderzyć zeby zalapać sie na największe atrakcje?

stary cap

Pomijając układy i układziki, które są chyba w każdej firmie, trzeba szczerze przyznać, że nie ma chyba lepszej firmy projektowej (energetyka) w Polsce. Firma nieźle zorganizowana, ludzie z którymi dobrze się współpracuje, zarobki dobre, dodatkowo premie kwartalne (niezłe). W pracowni elektrycznej całkiem fajnie się pracuje. Sporo można się tam nauczyć i nawiązać dużo ciekawych kontaktów, dobrze przy tym zarabiając. Sam miałem to szczęście tam dość długo pracować i miło te lata wspominam.

kogut

Wszystko fajnie tylko czemu pisze te komentarze cały czas jedna osoba(usunięte przez administratora)

rakieta

Jak się to wszystko czyta, to można jedynie pomyślec, że jeżeli to prawda, to Panie Boże patrzysz, a nie grzmisz. Jeżeli to wszystko prawda, to(usunięte przez administratora) się chce. Wspólczuję tylko ich żonom, i ich mężom, a dzieciom też. Fuj!!!!!!!

I to jest firma, która ma projektować bloki energetyczne za miliardy. Co za (usunięte przez administratora)

Szukający

Dzień dobry, Czy w zwiazku z projektami takimi jak Kozienice itp. sa w biurze przyjęcia? Czy mozna wiedzieć jaki jest przedział płacowy. Mam 7 lat doświadczenia i uprawnienia budowlane. Instalator. Pozdrawiam i z góry dziękuje za informacje. P.S. Może Państwo orientujecie się gdzie jeszcze ewentualnie są przyjęcia (podobne pracownie) Pozdrawiam

PRZYJACIEL

ZAMKNIJCIE TĄ STRONĘ BO TO JEST CHORE JAK MOŻNA TAK SZKALOWAĆ LUDZI

Kamil83

inż xyz - dziekuje za informacje

inż xyz

Kamil83 - 2012-11-28 09:38:49 Witam, Sukam pracy jako projektnat elektryk. Czy orientujecie sie jak z miejscami w EPK i jakie zarobki? Tylko prosze nie Piszcze o jakis (usunięte przez administratora)i innych bzdetach. Pytam konkretnie.Pracy jest generalnie dużo, nie wiem jak dokładnie z miejscami w pracowni elektrycznej, ale na pewno warto się starać o etat w EPK. Zarobki bardzo zadowalające. Istotna jest dobra znajomość j angielskiego.

Kamil83

Witam, Sukam pracy jako projektnat elektryk. Czy orientujecie sie jak z miejscami w EPK i jakie zarobki? Tylko prosze nie Piszcze o jakis (usunięte przez administratora) i innych bzdetach. Pytam konkretnie.

Alojzy Bąbel

Co to za opinia?! Chyba pomyliłeś firmy? Świetna firma, świetna kadra, życzliwi ludzie. Praktykowałem w marketingu, wiele się nauczyłem. Kierownik Działu, Pani (usunięte przez administratora) jest znakomitym fachowcem, a to o czym piszesz...co mówią lekarze?

PRAKTYKANT

Coś się tak (usunięte przez administratora) uwzięła? Byłem dwa lata temu na praktyce w dziale marketingu i nie było źle. Praktyka jak praktyka. Szefowa jak szefowa. W dziale są zatrudnieni między innymi świetni graficy i współpraca z nimi przyniosła mi korzyści. A pani (usunięte przez administratora) pracuje na jednym piętrze z mężem, więc opisywane przez ciebie sytuacje to raczej bujda na resorach! Jak masz prywatne pora (usunięte przez administratora) nki to załatw to inaczej!

dddd

Hehe opole bedziecie miec opole jak świnia niebo cepy jedne !

literat
@dddd

motto działalności enegoprojektu katowice

fluorek.anty

Co tam u was słychać? Czy macie jakieś podwyżki? U nas w Centrum Projektowym wszyscy dostali od 18-20% a kluczowi pracownicy nawet 30%. Ponoć to a konto prac projketowych na OPOLU , słyszałem ,że EPK Katowice tak dobrze płaci za roboty na Opolu , to pewnie u was też są podwyżki.

marinoko

święta prawda.(usunięte przez administratora)

Yasny

Czy są planowane jakieś przyjęcia teraz do Energoprojektu? Jakie oprogramowania 3D jest stosowane w firmie? i na jakie zarobki mozna liczyc? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA - Katowice

• Jak się pracuje w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA