Opinie o HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Mariola

Jeżeli jesteś w pełni dyspozycyjny, lubisz pracować w soboty a nawet w Święta ciągła zmiana godzin pracy to dla Ciebie nie problem - zapraszamy do Hmp. Jeżeli chcesz doświadczyć czym jest mobbing zatrudnij się na dziale kontroli końcowej - z chęcią pozbawimy Cię resztek godności. W zamian oferujemy: -zatrudnienie na pełen etat poprzez firmę pośredniczącą -z szansą na zatrudnienie przez naszą firmę już po kilku latach. -szansę rozwoju -co prawda nie zapewniamy szkoleń (poza BHP i ppoż) ale co drugi pracownik to kierownik. -regularne podwyżki wynagrodzeń- co 5 lat - pełne uczestnictwo w życiu firmy, w razie kryzysu (a dopadają nas regularnie) zmniejszymy wynagrodzenie - nie martw się pracą w soboty i Święta -w zamian możesz mieć wolne w dowolny dzień tygodnia, a jeżeli nie wiesz który sami Ci wybierzemy (mamy roczny okres rozliczeniowy) , ułożymy życie Tobie i Twojej rodzinie - jeśli ją jeszcze masz. - i prawdziwa BOMBA!!! raz do roku odwiedza nas Prezes prosto z Berlina! Mówi jacy jesteśmy świetni , jest szansa na uścisk dłoni! A nawet czasami za klaszcze. Czy potrzebujesz jeszcze większej motywacji!!!???? Zapraszamy

Kiedyś było...

Aneta - nic dodać nic ująć. Od czasu powołania kadry w firmie powoli wszystko zmieniało się na gorsze. Wszech obecne bieganie za ilością, na siłę kolorowanie list priorytetów, bezsensowne nadawanie kolorów. Z jednej strony każe się robić najpierw zlecenia prio po czym rozlicza się, że na innej zmianie ktoś zrobił więcej. Mimo, doświadczenia kadry w pracy na swoich działach, absolutnie nie pamięta co z czym i ile czasu zajmuje. Łamane są procedury jakościowe, a pracownikom daje do zrozumienia non stop MAŁO. Nieporozumieniem jest tzw magazyn - (usunięte przez administratora) zajmujący się wszystkim tylko nie magazynem. Od plotek po przepisy kulinarne w internecie. Genialny pomysł aby każdy pracownik pracował na każdym dziale - mając z tyłu głowy znajomość procedur jakościowych to absurd, na który mógł wpaść tylko jeden człowiek. Pracownikom non stop nadaje się pkt w tabeli - (usunięte przez administratora) natomiast podwyżki....no jest źle, jest kiepsko - nie wiadomo jak to będzie. Wisienką na torcie było wspomniane wcześniej zabranie nadgodzin i wprowadzenie rocznego okresu rozliczeniowego (usunięte przez administratora) Innym pięknym przykładem jest oczekiwanie na wizytację Niemców i praca na gwizdek. Idą!! Pracujcie!! Oczywiście podczas poważnych wizytacji także. Pracowałam / łem ale dość. Można w Gorzowie znaleźć dużo lepsze zajęcie niż ta firma. Może jeśli zmieni się kadra ale na dzień dzisiejszy stanowcze NIE.

Jack Aubrey

Kiedyś nawet spoko obecnie smuteczek

Szymon
@Jack Aubrey

Dlaczego Twoim zdaniem w hmp-Heidenhain zaszły negatywne zmiany? Chodzi o atmosferę, pensję, czy coś innego? Doprecyzuj proszę o czym mówisz, jestem ciekaw co masz mi do powiedzenia.

Henry

Firma posiada opinię dobrego pracodawcy potwierdzoną przez wielu pracowników, polecam pracę.

Czy kandydat na stanowisko Elektryk Hamburg wymiana lamp w firmie HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Aneta

Pracowałam tam kilka lat. Na początku był to bardzo dobry pracodawca. W momencie gdy powstała kadra kierownicza z naszych rodaków, wszystko szło w złym kierunku. Za wszelką cenę chcieli przypodobać się Niemcom. Wprowadzono 3 zmiany, od ludzi wymagało się aby potrafili pracować na wszystkim. Problemy z urlopem a z ostatnich miesięcy wiem, że pracujące są wszystkie weekendy oraz wprowadzono roczny okres rozliczeniowy(płatne weekendy wycofano). Zarobki nie są już tak konkurencyjne jak były kilka lat temu(nadal mam kontakt ze starymi pracownikami). Maszyny mają ponad 20-30!! letnie, mało precyzyjne. Dział kontroli końcowej oraz magazyn słynie z kiepskiej atmosfery, skarżenia i mobbingu. Cieszę się, że mnie tam już nie ma - Z opowieści tych co jeszcze zostali.

Moc

Bartek to chyba troszeczkę stracił kontakt z rzeczywistością, ale nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić, zwłaszcza, że jest to lepsza firma niż te dwie co gonią za nią w rankingu, ja uważam, że można dać jej szansę, że fajnie byłoby tutaj pracować..

Bartek

Ludzie po prostu są świniami. Świat był by o wiele lepszy gdyby znikła z niego zazdrość i obwinianie całego świata za swoje nie powodzenia. Pamiętaj co cię nie zabije to cię wzmocni::))

Zostaw merytoryczną opinię o HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Gen.Fieldorfa-Nila 18
    66-400 Gorzów Wielkopolski

HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.