Opinie o HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Dwa lata temu pisaliście, że realnie można wyciągnąć ponad 4 tysiące netto, aktualnie jak jest, 5 z przodu pracownik produkcji zobaczy? Jakieś ciekawe benefity macie? Opiekę medyczną, kartę sportową albo bony np z okazji świąt. Bo nie znalazłem aktualnych ofert żeby się dowiedzieć :)

Były Nowy wpis

Ponad 4 tysie to było jak były przymusowe soboty, teraz to pracownicy mają przymusowe wolne. Piątka z przodu netto to fajne marzenie.

@Były

Masz od kogoś z byłych kolegów info, skąd te przymusowe wolne? Czy firma ma jakieś trudności finansowe? Tak, jak pisał przedmówca żadnych ofert pracy. Zajrzałem nawet do krs-u ale nic niepokojącego tam nie odnotowano. Firma działa.

Dorota

Udzieliłby ktoś może rzetelnej odpowiedzi odnośnie zarobków tutaj? Jeszcze parę miesięcy temu ktoś pisał, że nawet 4 tys z premią się niby nie wyciągnie. Serio tak jest? Jak konkretnie to wygląda?

321.. Nowy wpis
@Dorota

Tak właśnie jest, jeśli pracujesz od poniedziałku do piątku, lecz jednak możesz sobie dorobić na nadgodzinach w soboty. Trzeba też wspomnieć że te dobrowolne pracujące soboty są przymusowe tak więc zarobisz nawet trochę więcej niż te 4tys. A tzw długie weekendy w hmp nie istnieją, a nawet zwykle to nie norma.

Kamil Zdun

Kto pracował w hmp ten w cyrku się nie śmieje

Kontroler biletów
@Kamil Zdun

Praca w HMP jest trochę jak ten film z DiCaprio.

@Kontroler biletów

Który niby, bo repertuar ma dość spory, nie powiesz, że nie. ;) No jeśli o zarobki chodzi to widziałam, że słabo je opisywali. A w czymś jeszcze byłby tu jakiś problem? :/

Mati 80

HMP to parobki Niemców którzy do wszystkiego muszą się dostosować. Tam będziesz tylko numerkiem nikim więcej. Grafiki jak pasuje urlopy na siłę. ODRADZAM !!!!Omijaj te firmę jeśli nie chcesz być numerkiem .Pachołkiem Niemca.

@Mati 80

Jak to jest, że Ty tak krytykujesz, , a ktoś tu jednak firmę polecił, uważasz że nie mówił prawdy? A skoro tak źle, to czemu wciąż tu pracujesz?

Mistrz hudo i kutarate
@Dorota

"ktoś tu o dziwo firmę polecił, kłamał?" Tak a o co chodzi

Mati 80
@Dorota

Pracujesz? Chyba pracowałeś chciałaś napisać. Doroty nie przypominam sobie ale to już trochę czasu minęło,więc ciesz się tą pracą a z tego co pamiętam właśnie wśród kobiet był największy mobbing. Kiedyś zmienisz pracę to zrozumiesz.Ja teraz pracuje od 7 do 15 beż sobót i z pensji jestem zadowolony .Nie chciałem obrazić pracowników nie o nich tu chodzi to kierownictwo klęczało przed Berlinem może się coś zmieniło ale czytając opinie to chyba nie.

Kamil
@Mati 80

Jak tam pracowałeś to ile zarabiałeś, bo nie podałeś żadnych konkretów. Rozumiem że atmosfera była słaba ale może kasa dobra i warto teraz tam się zahaczyć?

Ezra

Mateuszek wyciąga teraz z bólem d.... 4 koła, ale faktycznie soboty ma wolne

No tak średnio
@Kamil

Kasa jak w Lidlu....

@No tak średnio

W sensie 4 na rękę i po temacie, tak? To z premią już?

Konfucjusz

Nawet nie (tak z premią)

Czy kandydat na stanowisko Elektryk Hamburg wymiana lamp w firmie HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Spawacz w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Xyz

W hmp nie ma stanowiska spawacz, ani takiej rekrutacji

Bolec
@Xyz

Spokojnie zaraz się rozkręci

Fred
@Bolec

Posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek. Myślisz, że to taka prosta sprawa złapać w siatkę zwinnego, silnego spawacza i wywieźć go do HMP?

@Fred

Jaka jest odpowiedź na to pytanie, bo mnie tym zainteresowałeś. ;)

Mokebe
@Fred

Spawacza może i trudno złapać, ale dzieci już łatwiej:)

Punkt g

Wirtuoz nienormowanego czasu pracy straszy prawnikiem za niepochlebne opinie na gowork, więc strzeżcie się i wpiszcie że jednak jest super, a negatywne opinie piszą frustraci

Timothy Olyphant

One boy was born with an average (usunięte przez administratora), while the other one was born with a fantastic, giant one! You might ask: which one is happy? None of them! One's stuck on the wheelchair, and the other one works in HMP.

Prawilny cygan

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całe hmp dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci

Krystyna
@Prawilny cygan

A co konkretnie dobrze robią, bo nie doprecyzowałeś?

Michaił Głuś

Знаете ли вы историю о немом Михаиле, который жевал жвачку, пока не ослеп?

Maja

@Kiedyś było... to nie ma przydzielonych każdemu jasno obowiązków na stałe tylko ciągle zmienia się stanowisko pracy?

@Maja

Są. Problem w tym, że dostając się dompracy na wydziale mechanicznym zaczyna się przygodę od "myjki" czyli jako popychadlo. Następnie jak już nie ma co robić na myjce może będzie nauka na stanowisku. Po jakimś czasie zostaje się oddelegowanym na inny dział. Tzw kadra wymyśliła, że każdy pracownik miał by pracować na kilku działach. Oczywiście na rozmowie o pracę się tego nie dowiesz. Kpina :) prosta droga z zakładu do (usunięte przez administratora).

Oli

Firma sama sobie działa na szkodę.

Iza
@Oli

pewnie powinna wymienić kadrę zarządzającą na bardziej wykształconą i doświadczoną która zajmie się tymi opisywanymi problemami ?

Czy HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

HMP organizuje praktyki dla uczniów technikum. Prawdopodobnie staż dla studenta też będzie możliwy do załatwienia, ale polegać będzie na myciu płytek po procesie frezowania. Nie napalałbym się na bardziej ambitne zajęcie w ramach stażu.

Jeśli lubisz czuć gęstą atmosferę, że nożem można kroić, jeśli nie przeszkadzają Ci zestresowani i placzący z powodu kiepskiego traktowania pracownicy, nie masz nic przeciwko, że liczyć Ci będą za plecami liczbę wizyt w toalecie(usunięte przez administratora) mieli rotację non stop.

Zygmunt III Waza
@pracownik

Jak masz być pracownikiem kontroli jakości musisz być twarda! Nie możesz sobie pozwolić na to, że Cię rozbije jakąś sytuacja zwłaszcza taka, która Cię dotyczy osobiście. No nie! - to są naprawdę poważne sprawy! Tu nie ma żartów. Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzję, że człowiek sobie nawet nie wyobraża, że musiał by takie decyzję podjąć -dotyczące chociażby jakości płytki drukowanej! No i nie może być tak, że Ty masz jakieś osobiste problemy i jesteś nie sprawna do podjęcia takiej decyzji. Nie! To poprostu musisz! Albo umiesz to albo nie umiesz! Jak nie umiesz znaczy się nie nadajesz!

Karolcia

Cześć. Chcę podjąć zatrudnienie w HMP. Jako kontrola jakości proszę mi powiedzieć czy warto i czy wynagrodzenie jest ok. Jak na Polskę. Mam. Też problem odnośnie dojazdu czy można tam. Dostać się komunikacja. Nie posiadam. AUTA. ????????????

Luzik
@Karolcia

Poczytaj sobie opinie na temat firmy (usunięte przez administratora)

Lala

Odradzam!!!!!!!

@Karolcia

Dojazd ok gorzej z całą resztą, nie polecam

Witam wszystkich tak samo byłych jak i ubiegakacych sie o prace w HMP. Jest mi bardzo przykro pisząc te slowa ale po przygodzie w firmie stwierdzam stanowczo ze czytajac wasze komentarze chyle wam wszystkim bylym pracownikom czoła. Moja historia choc krotka to na długo pozostawi mi niesmak co do tej firmy. Na poczatku czyli w pierwszy dzień wszyscy cie milo witają pizniej jest szkolenie a wyglada ono tak: dostajesz do przeczytania AUW i PAW czytasz i nie wiesz o co chodzi przez kolejne 5 dni siedzisz w kacie i die patrzysz jak inni ogladaja płytki bo nikt nie ma zamiaru do ciebie podejsc.(usunięte przez administratora)dwa dni przed koncem umowy dowiaduje się ze nic nie umie i dowidzenia ok nie umiem ale kto mial mnie nauczyc???, pracownicy miedzy soba tylko kreca glowami ze oni to widza ze nikt mnie nie szkoli. (usunięte przez administratora) Pracownicy badzcie silni i nie placzcie po kiblach bo to w was jest sila a pod kazdym jest ruchomy stolek. Mowia na przeszkolenie masz 3 miesiace nie wierzcie w to po miesiacu wypad!!!! (usunięte przez administratora)

Jakie są warunki zatrudnienia w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.?

Praca na trzy zmiany i dyspozycyjność 6 dni w tygodniu. Pracownicy są zatrudniani na umowę o pracę. Kiedyś zawsze zaczynało się przez agencję pracy tymczasowej, a po półtorej roku dostawało się umowę na firmę. Nie wiem jak w tej chwili wygląda początkowy okres zatrudnienia, ale na 100% jest to umowa o pracę.

Jaki jest styl zarządzania w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.?

Asdfg

Dyktatura

ABC

Freestyle

Jak szefostwo w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

pucowacz płytek

Jeżeli chodzi o kierowników, to bywa różnie, generalnie na dziale kontroli końcowej i na pakowni bywa z tym kiepsko, jest o tym wspomniane w innych opiniach. Na mechanicznym i elektrycznym (usunięte przez administratora) jak wszędzie, bywają zgrzyty, aczkolwiek nie można powiedzieć, by źle odnosili sie do pracowników, nie mieli szacunku(usunięte przez administratora) Jak ktos niżej napisal, "gdyby im kazal, to przepisaliby na niego domy". Jest to całkowita prawda, z resztą i z wypowiedzi kierowników mozna wywnioskowac, ze decyzje dyrektora, mowiac delikatnie, niezbyt im sie podobaja. No ale to dluzszy temat, a miało byc o traktowaniu, nie o absurdach tej firmy ;) No wiec, nie jest ciezko uslyszec chamski komentarz, i wcale nie trzeba sobie jakos zasluzyc, do tego zdarzały sie dziwne odzywki, gdy wracało sie z L4, czy po dniu wolnym(nie na żądanie, sam dyrektor na to wolne wyrazil zgodę!). Niby nie bije, ale pozostaje niesmak, nie tak traktuje sie ludzi. Mozna by przytoczyc wiecej historii, i wiecej szczegółów, ale niestety mogą posluzyc identyfikacjj :) (usunięte przez administratora)

Amelinowy

Większość została powiedziana myślę że xD dobrze opisuje "szefostwo"

Czy firma HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiedź

Tak, ppoż i bhp.

Marzena
@Odpowiedź

Tylko takie? Te są podstawowe. Zastanawiam się czy pracując w firmie już dłużej można też na jakieś dodatkowe liczyć. Takie które będą doskonaliły nasze umiejętności lub umożliwiały zdobycie nowych doświadczeń.

@Marzena

Po awansie na stanowisko kierownicze możesz liczyć na warsztaty rozwoju kompetencji kierowniczych.

Damian

Jako były już pracownik czytam wcześniejsze komentarze i NIE jestem w szoku. Szkoda, że w internecie dopiero ktoś odważył się nazwać kilka spraw po imieniu. Od mobbingu po magazyn - wszystko się zgadza. Na dziale kontroli końcowej nikt nigdy pracować nie chciał, przyczynę także opisano niżej. Magazyn opisany pięknie i ciekawe czy na przestrzeni lat coś się zmieniło :) Aż dziwne, że nie znalazł się jeszcze żaden obrońca tej cudownej firmy a raczej jej atmosfery z ostatnich kilku lat. Można by jeszcze dopisać, że kiedyś na stołówce stał kartonik. Można było do niego wrzucić ankietę, w której były sugestie pracowników co do pomysłów i uwag. Szkoda że ktoś ;) wsadzał do niego łapy i czytał... Nie mogła poczekać aż ankiety zostaną odczytane wyżej? Przecież bywała tam dzień w dzień... Tak :) bywała!! Ona :) myślę, że wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych ludzi, którzy jeszcze muszą tam pracować. Niżej ktoś miał ciekawy nick. Kiedyś było... Potwierdzam, kiedyś była to świetna firma, ze świetnymi ludźmi, atmosferą i aż chciało się pracować. Ale to było dawno i nie prawda.

Fruzia

Mariola wyczerpała temat, chociaż wydaje mi się że nie ma tragedii z zarobkami, to soboty i inne dziwne zmiany grafiku znacząco obniżają chęć do pracy, kierownicy tak się boją dyrektora, że jakby kazał im przepisać na niego mieszkania to by to zrobili, nie przekażą też żadnych sugestii, które mogły by w jakiś sposób krytykować rozkazy wydane przez dyrektora, dlatego jedziemy z ilością...

Zostaw merytoryczną opinię o HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Gen.Fieldorfa-Nila 18
    66-400 Gorzów Wielkopolski

HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.