Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

beverly crew!!!

nie denerwuj sie raszyniaku bo na l-4 bedziesz musial isc przez cisnienie easy easy

beverly crew!!!

lepiej udawac ze sie zna na pracy lezec i pachniec niz faktycznie sie znac i tyrac w pocie :) sami trafiliscie tu po znajomosciach i ukladach w wiekszosci a do nas sapiecie jak byscie sami stworzyli taki ukladzik to bylo by ok ale ze was to ominelo to zlosc az kipi w kazdym z was . zapraszam na kolejne kregle to pogadamy buhaha:):):):)

kondor

Cieszy, że wielu spośród Was leży na sercu dobro firmy, cieszy, że nie wszyscy zapomnieli o tym, że obecne "do-co" to sukcesor LotCatering-u, czy też raczej jego prymitywna imitacja, którą można jescze określić mianem nieudanego eksperymentu "naukowego", pod światłym "kierownictwem" specjalistów biegłych w sztuce wypożyczania kaset video... Czy jest szansa na powrót do normalności? Jest! I to znacznie większa, niż mogło by się wydawać! Od Was, a stanowicie siłę, zależy, czy przedsiębiorstwo będzie jeszcze kiedyś godne miana następcy LotCatering-u! Czemu nie zwracacie się do central związkowych z prośbą o wsparcie?! Czemu nie zwracacie się do posłów?! Czemu nie zwracacie się do czynników społecznych?! Czemu nie zwracacie się do sądów, które (zaręczam!) żywo zainteresowałyby się sprawami "sobiepaństwa", nepotyzmu, kolesiostwa..?! "Strzelając" z większego kalibru: a gdzie Polska Racja Stanu (zwiększanie bezrobocia wśród Polaków, by Ukraińcom żyło się dostatniej, i skąd ich tak nabrał Słońce Cateringu?!!!), gdzie interesy POLSKICH pracowników, co z mobbingiem, zastraszaniem zwolnieniami..?! Działajcie, związkowcy! A jeśli boicie się - rozwiążcie swoją organizację, a wasze sprawy przejmą robotnicy, za którymi powinniscie murem stać (!!!), a których olewacie, ku uciesze be-hilistów i austriaków! Wygracie LotCatering tylko CHCIEJCIE CHCIEĆ!

amar

Jeszcze jedna sprawa,twoja drwiąca uwaga o samochodzie jakiegoś tam kolegi jeżdzącego w pocztexie,a w tej firmie się jeżdzi,lepszymi?Zapomniałeś o samochodzie dopuszczonym do eksploatacji przez samego szefa osobiście w styczniu tego roku numer,,10",nówka sztuka nie,i co kto odpowiada za sprowadzenie tych nowości,które to są przysłowiowym,,bublem",przypomnij sobie zdarzenie z marca tego roku pod samolotem Emirates,nówka sztuka która dzięki tylko postawie jednego kierowcy, który ryzykował życiem i innymi konsekwencjami,uratował przed uszkodzeniem samolot,wasze tyłki,reputacje firmy,a i tak szukaliście dziury w całym,wasz prezes,a nuż popełnili błąd,już zacierano ręce będą winni,zwolnimy ich dyscyplinarnie,a tu ,,klops"rozczarowanie,wszystko wykonano proceduralnie,a kto powinien odpowiedzieć za to ten co dopuszczał ten bubel do eksploatacji,przypomnij sobie te podnoszenia góra,dół przy wodzu,który jest ekspertem jakby inaczej we wszystkich dziedzinach,łącznie z dopuszczeniem do eksploatacji pojazdów specjalistycznych,sam osobiście musiał podbić zgodę na używanie,jakby inaczej ekspert nad eksperty,to niech drogi szef podziękuje za uratowanie zajmowanego stołka,łącznie z dyrektorem,mechanikami,panem od UDT,podziękujecie właściwej osobie a nie doszukujcie się winnego w postaci robotnika.Chciałem nawiązać jeszcze do wypowiedzi niejakiej,,małej",zastygłaś kobieto w czasach komunizmu który się skończył,żyjemy w wolnym kraju,mamy wolność wypowiedzi,i do tego służy to forum do wypowiadania swoich wolnych uwag na temat firmy,czy się to komuś podoba czy nie,od tego jest pełen obiektywizm tego forum,co do sformułowania stwierdzenia,że ,,na co sobie zasłużyliśmy,to mamy"to droga pani gdy się ma poparcie naczelnego,i mimo,że się coś zrobi źle,zawsze będę usprawiedliwiona,to wtedy można robić wszystko,tylko droga pani,taki przywilej masz ty,twoi koledzy i całe te wasze towarzystwo,nie mają tego przywileju inni pracownicy.Pewien jestem,że nie zrobiłaś dla tej firmy nic wyjątkowego,takiego,co by ci pozwalało oceniać innych,którzy stracili w tej firmie nerwy i zdrowie.Na ciebie też przyjdzie czas,i nie raz jeszcze zapłaczesz jaką byłaś wiedźmą dla innych.życzę ci żebyś tego doświadczyła w niedługim czasie,bo ty nie jesteś człowiekiem,jesteś nikim.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
raszyniak

Drogi załogańcie tej wspaniałej wypożyczalni która ogłosiła upadłość ,tak śmiem twierdzić że pracy dla kierowcy z doświadczeniem jest pełno.A flota samochodowa poczteksu jest 100 razy nowsza od naszej, u nas królują 20-30- letnie ciężarówki.A dlaczego jeszcze pracuje w cateringu?? bo chce doczekać tej chwili kiedy was zwolnią, Piszesz coś o kręceniu lodów? dziwie się że nie są o tym powiadomione organy ścigania.Boicie się jakieś większej kontroli?? Bo my jakoś nie.Mimo wszystko życzę Ci miłej pracy w klimatyzowanym pokoju,a jak będzie Ci za chłodno to zapraszam na płytę jako ..ładowacz

beverly crew

Szanowny Raszyniaku skoro smiesz twierdzic ze pracy dla takich doswiadczonych kierowcow jak ty jest pelno ,to odpowiedz mi na jedno pytanie -czemu wciaz pracujesz w do&co.. co?.odpowiedz jest jasna bo gdzie indziej musial bys trzaskac kilometry zeby zarobic i twoim drugim domem byla by kabina ,albo mial bys taka robote ze nie dalo by sie DOROBIC po swojemu ?!czyz nie tak ? a tu wszystko opanowane do perfekcji i sie kreca lody co ty myslisz ze ludzie nie wiedza ze sa slepi i glusi albo ze zazdrosni nie donosza ? raszyniaku przejrzyj na oczy jestes tak zasiedziany w tej firmie ze nawet nie myslisz o zmianie po co ta DURNA rozmowa skoro wiesz jak jest...chyba ze chcesz jak brat pewnej kierowniczki jezdzic w pocztexie starym gratem .vivaaaaaaaaa beverly viva [usunięte przez moderatora] chalupy welcom tu .................

raszyniak

Generalnie to tylko czytałem, ale po ostatnim wpisie zdecydowałem się coś napisać. Jak masz kogoś wywalić ,,drogi,,dyrektorze, czy tam nawet prezesie to WYWAL. DLA MNIE KIEROWCY Z DOŚWIADCZENIEM ROBOTY JEST DO BÓLU. Ale do do&co za taką kase z miasta nie przyjdzie żaden kierowca.Już był tu taki koleś co krzyczał że kolejka po robotę będzie stała aż do mc donalda.I jakoś nikt się nie rwał do tego miodu.Co najwyżej złapiecie małolatów ładowaczy - tych głupszych bo mądry to nawet w mc donald więcej zarobi. Nasi koledzy którzy zostali zwolnieni znależli robotę z dnia na dzień, bo roboty sie nie boją i jakoś nie narzekają. A jak was wywalą to będzie dramat bo tak naprawde co wy umiecie?? bo w?g mnie tylko lansik i nic więcej.Dlatego nie straszcie nas kuronówką bo prędzej wy po nią staniecie w klejce.

beverly crew!!!

wy durne gluptasy piszcie sobie do woli co chcecie uzalajcie sie do bolu i tak i tak nie bawem 6 osob znow straci prace . Dzieki owocnej wspolpracy z jednym z kierowcow zdobywamy cenne informacje jeden z tych dziarskich driverow juz jest na wylocie i raczej zdaje sobie z tego sprawe pare kontroli na plycie i pare przy wyjezdzie i poleca glowki .Zrobiliscie sobie tu sciane placzu i walicie te swoje zale ,,,,,nic po tym i tak i tak robimy co chcemy a wy jak te kukly tanczycie i szeptem po katach gadacie a i tak przed wyjsciem do pracy 30 minut w kiblu siedzicie...na uklady nie ma rady ...kozaki z sochaczewa grojca raszyna itd na kuroniowce nie bedzie tak kolorowo a swoja droga ten portal to doskonala lektura do kawy w czasie pracy ha ha ha ha a wy robic tam ........

seyno

Wielu użytkowników internetu błędnie przypuszcza, że zapewnia on całkowitą anonimowość. Dlatego bez oporów znieważają lub pomawiają osoby lub instytucje. Jestem ciekawa czy Wy Wszyscy zdajecie sobie sprawę iż tego typu czyny nie są jednak bezkarne. Każdy wpis w internecie działa jak odcisk palca, mamy tzw. numery IP komputerów. Zastanówcie się czasami jak kogoś obrażanie i wypisujecie pomówienia. Z tym można pójść do sądu i wygrać w procesie cywilno-prawnym. A tych wszystkich który biadolą nad swoim pożal się boże losem zapraszam do zmiany pracy. Każdy ma to na co pracuje! pozdrawiam Są sposoby wpisu opinii z możliwością uzyskania całkowitej anonimowości...ale nie tym chciałbym, większości osób które piszą na tym forum, nie chodzi o biadolenie nad własnym losem. Myślę że raczej chciałyby pokazać szerszemu gronu ludzi (usunięte przez administratora)To że ktoś po całodziennej ciężkiej harówce dokonuje na tym forum wpisu..to może tylko znaczyć że jeszcze mu się chce i ma siłę na to aby było lepiej...

kondor

Do >mała< - pozwolę sobie przypomnieć, że art. 303 kpk nakłada na Ciebie OBOWIĄZEK zgłoszenia organom scigania zawiadomienia o podejrzeniu dokonania przstępstwa, co w związku z możliwością ustalenia twojego IP powinno już stanowić dla Ciebie "materiał do przemyślenia", jakby zauważył niezapomniany Stierlitz ;) Zatem, >mała< - do roboty - z pewnością Twój Pan będzie zachwycony ;)

BOLO

zgadzam sie iz slad po kazdym wejsciu logowniu sie czy uzytkowaniu portali i innych takich w necie zostawia slad zgadzam sie ze kazdy komputer mozna odnalezc po ip ale droga pani o ps mala problem polega na tym iz osoby uczestniczace w rozmowach na tym portalu pisza o sytuacji w firmie nie ublizajac nie grozac ani nie uzywajac slow potocznie uznanych za obrazliwe nikt nie pomawia konkretnych osob a tylko nakresla sytuacje i opisuje zdarzenia ktore maja miejsce w firmie. Uwazam rowniez iz zaden sad nie zdecydowal by sie na wydanie wyroku skazujacego na podstawie takich dowodow jak posty z tego portalu gdyz sa one naprawde lightowe znam inne portale na ktorych dyskusja na temat tej firmy obiera znacznie ostrzejsze formy i jakos wszyscy zyja.....natomiast karane jest ponizanie grozenie zastraszanie i wyzywanie drugiego czlowieka w luznym tlumaczeniu mozesz rozumiec to jako mobbing ktory dla pracownikow tego zakladu jest chlebem powszednim i sa na to znacznie mocniejsze dowody niz wpisy na portalu ,a mianowicie zdjecia nagrania na telefonie jak przelozeni odzywaja sie do pracownikow itd itp tym sad pracy lub inspekcja byla by napewno zainteresowana w szczegolnosci ze jedna z kierowniczek byla juz w przeszlosci karana przez inspekcje a nadal piastuje kierownicze stanowisko . W jednym tylko moge sie zgodzic z przedmowczynia ze ludzie maja to na co sami zapracuja itd i dlatego ci co madrzejsi dawno sie zwolnili i maja swiety spokoj.

kondor

1. Nie strasz, nie strasz, bo się.... zabrudzisz 2. Bardzo interesujący byłby pozew ze strony osoby/osób, za którymi stajesz, skrywając się (a jakże!) pod przyłbicą nicku 3. Jeszcze bardziej interesujące byłyby argumenty ze strony pozwanych i Sąd, którym tak ochoczo się wycierasz, z pewnością byłby zaskoczony wiedzą przedstawioną przez w/wymienionych Miejmy nadzieję, że rozbudzisz swoim wywodem zainteresowanie Prokuratury..! Przy okazji: Twój IP również jest do rozpoznania ;)

mała

kondor

Powitać Szanownych "Recenzentów". Z niejakim zdziwieniem konstatuję (który to już raz..!), iż baaaardzo wiele poświęcacie uwagi nader "istotnym" materiom, dotyczącym angielskiego, czy innym "pierdu-pierdu" o pani(usunięte przez moderatora) czy innym panu(usunięte przez moderatora), zapominając o meritum, którego efektem powinno być podstawienie Jaśnie Prezesowi jedynego wehikułu, doń pasującego - TACZEK..! Dużo Was, a jakby nikogo nie było... Czyżbyście ulegali manipulacji, majacej na celu zwekslowanie Waszej uwagi na dworskie intrygi - byle dalej od meritum..?!

nauka jez. angielskiego budzi widze kontrowersje ale co racja to racja nie pomoze to w utrzymaniu posadki bo prezesik ma jasny cel i sztywny plan jego poprzednie krolestwo tj.BEVERLY oglosilo jakis czas temu upadlosc wiec jeszcze pare etatow trzeba bedzie wymyslic dla reszty gamoni,lot bedzie prywatyzowany ,na ruchy w firmie zza granicy patrza szwedzi takze prezesik pod koniec roku zaskoczy wszystkich -przynajmniej takie ciekawe info dostalem. Ogolnie to skoro tak sie wszyscy biurokraci do nauki angielskiego zabrali to polecam rowniez kursy dla pracownikow fizycznych -tyle ze jezyka ukrainskiego ;-) znacznie bardziej im sie przyda ....co do odejscia (usunięte przez moderatora) . faktycznie nikt sie tego nie spodziewal ale to najlepiej obrazuje jak sytuacja w tej pseudo firmie niszczy ludziom psychike ...a dodatkowo pani (usunięte przez moderatora) ma syna ktorego powinno oddac sie na wychowanie SUROWYM RODZICOM ,lub SUPER NIANI,zeby go na karnego jezyka posadzila;-) ten mlody gumis tak go nazwijmy pracowal chyba troche na magazynie u (usunięte przez moderatora) na dole ale slabe to takie biedactwo zmeczone wiecznie bylo ze mamusia sie zlitowala i zabrala synka z kopalni niech sobie polezy troche bo jeszcze sie spoci ha ha a on non stop imprezy alko i inne takie ......oswiadczyl kiedys pani (usunięte przez moderatora) ze jego dziewczyna bedzie mieszkac teraz z nimi w sensie z nim i z pania(usunięte przez moderatora)na co mamusia ze absolutnie nie ma takiej mozliwosci .....na to on ze w takim razie sie powiesi ha ha ha autentycznie sam to opowiadal na palarni z bezczelnym i glupim usmiechem na twarzy.Jak widac praca na zdrowiu sie odbija nie tylko ludziom na gorze ale i w kopalni na dole.....(usunięte przez moderatora). brygadzista -sprobujcie mu podac reke ma taka nerwice od pracy ze jak bierze drinka do reki to jest wstrzasniety nie mieszany ...zejdzie po nocy o 6 dzwonisz do niego o 9 kiedy powinien spac w najlepsze a gosc odbiera po 2 sygnale to jest dopiero pelne poswiecenie ha ha inny brygadzista(usunięte przez moderatora) stres w pracy zalewa alkoholem az biedakowi nos posinial ...odnosnie tych konfidentow wszystkich co lataja z kazda informacja do prezesa to wiadomo jak jest jak sie nie ma szkoly a tylko dzieci na utrzymaniu i kredyty do splacania to zebami i pazurami trzeba sie roboty trzymac bo jak zwolnia to co taki typ zrobi no zastanowmy sie chwile....tu juz pracuje pare albo kilkanascie lat umowa ubezpieczenie itd a tak to co w cv wpisze szkole podstawowa ewentulanie zawodowa i co ...wiec lataja sluchaja udaja kolegow itd a pozniej na spowiedz do prezia albo (usunięte przez moderatora) i jazda a ten to powiedzial i tamto a ten to chyba pijany ten chce na zwolnienie isc....kolki nawet na wesela zaproszenia przynosza ha ha a potem zdziwiony ze kierowniczka nie przyszla -idioci.

biurowy

Co do nauki angielskiego,kolega:aaa,pisze,że to dobry pomysł,może i dobry,ale cała nauka jest zrobiona pod was biurowych,chodzi mi tu o ustalone godziny,kto po nocy lub przed nocą będzie zasuwał na angielski lub po 12 godz. ciężkiej fizycznej pracy czekał jeszcze 1 godz.na lekcję,a prawda jest taka, że ci wszyscy w większości uczeni co to się pozapisywali na angielski,dlatego to zrobi,żeby się podlizać swoim przełożonym,jacy to oni rozwojowi są i jak chcą poszerzać swoje horyzonty wiedzy,a prawda jest taka,że zrobili to bo myślą,że dzięki temu się zachowają w tej firmie,bo nauczyć się na 100% nie nauczą,chodzi tylko o wylansowanie się jaki to ja jestem oh,ach...a ten drugi nie.I taka to jest prawda drogie włazi (usunięte przez administratora) Przez 30,40 lat swojego życia nauka języka nie była wam potrzebna,było w tej firmie już z 10 prób nauki,żadna to nowość,i nagle drodzy wazeliniarze odkryli w sobie potencjał poligloty.(usunięte przez moderatora) jesteście i tyle,kręgle,angielski,i sprzedawanie innych,i tak was nie uchroni,a dla innych normalnych,zostaliście największymi (usunięte przez administratora) Pozdrawiam was z angielska ,środkowym palcem.

Aleister Crowley

Beyonce-Bow Down Już nie długo po krótkiej przerwie wrócę tu,pozdrawiam nielicznych kierowców.

aaa

JEŚLI CHODZI O NAUKĘ ANGIELSKIEGO TO DOBRY POMYSŁ.POWINNI JUŻ WCZEŚNIEJ O TYM POMYSLEĆ.NIEKTÓRE OSOBY JUZ SOBIE OLAŁY NAUKĘ,ALE SĄ TEŻ PRACOWNICY KTÓRZY POWAŻNIE PODCHODZĄ DO KURSU I PRZYCHODZĄ SYSTEMATYCZNIE.DZIĘKI ;)

Dreamliner SP - LRB

Układy, układziki - po prostu niekończąca się opowieść trwa nadal. Nominacje, awanse, przesunięcia, odsunięcia i zwolnienia. Czy włodarze DO&CO nie czytają Naszych opinii i naprawdę są ślepi na poczynania swoich podopiecznych w Polsce?

SWAT

Luty,marzec znaczna część załogi kierowców itd..wypracowuje nadgodziny,zatwierdzone i zaakceptowane przez dyrektora operacyjnego,ludzie godzą się przyjść kolejny dzień do pracy z wolnego,wiadomo zbliżają się święta,każdy grosz dodatkowy się przyda,niestety gdy dochodzi do rozliczenia okazuje się,że zapłaty nie będzie,jak informuje ich dyrektor,prezes nie wyraził zgody na zapłatę,każe oddać w dniach wolnych,ludzie czują się oszukani,dyrektor robi dobrą minę do złej gry,wiadomo jego decyzyjność jest zerowa,nie może podskoczyć prezesowi,obiecuje ludziom oddać to w premiach,i tu kolejne rozczarowanie,prezes przyznaje na cały dział ok.80 osób całe 1tyś zł,ludzie otrzymują po ok.30zł brutto,oczywiście nie wszyscy,zaprzyjaźnieni koledzy dyrektora otrzymują premie prosto z szuflady dyrektora,gdyż im,,paski"daje bezpośrednio kolega dyrektor,chyba bojąc się aby nikt inny nie zauważył,ile dostali.Przy takim poziomie przyznawanych premii,oddanie ludziom tego co zarobili uczciwą pracą ,trochę potrwa,dni wolne oddane ale w jaki sposób,ano w taki,że odgórnie nie konsultując jak im pasuje,w terminie dogodnym firmie.Dodatkowo wściekłość wśród ludzi budzi fakt,że urządza się im integrację w kręgielni,ironia i absurd aż do bólu.Czy koledzy są lepsi od pozostałych?Zacznijmy traktować się jak równy z równym,szanujmy umiejętności,doświadczenie innych pracowników,a wtedy dopiero będziemy mogli wspólnie usiąść przy piwie,spotkać się na kręgielni,boisku czy gdziekolwiek indziej na wspólnej integracji,tylko wtedy i nigdy gdy będziemy traktować innych z góry mieszając ich z błotem.

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering