Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

aaa

WITAM,TO SIĘ PO PROSTU NIE MIEŚCI W GŁOWIE ! WIĘC APEL DO NASZYCH ZWIĄZKÓW! PANOWIE ZRÓBCIE COŚ DO JASNEJ CHOLERY ! WIEM,ZE WCHODZICIE NA TĄ STRONĘ I CZYTACIE TE WSZYSTKIE POSTY ! JAK DŁUGO POTRWA TA CHORA SYTUACJA,TEN TERROR ! PRZECIEZ MY PRACUJEMY NA TEN ZAKŁAD !!!

He he w sumie cała prawda, a jeszcze kaseciarnia BV ogłasza upadłość i znowu będzie najazd kolesi z BV. Na początek do koordynacji lotniczej - pan (usunięte przez moderatora) mąż wiadomej (usunięte przez moderatora) co do kierowców to głupki którym zaraz po pękają kręgosłupy, a zameldują,,dzielnie,, -zrobiłem-.A na koniec roku i tak (usunięte przez moderatora)planuje restrukturyzacje stanowisk i połowę ludzi wywali a połowa będzie tyrać za bóg zapłać.Gamonie tyrają bez nadgodzin i premii a wszyscy dyrektorzy dostali nowe komórki galaxy III. MOŻNA ? Można ,ale co się dziwić,(usunięte przez moderatora)ciemniaków. Były trzy grupy A,B,C, telefony za 2 tyś, 1.500, i 400 zł w zależności od funkcji. A(usunięte przez moderatora)z rampy dostali premie po 20 zł BRUTTO.Zastanówcie się nad swoim losem i zadziałajcie bo bedzie totalny kibel i wszystkich was powiozą.

ktoś

W sumnie to cała prawda !

sędzia

przyczyniłeś się do jakiejś tragedii rodzinnej,pomyśl o tym.Wiedz o tym,że i tak nikt nie będzie o tobie pamiętał,bo kto np.pamięta o innych których zwolniono,nie dlatego,że byli gorsi od ciebie ale dla tego,że zadecydował o tym jeden człowiek na podstawie swojego,, widzi misie",cieszysz się,że to nie ciebie zwolnili,uważasz,że jesteś lepszy,tak nie jest i wbij sobie to głowy,że wczoraj oni jutro ty możesz być na ich miejscu,wystarczy,że nie spodobasz się prezesowi czy dyrektorowi,i nie ważne jest,że pracujesz tam tyle lat i zrobiłeś bardzo dużo dla firmy,dla nich liczą się tylko ich ludzie,oni mogą się mylić im wolno tobie już nie,bo to są chorzy ludzie ale nic nie jest wieczne,kto dziś pamięta o takim kierowniku (usunięte przez moderatora)kogo interesuje,że praca zabrała mu zdrowie,o tobie też nikt nie będzie pamiętał.W dziale dostaw pracuje prawie 100 osób,sami mężczyźni,a idą jak te,,barany na rzeź",tylko umieją płakać i narzekać,jak małe dzieci których trzeba prowadzić za rączkę,a gdy trzeba i można coś powiedzieć,milczą lub mówią rzeczy,że żal jest słuchać,ale póki będzie odgórne przyzwolenie dla uspokojenia,tak będą się zachowywać,jak małe dzieci w przedszkolu,które będą się skarżyć,płakać,donosić,oczerniać innych żeby się tylko przypodobać.Cieszcie się panowie kierowcy,że obywatelom Ukrainy nie wydadzą przepustek na płytę lotniska,gdyż wtedy nie jeden by się obudził z dziecinnego snu.Człowieku jak możesz podać rękę na przywitanie temu którego sprzedałeś,co miałeś na celu?kiedyś z nim może piłeś wódkę w jego domu,może ci nie raz pomógł, a teraz żeby co otrzymać pochwałę,te parę marnych groszy więcej premii,lub nie wiem lepsze stanowisko pracy,gotowy jesteś wbić mu nóż w plecy,oczernić drugiego aby osiągnąć swój cel.Pracowałem w tej firmie wiele lat,nie wszyscy byli tacy,chociaż było ich mało, tych w porządku,takich co się mówi,że można z nimi ,,konie kraść",część pracuje tam nadal,i tych serdecznie pozdrawiam,tych wszystkich pozostałych donosicieli,oszczerców,wazeliniarzy,wzywam do opamiętania się,zastanówcie się jeszcze raz czy przez to wasze oszczercze gadanie, nie rozgrywa się gdzieś osobista czy rodzinna tragedia

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Elhurt Sp. z o.o.
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

- Liczba operacji lotniczych rośnie wolniej niż liczba obsłużonych pasażerów. W kwietniu wykonano 12,2 tys. startów i lądowań, czyli o 4,9 proc. więcej niż rok wcześniej - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik Lotniska Chopina. Wszystko wszystkim rośnie,tylko u nas wszystko stoi w miejscu. Naprawde jest słabo.

aaa

MYŚLAŁAM,ŻE COŚ SIĘ ZMIENI NA LEPSZE... JEDNAK CZYTAJĄC TE WPISY WIDZĘ,ŻE NIE KONIECZNIE.NIESTETY ...

Edward

(usunięte przez moderatora) brak ludzi, samochodów, i grafik do(usunięte przez moderatora). To nie żart - niedługo staniemy, bo naprawde nie dajemy rady.

rrrrysiu

Panie 007, że zmienie temat. Wróciłeś już do Ryk czy dalej chodzisz po Warszawce w tych swoich śmiesznych słuchawkach?? Hmmm?

xxxxxxx

interesowalam sie tym tematem i z nie oficjalnego zrodelka wiem ze musze szukac nowej pracy bo barki ida w niepamiec niebawem...oczywiscie nic wczesniej nie chca powiedziec

aaa

MOI DRODZY,ZMIENIAJĄC TROCHĘ TEMAT... CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE CO FIRMA ZAMIERZA ZROBIĆ Z NASZYMI BARKAMI ? ZAMYKAJĄ ?

Podobno wszysztkie Ryski to dobre chlopaki ?hm...czy aby napewno ?Rysku umowmy sie tak..poprawnosc gramatyczna i ort. pisanych tu komentarzy zrzucamy na drugi plan -ok?! Inaczej nasza dyskusja mogla by trwac bez konca ,i polegala by tylko i wylacznie na wypominaniu sobie literowek badz tez nie poprawnosci gram.-ort.To moje zdanie... jezeli jednak uwazasz inaczej ,mozemy na ww.temat polemizowac.Niemniej jednak ,wydaje mi sie iz nasza dyskusja powinna skupic sie na innym zagadnieniu , mam tu na mysli opinie o pracy w firmie LOT CATERING ..a obecnie DO&CO...gdyz taki jest profil tematyczny portalu GO WORK!! W wielu kwestiach rrrrrysiu jestesmy sporni,dlatego tez uwazam iz nasza dyskusja mogla by byc bardzo cenna dla przyszlych gosci tego portalu i powinnismy ja kontynuowac ,jezeli jednak ty chcesz wypisywac tu zlosliwosci i wredne komentarze ,nasza dyskusja jest bez sensu gdyz ty piszesz to ze zlosci a ja swoje opinie pisze z doswiadczenia...takze czekam na odp i zobaczymy czyje argumenty beda silniejsze ,czyje beda bardziej przekonywujace i prawdziwe bo ja nic nie ukrywam....nie mam zamiaru popierac takiej komuny w XXI w.

wiec posluchaj mnie(usunięte przez moderatora) ryszardzie nawiazujac do twojego wypomnienia iz moj angielski is very bad..tlumacze iz napisalem celowo z bledem gdyz obawialem sie ze slowo moze byc uznane za niecenzuralne przez adm. portalu i w efekcie usuniete -myslem ze mozna sie bylo tego domyslec ale widac przeroslo to iq niektorych

bidny

Turnieje w hula kula, ciekawe dla kogo sa kregle,bo chyba nie dla mnie, jak mam iść jutro do roboty na 6 rano ? Lepiej dać ludziom pare złotych a nie wykupować sali z kreglami

rrrrysiu

Tiaa...jak by znał american english to by napisał " fuck you" , dobrze że "fak ju" nie napisał, poliglota co ojczysty dla niego obcy jest... ale cóż...taka załoga...z resztą po gębach widać...

goraca

A kierownik zakładu nadal chce zwalniać ludzi, niech zwalnia niedługo sam będzie pakował wózeczki, podobno u kierowców też braki w ludziach, a już niedługo przylecą 787 i wszyscy się (usunięte przez moderatora).

ło matko

007 widzę, że pochodzisz z branży filmowej... jesteś niezłym agentem... no i znasz amerykański... fiu, fiu..

smrod to wy przynosicie podlizuchy ,kable i ,chamstwo przyjezde,Prawda was kole w oczy bo jak by nie catering to byscie byli nikim a tu to jak nie per pan brygadzista to inny (usunięte przez administratora) ale taka firma kiedys dyrektor po technikum mleczarskim prezes kelner itd teraz beda kolejne zmiany szwdzi po swojemu beda robic to na dole pewnie juz poruszenie jak siemasz ,,,,pancerna (usunięte przez moderatora) tak wytrwa przeciez emeryturka jest grana i jeszcze dotdatkowa umowa ,....fack you granny

rozrabiaka

teksty mowiace o sytuacji panujacej na magazynie-kompletowni to sama prawda ,nie zadne brednie.....katastrofa nie praca

ło matko

co za bzdury, brednie i ploty... aż dziw, że macie czas na pracę, skoro telenowele piszecie... najbardziej przeraża mnie ten smród, który ciagnie się za tymi, którzy piszą takie brednie...

paw

jeśli można co się wydarzyło na plycie z samochodem

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering