Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

rambo

czy ktoś coś wie o zdarzeniu z samochodem cateringowym na płycie lotniska

aaa

Oj,to lepiej żebyś nie wiedział ....

KOLO

mam pytanko jak jest z pracą kierowcy tzn czas pracy zarobki

yanko

Jak mam chodzić na lekcje angielskiego skoro pracuje w systemie zmianowym np 6-18 ?? znowu nauka tylko dla wybranych.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.

Kto odchodzi z firmy ?

beeeeee

No i nastepni z ekipy odchodzą, zegnając sie ...... ciekawe kto nastepny :) i co dalej

aaa

Garnitury na miarę,nowe samochody,kamery,premie i wyjazdy.... między innymi do SPA i podobno,jak głoszą plotki,z pieniędzy ich związków zawodowych.I tu uwaga NASZA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ ! Boże co za tupet ! Może ktoś z Was więcej orientuje się w tym temacie ? Pozdrawiam.

Waldemar

Chce się tak zatrudnić.jakie tam zarobki,bo widzę że atmosfera super. Czy jak gadam troche po ukraińsku,to będę mógł zostać majstrem?

aaa

PREZES - 2013-01-10 19:55:47 A JA I TAK ZOSTANE -WSZYSTKIM MALKONTENTOM NA ZŁOŚĆ. NIECH ŻYJĄ KASETY URAAAAAAAAAAAAAMoże na Ukrainie znalazł byś sobie jakieś zajęcie... ;)) ???

kondor

Szepcą po kątach, że taczki(usunięte przez administratora) już przyszykowane..! na k a s e t y moda minęła, a taczki wracają do łąsk :)))

ktoś

pękam z dumy :))))))))

PREZES

ha ha ha BĘDĘ NADAL PREZESEM W DO& CO

nikt

OJ ,LUDZIE,LUDZIE....!!!!

bleee

Oooo, chyba to wypowiedz szefa jakiegoś, bo strasznie sie obruszył!!! czyzby prawda w oczy kuła ??? Ciekawe......

nikt

Zastanówcie się co piszecie,tak łatwo ludzi oczerniać.Tylko narzekacie i gadacie na innych,a co robicie sami-NIC(usunięte przez administratora)

bee

Jakimi kierownikami ??? Tam to same "szefy" zostały, uchowali sie największe (usunięte przez administratora) i tyle, szkoda gadać na ten temat, mam nadzieję że to się zmieni, i na kierowniczych stanowiskach w koncu doczekamy sie profesjonalistów, (usunięte przez administratora)

Tomasz

A co z nierobami z działu jakości chodzącymi jak po wybiegu, które udawały że nas kontrolują, pamiętam jak jedna z specjalistek się ze mną kłóciła ze nie musi zmywać lakieru z paznokci bo nie rusza produktu ? szefowej pani(usunięte przez administratora). to ja na oczy nie widziałem nigdy na produkcji, nadal ta babcia siedzi na cieplutkim stołku a co z kierownikami produkcji wszystkich wymienili?

aaa

Drodzy związkowcy,to na co Wy czekacie ?!

kondor

"Specjaliści od kaset video" już dawno powinni zostać "powiezieni" na taczkach (usunięte przez administratora)

qdfwSAqa

Jak to jakie??? wypadają ,,specjaliści,, z BH.

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering