Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

aaa

Witajcie w Nowym Roku. Czy jest to prawda,że w związku z kupieniem naszej firmy mają być zwolnienia.Jeśli tak to na jakim szczeblu? Pozdrawiam.

ktoś

Premie sobie pobrali,a nas sprzedali.niech spadają a nam aby nie było gorzej.(usunięte przez administratora).Mam nadzieję że nowy właściciel nie będzie starej kadry dręczył.Wesołych Świąt dla (usunięte przez administratora)kadry.

aaa

Tak,chyba nie warto się starać.Pamiętam jak kiedyś na recepcji pracownicy odbierali paczki ze słodyczami,niby nic takiego ale miło.Ktoś o tym pomyślał. A teraz rzucą parę bonów a sami premii nabiorą !!!

beeee

premie to już dawno wypłacoene , i ten kto dostał to napewno bardzo zadowolony :) szkoda tylko ze dostaja Ci "lepsi" a o reszcie sie zapomina, niestety.... (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
aaa

Podobno (usunięte przez administratora) w dobrym humorze ostatnio ... Jest jakaś szansa,że pożegna się z naszą firmą ? Boję się,że ten jego dobry humor zle wróży ....

aaa

Pan (usunięte przez administratora).(manager od barków)podobno został zwolniony,czyżby kasetowa(usunięte przez administratora) zaczęła eliminowaś swoich słabszych giermków?

Smakosz

Co by tu nie mówić, to zmiany personalne kierownictwa LOT Catering są nieuchronne a przyszły właściciel i nabywca powinien być PROFESJONALISTĄ i ZNAWCĄ FA (usunięte przez administratora) , który obejmie i w sposób racjonalny zarówno pod względem metorycznym jak i intuicyjnym dobierze kadrę zdolną działać i podejmować odważne decyzje na konkurencyjnym rynku cateringowym.

przyszły kierownik, dyrektor,a może nawet prezes

będą, bo jak je zlikwidują to będą musieli zwolnić swoich kolesi-menagerów.

aaa

Kochani,a jak myslicie co zrobią z barkami lot catering ?

kondor

West Beverly High School - 2012-11-18 16:01:08 Również- to najrozsądniejsze słowo w tym momencie, tylko dlaczego nadal (usunięte przez administratora) zarządzający Tą firmą nie widzą problemu i nadal żyją w przekonaniu \"o drugiej Japonii \"oglądając VIDEO pomimo iż od dłuższego już czasu na rynku zarówno krajowym jak i zagranicznym króluje BLU-RAY.(usunięte przez administratora) Klęską nie BĘDZIE koniec świata, klęską JEST kierownictwo LC!

kondor

Jesień... Pora przeziębień, ale i innych d o l e g l i w o ś c i... Osobiście nie lubię K A T A R U... Ciekawe, czy podobnie oceniacie tę p r z y p a d ł o ś ć (usunięte przez administratora)

shrek

....a koniec coraz bliżej......

kondor

~ktosiu, znakomity, mądry, odważny wpis!!! GRATULACJE! Nie trzeba, jak widać, \\\\\\\\\\\\\\\"fakultetów\\\\\\\\\\\\\\\", czy n a w e t (ha-ha-ha:))) rewelacyjnych doświadczeń i n i e d o ś c i g n i o n e j \\\\\\\\\\\\\\\"wiedzy\\\\\\\\\\\\\\\" z wyniesionej z kaseciarskiej kuźni intelektu :) A, Kochani moi, \\\\\\\\\\\\\\\"za wsiaż\\\\\\\\\\\\\\\" tych szkodników! Oni nie są nietykalni! LC, to nie prywatne rancho prezia i jego przybocznych! Trzymajcie się Ludziska i NIE DAJCIE SIĘ! Teraz nie macie już NICZEGO do stracenia - do zdobycie WSZYSTKO!!! Odwagi, determinacji i konsekwencji!

ktoś

No własnie pani kierownik!!!Nieważne!!!!!!!!!Ciekawi mnie kto tak bardzo krzywdzi starych pracowników dziwnymi oskarżeniami,przykre.!!!!!!!!!!!

lotnik

No włśnie, co się stało z p.kierownik ??? cyżby nie była z układu?? czy poprostu trzeba było swego wsadzić?? no a propo p.R. podobno jeszcze jeden dział obejmie pod swoje ogromne skrzydła:) ciekawe który :))

torro

Ciekawym, dlaczego RFG tak nagle zapragnął pozbyć się udziałów we wszystkich (sic!) swoich spółkach..?! Czyżby ex-MSP, niejaki P.G. przestał się interesować \\\"swojakami\\\"? To nawet dobrze, a nawet bardzo-, gdyż rozwiązałoby to najważniejsze problemy LC (czyt. personalno-menedżerskie;)..! Oby nowy właściciel LC nie poszedł w ślady geszeftu spod znaku kaset video, którego ofiarą padła ta niegdyś znana na świecie spółka!

Felix

Zaraz,zaraz a co się stało z p. kierownik od wdrożeń

Dumny

A tak na marginesie - jaki jeszcze dział obejmie pan Robert S. Jak mów stare porzekadło "Jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego", czyli do [usunięte przez moderatora]

nabywca

Tak. W tej sytuacji to tylko ktoś nieskażony polskimi układami może coś zmienić i mam nadzieję poprawić. Nikt wtedy nie będzie wnikał. kto jest pupilem Prezesa, sami dobiorą kadrę, jaka im odpowiada.

torro

sic - 2012-10-11 15:41:52 Kupi was Gate Gourmet.A skąd ta wiedza..? Informacja pewna?

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering