Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

sic

Kupi was Gate Gourmet.

kucharzyna

Koligacje rodzinne to jeszcze pół biedy, ale te rządowe, partyjne i inne syfy to dopiero pajęczyna. I tu jest właśnie taki przykład.

kondor

Zaczęło się :) Ale to nie koniec ;) Zostało jeszcze kilka spraw do w y j a ś n i e n i a, ergo - do załatwienia ;) Sprawy i s p r a w k i znajdą swój finał!

produkcyjna

Noooo cieszymy się,że znajomy sobie chwali, rozumiem,że znajomy prezesa, jak tak to musi sobie chwalić, bo pewnie nie jest w temacie produkcji a kasa leci.Ale w końcu NARAZIE maly sukces,- - pracownicy z ukrainy, nie mogą pracować przy produkcji i na kompletowni działu lotniczego.DOŚĆ zwalniania polaków i zatrudniania ukraińców.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
jest ok

znajomy pracuje i sobie bardzo chwali

solidny pracodawca

warto. polecam. nie słyszałem o żadnych kolidacjach rodzinnych

sryeyvurdlva7ks

I jak to w życiu hołota na jednej sali, a ,,wielcy,, na vip-owskiej, czyżby się wstydzili swoich wyrobników ?? No i oczywiście trzeba było przyjechać służbową furą - bo jakby inaczej.

mis

podobno maja zatrudnic jakiegos szweda jako specjalisty od wdrozen

stewka

O złym zarządzaniu w LOT CATERING i pracy przy produkcji posiłków przez Ukraińców wiadomo już w kilku poważnych instytucjach. Granica Państwa Polskiego, żywienie VIP z rządu RP to poważna sprawa. Powinni to czynić profesjonaliści. Ąby prowadzić catering lotniczy trzeba ukończyć choć minimum kursów w zakresie specyficznej technologii produkcji, systemów jakości itp, a nie tylko biegać jak pies i szukać sposobu na zwalnianie pracowników. Prezes nie jest na wieki i chyba już pora czyścić biurko, a może i inne urządzenia. Amen.

kondor

Spoko! Sprawa nabiera tempa! Dokładna wiedza o kombinacjach przekazana. Ta sprawa ma wiele wątków. Nie będzie zamieciona pod dywan!

kochanka dyrektora

I niech sprzedadzą LC, może zrobią porządek z prywatą [usunięte przez moderatora]bo że są ryczałty za korzystanie z samochodu prywatnego dla wybranych to już skandal.I niech nie ściemniają,że wykorzystują auto do celów służbowych, bo do takich można wziąć auto prezesa, albo dyżurne oczywiście w godzinach pracy. Bo jaka jest różnica między Mną a nimi ?? tylko taka że Ja w tej firmie pracuje, a oni lansują się po korytarzu z kubkami kawy, i bija pianę.

rzeżnik

Podobno nas sprzedali, może ktoś coś wie?

kondor

[usunięte przez moderatora]już się dobierają do odwłoka, wyjdą na jaw wszystkie przekręty RFG (i za Hutę Cżestochowa, i za LC..!), ciekawe kiedy Prześwietny zespół Wypożyczalni Kaset Video trafi pod lupę..? A może już trafił ;) Ciekawe tu wątki począwszy od \"służbowych\" limuzyn prezia, poprzez kosztowne garnitury dla jego kompanów, po skierowanie ich na kurs Bon-Tonu, coby wiedzieli jak sztućcami się posługiwać (widać w wypożyczalni kaset z \"palcyma\" z gazety i... SŁOIKÓW mamłali :))

Robotnica

Oj, nie polecam firmy. Chyba koniec już bliski.. RFG wyprzedaje wszystko co się da. Marne biznesy, kiepskie zarządzanie i tak wyglądają firmy podległe Skarbowi Państwa. Na stołki winduje się pseudo Prezesów, jak z epoki komunizmu. Nic tu po mnie, trzeba uciekać z Titanica Pana [usunięte przez moderatora]i jego majtków. Ahoj..

zosia

A jak tam funkcjonuje dział jakosći po tych wszystkich zmianach...na lepsze czy gorsze??? Czy jakosć pracowników nie idzie w parze z jakoscia produktu?

lewak

Sęk w tym że jest słabym brygadzista, są lepsi - zdecydowanie

grzesiek

Mariusz masz racje to jak ty wypełniasz swoje obowiązki ocenia ktoś inny i jak jemu to nieprzeszkadza to co kogo to interesuje

ds

Co to są za nowe nawyki,przychodzisz do roboty i nie wiesz o której wyjdziesz, bo szanowny ,,pan,, brygadzista pyta się czy nie zostaniesz po godzinach - sam niech zostanie, i po co oni są jak sam mam sprawdzać przyloty,a sie nie zapowiada samolotów to po co jest brygadzista?? płahte może zrobić rampowy albo asystemt.

Juzev

A kiedy było lepiej?;) Gdy było mniej pracy?;)

hehe

Co robisz w pracy to nie tylko twoja sprawa tylko całej zmiany, co....zabolała prawda? naucz się lepiej uczciwie pisać robote a nie tylko dla wybranych 2 byki na 2

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering