Opinie o LOT Catering w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie LOT Catering. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LOT Catering na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOT Catering w

byly

ludzie drodzy ogarnijcie sie ....zyjemy w warszawie nie na pustyni praca dla chetnego sie znajdzie a wy dalej w tym balaganie siedzicie.lato sie rozkreca pracownicy beda padac jak muchy z reszta jak co roku jak nie na plycie to na kuchni itd ,,,a co to malo kobitek z kuchni na bombach z sekundowej wyjezdzalo ,,,i co warto zdrowie tracic dla tak niedoceniajacego pracodawcy .... ja ucieklem jakis czas temu wcale nie zaluje nawet przez moment nie zalowalem mam lepiej platna prace i normalnego szefa ktorego szanuje i pracuje w normalnych warunkach wy pracownicy sami dobrze wiecie jaka atmosfera panuje na sekundowej a komfort psychiczny w pracy to polowa sukcesu ....a nie terror i [usunięte przez moderatora] . pepsi,dar natury i calsberg potrzebuje kierowcow jak by co ;)niezle placa dobre warunki . pzdr

Chłopaki zastanówny się nad sobą!!!!!!!!!!!!! dzisiaj zasłabł [usunięte przez moderatora], zabrało go pogotowie na sygnałach,jak będziemy w taki upał mieć do przeładunku po 25 maszyn to czeka nas wszystkich taki smutny finał.Brygadziści gonią do roboty bo dostają dobre premie, a my po 20 zł, albo i nie.SZANUJMY SWOJE ZDROWIE, był ostatnio w firmie [usunięte przez moderatora] kierownik zmiany,co to wszystkim się przejmował, latał, zamieniał, ważył,i jak dziś wygląda - wrak człowieka. [usunięte przez moderatora] życzymy powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!. A teraz wcześniej wspomniany [usunięte przez moderatora],któremu też życzymy zdrowia.Ilu z nas musi wywieść luxmed, żeby było lżej.

synek

w tej firmie lepiej nie bedzie nie ma nawet co sie ludzic -ukraina tania sila robocza jest i bedzie ,niebawem naplynie nowa fala przeciez wakacje sa ..to dawaj ojciec corke siostra brata i maz zone do polszy na zarobek dawaj . ..banda [usunięte przez moderatora] na gorze siedzi za nic maja pracownikow ktorzy ciezko pracowali i pracuja na ta firme ale co tam niech robia jak beda sie madrzyc to sie pogna i ukraincow wezmie a co ...dajcie ludzie spokoj to jest jedno wielkie nieporozumienie w tym zakladzie

HJ

A ja jestem zdegustowana nowym właścicielem.myslałam że do/co coś wniesie do firmy, a tu tymczasem NIC.Nie mówiąc o jakiś większych pieniądzach, bo wiadomo, że wszystko drożeje, ale chociaż o poprawieniu warunków pracy i lepszego socjalu.Póki co to widziałam że kierowcy dostali nowe kamizelki i to cała zmiana, no i chyba to że ruskich na produkcji coraz więcej.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie LOT Catering? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
ali

,,Pracownik",czemu się tłumaczysz,że ty jesteś czysty itd...i tak każdy wie kim jesteś,pierwszym wazeliniarzem w firmie,a twoje stwierdzenie o czystości nic nie zmieni,kto się ,[usunięte przez moderatora],i tyczy się to wszystkich konfidentów i ,,sprzedawców" w tej [usunięte przez moderatora] obecnie firmie.Tyle w temacie i dziękuje.Co do obiecanej listy przez jakiegoś tam ,,erotomana gawędziarza",,[usunięte przez moderatora] musiałby się się na tej liście,,Macierewicza" wpisać na pierwszej pozycji,i tutaj też wszystko w temacie.[usunięte przez moderatora] ludzie tam pracują,z jednej strony płaczą,że im ciężko itd...żalą się po kątach,a z drugiej strony pierwsi są do cukrowania,beznadziejna zgraja dzieciaków,a kto ma skłonności do sprzedawania innych i,, włażenia po palcu do tyłka" wiedzą wszyscy na około,włącznie z samymi zainteresowanymi,bo kto był zawsze człowiekiem,pozostanie nim zawsze,a kto był(napisane powyżej kim) pozostanie nią,i nie jest tu potrzebna żadna publikacja oficjalna żadnej listy,bo każdy porządny pracownik tej firmy,wie kto jest tym,,cukiereczkiem" na jego dziale i żadna lista nie jest tu potrzebna. Co do podszywania się pod różnymi nickami pracowników byłego Beverlly,celem wyciągnięcia opinii na temat podejścia pracowników do szefostwa itd... czy trzeba robić takie podchody na jakimś tam forum,dotyczącym opinii o pracodawcach,zdecydowanie NIE! wystarczy spojrzeć na ludzi którzy tam pracują,na ich strach,zniechęcenie itd...Czy trzeba być,,agentem 007",żeby zauważyć to,że w firmie wśród pracowników,prezes ma bardzo słabe notowania,budzi wręcz strach i odrażenie,i tylko ze strachu ludzie mu przytakują i się z nim zgadzają,chyba nie trzeba być ani agentem,ani psychologiem żeby to zauważyć,ale raczej nie dziwiłbym się tutaj na miejscu tych wszystkich,,agentów"chcących zbadać opinię,niestety swym postępowaniem,samym sobą,swoim zachowaniem,brakiem szacunku do innych,nawet spojrzeniem gdy przechodzi,ten człowiek nie da się lubić,nie budzi sympatii już jako sam człowiek,wiecznie naburmuszony,nadęty do granic możliwości,z brakiem normalnych codziennych ludzkich odruchów,co tutaj badać i dochodzić,człowiek jest,jaki jest,i samo to powoduje u innych odrazę do niego jako normalnego człowieka,a dochodzi to tego jeszcze ogólne zauważalne i odnotowane w większości, firm zniechęcenie do wszelkiego rodzaju przełożonych,a w tej firmie jak pisałem powyżej dodatkowo potęguje je fakt,samego podejścia i bycia człowiekiem przez prezesa,który no nie da się lubić jako człowiek,naprawdę.Także drodzy agenci-psycholodzy,nie trzeba zatrudniać firm do badania zadowolenia społecznego w firmie,płacąc im grube miliony,wystarczy być normalnym człowiekiem ,ze zdolnością zachowania dystansu,aby zauważyć to co jest oczywiste w tej firmie.W firmie panuje bardzo duże zniechęcenie,strach,brak jakiekolwiek solidarności między pracownikami i mówię tu o wszystkich pracownikach tych z jednej strony,jak i z drugiej,fałszywość,[usunięte przez moderatora] i obłuda na każdym kroku,a podejście szefostwa,szczególnie prezesa do ludzi jako ludzi,dodatkowo to wszystko komplikuje i potęguje,czego nie da się ukryć,bo relacje między ludzkie można zbudować tylko na szczerym polu otwartości,wzajemnego zaufania,życzliwości tej prostej ludzkiej,nie da jej się iść do przodu z batem,straszeniem,pogardą i ciągłym przykręcaniu wolności. Pozdrawiam wszystkich pracowników tych ideologicznie z opcji zielonych i czerwonych,z wyłączeniem tych wszystkich donosicieli i konfidentów którzy są i tu i tu,bo budzą obrzydzenie niby wśród swoich i tych którym donoszą. Powtarzam jeszcze raz,to co na początku napisałem:nie musicie się bać ujawnienia waszych nazwisk itd..i tak każdy pracownik waszego działu wie kim jesteście,a kim?napisałem również na początku mojej wypowiedzi na tym forum.

była...

no cóż... cisza... tak jak podejrzewałam ta prowokacja miała na celu doprowadzenie do tego żeby ludzie siedzieli cicho i nie pisali ze strachu prawdy. żeby zamknęli forum brakiem wpisów. a swoją drogą może prowokatorzy też zaczęli się bać że wylecą, w końcu też okazali się dwulicowi i teraz trzesą się że już jako nieprzydatni wylecą? och biedactwa!

Szkoda że tak to wychodzi że lista pozostaje w ukryciu. Ja nadal sumienie mam czyste i dlatego jest to dziwne że można tak bezkarnie sobie pisać. Tak z jednej jak i drugiej strony. Proponuję więcej szacunku dla siebie i innych.

Hm. Czy ta lista jest taka długa czy brak odwagi? A może blef? P.s. poczekam jeszcze bo mam sporo czasu.

Kolego z wielkim zaciekawieniem czekam na listę. Zastanawiam się jak teraz postąpisz? Ja mam sumienie czyste więc dawaj tę listę. Zobaczymy co w trawie piszczy. CZEKAM NA LISTĘ

W ZWIAZKU Z ZAKONCZENIEM INWIGILACJI INTERNETOWEJ NASZYCH PRACOWNIKOW CHCIALEM PANSTWU SERDECZNIE PODZIEKOWAC ZA WYLEWNOSC ,NAIWNOSC GLUPOTE I SZCZERE DO BOLU WYPOWIEDZI. POZWOLILO NAM TO ZWERYFIKOWAC PANSTWA PODEJSCIE DO PRACY I DO WASZYCH PRZELOZONYCH CO BEDZIE MIALO BEZPOSREDNI WPLYW NA NAGRODY I PREMIE NA KTORE NIEWATPLIWIE ZASLUZYLISCIE TAK CZYNNYM UDZIALEM W DYSKUSJI NA TEMAT FIRMY .FORA TAKIE JAK TO SLUZA DO OCENY PRACODAWCOW I SA PONIEKAD ODZWIERCIEDLENIEM SYTUACJII PANUJACEJ W DANYM ZAKLADZIE PRACY,CHCAC SPRAWDZIC JAK BEDZIECIE PANSTWO OCENIAC ,PRZEDSTAWIAC I REPREZENTOWAC NASZA FIRME POSTANOWILISMY ROZPOCZAC DZIALANIA INTERNETOWE KTORE POZWOLA UZYSKAC ODPOWIEDZ NA TEN TEMAT. MOJA DZIALALNOSC MIALA NA CELU ZDOBYCIE PANSTWA ZAUFANIA A NASTEPNIE WYCIAGNIECIE JAK NAJWIECEJ OPINII ,BRUDOW I INNYCH CIEKAWOSTEK Z ZYCIA SZAREGO PRACOWNIKA .OKAZALO SIE ZE WSZYSCY PANSTWO TRAKTUJECIE SWOJEGO PRACODAWCE JAK WROGA ,CHOCIAZ DOSTAJECIE UMOWY ,PENSJE NA CZAS PREMIE I DODATKI O KTORYCH NIE JEDEN TYLKO MARZY.W SZCZEGOLNOSCI CHCIALEM PODZIEKOWAC WLASCICIELOM TAKICH NICK-OW JAK---KONDOR;SZOFER;KSIEGOWA-WYKAZALISCIE SIE PANSTWO GLUPOTA ,NAIWNOSCIA ,I WYKAZALISCIE NIECHEC DO FIRMY JEDNAKZE WASZE WYPOWIEDZ POZWOLILY NAM NA POZNANIE ODPOWIEDZI NA NIEKTORE DRECZACE NAS PYTANIA .JAK WIADOMO NIEKTORE Z OSOB PODAJACYCH SIE ZA BYLYCH PRACOWNIKOW NADAL ALBO -JESZCZE PRACUJA JEDNAK NASTEPNA AKCJA PRZEPROWADZONA JUZ NA TERENIE ZAKLADU WYKAZE TE POJEDYNCZE JEDNOSTKI ,GRYZACE REKE KTORA ICH KARMI.MOZE WTEDY PISZAC PROSBE O ROZWIAZANIE UMOWY BEDA UZYWALY ROWNIE PIEKNYCH WRECZ POETYCKICH ZWROTOW JAK KONDOR NACZELNY POETA UCISNIONYCH PRACOWNIKOW Z UL SEKUNDOWEJ.SERDECZNIE DZIEKUJE ZA ULATWIENIE MI PRACY GORACO POZDRAWIAM I ZYCZE WSZYSTKIEGO CO NAJ...AKTYWNOSC NA TYM PORTALU KONCZE W PIATEK O GOGZ 00'00 DO TEJ PORY Z CHECIA ODPOWIEM NA WSZELKIE DRECZACE WAS PYTANIA A TAKZE UJAWNIE DANE OSOB DONOSZACYCH NA GORE NA INNYCH PRACOWNIKOW -JESLI OCZYWISCIE BEDZIE ZAINTERESOWANIE UZYSKANIEM TAKICH INFORMACJII,ZDRADZAMY SWOICH DONOSICIELI TYLKO DLA TEGO ZE SA JUZ NAM ZBYTECZNI I CECHUJE ICH WYJATKOWA DWULICOWOSC ,FALSZ I OBLUDA ...BEDA TA BADZ INICJALY BADZ KSYWA -GDYZ NIE POSLUGUJEMY SIE NAZWISKAMI NA FORACH PUBLICZNYCH .

była...

ale jazda... jakbym czytała forum dla nastolatków. gratuluję mądrości. co tu piszecie to wasze, a ludzie i tak swoje myslą i swoje zrobią. tylko "szanowna" góro, dole czy tam inny poziomie, właśnie na tym forum daliscie się poznać z jak naj... lepszej gorszej (jak kto woli) strony. a z firmy zrobiliście szmatławiec samymi swoimi gówniarskimi wypowiedziami. ludzie sprawdzają takie firmy zanim pójdą do nich pracować. a do waszej kto po takiej jeździe przyjdzie? więc chyba powinniście docenić tych którzy na wasze ciepłe kalesony zasuwają.

beverlly crew!!!!

małpka - 2013-06-03 15:31:12 Opuszczajcie sobie to forum ludziki z beverlly,bo czemu macie się wypowiadać na temat firmy dla której nie zrobiliście nic,dobrze,właśnie,że dobrze,że jest takie forum jak to, niech inni ludzie poznają prawdę,co to jest teraz za firma i jakie układy w niej panują,a wam do tyłków niebawem się dobierzemy i wywieziemy na tych taczkach o których niejaki (kalifornia) pisze,nie cieszcie się przedwcześnie.Swoimi wypowiedziami potwierdziliście tylko,to,że tworzycie jeden wielki układ kolesi,którzy tylko dzięki znajomością i powiązaniom zostali pracownikami tej firmy,sami sobą nie prezentując NIC!Do 007,mamy rozumieć,że byłeś prawdziwym agentem?takim na usługach prezesa i jego ludzi?czy jesteś jednym z tych,,wazeliniarzy" próbującymi przypodobać się kolegom z wypożyczalni?Wszystkie twoje wypowiedzi na tym forum,były naciągane?Dobrze wiem,że czytają te wszystkie wypowiedzi i ,,starzy"pracownicy i ci z beverlly,dlatego,mówię wam,NIGDY NIE ZAPOMNIMY WAM TYCH WSZYSTKICH UPOKORZEŃ I TEGO W JAKI SPOSÓB NAS TRAKTUJECIE!!!! Koniec już tego kolesiostwa,które przechodzi już ludzkie pojęcie,dlatego panie beverlly crew,czy kalifornia blue,wasza euforia niedługo dobiegnie końca.Wyprzedzając prawdopodobny wpis odcinający od was,nie jest to już straszenie poprzez wpisy na tym forum,lecz przywołanie do konkretnego działania Nas wszystkich,tych roboli z których sobie tak drwicie.Prawda ludzie się boją,ale ile może człowiek w tym strachu wytrzymać?Wszystko ma swoje granice,a wy już dawno je przekroczyliście,granice dobrego smaku i poszanowania drugiego człowieka,bo co znaczy taki człowiek jak [usunięte przez moderatora] beverlly crew,czy kalifornia blue,którzy drwią sobie nawet z krzyża i z naszej wiary!!! Kolego jeden z drugim już wam ktoś na tym forum napisał,przyjdzie taki czas w waszym życiu,że jeszcze nie raz zapłaczecie do tego krzyża, z którego tak sobie drwicie.Napisałeś,że wierzysz tylko w siła pieniądza,jak musisz być ubogi duchowo i zeszmacony jako człowiek,czy dla swojej małżonki też taki jesteś,jeśli tak to spłać kredycik o którym pisałeś,i walizeczki będziesz miał wystawione za próg,albo już teraz sądząc po twoim ubogim rozumowaniu,twoja kobieta doprawia ci rogi,bo ja jako kobieta na tak rozumującego i podłego człowieka bym nawet nie spojrzała.Chyba,że w domu jesteś na posługi żony i teściowej,a tutaj do pracy przychodzisz wyżyć się na innych,pokazać jaki to ty jesteś ważny,jaka figura,jeśli tak to może zasięgnij porady specjalisty w poradni zdrowia psychicznego.w zwiazku z pieknym wpisem -malpko!! nie moge powstrzymac sie od odpowiedzi, a mianowicie 007 to nasz czlowiek ktory trzymal reke na internetowym pulsie.Oczywiscie te forum bylo obserwowane juz od jakiegos czasu i 007 podkrecil troche temat bo robilo sie na prawde goraco a odpowiedzi byly coraz to bardziej konkretne i wyczerpujace a czasem wrecz nawolujace do''KANAPKOWEGO POWSTANIA 2013'' tak to nazwalismy i ubaw byl i jest przedni .Sam 007 nie spodziewal sie takiego poruszenia jakie wywolaly jego wpisy ale to juz nie pierwsza jego akcja-zawsze sie sprawdza jest wprost nieoceniony czy to w cateringu czy to w do& co ze o beverlly nie wspomne gdzie jego kariera sie zaczela .W firmie rozgorzala dyskusja o portalu o wpisach co raz kolejne osoby dorzucaly swoje 5 groszy ..to przeroslo nasze oczekiwania;0 zapadla decyzja o kontynowaniu dialogu przez agenta i zaskarbieniu sobie waszego zaufania wiec wylal troche szamba i na odp nie trzeba bylo dlugo czekac.To tyle jesli chodzi o 007 mysle ze wiecej wpisze sam jesli uzna to za stosowne gdyz nie chcemy zdekonspirowac zdecydownie najlepszego agenta a raz przyznam szczerze bylo blisko gdy jeden z pracownikow w zartach powiedzial do agenta ze wie iz to on jest 007 na szczescie wybuch smiechem a agent nie dal wiary zarzutom i szybko zarzegnal zagrozenie dekonspiracji.Dalej nawiazujesz MALPO do krzyza i wiary -czy chodz by raz odnioslem sie do wiary w swoich wypowiedziach ?---NIEEE!!!! a czemu ?! bo jestem doroslym swiadomym czlowiekiem ktory nie wierzy ze gdzies na gorze jest ktos kto patrzy i widzi moje grzechy ze ma swoje 10 przykazan ---koorwa czemu nie 13 albo 7 tylko 10 ?! taki wszechmogacy wszechwiedzacy ,ale z kasa jakas mu nie idzie ciagle malo i malo !!!! a jak nie bedziesz go sluchac to wyrzuci cie do piekla a tam smola meczarnie bol i krzywda ----ale bog cie kocha !!!!!!!!!! jego matka byla dziewica czyli [usunięte przez moderatora] mial syna a nawet nie dyymall ha ha...a na pepkowe przyszli kacper melchior i baltazar -co za zje....ane imiona i osiolki owce bydleta idt no takich jozef mial kolegow czego spodziewasz sie po gosciu co ma zone dziewice i mieszka w stajni ha ha wiec jesli chodzi o religie =tak jestem ateista!!!dalej nawiazujesz do mojego kredytu mieszkaniwego -mozesz byc spokojna lub spokojny splaca sie ostanio napisalem o zapomoge bez zwrotna ladnie to umotywowalem i zgadnij co ?-ha dostalem i rata do przodu ,zona nie robi mnie w r

XYZ

Ale przecież o układach na górze pisane było na tym forum jeszcze w 2009 r, gdy o BH nikt na dole nie słyszał;) Nuuuuda

małpka

Opuszczajcie sobie to forum ludziki z beverlly,bo czemu macie się wypowiadać na temat firmy dla której nie zrobiliście nic,dobrze,właśnie,że dobrze,że jest takie forum jak to, niech inni ludzie poznają prawdę,co to jest teraz za firma i jakie układy w niej panują,a wam do tyłków niebawem się dobierzemy i wywieziemy na tych taczkach o których niejaki (kalifornia) pisze,nie cieszcie się przedwcześnie.Swoimi wypowiedziami potwierdziliście tylko,to,że tworzycie jeden wielki układ kolesi,którzy tylko dzięki znajomością i powiązaniom zostali pracownikami tej firmy,sami sobą nie prezentując NIC!Do 007,mamy rozumieć,że byłeś prawdziwym agentem?takim na usługach prezesa i jego ludzi?czy jesteś jednym z tych,,wazeliniarzy" próbującymi przypodobać się kolegom z wypożyczalni?Wszystkie twoje wypowiedzi na tym forum,były naciągane?Dobrze wiem,że czytają te wszystkie wypowiedzi i ,,starzy"pracownicy i ci z beverlly,dlatego,mówię wam,NIGDY NIE ZAPOMNIMY WAM TYCH WSZYSTKICH UPOKORZEŃ I TEGO W JAKI SPOSÓB NAS TRAKTUJECIE!!!! Koniec już tego kolesiostwa,które przechodzi już ludzkie pojęcie,dlatego panie beverlly crew,czy kalifornia blue,wasza euforia niedługo dobiegnie końca.Wyprzedzając prawdopodobny wpis odcinający od was,nie jest to już straszenie poprzez wpisy na tym forum,lecz przywołanie do konkretnego działania Nas wszystkich,tych roboli z których sobie tak drwicie.Prawda ludzie się boją,ale ile może człowiek w tym strachu wytrzymać?Wszystko ma swoje granice,a wy już dawno je przekroczyliście,granice dobrego smaku i poszanowania drugiego człowieka,bo co znaczy taki człowiek jak [usunięte przez moderatora] beverlly crew,czy kalifornia blue,którzy drwią sobie nawet z krzyża i z naszej wiary!!! Kolego jeden z drugim już wam ktoś na tym forum napisał,przyjdzie taki czas w waszym życiu,że jeszcze nie raz zapłaczecie do tego krzyża, z którego tak sobie drwicie.Napisałeś,że wierzysz tylko w siła pieniądza,jak musisz być ubogi duchowo i [usunięte przez moderatora] jako człowiek,czy dla swojej małżonki też taki jesteś,jeśli tak to spłać kredycik o którym pisałeś,i walizeczki będziesz miał wystawione za próg,albo już teraz sądząc po twoim ubogim rozumowaniu,twoja kobieta doprawia ci rogi,bo ja jako kobieta na tak rozumującego i podłego człowieka bym nawet nie spojrzała.Chyba,że w domu jesteś na posługi żony i teściowej,a tutaj do pracy przychodzisz wyżyć się na innych,pokazać jaki to ty jesteś ważny,jaka figura,jeśli tak to może zasięgnij porady specjalisty w poradni zdrowia psychicznego.

XYZ

Poziom betonu :) Od wpisów z 2009 roku beton skruszał nieco :)

ja tez zegnam poziom -zenada-----latwo was podpuscic [usunięte przez moderatora] ..bayooo

kalifornia blue

Opuszczam to forum,szkoda czasu na dyskutowanie z jakimiś kondorami,szoferami,007,ha,ha,ha,ten ich ciągły płacz zaczyna być denerwujący,dobrze,że mają to forum,taka swoistą,,ścianę płaczu"ha,ha,ha,ha,tyle wam pozostało,bye,bye....

kalifornia blue

[usunięte przez moderatora],żadna prowokacja,my nie musimy się ukrywać i kryć po kątach,jak,,oni" ja tam się nie wstydzę,że pracowałem w wypożyczalni i tak w niedługim czasie będzie nas większość,a u was na dziale zostaną sami kierowcy i ładowacze,czyli robole,to co ci oni mogą podskoczyć,kto tu jest kierownikiem,robole do pracy się weźcie,rządzenie zostawcie Nam,i zapomnijcie o urlopach w lato na żniwa,wstrzyma się wam,ktoś musi zasuwać,żeby leżeć mógł ktoś,ha,ha,ha.Dobrze wyjechałeś temu,,kondorowi",polonista pełną gębą,pewnie taki sam jak jego koledzy osr..y po same pachy ze strachu,tyle może,ze sobie pogada na tym forum,a w pracy to pierwszy do siania popeliny i tyle.Do ,,kondora",idź se ulżyj,ha,ha,ha,ha i do pracy targać wózeczki,nie siej popeliny wśród ludzi,weź się za robotę,może się cię zostawi po sezonie,ha,ha,ha,ha. Taczki i taczki,widać,że ,,słoik"jakiś,ha,ha,ha,dostaniesz taczkę,szczotkę i łopatę, nie martw się i liście grabić,trawkę przycinać,krawężniki czyścić wokół firmy będziesz,spokojnie starczy i dla ciebie,zaspokoisz się wtedy w tej jeździe taczką,ha,ha,ha,ha

beverlly crew!!!!

chlopie to zwykle forum nikt tu nie bedzie sie spuszczal nad pieknymi zdaniami i madrymi wypowiedziami ----pisze sie i tyle . a ty kondorze siedzisz pocisz sie nad kazda wypowiedzia myslisz zastanawiasz sie jak to ubrac w slowa --po co no powiedz !!!!!jezeli chcesz zablysnac to sie smalcem wysmaruj he hee wielcy intelektualisci sie znalezli mistrzowie jez.polskiego ...z tymi nazwiskami to grubo poszedles kolezko ale w sumie niczego to nie zmienia a wrecz nazwal bym to prowokacja he he he a kondor znow z taczkami wyjechal -chyba jakies skrzywienie moze z przeszlosci walcie do uwagi tvn napewno beda zainteresowani.........hahahahahahahahahahaha pozniej beda musieli wizzem latac tak na tym hahahahahahaahahahaha takze robic nie gadac

kondor

Niesamowita "błyskotliwość", a jakaż "celna" riposta ze strony "beverly blue"..! Gratuluję biegłości w szlachetnej sztuce erystyki (do wiki... - marsz :))) Jestem pod wrażeniem "wspaniałego" refleksu i ciętego języka "beverly blue" (czyżby [usunięte przez moderatora] - "beverly crew!!!" wymiękł i podmieniłeś go na forum?), znakomitej pamięci do nazwisk i ksywek :) Dzięki za namiary, ergo - cichą współpracę ;) Co zaś tyczy owej zagwarantowanej (?!) "nietykalności", to ta cieszy nie mniej - łatwiej zrobić niespodziankę - taczki mogą być "nówki"! :)))

Zostaw merytoryczną opinię o LOT Catering

LOT Catering