Opinie o Dfa Nederland B.V. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dfa Nederland B.V.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dfa Nederland B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dfa Nederland B.V. w Opole

Matyas

Ostrzegam wszystkich przed agencja DFA, tylko te kobiety co robią w biurze są bardzo spoko, jak trzeba cozs dogadać to załatwione, ogólnie Keesa w życiu newidzalem, w sobotę zostałem zwolniony i do pondziealku miałem się wyprowadzić, na szczęście się dogadałem z koordynatorem, ale byłem wyrzucony od jego osoby, trochę śnieżne, jak człowiek chodzi do roboty i się zapracuje jest okej, ale koordynatorzy byli po prostu (usunięte przez administratora) jak cozs człowiek potrzebował załatwić to s adrianem czy sidem ale i tak bardzo ciężko, bo s Tomkiem niedalo rady, salaris twój widzal prawie każdy z firmy cozs też źle, ogólnie jak z dob komunizmu, jak człowiek zachoruje to sam wiem, że jest źle, ale jak sobie wszystko sprawdza jest i tak (usunięte przez administratora) bo ludzie co przywozili czasami to masakra, trzeba uwazac.

gienio

czy ktoś ma nr telefonu do koordynatora Tomka

Olek

To wytłumaczcie mi skąd firma ma opinię dobrego pracodawcy? Przecież na to trzeba sobie zapracować.

Nigdy więcej

Ta Agencja to masakra tez tam pracowałem cały czas prosić się o wszystko... Tomek zawsze nic nie wie wszystko trzeba było się prosić Sida lub Adriana oni zawsze coś pomagali. Zwalniają ludzi bez zgledu czy maja jakos kasę żeby wracać do polski dwa tygodnie i siema a młodzi chłopacy robili robotę za kessa Pozdro mordeczki Adi Sid uciekajcie z tej Agencji

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dfa Nederland B.V., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Nscu 08005151

Słuchajcie proszę to nr do inspekcji pracy w Holandii 08005151 a to agencja gdzie można składać skargi nscu tą firmą dalej będzie robić swoje(usunięte przez administratora) ludzi jeżeli nic nie zrobicie szkoda Polaków którzy jadą zarobić i wracają z niczym poniżeni i proszą się o swoje róbmy coś z tym bo szkoda mówię o firmie dfa

Nscu 08005151

Witam ja również nie otrzymałem wynagrodzenia i znam dobrze sytuacje mój nik to nam do inspekcji pracy 08005151 im więcej osób zgłosi tą sytuację tym większa szansa że coś słońcu zrobią z tym a mści to miejsce na skargi być może pomoga

Witam Macie możne e mail do Kees. Nie dostałem jeszcze pieniędzy a minęło 5 tygodni. Może z nim coś się dogadam bo na Tomka to szkoda pieniędzy na koncie

Michał Trojok

Witam, jeśli chodzi o DFA Flex to serdecznie odradzam. Miłościwie panujący tam KEES (wymowa Kejs :)) jest zwykłym oszustem. Dopóki pracujesz jest ok, ale Solarisy dają na papierze do ręki wiec drukują to co im się podoba a Ty cieszysz się ze dostałeś cokolwiek. Tak też było ze mną dopóki nie wylądowałem w szpitalu. Wszyscy zawsze mówili, że w tej firmie nie ma sicka nie wierzyłem ale mieli rację. Sytuacja była taka: miałem planowo 3 dni wolnego tj,sobotę, niedzielę, poniedziałek a do pracy mialem iść we wtorek. Pojechałem odwiedzić przyjaciela w Rotterdamie. Poczułem się gorzej w poniedziałek czyli dzień, w który planowo miałem wracać poprosiłem o wolne we wtorek koordynatora Polskiego Tomaszao dzień wolnego bo możne mi przejdzie pod pretekstem, że nie mam jak wrocić i będe w środę w pracy. Powiedział z bólem, że ok znajdzie zastępstwo do pracy ze mnie (wyrzuconych wczesniej z tej firmy pracowników) i żebym był w środę pracy. Stało się tak, że w środę trafiłem do szpitala jednego a później przenieśli mnie do dugiego, z którego wyysłano oficjanlne pismo, że jestem w szpitalu. Powiedziałęm o tym właścicielowi "agencji" a on na to że mój kontrakt (cotygodniowy odnawiany automatycznie jak pracujesz) dobiegł końca już w poprzedni piątek i ubezpieczenia płacić nie będzie. Jeśli ktoś miałpodobne doświadczenia a wiem, że jest masa takich osób zapraszam do kontaktu na facebooku. Pozdrawiam serdecznie MichałTrojok. ps. prawnika prywatnego już mam :)

Kopew

Dfa absolutnie czołówka najgorszych agencji. Niewypłacalność oszustwa domki dno. Szkoda czasu żeby rozpisywać się. Jednym słowem omijać szkoda kasy czasu nerwów

Sitek
@Kopew

Byłem tam poprzedniego roku i po 2 tygodniach zostałem zwolniony bez żadnej przyczyny nawet byłem straszony że jeśli nie opuszczę domku do wieczora to mnie wyniosą ...bez pieniędzy bez niczego wypłata miała być w 3 tygodniu a po 2 już mnie nie było ...nie dostałem żadnych dokumentów ani karty z banku ING gdzie zakładałem konto , jest u nich w firmie wszystko tak że dajcie jakieś namiary żeby to skończyć bo nie jestem pewny czy nie narobią mi problemów...

Grzegorz

Proszę, pamiętajcie o tym aby wypowiedzi były zgodne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin - wypowiadacie się na forum publicznym i powinniście zachować odpowiednią kulturę wypowiedzi. Przypominam ze wypowiedzi łamiące postanowienia regulaminu (Obraźliwe wobec innych osób, zawierające wulgaryzmy, ujawniające dane osobowe i tym podobne) będą usuwane z forum.

Byly pracownik dfa

Zlodzieje i jeszcze raz zlodzieje kradna na kazdym kroku i najwiecej ile u nich sie zarabia to 200 euro srednio mieszkania meliny ludzie to patologia wisza mi pieniadze po dzis dzien bede sie z nimi sadowal nie polecam tego biura.Wszystkie zle komentarze sa rzeczywiste dobre to chyba pisal sam gruby oszust tatera

@Byly pracownik dfa

gdzie upomniec sie od nich urlopowe

@anonymous

zwiazki zawodowe cnv vakmensen jest tam Pani Wiesława która załatwi wszystko do kilku lat wstecz nie raz miała z ta firma do czynienia sprawy wygrane pieniądze odzyskane

DAVZ UG to dobry pracodawca. Zastanawiam się dlaczego niektórzy tak piszą? Może konkurencja mocno ich wspiera??

Heszkewmeszkehin

(Nie) pozdrawiam pana (nie) szanowanego Tomka. Oddaj paciuloku moje 2 tysiące

jan

pracowałem 6 lat w dfa i stwierdzam,że to (usunięte przez administratora) razem z panem tomaszem taterą który trzyma ręke z keisem po dziś dzień wiszą mi jeszcze 400 godzin urlopowych.Omijajcie szerokim łukiem naprawde nie polecam

lubieżnasuka123
@jan

(usunięte przez administratora) ziomuś ja to 3 miesięcy nie umiałem wytrzymać .OGÓLNIE TO JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) Dla nowych Nie polecam. W czarnobylu mieli lepsze warunki do życia i więcej godzin na zbieraniu uranu (usunięte przez administratora) TOMKA POZDRO ADI

limona

a w tej firmie jaki muszę mieć opanowany jeżyk obcy żeby dobrze płatne zatrudnienie bez problemu dostać? interesują mnie stanowiska mniej fizycznej, bardziej biurowe i kreatywne, plis pilnie odpiszcie. a to w ogóle jest w Polsce czy w Holandii teraz?

Promis

Wszystkie osoby oszukane przez ta agencje ( nie wypłacanie godzin urlopowych ,wakacyjnych dodatków za nadgodziny ,dni wolne w swieta ,soboty itp) proponuje zgłosic sie (usunięte przez administratora)

ubek

6 osób w pokoju 3x4 i to na dodatek w garażu bez okien buhaha .Zarabiając 800 e na miesiąc ,odejmując z tego 250e na jedzenie , busy powrotne ,to zostaje 500 e , tylko to w Polsce zarobisz . W normalnej firmie masz o 60% większe zarobki , no ale dla chłopaków bez zębów i po szkole specjalnej to jest dobrze ,byle zeby było na pare piw i szlugi

smalec

Nawet są pokoje 6 osobowe ,3x 4m ,nie przeraża Cie to ?

Smalec

Tam jest 206 euro za 40 godz pracy , warunki mieszkaniowe to dramat , dojazd do pracy to nawet 150 km w 2 strony .Sami zweryfikujcie czy sie opłaca jechać:)ludzie to 90% tępaki jakich mało ,alkoholicy i speedziarze

Hmm

Pewnie że tak np Droomgard ( nawet jak byście mieli tam za free mieszkać NIE JECHAĆ !! ) przyczepy kempingowe nie odnawiane od nowości wymiary 7.5m dł 3.20 m szr . 3 pokoje po 2 osoby w każdym tak jest na stronie Polskiej Droomgardu ( jak ktoś kuma NL język wpisać w google droomgard+112Kaatsheuvel Strona Holenderska parku jest inna też bungale ale 3 osoby max

Zostaw merytoryczną opinię o Dfa Nederland B.V. - Opole

• Jak się pracuje w Dfa Nederland B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Dfa Nederland B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dfa Nederland B.V.?

Dfa Nederland B.V.