Opinie o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG w Rheda-Wiedenbrück

mario

Czy tylko ms-meat tam wysyła ludzi ?

wojtula

Wybiera się ktoś pod koniec tygodnia?

paweł

do mnie też dzwonili z tego zakładu i właśnie mam obawy co do wyjazdu po tym co tu czytam to się słabo robi i jestem w szoku

Gość xxx
@paweł

Pracowałem w Tunisie pół roku i krzywda mi się nie dziala, jeżeli nie boisz się pracy i jedziesz z myślą żeby zarobic to czego się boisz. Wszędzie trzeba uwazac na ludzi a taki który ma pracę w du... i nic z siebie nie daje to później wypisuje bzdury na forum! żal mi takich ludzi. Wiadomo praca w tym zakładzie nie nalezy do najlepszych,ale tez nie przesadzajmy. Ludzie tam pracują kilka lat, młodzi którzy maja po 20 lat tam trafiaja i siedza 2-3 lata i mozna tam pracowac. Nie pojedziesz nie zobaczysz, a moze nie bedzie tak źle. Powodzenia!

zawiedziony
@Gość xxx

no lepiej nie przyjżdzac wlasnie dostalem czek z wyplata mialem 106 godzin i dostałem 560 er pracuje na rozboże wieprzowym

@zawiedziony

jestes n 6 grupie podatkowej jak jestes za tepy zmienic swoja grupe podatkowa na 1 lub 3 to pracujesz za tyle, ale nie martw sie, jak sie rozliczysz z podatku to dostaniesz nadplate z powrotem.

@pracownik

Dobrze napisałeś!!!! niektórzy to robią nie potrzebny zamęt a wina lezy po ich stronie!!

zawiedziony
@gość

Itacy sa polacy odrazu ublizaja ja ju jestem niecaly miesiac i nie wiem co i jak a jak bylem w biurze to jeszcze ognia dostałem co ja chce od wyplaty za te godziny jest ok nikt mi nie powiedzał w biurze teraz jak napisałes to wiem i bend e sie starał to zmienic

alo

Mam pytanie jak faktycznie bedzie wygladalo z zarobkami po przejsciu na ubezpieczenie niemieckie i ile faktycznie mozna wyciagnac miesiecznie na pakowaniu i ile na froscie.

Pakowacz

Żadnej rekrutacji bo biora każdego jak leci. Nie ważne czy pijesz albo ćpasz, ważne że możesz robić. Obowiązuje tam zasada"w miarę silny fizycznie i psychicznie i nie za bardzo mądry"

Tylko jedno pytanie-kiedy możesz przyjechać i zacząć pracę. Reszta nie ma żadnego znaczenia.

Mam pytanie czy toonis 12.01.2014 w niedzielę szukam osób które mają wolne miejsca lub też chciałyby się zabrać gdyż mam możliwość jechania własnym autem chętnych proszę o kontakt telefoniczny (usunięte przez administratora)

dawt
@Karolina

Krolinka, a o której i skąd byś wyjeżdżała? pierwszy raz jedziesz do tej pracy?

kers

A wiecie może czy jest sens jechać na rozbiór wołowiny? jak tam z zarobkami, bo mam na umowie 800E brutto i nie wiem jak to się ma do zarobków 6,5 euro netto na godzinę

Jaro
@kers

Tylko nie jedź na wołowinę ja byłem na tym dziale i tam jest straszny syf. To już lepiej postarać się żeby się dostać na wieprzowinę, trochę więcej godzin pracy, ale zarobki większe. :)

kam

Może ktoś podać namiar w jaki sposób tam aplikować

marny

z konina i kola stanowi polowe polakow w tym zakladzie :D

ano

do ZE. o to jak juz nagrasz cos do dawaj link na film. z ciekawoscia zobacze.

ZE

ja myślę nad założeniem okularów z kamerą nagrać co tam się dzieje i puścić na Youtube, niech wszyscy zobaczą co tam się dzieje, a na rano na rozbiorze to zależy gdzie jest kto brygadzistą na 1 czy 2 i na jakiej części łopatka boczki schaby podgardle różni brygadziści

toli
@ZE

Tak jak piszez ale jakos to ludze sami sa wini tego co tam sie dzeje bo nie ma zgrania a czekaj jak wejdze niemieckie ubespieczenie narazie kazdy mowi ze zjezdza ale co do czego to benda robic jak zwykle

anop

napiszcie mi cos na temat rozbioru na rano, jak tam jest?ciezko, kto jest brygadzista itd? a co tam śłychac na dziale korea?

Oszukany przez MS MEAT

Pracowałem tam 4 miesiące ... to co się tam dzieje woła o pomste do nieba. Nikt nie mówi że jak nie masz samochodu to jesteś od razu skreślony. Dostałem mieszkanie na VERL .. 19 km do Tonnies. Kilka razy po polnocy musialem wracać na piechotę ... 4 godziny drogi bo nikt nie wracał w moje strony. Praca od godz 3:00 do 14:00 oraz od 14 do ... np 3 w nocy .... Kierownictwo : Pan K A M I L B I L S K I uważa że lepiej mieć TECHNIKUM niz wyższe wykształcenie( w Polsce byś gościu był już nieźle poobijany ) i co ważne ten człowiek nie robi po prostu nic, uważa się za KRÓLA który jedynie zna niemiecki z Polskim akcentem i to mu daje prawo do pomiatania ludźmi. (usunięte przez administratora). Zarobki ? Jak było lato nie powiem raz 200 godzin - 1200 euro , ale pozniej juz 700 , 800 euro .. praca we krwi, smrodzie, ludzie czegoś takiego nie widzieliście ... lepiej mieć 1500 zł w Polsce i żyć godnie ... w razie czego pytajcie , odpowiem. Były pracownik Tonnies.

taki jeden!!!
@Oszukany przez MS MEAT

A gdzie w kraju można zarobić 1500 zł i żyć godnie? powiedz mi - to ja od razu tam pojadę!!

gość

A Ty skąd to wiesz,że tyle tam płacą? To może tyle płacą na TK jak ma się przymusowy 2tyg urlop co może być spowodowane brakiem zamówień.

dori
@gość

Podobno mają likwidowac firmy posredniczące i wszyscy mamy pracowac po Tonnies.koniec upodlenia.

ano
@dori

czy ktos wie jak bedzie rozbiór pracował w wigile i świeta?

.....

pewnie ze sie oplaca mieszkanie pracodowaca daje , wyplaty ok 700-900e tylko Polecać:-(

gość

Wiecie może czy za zakwaterowanie w tej firmie sie płaci, czy gwarantuje je pracodawca (pośrednik etc.) Jestem w potrzasku i kalkuluję czy się opyli... dziękuję

iii

o zjazd do polski na swieta bo podobno mowili ze wigilia pracujaca

to ja
@iii

zawsze pracują w wigilię - ale przyjeżdżają- bynajmniej mój mąż. jemy kolację ok 19.nie martw się przyjedzie.

iii

ciekawe czy na swieta beda zjazdy???

to ja!!
@iii

A o jakie zjazdy ci chodzi????

rheda in de mark 2

Zalezy jak na to pAtrzysz,jaka masz psyche ,wole do pracy i jakie mysli i przyszlośc :-) a reszta to .....:-)Pozdrawiam wytrzymałych :D

lulu

nikt ci nie da wyczerpujacej odpowiedzi nawet adresu kazdy na swoj stroj

mysia

Czy ktoś z wielkopolski wybiera się w poniedziałek 9.12 dopracy????????????

k
@mysia

napisz mi czy ta firma to tulip oklenburg w niemczech

pp
@k

witam, chcialabym tam sie dostacdo pracy... prosze o pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG - Rheda-Wiedenbrück

• Jak się pracuje w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG?

Kandydaci do pracy w Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tönnies Lebensmittel GmbH & Co. KG